Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
ήσουν με το άτομο που μου είχες πει στην συνάντησή μας?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εκανε το λαθος καποιος να μου χαστουκιση το κωλομαγουλο...  
ημασταν 3 ατομα.......οπως ημουν καυλωμενη γυρναω και του χαστουκιζω το προσωπο.. μετα αυτος το δικο μου... καυλωμενα οπως ημασταν τρελαμενα... χαστουκιζω τον αλλον... αλλος να γλυφη αλλος να χαστουκιζη.. να με πηδανε και να τους βαζω να αλληλοχαστουκιζοντε τα δυο τους και του εχωσα τη μουρη μετα στο κωλο του αλλου.. και να κανουν γλωσσοφιλα.. πολυ απλα πραγματα..
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
Εκανε το λαθος καποιος να μου χαστουκιση το κωλομαγουλο...  
ημασταν 3 ατομα.......οπως ημουν καυλωμενη γυρναω και του χαστουκιζω το προσωπο.. μετα αυτος το δικο μου... καυλωμενα οπως ημασταν τρελαμενα... χαστουκιζω τον αλλον... αλλος να γλυφη αλλος να χαστουκιζη.. να με πηδανε και να τους βαζω να αλληλοχαστουκιζοντε τα δυο τους και του εχωσα τη μουρη μετα στο κωλο του αλλου.. και να κανουν γλωσσοφιλα.. πολυ απλα πραγματα..

Αισχος!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλά δεν είμαστε και στην άλλη άκρη της γής αν καλή οργάνωση να υπάρχει και μπορούμε να βρισκόμαστε!!! μπορεί να θες και άλλη ευθυγράμμισή!!! να σε ισιώσω πάλι μετά απο κανένα μικρό... επισκέπτη!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
καλά δεν είμαστε και στην άλλη άκρη της γής αν καλή οργάνωση να υπάρχει και μπορούμε να βρισκόμαστε!!! μπορεί να θες και άλλη ευθυγράμμισή!!! να σε ισιώσω πάλι μετά απο κανένα μικρό... επισκέπτη!!!
για να δω !!!!!    μμμμμμ    μετα απο αυτο νομιζω θα χρειαστω καποιες μερες για το επομενο λιφτινγκ
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
σου άρεσαν τα λουκούμια που σου έφερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom