Νέα

Transexual Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα katjageor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281

Γιατι ρε μαγκες; Η Μπέμπα είναι Κυπρο;
Αν είναι λοιπόν θα σου πω ότι αυτό που βλέπεις, αυτό παίρνεις. Φιλότιμο παιδί με παραπανω κιλα κ το τιμά το μεροκάματο. Όχι η καλύτερη που έχω παε γενικά αλλά είναι μια οκ επιλογή
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Γιατι ρε μαγκες; Η Μπέμπα είναι Κυπρο;
Αν είναι λοιπόν θα σου πω ότι αυτό που βλέπεις, αυτό παίρνεις. Φιλότιμο παιδί με παραπανω κιλα κ το τιμά το μεροκάματο. Όχι η καλύτερη που έχω παε γενικά αλλά είναι μια οκ επιλογή
εγω αναφερωμαι στη εμα η μπεμπα ναι ειναι οκ παιδι ασχετα οτη δεν κανει παζαρια που εμενα μ χαλαει κ για αυτο δεν παω
 

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281
εγω αναφερωμαι στη εμα η μπεμπα ναι ειναι οκ παιδι ασχετα οτη δεν κανει παζαρια που εμενα μ χαλαει κ για αυτο δεν παω

Ναι καταλαβα τι εννοείς.
Νομίζω θέλει τον τρόπο της με το παζάρι..
Μια χαρά παντως
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Ναι καταλαβα τι εννοείς.
Νομίζω θέλει τον τρόπο της με το παζάρι..
Μια χαρά παντως
μια συναντιση πρυν καιρο που κρατησε πανω απο 1 30 ωρα με πολυ ρακη και πουτσα ηταν οτι πρεπει
τ ευχαριστήθηκα που λεμε
ειναι αθηνα λεει τωρα
 

TRANS SYLVI

Trans
Εγγρ.
27 Αυγ 2014
Μηνύματα
84
Like
26
εγω αναφερωμαι στη εμα η μπεμπα ναι ειναι οκ παιδι ασχετα οτη δεν κανει παζαρια που εμενα μ χαλαει κ για αυτο δεν παω
θες και παζαρια τρομαρα σου αμα εχεις μαθει με 20 και 30 ευρο στα κρος με περουκα απο τα τζαμπο τα 50 και 60 σου φενονται πολλα για κατι αξιολογο βολεψου τοτε εκει και μη μιλας πολυ το παιζεις και ξυπνιος μπουχαχαχαχαχαχχα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
θες και παζαρια τρομαρα σου αμα εχεις μαθει με 20 και 30 ευρο στα κρος με περουκα απο τα τζαμπο τα 50 και 60 σου φενονται πολλα για κατι αξιολογο βολεψου τοτε εκει και μη μιλας πολυ το παιζεις και ξυπνιος μπουχαχαχαχαχαχχα
αυτο κανω βολευομαι εσυ τ θες κ ενοχλεισε????
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
είναι ευχάριστο που τα βρήκατε :think:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
είναι ευχάριστο που τα βρήκατε :think:
απο τ ν μου ζαλιζει τ ερωτα καθε δυο κ τρεις ....ξερεις μουτρο για να βρεθεις μ ενα ατωμο θα πρεπει ν σ αρεσει κ ο χαρακτηρας αλλιος τ να τ κανεις τ αλλα εγω ειμαι κ λιγο εγκεφαλικος τ βρυσκω κ μ το ματι
 

TRANS SYLVI

Trans
Εγγρ.
27 Αυγ 2014
Μηνύματα
84
Like
26
απο τ ν μου ζαλιζει τ ερωτα καθε δυο κ τρεις ....ξερεις μουτρο για να βρεθεις μ ενα ατωμο θα πρεπει ν σ αρεσει κ ο χαρακτηρας αλλιος τ να τ κανεις τ αλλα εγω ειμαι κ λιγο εγκεφαλικος τ βρυσκω κ μ το ματι
o χαρακτηρας μου εκει που πρεπει ειναι σωστος οταν μου φερονται ωραια ξηγιεμαι καλα και γω οταν ομως με κραζουν χωρις να με ξερουν τους περνει ο διαολος καταλαβες βατραχομαλακα??? για αυτο τουμπεκιασου τωρα γιατι σεχω απο παλια στη μπουκα εσενα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
o χαρακτηρας μου εκει που πρεπει ειναι σωστος οταν μου φερονται ωραια ξηγιεμαι καλα και γω οταν ομως με κραζουν χωρις να με ξερουν τους περνει ο διαολος καταλαβες βατραχομαλακα??? για αυτο τουμπεκιασου τωρα γιατι σεχω απο παλια στη μπουκα εσενα

οκ καλη συνεχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom