Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τουρλουμπουκι δικέ μου!! μπράβο χαμός, έξαψη κουκλα μου και μεγάλη κάβλα πυρετός!!!Ξεφυγατε απο τα όρια σας πανω στο παθος και στην ηδονή!!
Εκανε το λαθος καποιος να μου χαστουκιση το κωλομαγουλο...  
ημασταν 3 ατομα.......οπως ημουν καυλωμενη γυρναω και του χαστουκιζω το προσωπο.. μετα αυτος το δικο μου... καυλωμενα οπως ημασταν τρελαμενα... χαστουκιζω τον αλλον... αλλος να γλυφη αλλος να χαστουκιζη.. να με πηδανε και να τους βαζω να αλληλοχαστουκιζοντε τα δυο τους και του εχωσα τη μουρη μετα στο κωλο του αλλου.. και να κανουν γλωσσοφιλα.. πολυ απλα πραγματα..
Εκανε το λαθος καποιος να μου χαστουκιση το κωλομαγουλο...  
ημασταν 3 ατομα.......οπως ημουν καυλωμενη γυρναω και του χαστουκιζω το προσωπο.. μετα αυτος το δικο μου... καυλωμενα οπως ημασταν τρελαμενα... χαστουκιζω τον αλλον... αλλος να γλυφη αλλος να χαστουκιζη.. να με πηδανε και να τους βαζω να αλληλοχαστουκιζοντε τα δυο τους και του εχωσα τη μουρη μετα στο κωλο του αλλου.. και να κανουν γλωσσοφιλα.. πολυ απλα πραγματα..
!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα καυλιαρα... ηταν οντως μια απιστευτη καυλα...  δεν την ειχαν ξαναζηση τετοια φαση... ουτε και εγω το περιμενα να εξελιχθη ετσι αλλα ηταν σαν να διναμε μια μαχη πανω στο κρεβατι ποιος θα περαση καλυtera.... αυτη η μυρουδια του καυλωμενου  δερματος με τρελενε ... απο οπου και να γυρναγαμε κατι γινοταν... φοβερη χημεια
 

Επισκέπτης
Κουκλάρα μου η καύλα ειναι μεταδοτική και εσυ μεταδίδεις δονήσεις και ηδονή με τον πιο όμορφο τρόπο και τους τρελλαίνεις όλους οδηγώντας τους σε έκσταση!
Καλησπερα καυλιαρα... ηταν οντως μια απιστευτη καυλα...  δεν την ειχαν ξαναζηση τετοια φαση... ουτε και εγω το περιμενα να εξελιχθη ετσι αλλα ηταν σαν να διναμε μια μαχη πανω στο κρεβατι ποιος θα περαση καλυtera.... αυτη η μυρουδια του καυλωμενου  δερματος με τρελενε ... απο οπου και να γυρναγαμε κατι γινοταν... φοβερη χημεια
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλημερα  καυλες...  Σημερα και αυριο θα ειμαι εκτος Αθηνων... Θα επιστρεψω την Παρασκευη
 

Επισκέπτης
Καλημέρα αστέρι, θα τους λείψεις αλλα ελπίζω να δίνεις το παρόν απο εδώ για να μην απογοητετούνε τα αρσενικα :( :( και πεσουν σε βαρειά κατάθλιψη... :( :( :rockon:
Καλημερα  καυλες...  Σημερα και αυριο θα ειμαι εκτος Αθηνων... Θα επιστρεψω την Παρασκευη
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καυλιάρα μου καλησπέρα!!!! τι κάνεις?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Επεστρεψα  καυλες...  Πηγα να παρω λιγο καθαρο αερα... 
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
γεια σου δαναη , λεω να τα πουμε απο κοντα.....
απλα εχω λιγο αγχος καθως ειμαι πρωταρης

θα με βοηθησεις?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Επεστρεψα  καυλες...  Πηγα να παρω λιγο καθαρο αερα... 
Πηρες τον καθαρο αερα γεμισες καλα τα πνευμονια; τωρα σκυψε και τουρλωσε τον καααλαα  :grin: :grin: :grin:

Καλησπερα καυλιαρα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Πηρες τον καθαρο αερα γεμισες καλα τα πνευμονια; τωρα σκυψε και τουρλωσε τον καααλαα  :grin: :grin: :grin:

Καλησπερα καυλιαρα
αυτο θα κανω .... μου λειψατε βρωμοπαιδα...  λεω καποια μαλακια να γελασω θα εχουν κανη παλι.. και να...
Καλησπερα  Καυλαρε...  και σε ολη την παλιοπαρεα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εμεις εδω ειμαστε εσυ την κοπανησες για περιοδεια με ...ουζα  :grin: :grin:
και οι μαλακιες που λεμε χρειαζονται αλλιως θα μας φαη το αγχος
 

Επισκέπτης
Καλώς ήλθες !! Γέμισες μπαταρίες Κούκλα μου και επανήλθες δριμύτερη και ορεξάτη!! Τυχερά όσα αρσενικά τολμήσουν.. ;)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εμεις εδω ειμαστε εσυ την κοπανησες για περιοδεια με ...ουζα  :grin: :grin:
και οι μαλακιες που λεμε χρειαζονται αλλιως θα μας φαη το αγχος
Εννοειτε...  ετσι πρεπει να ειναι τα αγορακια ζωηρα..
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
α εδω μεσα ολα ειναι ζωηρα... κανενα δεν ειναι μαραμενο...  αλλα πεφτη και πολυ  :bigdick:  εχουν ασπριση τοιχους ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom