Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

callonme86

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Αδελφε τα σχολια εσω μεσα δεν ειναι καλα για την κοπελα!Εγω περασα καλα μαζι της.Ισως να ειχαμε χημεια..Την δευτερη φορα π θ την παρω θα μπορω να ειμαι πιο σιγουρος για το αν ετυχε..
Δεν ανδροφερνει,ωραιο σωμα εργαλειο μικρο προς μετριο..
Ημουν ενεργητικος..Αν σε ενδιαφερει να εισαιβπαθητικος το εργαλειο της ηταν σηκωμενο μονιμο και οταν την επαιρνα ανασκελα τον επαιζε και τελειωσε..Επειδη δεν βλεπω καλα σχολια για την συγκεκριμενη ισως να θελει να εισαι του γουστου της..Στο λεω γιατι γυμναζομαι και ειμαι αρκετα εμφανησιμος..
Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια! Θα δοκιμάσω και θα σας πω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nick8

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια! Θα δοκιμάσω και θα σας πω.
Μονο μην με κατηγορησεις αν βγει μαπα..Εγω ειπα μια προσωπικη εμπειρια..Ισως να ετυχε!!Διαβασε και τα αλλα σχολια και μετα παρε αποφαση αδελφε..Απλα εγω εχω φαει φολες που μπορει ενα μετριο να το βλεπω καλο!
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Ρε φίλε σκέφτομαι και εγώ να πάω και είχα ρωτήσει και σε άλλο ποστ. Αλλά κάθε μέρα ανεβάζει καμια δεκαριά αγγελίες, που στην Πάτρα έχει νέκρα. Αυτό μήπως σημαίνει πως δεν πάει κόσμος;;;; Για κάποιο λόγο θα γίνεται...
Τις ειδα στην Πατρα πινανε καφε..Για πεταμα ειναι ολες τους..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τις ειδα στην Πατρα πινανε καφε..Για πεταμα ειναι ολες τους..
Αυτη εδω επισης ειναι γυφτισσα.Ειναι Πατρα με μια φιλη της..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Andrianna είσαι το ποιο ωραίο μωρό Ελλάδας Ευρώπης και υφηλίου. ??????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Δεν υπερβάλω καθόλου , εχω γνωρίσει πολλα κορίτσια αλλά τη δική σου ομορφιά καμία.
 

mmanolis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0

Πολλές θελω μαρεσει να βγαζω selfie τελευταια... :P

το ποίο σεξ τρανς πού υπάρχει στην Αθήνα αυτή τη στιγμή τρελό μωράκι κορμάρα αστέρι πολύ καλό σεξ αν σε γουστάρει θαβσε τρελάνει
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
410
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Να γράψω μία σύντομη κ ελπίζω για εσάς περιεκτική κριτική εδώ...
Πήγα εχθές από Συγγρού, περίπου 0030. Εκανα 2-3 πάνω-κάτω γιατί ήταν λίγες οι επιλογές. Εμφανίστηκε εν τέλει μία όπου κ κατέληξα να της τον δώσω κ αν θυμάμαι καλά είπε τη λένε Βένια. Μου ζήτησε 50 αλλά δεν μου είπε ότι ειναι μόνο πίπα... κ τη πάτησα....
Ξανθιά με ένα μαύρο χιουντάι ι20 ήταν..
Παρότι τη πάτησα πάντως κ ξενέρωσα άσχημα.. της γάμησα το στόμα, είχε από τα καλύτερα βυζιά που έχω δεί κ έχω πιάσει.. καθαρή κ απίστευτο σώμα παρά τα χρονάκια της που κατάλαβα επίσης στο καθαρό διαμέρισμα που πήγαμε ακριβώς στον πίσω παράλληλο. Αριστη συμματοχή από μέρους της, πότε στο κρεβάτι αυτή καθιστή, πότε σε μία καρέκλα, έπαιξε σε μία φάση κ σε βαθύ κάθισμα με μένα πάντα όρθιο. Καλός χαρακτήρας αλλά για να το έχωνα ζήτησε 20ρικο έξτρα(!). Ρόλος μου πάντα ενεργητικός κ γράφω εδώ προς αποφυγή κάποιοι που δεν θέλουν να ρισκάρουν ή να τη πατήσουν όπως εγώ με κρυφή χρέωση. Να περνάτε όμορφα
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.159
Πόντοι
201
γι' αυτό σε λίγο καιρό θα παρακαλάνε για πελάτη στη Συγγρού.
Φορτώνεις από Συγγρού; κατά 80% έχεις φάει φόλα πριν μπει στο αμάξι.
50€ μόνο πίπα; πάμε καλά;
 

Playerss

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας καμία καλή ενεργητική που να είναι Πάτρα έχουμε ;
 

hot1986

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2013
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα σας! Ξερει κανεις αν βγαινει η Νικολ με τις τσιμπουκοχειλαρες;Εχω καιρο να την πετυχω..
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Καλησπερα σας! Ξερει κανεις αν βγαινει η Νικολ με τις τσιμπουκοχειλαρες;Εχω καιρο να την πετυχω..
Ναι, βγαίνει, τουλάχιστον πριν μια βδομάδα που πέρναγα από εκεί γυρνώντας από κάπου την είδα εκεί στη γωνία, κλασσικά.
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
στο bluevision ή στο Play ή στο Λαϊκον ολα στο Βαρδαρι στη Θεσσαλονικη.
Οποιος-α θελει να παμε να με ξεφτελισει δημοσια ή ομαδικα και ειδικα στο Play να με αλυσιδοδεςσει με αλυσιδες που εχει το σταυρο Χ στο υπογειο του μαστιγωνοντας με ανελεητα. Ειμαι παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy δουλα χωρις ορια και λεξη ασφαλειας για καθε διαστροφη ανωμαλια και βασανισμο μονος-η σας ή με παρεες σας
574_1000.jpg
171_1000.jpg το δερματινο 150εκ με κομπους και στις εννια ουρες του μαστιγιο μου για ανελεητα χωρις λεξη ασφαλειας πατοκορφα μαστιγωματα μπρος-πισω
 

Συνημμένα

  • 027_1000.jpg
    027_1000.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 146
  • 137_1000.jpg
    137_1000.jpg
    107 KB · Εμφανίσεις: 188
  • στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg
    στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 161
  • μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    289,1 KB · Εμφανίσεις: 176
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Θελω προταση για ωραιο τρανς ξανθο με μεγαλες βυζαρες που να δεχεται κατουρημα. Δεχομαι και απο Συγγρου αμα εχετε προτασεις ή ξερετε καμια τοσο ανωμαλιαρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1

Τι ξέρουμε πέρα από το ότι είναι παλιά αγγελία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom