Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
εχετε καποιο προβλημα εσεις? ο καθενας με τα γουστα του!! οποτε να λοιπουν τα σχολια επι προσωπικου.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εχετε καποιο προβλημα εσεις? ο καθενας με τα γουστα του!! οποτε να λοιπουν τα σχολια επι προσωπικου.

Και απο εμένα Skuzi!!!  :dancing:
:think:Αλλα δεν ξεκαθάρισες τι θες να κάνεις ακριβώς με τα μεγάλα προσόντα. :grin:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
θελω να παω με μια τρανσεξουαλ με μαγαλα προσοντα.Τι ειναι αυτο που δεν καταλαβεναιτε?
εν παση περιπτωση ξερει κανεις κατι που θα με βοιθουσε να βρω αυτο που ψαχνω?

Συγνώμη alexander33 αλλά πραγμματικά δεν κατάλαβα τι εννοούσες όπως το έγραψες.
Τώρα για Transs με ΜΕΓΑΛΑ Προσόντα (αν είσαι Αθήνα) υπάρχει η Nandia4u !!!!! Εχω διαβάσει σε διάφορα site και εδώ μέσα, πολύ καλά λόγια για την Nandia4u !!! Είναι σε όλα τις Υπέροχοι!!

Kαλύτερα για εσένα να μην πηγαίνεις με όποιαδήποτε Transs μην κολήσεις κάποιο παράσημοκαι τρέχεις φίλε.

Προς hotyan, GM. Τι σας πειράζει εσας τι κάνει ο κάθε ένας με τον κώλο του ? Γιατί ειρωνεύεστε τον κάθε ένα για το τι κάνει με το κορμί του ? Μήπως ζυλεύετε ?

Δεν ξέρετε τι να γράψετε, και κατακρίνετε τους πάντες, λες και σας ζητάνε χρήματα, η την άποψή σας για τις διάφορες transs.
Αφήστε να απαντήσει κάποιος που ξέρει, και θέλει να βοηθήσει τον άνθρωπο.
Αφήστε το στούς άλλους καλύτερα, Δεν το κατέχετε το Αθλημα!!!!

Ευχαριστώ I Love Shemales!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Συγνώμη alexander33 αλλά πραγμματικά δεν κατάλαβα τι εννοούσες όπως το έγραψες.
Τώρα για Transs με ΜΕΓΑΛΑ Προσόντα (αν είσαι Αθήνα) υπάρχει η Nandia4u !!!!! Εχω διαβάσει σε διάφορα site και εδώ μέσα, πολύ καλά λόγια για την Nandia4u !!! Είναι σε όλα τις Υπέροχοι!!

Kαλύτερα για εσένα να μην πηγαίνεις με όποιαδήποτε Transs μην κολήσεις κάποιο παράσημοκαι τρέχεις φίλε.

Προς hotyan, GM. Τι σας πειράζει εσας τι κάνει ο κάθε ένας με τον κώλο του ? Γιατί ειρωνεύεστε τον κάθε ένα για το τι κάνει με το κορμί του ? Μήπως ζυλεύετε ?

Δεν ξέρετε τι να γράψετε, και κατακρίνετε τους πάντες, λες και σας ζητάνε χρήματα, η την άποψή σας για τις διάφορες transs.
Αφήστε να απαντήσει κάποιος που ξέρει, και θέλει να βοηθήσει τον άνθρωπο.
Αφήστε το στούς άλλους καλύτερα, Δεν το κατέχετε το Αθλημα!!!!

Ευχαριστώ I Love Shemales!
ευχαριστω i love shemales

Μας παρεξηγήσατε , αλλα μπράβο σας!!!!
Αυτό θα πεί αδελφότις ,αδελφική αληλεγγύη, αγάπη κατανόηση και αλληλοσυμπαράσταση μεταξύ αδελφών!!! :rockon:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ hotyan συνέχεια ειρωνεύεστε όποιον πηδάει tranns h Gay αγόρια.  :jerking: :jerking: :jerking:
Ακόμα και τώρα συνεχίζεις να ειρωνεύεσαι.  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο. Θέλεις κάτι μήπως  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:
Δεν παρεξειγώ κανέναν αν δεν με ειρωνεύεται όπως κάνεις εσύ και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα.  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Αν σε ενοχλώ που με ενδιαφέρουν η transs να μου το πεις να μην ξανά μπω στο bourdela.tv

Με εκτίμηση I Love Shemales.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Το ίδιο έχω παρατηρήσει και εγώ, με είχε ειρωνευτεί με απαξιωτικό τρόπο σε μια κριτική μου..
Υποτίθεται πως μπαίνουμε σε καποια threads για ενημέρωση, και όχι για να διαβάσουμε τα αστειάκια και τη χολή που βγάζει ο καθένας. Πιστεύω υπάρχουν ενότητες γιαυτό, που μπορεί ελεύθερα να ξεθυμάνει κανείς τα κομπλεξ που κουβαλά, να χασκογελά γράφοντας ειρωνίες για τους άλλους, τελος πάντων να γεμίσει δημιουργικά τις ώρες του κοροϊδεύοντας...
 

aggelos227

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες ειμαι μελος του σαιτ αρκετο καιρο, αλλα πρωτη φορα αισθανθηκα την αναγκη να παρεμβω.... Ρε παλικαρι hotyan α πανε τραβα καμια παχια και ξεφορτωσου μας γιατι μας τα κανες τσουρεκια... ε ρε με κατι τυπακια που εχουμε μπλεξει.... Παλικαρια καλη συνεχεια....... Και respect σε ολο τον κοσμο και τις προτιμησεις του...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Καλησπερα παιδες ειμαι μελος του σαιτ αρκετο καιρο, αλλα πρωτη φορα αισθανθηκα την αναγκη να παρεμβω....

Κατι πιο προτοτυπο δεν εχεις να μας πεις?
Τα τελευταια 20.000 μελη αυτο λενε.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ρε παιδια μην του δινετε αξια του .........
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Καλησπερα παιδες ειμαι μελος του σαιτ αρκετο καιρο, αλλα πρωτη φορα αισθανθηκα την αναγκη να παρεμβω.... Ρε παλικαρι hotyan α πανε τραβα καμια παχια και ξεφορτωσου μας γιατι μας τα κανες τσουρεκια... ε ρε με κατι τυπακια που εχουμε μπλεξει.... Παλικαρια καλη συνεχεια....... Και respect σε ολο τον κοσμο και τις προτιμησεις του...



Άντε τράβα παραπέρα που μας την λες κιόλας ....
Ημερομηνία εγγραφής 08/04/2008
Ημερομηνία 1ου ποστ ένα χρόνο μετά 22/06/2009
Ημερομηνία 2ου ποστ σήμερα ....
Και μας λες ότι τώρα είχες την ανάγκη να ποστάρεις ...
Ρε πάρε το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία .
ΟΥΣΤ παλιο πεκινουά !
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Εντάξει βρε σεις αγγόρια , αφού με παρεξηγείτε δεν ξαναασχολεόυμαι αλλο. :S Σόρυ πάντως.
:dancing:
Αντε δείτε αν θέλετε και www.ts-dating.com/lehed/pictures/slider.php?pname=Shemale-Dakotatrans-8243359&userid=82401]ένα ωραίο[/url]!!!!
κατά την ταπινή μου γνώμη.


Πολύ καλό και εγώ θα το έτρωγα το μωρό ....
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ελα ρε ειδημων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
ελα ρε ειδημων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν τα βγάζω από το μυαλό μου .
Τα στατιστικά τι λένε ....
ιδού και τα δικά σου .....



     

  Γενικά στατιστικά - alexander33
Σύνολο χρόνου σε σύνδεση: 5 ημέρες, 17 ώρες και 25 λεπτά.
Σύνολο μηνυμάτων: 221 μηνύματα
Σύνολο θεμάτων: 0 θέματα
Σύνολο δημιουργημένων ψηφοφοριών: 0 ψηφοφορίες
Σύνολο ψήφων σε ψηφοφορίες: 9 ψήφοι

Αποστολές μηνυμάτων ανά ώρα
                         
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 
Ώρα ημέρας


 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
και?
ποπο ρε μεγαλε μου εκανεσ την μουρι κρεας
μα καλα ποσο ......... εισαι?!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ελα ρε ειδημων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εντάξει βρε αγγόρι μου, σου είπα σορυ μην συχίζεσαι. :smitten:
Πές την εμπειρία σου με κάνα καλό τρανσάκι να πάμε να το πηδήσουμε. Οκ ολα καλά.  ;)
 

aggelos227

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
σθγνωμη κιολας ρε παλικαρια... δεν ηξερα οτι το foroum ειναι τσιφλικι σας, και οτι για να εκφερουμε γνωμη η οτιδηποτε αλλο, πρεπει να εχουμε στειλει 50000 μνμ και να εχουμε 6 αστερια... ουτε οτι εχετε το αλαθητο και μπορειτε να κραζετε ολο τον κοσμο.... χαρισμα σας .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom