Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
417
Πόντοι
21

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
παρτε συρα για να προλαβεται ;) ;) ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
να ρωτησω κατι,

ωραια εμφανισιακα λοιπον αυτη η ιωαννα και την εχω πετυχει και θεσσαλονικη και την ειδα απο κοντα και μερα και νυχτα.

εχει πολυ θηλυκη εμφανιση, κουκλαρα πραγματικα και της δινω συγχαρητηρια,

αν πας στην φυλης και με 20 ευρω γαμησεις τον κωλο μιας ιδιας ακριβως αλλα με μουνι ποια η διαφορά?

δηλαδη για την αυθεντικη γυναικα 20 και για την οντως καλη απομιμηση παραπανω?


αφου ειστε ενεργητικοι και σας καυλωνει και εσας η θηλυκη εμφανιση ποιος ο λογος να πληρωσεις παραπανω για να εχει αναμεσα στα ποδια κατι που ΔΕΝ σας αρεσει?

εκτος αν σας αρεσει το πεος, οποτε δεν σας τραβα μονο η θηλυκη εμφανιση αλλα και κατι ανδρικο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
να ρωτησω κατι,

ωραια εμφανισιακα λοιπον αυτη η ιωαννα και την εχω πετυχει και θεσσαλονικη και την ειδα απο κοντα και μερα και νυχτα.

εχει πολυ θηλυκη εμφανιση, κουκλαρα πραγματικα και της δινω συγχαρητηρια,

αν πας στην φυλης και με 20 ευρω γαμησεις τον κωλο μιας ιδιας ακριβως αλλα με μουνι ποια η διαφορά?

δηλαδη για την αυθεντικη γυναικα 20 και για την οντως καλη απομιμηση παραπανω?


αφου ειστε ενεργητικοι και σας καυλωνει και εσας η θηλυκη εμφανιση ποιος ο λογος να πληρωσεις παραπανω για να εχει αναμεσα στα ποδια κατι που ΔΕΝ σας αρεσει?

εκτος αν σας αρεσει το πεος, οποτε δεν σας τραβα μονο η θηλυκη εμφανιση αλλα και κατι ανδρικο
κυτα μουτρο εγω ειμαι κοντα 40 και απο τ 17 αρχισα πρωτα ν πηγαινω εν γνωση μου μ εξαλαγης  κ συγα συγα και με τρανς.τωρα παω με τρανς και μ γυναικες σ ελαχιστα ρδελα.Δεν θα αναφερθω γ τ προσωπικη ζωη μου ειναι αλλο θεμα και δεν αφορά κανεναν.
εμενα προσωπικα μ αρεσει τ 2 σ 1 που εχουν τ τρανς με 50 ευρο λυπών πας μ μια τρανς καθεσαι στην καλύτερη αμα σε γουσταρει 1 κ 1΄30 ωρα μαζί της και ξεκαυλωνεις φουλ με 50Ε .σε αντοιστιχη περηπτωση θημασαι ποσο χρεων τ εσκορτ της αντιστοιχης ομορφιάς???????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σε αντιστοιχης ομορφιας στην αθηνα βρισκεις με 20 στην φυλης και με 30 στον μυλο στην θεσσαλονικη για ξεκαυλωμα.

τωρα αν εσυ μου λες οτι η πιθανοτητα και οχι βεβαιοτητα, οτι θα παιζεις μαζι της 1-1,5 ωρα με 50 ευρω ενω με εσκορτ μιση ωρα σε αυτα τα λεφτα,  

πρωτον αφου χυσω εγω θελω να φυγω,
δευτερον εστω οτι θελεις εσυ να παιζεις και να χουφτωνεις κλπ κλπ αλλη μιση-μια ωρα, αξιζει περισσοτερο αυτο απο το οτι δεν εχει μουνι να παιξεις και εχει γεννηθει αντρας? (εφοσον σε τραβαει η θηλυκοτητα και εισαι του ενεργητικου ρολου, οπως δηλωνεις και εσυ)




 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
σε αντιστοιχης ομορφιας στην αθηνα βρισκεις με 20 στην φυλης και με 30 στον μυλο στην θεσσαλονικη για ξεκαυλωμα.

τωρα αν εσυ μου λες οτι η πιθανοτητα και οχι βεβαιοτητα, οτι θα παιζεις μαζι της 1-1,5 ωρα με 50 ευρω ενω με εσκορτ μιση ωρα σε αυτα τα λεφτα, 

πρωτον αφου χυσω εγω θελω να φυγω,
δευτερον εστω οτι θελεις εσυ να παιζεις και να χουφτωνεις κλπ κλπ αλλη μιση-μια ωρα, αξιζει περισσοτερο αυτο απο το οτι δεν εχει μουνι να παιξεις και εχει γεννηθει αντρας? (εφοσον σε τραβαει η θηλυκοτητα και εισαι του ενεργητικου ρολου, οπως δηλωνεις και εσυ)
νομιζω οτι δεν μ καταλαβες εγω σ ειπα οτι μου αρεσει το 2 σ 1
δευτερων οταν εχω την ευκαιρια γιατι εχω καποια ατομα που γνωρίζω και παω συχνα μαζι τους και ξερω οτι τ ρανεβου μου θα κρατησει 1 ωρα παω ψυχολογικά προετοιμασμενος να αντεξω κ τοσο ..αλλιος αν εχω τεραστιες καβλες που ξερω οτι στο 5 θα χισω παω στ ρδελο ..σε γενηκες γραμμες τ μονο που δεν μ αρεσει γιατικ αυτο τ εχω ψαξει ειναι να ειμαι παθητικος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δηλαδη αν καταλαβα σου αρεσει να εχει πουτσα αλλα οχι να ασχολεισαι με την πουτσα

παραξενο

σαν να λεμε μου αρεσει ο τηγανιτος μπακαλιαρος, αλλα για να τον βλεπω και οχι να τον τρωω!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
δηλαδη αν καταλαβα σου αρεσει να εχει πουτσα αλλα οχι να ασχολεισαι με την πουτσα

παραξενο

σαν να λεμε μου αρεσει ο τηγανιτος μπακαλιαρος, αλλα για να τον βλεπω και οχι να τον τρωω!!!
μούτρο πιστεύω ότι είναι ψυχολογικό τ θέμα ...παντός η άντρες δ Μ αρέσουν..τώρα αν Μ ρωτάς αν καυλώνω Μ την πουτσα θα σ απάντησω ξανά ότι αν είναι μόνο σε ένα κορμί μιας τρανς κοπέλας νομίζω στο πα 2 σε 1 .απλά δ τ κατάλαβες .όπως κ ν χει στ κρεβάτι μου κάνω ότι θέλω κ δεν τ συζητάω σ φιλικό επίπεδο Μ κανεναν γνωστό φίλο ...παρά μόνο εδώ..
 

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
φιλε μην ψαχνεις τι αρεσει στον καθενα ,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι , αν βλεπεις τρανς και γουστρεις ,πας μαζι τους ,ολα τα αλλα μην το ψαχνεις. αμα σου αρεσουν πας .
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Μιλήσαμε λίγο στο viber,της είπα να έρθω την τάδε ώρα και μου λέει οκ, την έπαιρνα τηλ πόσες φορές αλλά δεν απανταγε ενώ έβλεπε τις κλήσεις
ρε μούτρο τ πάει ν πει στο βαιπερ κλείσατε ραντεβού?
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
δηλαδη αν καταλαβα σου αρεσει να εχει πουτσα αλλα οχι να ασχολεισαι με την πουτσα

παραξενο

σαν να λεμε μου αρεσει ο τηγανιτος μπακαλιαρος, αλλα για να τον βλεπω και οχι να τον τρωω!!!

ρε νικολακι . ολα αυτα δε χρειαζεται να τα γραφεις για ξεκαρφωμα ... βγαλτο απο μεσα σου και πες κι εδω στα παιδια ποσο  τραβελοφιλος εισαι ...ανταλλαξτε και αποψεις ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom