Νέα

Transexual Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα katjageor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
εχω αναφερθει στο ξεπετες τρανς ..
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Παιδιά και συναγωνιστές, τέσταρε κάποιος αυτό? Τι λέει? Παλιά είχε αγγελία για να μην ενοχλούν ενεργητικοί
Τιμή, μέγεθος εργαλείου, απόδοση, στήθος κτλ.
 

Teondor197923

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έπιτελους βρήκα σάιτ που γράφετε για τρανς λατρεύω τις τρανς έχω πάρει μέχρι τώρα στη ζωή μου 12-13 τρανς , τελευταία πάω συχνά στην Μαρλενα Λεμεσό όμορφο μωρό 50€ πίπα χωρίς καλό γαμιση πάντα πρόθυμη φίλη με γλώσσα,η μπέμπα όποτε έρχεται Λεμεσό πάω μαζί της το απολαμβάνω και με αυτήν αλλά ψάχνω κάποια που να δίνει ποπυ γλωσσοφιλο υπάρχει κάποια;
 

Teondor197923

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά και συναγωνιστές, τέσταρε κάποιος αυτό? Τι λέει? Παλιά είχε αγγελία για να μην ενοχλούν ενεργητικοί
Τιμή, μέγεθος εργαλείου, απόδοση, στήθος κτλ.
φίλε πως μπορώ να έρθω σε προσωπικό μήνυμα μαζί σου;
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Έπιτελους βρήκα σάιτ που γράφετε για τρανς λατρεύω τις τρανς έχω πάρει μέχρι τώρα στη ζωή μου 12-13 τρανς , τελευταία πάω συχνά στην Μαρλενα Λεμεσό όμορφο μωρό 50€ πίπα χωρίς καλό γαμιση πάντα πρόθυμη φίλη με γλώσσα,η μπέμπα όποτε έρχεται Λεμεσό πάω μαζί της το απολαμβάνω και με αυτήν αλλά ψάχνω κάποια που να δίνει ποπυ γλωσσοφιλο υπάρχει κάποια;

Πρέπει να γράφεις ένα ποσό μηνυμάτων για να μπορείς να στέλνεις ΠΜ, νομίζω δέκα, εάν δεν κάνω λάθος.
Γλώσσοφιλα δυνατά, φωνητικά υπέροχη.
 

Teondor197923

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πρέπει να γράφεις ένα ποσό μηνυμάτων για να μπορείς να στέλνεις ΠΜ, νομίζω δέκα, εάν δεν κάνω λάθος.
Γλώσσοφιλα δυνατά, φωνητικά υπέροχη.
είναι Λευκωσία μόλις έρθει Λεμεσό δεν την χάνω, ξέρω και 2 που πάνε free και ένα κροσακι Λεμεσό έχει και ένα κρος Λευκωσία αν θες στείλε μου το τηλ σου να τα πούμε
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Καμιά δεν πιστεύω να είναι φουλ από πελατεία ή να λέει εύκολα όχι σε νέους πελάτες. Δεν διαφωνώ στα περισσότερα που λές. Εγώ προσωπικά δεν παίρνω 15λεπτο αλλά πιστεύω είναι μια λύση για κάποιον που θέλει να δοκιμάσει και στο κάτω κάτω ή θα πει ότι χάλασε ένα 50ρικο ή θα του αρέσει και θα πάρει μια άλλη φορά ένα πιο ακριβό πρόγραμμα. Δεν αντιλέγω ότι όλοι δυσκολεύομαστε για να βάλουμε στην τζέπη το 50ρικο και ότι υπάρχουν πολλά κορίτσια που το τιμάνε και το παρατιμάνε!!!
Εγώ απλά μαθηματικά το βλέπω το θέμα. Είναι 3 κατηγορίες, οι φώλες, οι έτσι και έτσι και αυτές που λες ξαναπάω με χίλια! Δεν ξέρω για σένα αλλά για μένα και για την πλειονότητα των ατόμων που γράφουν σε αυτά τα thread, οι "ξαναπάω με χίλια" είναι η πολύ μικρή μειοψηφεία!!! Άρα και διπλάσια και τριπλάσια να δώσεις, στατιστικά είσαι πάλι κερδισμένος!!!
Συμπεράσμα για να κλείσω, ξεμπροστιάζουμε τις φώλες, ενημερώνουμε όσο μπορούμε για τις έτσι και έτσι και διαφημίζουμε, με την καλή έννοια πάντα, τις "ξαναπάω με χίλια"!!!
Αυτά και ελπίζω να μην κούρασα!!!

Μάλιστα, έχεις απόλυτο δίκαιο. Κάποιος πριν από πολλά χρόνια είπε "δεν υπάρχει κατασκοπία πια, υπάρχει πόλεμος για πληροφορίες" και αυτό ισχύ. Με τη νοοτροπία "να τη παθαίνει και ο άλλος, αφού την πόθησα εγώ" δυστυχώς δεν θα πάμε μπροστά, μόνο πίσω. Και μάλλον ακόμα "και από πίσω" να την φάμε άσχημα, εάν δεν θα ενωθούμε. Στην ενότητα είναι δύναμη. Να φεύγουν αυτές άπατες από τη πλευρά συγκεκριμένων κοριτσιών. Ή να στρώσουν ή να χάσουν πελάτες και δευτερογενής και το μεροκάματο. Ή να το καταλάβουν και να στρώσουν ή να φεύγουν από το κύκλο και εμείς να απελευθερώσουμε από της άπατες - αρπαχτείς. Εάν όμως δεν θα συνεργαζόμαστε θα συνεχίζει η τωρινή κατάσταση. Και μάλιστα αξίζει να το τονίζουμε σε αυτές, για να καταλάβουν, ότι υπάρχει ρίσκο οικονομικής επιβίωσης. Δυστυχώς, δεν υπάρχει άλλη λύση, λόγο ότι οι καλές θα ζητούν τα ιδία πόσα σαν βραζιλιάνες και εμείς θα πληρώνουμε σαν μαλακές. Τα πράγματα, νομίζω είναι ξεκάθαρε. Η γνώμη σας, παρακαλώ;;;
Και να το, εδώ έχετε απόδειξη!!!!
Απάντηση #304 στις: 25/10/15, 19:07
Ακόμα δεν καταλάβατε ;;;
Τι άλλαξε δηλαδή στο χρονικό διάστημα από τότε 25/10/15 μέχρι και σήμερα ;;;

 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ξαναβγήκε Ν.Δ. και ζητάνε ακόμα περισσότερα  :S
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
είναι πολύ διαφορετικό να λες "δεν εχω λεφτά να αγορασω μια Φερράρι που ειναι το ονειρο μου να οδηγησω" κι άλλο πράγμα να λες "η Φερραρι ειναι πεταμενα λεφτα" μονο και μονο επειδη δεν εχεις λεφτα να την αγορασεις.. εσυ αυτο κανεις.. επειδη δεν εχεις χρηματα να πας με μια που χρεωνει 100 η 150 ευρω την βγαζεις αχρηστη..
Τα άλλα που έχεις καταλάβει ποια ειναι ρε βάτραχε; για πες μου και μένα

Όλα είναι σχετικά, φίλε. Για να πάρεις στη Κύπρο μία Φερραρι, αγόρασες πρόβλημα. Δεν υπάρχει μηχανικός για να διορθώσει κάτι. Βάζουν μαϊμού ανταλλακτικά και σου το γαμανε. Μόνο σου τρώνε λεφτά και αποτέλεσμα μηδέν. Μπορεί στην Ελλάδα είναι διαφορετικά τα πράγματα, αλλά να στέλνεις το όχημα στο εξωτερικό για σέρβις – νο, δεν είμαστε Πρεσβεία επί σοσιαλισμού, που ήταν νορμάλ. Εάν είσαι Γερμανία ή Ιταλία, γιατί όχι, αλλού …
Ανεξαρτήτως πόσα λεφτά έχεις.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Παιδιά, ποιος ξέρει κάτι για αυτή Lenatrans
Διάβαζα καλά και κακά και δεν μπορώ να προσανατολίζω.
Date: 20/Feb/2020 - 05/Mar/2020 Visiting: Cyprus, Limassol
Βρήκα την και σε ξεπετες.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
:cum: :cum: :cum:
Καινούργια πράγματα στη Κύπρο
Λευκωσία
Camila Klein μέχρι και 25.2.2020
Daniela Villela από 25.2.2020 μέχρι 3.3.2020
Μάλιστα έχει και δυο κακές κριτικές εδώ
Λάρνακα
Sexy Isabelli από σήμερα για λίγες ημέρες
ξέρουμε τίποτε?
:cum: :cum: :cum:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746

Μάγκες έχουμε καμία κριτική γι αυτήν εδώ;

Ότι θυμάμαι. Πηρά τηλέφωνο σε μία άλλη, ξέχασα το όνομα, κλασικά, το σπίτι στα Κάτω Πολεμίδια – Λεμεσός – Κύπρος. Δεν γνωρίζω, σε ποιον ανήκει αυτό το σπίτι, άλλα η αλήθεια είναι ότι μέσα δουλεύουν μόνο τρανς. Γαμούσα μέσα σε αυτό το σπίτι τουλάχιστον δέκα εάν όχι και παραπάνω. Δηλαδή δεν ήμουν στο σπίτι για πρώτη φορά και είδα ανοιχτή πόρτα στο κήπο πίσω από το σπίτι και δεν μου άρεσε για λόγους ασφάλειας. Ανάφερα το, και έμαθα για Σανια, τότε για 2χ70 κάναμε παρτούζα. Τίποτε το σπουδαίο. Το παλιό κείμενο εδώ - Μάλιστα, φίλε, κάτι έχω να πω. 20.9. πήρα τηλέφωνο στη Ελσα, και κανόνιζα ραντεβού στο γνωστό σπίτι στα Πολεμίδια. Λόγο, ότι είμαι ανώμαλος πολύ, λόγο της δουλειάς μου που έκανα πριν, ανακάλυψα ανοιχτή πόρτα στο κήπο. Την έλεγα για να κλείσει, και μου απαντάει, ότι δε γίνετε η φίλη της είναι έξω. Τη λέω, ότι είναι απαράδεκτο να είναι μέσα τρίτο πρόσωπο και φεύγει ή αυτή ή εγώ. Μου λέει μήπως θέλω και της δυο, σκέφτηκα το και λέω να την φέρει. Ήταν Σανια. Τέλος πάντων, ήταν στιγμή που πάρα, ότι δεν μου έκανε εντύπωση, άλλα ακόμη και δεν έχει μεγάλο στήθος, άλλα λέω δε γαμιέται, έλα κάνουμε παρτούζα. Από 70 καθεμία και πάμε. Η Ελζα δεν ήταν τίποτε σπουδαίο, μέτριο το στήθος, μέτριο το εργαλείο, χωρίς στύση, καλή πίπα και καλή συνεργασία με τη Σανια. Τελικά με ξάπλωσαν στο κρεβάτι και η Ελζα  πήγε πρώτη σίγα σίγα και κάτι κάναμε, άλλα τίποτε το σπουδαίο. Που ήρθε ώρα αλλαγής λέω στη Σανια για να πάει στα τέσσερα και από πίσω. Μου λέει καλά, άλλα μη μπαίνεις απότομα, καλυτέρα να δράσω εγώ. Και εκεί ξεκίνησε το θέμα. Σίγα σίγα, αρχικά μονό το κεφαλάκι μέσα έξω μετά άλλο λίγο, και ακόμη βαθιά και σε δυο τρία λεπτά μέχρι το βάθος τέρμα. Μονό στεκόμουν α την αφίσα να κάνει αυτό που της αρέσει. Φίλε, κάτι φωνές που με τρέλαιναν, έσκισε το πάπλωμα, μιλάμε για … το απολαμβάνει πλήρως. Ηχητικά ήταν το καλύτερο γαμησι στα τελευταία τρία χρόνια. Μετά ξανά με τη Ελζα για να τελειώνω η Σανια μου έγλυφε τις ρώγες. Ήταν υπέροχο, το μόνο κακό της υπόθεσης ήταν μόλις είδε, ότι χύνω, σταμάτησε να γλύφει. Πάντως εγώ τη ν προτιμούσα από ορισμένες άλλες. Το μειονέκτημα είναι το μικρό βυζί. Το εργαλείο της είναι μέτριο και λειτουργικό, δεν ξέρω εάν χύνει κιόλας, μέχρι εκεί δεν φτάσαμε, κάτι γλωσσόφιλα τρελά, γενικά έλεγα, ότι δεν προσφέρει στη εμφάνιση σου προσφέρει στο έργο δέκα φορές και με τη ρέστα. Και δυο πίπα άκαποτη.
Πρέπει να τονίζω, ότι δεν με γαμήσε ούτε μία, η φάση δεν ήταν άσχημη, άλλα πιστεύω, ότι η καθεμία ξεχωριστά είναι καλυτέρα. Το παραθέρισα και σε μερικές άλλες φορές, και σου κάνει εντύπωση σαν κάνουν πόλεμο, ποια να σε τελειώνει ποιο γρήγορα για να φύγεις. Το ίδιο σχέδιο τουλάχιστον τρεις φορές. Δεν το δέχομαι πια. Πάω για να απολαύω κάτι, όχι για εκσπερμάτωση ή όχι για αγώνα ταχύτητας.
Ξέρεις, φίλε δεν με επίτρεψε να την το καρφώσω, αλλά και χωρίς γρασάρισμα την πήρε στο χέρι κι την έβαλε μόνη της με έτσι στυλ, που δεν συνάντησα ποτέ, και κράτησε με έτσι για να κουμαντάρει την αρχή μόνη της μέχρι να την έχει όλη μέσα. Μετά ξεκίνησε να κάνει έτσι αργές κινήσεις μέσα έξω, σιγά-σιγα και έδειχνε πως της αρέσει με κάτι φωνές και αργότερα άφησε το έργο πάνω μου, αλλά αυτό δεν της άρεσε τόσο πολύ. Κάτι γλώσσοφιλα, έχεις εντύπωση, που η γλώσσα της σου βγαίνει από το κώλο έξω, τόσο βαθύ. Κρίμα, που δεν έχει καλή σιλικόνη, τότε θα πήγαινα κάθε λίγο. Αλλά το ενεργητικό της, δεν έγινε. Πούτσα γενικά καλή, αλλά όσον για τη λειτουργικότητα δεν μπορώ να πω τίποτα. Ήταν παθητική φουλ και καλά.
 

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281
Ευχαριστώ φίλε μου. Με. Κάλυψες
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Γεια σας.  Θα ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κανένας για αυτην?
Ας πούμε για προταρι? 
Εγώ προσωπικά πέρασα πολύ καλά. Και καλό το σιλικόνη, και καλά πίπα και γαμησι, σαν παθητική, και έχυνε κιόλας. Το άσχημο είναι όλα με καπότα. Πήγα πρωτάρης κοντά της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom