Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
προσφατως αφιχθεισα εκ θεσσαλονικης, ωραιο κορμι, θηλυκοτατο προσωπακι οπως και στις φωτο, καλο εργαλειο (προς το μεγαλο) καλη στυση, αρκετα ενεργητικη, μονο που ειναι λιγο υπερβολικη από την αποψη της προσοχης (απο μια μερια ειναι καλο αυτο) ακομα και η πιπα με προφυλακτικο, κι οταν στο βαζει... διπλο προφυλακτικο... 40 ευρουλακια (εχυσε κιολας)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
προσφατως αφιχθεισα εκ θεσσαλονικης, ωραιο κορμι, θηλυκοτατο προσωπακι οπως και στις φωτο, καλο εργαλειο (προς το μεγαλο) καλη στυση, αρκετα ενεργητικη, μονο που ειναι λιγο υπερβολικη από την αποψη της προσοχης (απο μια μερια ειναι καλο αυτο) ακομα και η πιπα με προφυλακτικο, κι οταν στο βαζει... διπλο προφυλακτικο... 40 ευρουλακια (εχυσε κιολας)
θεσσαλονικη  :think: :think:εισαι σιγουρος?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
προσφατως αφιχθεισα εκ θεσσαλονικης, ωραιο κορμι, θηλυκοτατο προσωπακι οπως και στις φωτο, καλο εργαλειο (προς το μεγαλο) καλη στυση, αρκετα ενεργητικη, μονο που ειναι λιγο υπερβολικη από την αποψη της προσοχης (απο μια μερια ειναι καλο αυτο) ακομα και η πιπα με προφυλακτικο, κι οταν στο βαζει... διπλο προφυλακτικο... 40 ευρουλακια (εχυσε κιολας)

να προσεχουμε για να εχουμε, αλλα καποιος πρεπει να της πει οτι χεροτερα ειναι αν βαζει 2 καποτες γιατι σπανε πιο ευκολα απο την τριβη μεταξυ τους
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Γλυκομούτσουνε και Χάρρυ, σόρρυ που άργησα να απαντήσω, αλλά έλλειψα εκτός ελλάδας.

Ναι αυτή είναι Χάρρυ και όντως Γλυκομούτσουνε δεν δουλεύει το εργαλείο.

Τονίζω ότι για ενεργητικούς παίχτες όλα μια χαρά. Οι λοιποί δεν . . . . .
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Και άντε να βρώ τό τραβεστί που μίλησα τις προάλλες μεθυσμένη  για να τήν πείσω ότι δεν είμαι μαλάκο ..... 
Είμαι άπό την φύση μου, γκρινιάρα, δύστροπη καί περίεργη :tickedoff: :tickedoff:

Μονόχνωτη με λίγα λόγια............

Αλλά καταβάλω προσπάθειες να το κρατάω μέσα μου, καί νά ξεσπάω μόνη μου
καί όχι πάνω σε άλλους... λέτε να φταίη ή άγαμία  :think: :think:
 

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom