Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εσυ να κοιταξης τον δικο σου τον μπαμπα και να αφησης τον δικο μου  ...  Εκτος και αν μας ταιζης και δεν το ξερουμε ....
αντε μην αρχισω τωρα..... Και επειδη δεν ειμαι παιδουλα εχω και στομα και μιλαω αμα λαχη  .....
αντε γιατι δεν μιλάμε δεν μιλαμε....... μη τα παρω στο κρανιο  ομως
οβερ ελήφθη παληκάρι μου!! :rockon:
Μπράβο που τιμάς  την μπαμπά σου!!! :cheesy: ΄
:think: Είπα κάτι κακό?
 

Επισκέπτης
Θα πρέπει να έχουμε σεβασμό σε κάθε άτομο εδώ μέσα και στην οικογένεια του καθενός και της καθεμιάς και να μην κρυβόμαστε πίσω απο την ανωνυμία που μας δίνει το διαδίκτυο -μερικοί απο μάς- γιατί η Δανάη δεν κρύβεται και για αυτό της πρέπει μεγαλύτερος θαυμασμός για το θάρρος και την αλήθεια της.
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Θα πρέπει να έχουμε σεβασμό σε κάθε άτομο εδώ μέσα και στην οικογένεια του καθενός και της καθεμιάς και να μην κρυβόμαστε πίσω απο την ανωνυμία που μας δίνει το διαδίκτυο -μερικοί απο μάς- γιατί η Δανάη δεν κρύβεται και για αυτό της πρέπει μεγαλύτερος θαυμασμός για το θάρρος και την αλήθεια της.
  :cool2: :thumbsup:
 

ionianman

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Δανάη :)

έκανα μια επίσκεψη στο site σου. Πολύ ωραίο το βιντεάκι με τη φωτογράφιση που ανέβασες  :-*
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπέρα Δανάη :)



έκανα μια επίσκεψη στο site σου. Πολύ ωραίο το βιντεάκι με τη φωτογράφιση που ανέβασες  :-*
κατσε σε λιγες μερες να δεις ...   χαιρομε που σου αρεσε ..... φιλακια βρε...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σας αρεση ....  οτι και αν κανω ....  θα σας αρεση .... λιγο υπομονη
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σας θελω ολους κοντα μου ....  να με στηριξετε  ενταξη???  τι φιλοι ειμαστε  ....
 

ionianman

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
ειπαμε βρε Σπυρο μη με στεναχωρης ... ξερω οτι ολοι θελετε να ξερετε  ... το αποτελεσμα  μετραη ...

Αχ αχ αχ τι μου κάνεις τώρα. Κι φαντάζομαι πως ξέρεις ότι δεν θέλω να σε στεναχωρώ ούτε κι ότι έχω ποτέ τέτοια πρόθεση.
 

gymnastis36

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
eimai panta dipla sou se oti kai na kanei koukla mou omorfi!!! eimai diko sou na t xereis ayto!! manos an me hymase pou malon den tha me thymase!!!!
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αχ αχ αχ τι μου κάνεις τώρα. Κι φαντάζομαι πως ξέρεις ότι δεν θέλω να σε στεναχωρώ ούτε κι ότι έχω ποτέ τέτοια πρόθεση.
eimai panta dipla sou se oti kai na kanei koukla mou omorfi!!! eimai diko sou na t xereis ayto!! manos an me hymase pou malon den tha me thymase!!!!

Ααααααχχχ!!!

:bigdick: :bigdick: :smitten: :smitten: :zzzzz:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
hotyanν εμην νοχλεις , την εχω στον παγο την δικια σου για να σου την σφηξω  :dancing:

:cheesy:
 

gymnastis36

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
liwnw gia to pio sexy koritsi  kai einai mia DANAI!!!  DIKOS SOU MWRO MOU!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μπηκατε  στο σιτε μου  σημερα  ????  Σας εχω μια εκπληξη   ....   Καλημερα  Καυλες  .... Καλη εβδομαδα ....



Και ειναι  μονο    η    αρχη    ..... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom