Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Καλά σου λένε μακριά ….  Γιατί  δαγκώνω εγώ  :grin:
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ας μας ενημερώσει τι έπαθε.
παιδια δεν επαθα απολητος τηποτα γιατι πολλη απλα δεν δοκημασα!!! η εν λογο τρανς ειχε δικο της θεμα και καηκε μονητης σαν της σηνταγες που εβαζε!!!! αν θελετε χαστε λιγο χρονο απτη ζωη σας και διαβαστε για τοτι ακριβος την κατηγορησε σηναγονηστης και πως απαντησε αυτη  :S :S :S :S :S  www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,73107.0]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,73107.0[/url]
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
παιδια δεν επαθα απολητος τηποτα γιατι πολλη απλα δεν δοκημασα!!! η εν λογο τρανς ειχε δικο της θεμα και καηκε μονητης σαν της σηνταγες που εβαζε!!!! αν θελετε χαστε λιγο χρονο απτη ζωη σας και διαβαστε για τοτι ακριβος την κατηγορησε σηναγονηστης και πως απαντησε αυτη   :S :S :S :S :S   www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,73107.0]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,73107.0[/url]
Πολύ μυστήριο γύρω από την υπόθεση, οπότε την αφήνουμε στο αρχείο!!
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ μυστήριο γύρω από την υπόθεση, οπότε την αφήνουμε στο αρχείο!!

Και κατά την γνώμη σου πώς έπρεπε δηλαδή να αντιδράσω και να αποδείξω « γραπτός» πώς  όλα αυτά που είπε ο «συναγωνιστείς» οπός λες , ήταν  ψέματα ? … και σε όλους τούς άλλους που χωρείς να με ξέρουν προσωπικά άρχισαν τα βρισηίδα και τις  βλακείες οπός πολύ συχνά γίνονται εδω μέσα ? …κάποιοι  προφανώς το βλέπουνε αστείο και παιχνιδάκι γιατί απλά κρύβονται πίσω από ένα profile ίσως και ψεύτικο …εγώ ώμος που εκτίθεμαι στο νετ και είμαι αληθινό πρόσωπο γιατί δουλεύω και ζω μέσα από αυτό πρέπει κατά καιρούς να αποδείξω σε κάποιους ότι δεν «είμαι ελέφαντας» οπός λέμε , πράγμα που είναι κουραστικό και τρομερά ψυχοφθόρο από την στίχοι που κάποιοι γίνονται άδικη και τρελά παράλογη επειδή απλά τούς βολεύει το νετ για τα παιχνίδια τους … κακός ασχολήθηκα από την αρχή με αυτό γιατί απλά δεν ήξερα τι παίζει σε γενικές γραμμές εδω μέσα  και προτίμησα να το φέρω στα άκρα επειδή δεν  γινόταν να αποδείξω  με συζήτησι τίποτα και δεν υπήρχε και λόγος από την στιγμή που ο καθένας μπορούσε να με βρει προσωπικά και να δει αν είμαι όλα αυτά που ειπώθηκαν ….αυτά από μένα
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Και κατά την γνώμη σου πώς έπρεπε δηλαδή να αντιδράσω και να αποδείξω « γραπτός» πώς  όλα αυτά που είπε ο «συναγωνιστείς» οπός λες , ήταν  ψέματα ? … και σε όλους τούς άλλους που χωρείς να με ξέρουν προσωπικά άρχισαν τα βρισηίδα και τις  βλακείες οπός πολύ συχνά γίνονται εδω μέσα ? …κάποιοι  προφανώς το βλέπουνε αστείο και παιχνιδάκι γιατί απλά κρύβονται πίσω από ένα profile ίσως και ψεύτικο …εγώ ώμος που εκτίθεμαι στο νετ και είμαι αληθινό πρόσωπο γιατί δουλεύω και ζω μέσα από αυτό πρέπει κατά καιρούς να αποδείξω σε κάποιους ότι δεν «είμαι ελέφαντας» οπός λέμε , πράγμα που είναι κουραστικό και τρομερά ψυχοφθόρο από την στίχοι (??) που κάποιοι γίνονται άδικη και τρελά παράλογη επειδή απλά τούς βολεύει το νετ για τα παιχνίδια τους … κακός ασχολήθηκα από την αρχή με αυτό γιατί απλά δεν ήξερα τι παίζει σε γενικές γραμμές εδω μέσα  και προτίμησα να το φέρω στα άκρα επειδή δεν  γινόταν να αποδείξω  με συζήτησι τίποτα και δεν υπήρχε και λόγος από την στιγμή που ο καθένας μπορούσε να με βρει προσωπικά και να δει αν είμαι όλα αυτά που ειπώθηκαν ….αυτά από μένα

στην ορθογραφία έχεις εμφανές πρόβλημα.. :tooth:  :tooth:
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Ρια μου καλησπερα...εχουμε γνωριστει παλιοτερα απο αλο σαιτ ..
σε ολους εχω να πω οτι η Ρια ειναι πολυ καλο παιδι..με αυτοσαρκασμο ...
αφηστε την λοιπον να αποδειξει ποια ειναι... πεσα τε ολοι πανω της ... δεν ειστε ενταξει ...
Ρια μου ξερεις οτι σε λατρευω ... απλα εδω κανουν πλακιτσα.....χρησιμοποιουν το χιουμορ πολυ σαν μεσον επικοινωνιας ...κανε κι εσυ το ιδιο...διαθετεις αφθονο... θα γνωρισεις και πολυ καλα παιδια... δεν συνηθιζω να ραφω περαν απο το τοπικ μου...αλλα εσενα ρια σε συμπαθω και το ξερεις....εμφανισιακα θα σε κρινουν τα αγορια, οπως κανουν με ολες μας ....
δειξε τον καλο σου εαυτο και θα ειμαι κοντα σου...Αννα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Και κατά την γνώμη σου πώς έπρεπε δηλαδή να αντιδράσω και να αποδείξω « γραπτός» πώς  όλα αυτά που είπε ο «συναγωνιστείς» οπός λες , ήταν  ψέματα ? … και σε όλους τούς άλλους που χωρείς να με ξέρουν προσωπικά άρχισαν τα βρισηίδα και τις  βλακείες οπός πολύ συχνά γίνονται εδω μέσα ? …κάποιοι  προφανώς το βλέπουνε αστείο και παιχνιδάκι γιατί απλά κρύβονται πίσω από ένα profile ίσως και ψεύτικο …εγώ ώμος που εκτίθεμαι στο νετ και είμαι αληθινό πρόσωπο γιατί δουλεύω και ζω μέσα από αυτό πρέπει κατά καιρούς να αποδείξω σε κάποιους ότι δεν «είμαι ελέφαντας» οπός λέμε , πράγμα που είναι κουραστικό και τρομερά ψυχοφθόρο από την στίχοι που κάποιοι γίνονται άδικη και τρελά παράλογη επειδή απλά τούς βολεύει το νετ για τα παιχνίδια τους … κακός ασχολήθηκα από την αρχή με αυτό γιατί απλά δεν ήξερα τι παίζει σε γενικές γραμμές εδω μέσα  και προτίμησα να το φέρω στα άκρα επειδή δεν  γινόταν να αποδείξω  με συζήτησι τίποτα και δεν υπήρχε και λόγος από την στιγμή που ο καθένας μπορούσε να με βρει προσωπικά και να δει αν είμαι όλα αυτά που ειπώθηκαν ….αυτά από μένα
Για να είμαστε δίκαιοι εδώ εχεις απόλυτο δίκιο.Πραγματι εσύ εκτίθεσαι προσωπικά, ενώ εμεις οι υπόλοιποι πίσω απο ενα ανώνυμο προφίλ.
Αλλα έτσι και αλλοιώς εσύ το επέλεξες να είναι έτσι.
Δέξου τα σχόλια σαν πείραγμα και στα κάτω κάτω δεν είναι ανάγκη να το τραβάς όπως λές στα άκρα. Επαγγελματίας νομίζω πως είσαι. Και όπως λένε ο πελάτης έχει .......  ;)


στην ορθογραφία έχεις εμφανές πρόβλημα.. :tooth:  :tooth:
Έλα να σε πηδήσω εγώ καλλιγραφικά και στον ορθο-γραφικά!!!  :2funny:
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Και κατά την γνώμη σου πώς έπρεπε δηλαδή να αντιδράσω και να αποδείξω « γραπτός» πώς  όλα αυτά που είπε ο «συναγωνιστείς» οπός λες , ήταν  ψέματα ? … και σε όλους τούς άλλους που χωρείς να με ξέρουν προσωπικά άρχισαν τα βρισηίδα και τις  βλακείες οπός πολύ συχνά γίνονται εδω μέσα ? …κάποιοι  προφανώς το βλέπουνε αστείο και παιχνιδάκι γιατί απλά κρύβονται πίσω από ένα profile ίσως και ψεύτικο …εγώ ώμος που εκτίθεμαι στο νετ και είμαι αληθινό πρόσωπο γιατί δουλεύω και ζω μέσα από αυτό πρέπει κατά καιρούς να αποδείξω σε κάποιους ότι δεν «είμαι ελέφαντας» οπός λέμε , πράγμα που είναι κουραστικό και τρομερά ψυχοφθόρο από την στίχοι που κάποιοι γίνονται άδικη και τρελά παράλογη επειδή απλά τούς βολεύει το νετ για τα παιχνίδια τους … κακός ασχολήθηκα από την αρχή με αυτό γιατί απλά δεν ήξερα τι παίζει σε γενικές γραμμές εδω μέσα  και προτίμησα να το φέρω στα άκρα επειδή δεν  γινόταν να αποδείξω  με συζήτησι τίποτα και δεν υπήρχε και λόγος από την στιγμή που ο καθένας μπορούσε να με βρει προσωπικά και να δει αν είμαι όλα αυτά που ειπώθηκαν ….αυτά από μένα
Είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων, ακούμε για τον ίδιο λόγο 2-3 εκδοχές. Οπότε "την αφήνουμε την υπόθεση στο αρχείο" χωρίς να θέλουμε να θίξουμε κανέναν-καμία. Όλοι έχουν δίκιο κι άδικο μέχρι απόδειξης του εναντίου και συμπληρώνω : οποίος θέλει ξανανοίγει το αρχείο και κάνει προσωπική έρευνα. Πιστεύω ότι το έσωσα.
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων, ακούμε για τον ίδιο λόγο 2-3 εκδοχές. Οπότε "την αφήνουμε την υπόθεση στο αρχείο" χωρίς να θέλουμε να θίξουμε κανέναν-καμία. Όλοι έχουν δίκιο κι άδικο μέχρι απόδειξης του εναντίου και συμπληρώνω : οποίος θέλει ξανανοίγει το αρχείο και κάνει προσωπική έρευνα. Πιστεύω ότι το έσωσα.
εισαι ΛΑΘΟΣ ...επιτιθεσαι χωρις λογο σε μια κοπελα ....γιατι το κανεις..σδεν εσωσσες τιποτα...αν θες σωσε τον εαυτο σου με το να εχεις θετικη σκεψη ....ολη αυτη η αρνητικοτητα μαλλον κακο θα σας κανει ...τι παθατε και πολεματε ενα νικ νειμ ? ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςς
εισαι ΚΑΙ κακοπροαιρετος ΚΑΙ αρνητικος ....
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
εισαι ΛΑΘΟΣ ...επιτιθεσαι χωρις λογο σε μια κοπελα ....γιατι το κανεις..σδεν εσωσσες τιποτα...αν θες σωσε τον εαυτο σου με το να εχεις θετικη σκεψη ....ολη αυτη η αρνητικοτητα μαλλον κακο θα σας κανει ...τι παθατε και πολεματε αν νικ νειμ ? ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςς
εισαι ΚΑΙ κακοπροαιρετος ΚΑΙ αρνητικος ....
Μάλλον παρεξηγήθηκα! Απλά παρέθεσα μια γενική ουδέτερη άποψη. Από ότι φαίνεται το κάνω χειρότερο, οπότε σταματώ εδώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom