Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Η μουρη η δικια μου αγαπη μου ειναι για αλλα πραγματα ...  η δικια σου εχει μαθη να τα τρωη απο μικρη ...  γιαυτο και εισαι αυτη που εισαι ..
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • hpqscan0001.jpg
    hpqscan0001.jpg
    159,8 KB · Εμφανίσεις: 51

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θελης ποτισμα μα τι ποτισμα
Καλησπερα καυλα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Θα με βγαλουν για φαγητο ...  θα τα πουμε αργοτερα ... 
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Γιωργο με ψηνουν να δουλεψω εκει στα μερη σου σε κλαμπ ..  ξερεις εσυ ...  θα σου πω λεπτομερειες ... δεν ειπα ακομα οκ....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Γιωργο μου  ... γατουλι μου  ...  βγαλε τη Μανικα εσυ ξερεις .... αγνωριστη με εκανες ....
Παντα ετοιμοπολεμη ειναι  ;)

Γιωργο με ψηνουν να δουλεψω εκει στα μερη σου σε κλαμπ ..  ξερεις εσυ ...  θα σου πω λεπτομερειες ... δεν ειπα ακομα οκ....
Θα περιμενω να μου πης λεπτομεριες στο αυτι
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δείτε τι σας βρήκα!!!! :happy:

Παιγνίδι με πιπερόριζα

Έχει κανένας εμπειρία με το Figging (Παιγνίδι με πιπερόριζα); Ακολουθούν κάποιες πληροφορίες για άτομα που μπορεί να μην γνωρίζουν την δραστηριότητα.

Αυτή είναι μια σεξουαλική δραστηριότητα που περιλαμβάνει την εισαγωγή ενός προετοιμασμένου κοτσανιού πιπερόριζας ή ακόμη και πιπεριού στον πρωκτό. Το αίσθημα καψίματος λέγεται ότι προκαλεί έντονη απόλαυση. Η τεχνική αυτή χρησιμοποιείται και στο BDSM. Η πιπερόριζα επίσης μπορεί να εντείνει την ηδονή με την αύξηση της κυκλοφορίας του αίματος στα γεννητικά όργανα. Οι μυώνες των γεννητικών οργάνων, οι οποίοι πλέον εφοδιάζονται με περισσότερη ενέργεια, μπορούν να προκαλέσουν ιδιαίτερα δυνατούς οργασμούς. Αυτή η δραστηριότητα λέγεται ότι προήλθε από μια τεχνική προετοιμασίας αλόγων επιδείξεων όπου ένα ενοχλητικό «fig» (> feague = to beat, whip, or drive gingering > gin-up) εισαγόταν στον πρωκτό των αλόγων για να τα αναγκάσει να κρατούν την ουρά τους ψηλά. Άλλοι ισχυρίζονται ότι οι μέθοδοι σωματικής τιμωρίας (corporal punishment) της Βικτοριανής εποχής περιλάμβαναν figging για να ταπεινώσουν και τιμωρήσουν περισσότερο τους ενόχους, αλλά και να εμποδίσουν το σφίξιμο των γλουτών κατά την διάρκεια του μαστιγώματος.

:tooth:στην αρχαία αθήνα, μια από τις τιμωρίες για την μοιχία ήταν να εισάγουν πιπερόριζες στον πρώκτο του ενόχου !!!!

:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:  :dunno:

 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα σε ολους και ολες  και Καλο Σαββκυριακο  ... 
 

alkis456

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά, που μπορεί να βρει κανείς τη Δανάη??? (άσχετος...)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα αγαπες μου ...  ειμαι καλα  και σωας τας φρενας ....  ελειπα και εκτος Αθηνων παραθεριζα στα χιονια ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom