Νέα

Toν έκαψε ζωντανό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.682
Κριτικές
12
Like
6.898
Πόντοι
2.646
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
οδηγούσα πατίνι και ξαφνικά με πάτησε η πρωην γυναίκα μου με το ίδιο μου το αυτοκίνητο και εκεί που ξεψυχούσα τραυματισμένος μου φώναξε Καλύτερα να σε έκαιγα με βενζίνη όπως η άλλη.... Ρε τι βλέπει ο άνθρωπος στον ύπνο του.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.977
Κριτικές
2
Like
21.336
Πόντοι
6.236
οδηγούσα πατίνι και ξαφνικά με πάτησε η πρωην γυναίκα μου με το ίδιο μου το αυτοκίνητο και εκεί που ξεψυχούσα τραυματισμένος μου φώναξε Καλύτερα να σε έκαιγα με βενζίνη όπως η άλλη.... Ρε τι βλέπει ο άνθρωπος στον ύπνο του.
Αν έβλεπες και μια κότα να σου δείχνει την κωλοτρυπίδα της ενώ πιο δίπλα, μια νυμφομανής από τις Σέρρες σε ρωτούσε αν μπορεί να μένει γυμνή όσο της κάνουν μασάζ, θα σου έλεγα ότι επηρεάζεσαι πολύ από το bou αλλά είσαι σε καλό δρόμο ακόμα.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.812
Κριτικές
3
Like
9.914
Πόντοι
1.336
Αν έβλεπες και μια κότα να σου δείχνει την κωλοτρυπίδα της ενώ πιο δίπλα, μια νυμφομανής από τις Σέρρες σε ρωτούσε αν μπορεί να μένει γυμνή όσο της κάνουν μασάζ, θα σου έλεγα ότι επηρεάζεσαι πολύ από το bou αλλά είσαι σε καλό δρόμο ακόμα.
Καλημέρα Ωρίωνα! Δεν πιστεύω να ψωλάρεις στο διαδίκτυο και να μην εργάζεσαι , ε;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.977
Κριτικές
2
Like
21.336
Πόντοι
6.236
Καλημέρα Ωρίωνα! Δεν πιστεύω να ψωλάρεις στο διαδίκτυο και να μην εργάζεσαι , ε;
Καλημέρα Καπετάνιε!
Σε περίπτωση που κάτι με ρωτήσατε, σας ενημερώνω ότι έχω πατήσει το κουμπί της αγνόησης για εσάς και δεν το βλέπω.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.812
Κριτικές
3
Like
9.914
Πόντοι
1.336
Καλημέρα Καπετάνιε!
Σε περίπτωση που κάτι με ρωτήσατε, σας ενημερώνω ότι έχω πατήσει το κουμπί της αγνόησης για εσάς και δεν το βλέπω.
και γιατί αυτό ω πιο αγαπητέ φίλε του Καπετάνιου και πολυχρονεμένε μας Ωρίωνα;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.977
Κριτικές
2
Like
21.336
Πόντοι
6.236
Η κυρία θολώνει τα νερά για να με διεκδικήσει χωρίς να μας κάνει χαλάστρα ο Ωρίων

και γιατί αυτό ω πιο αγαπητέ φίλε του Καπετάνιου και πολυχρονεμένε μας Ωρίωνα;
Μα για να μην μπαίνω στον πειρασμό να σας κάμω χαλάστρες, αξιότιμε Καπετάνιε.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.812
Κριτικές
3
Like
9.914
Πόντοι
1.336
Μα για να μην μπαίνω στον πειρασμό να σας κάμω χαλάστρες, αξιότιμε Καπετάνιε.
Έλα βρε Ωρίωνα, ένα αστείο κάναμε για να γελάσουμε. Αφού ξέρεις ότι σου έχω αδυναμία επειδή αγαπάς τις επιστήμες και ιδίως την αστροφυσική.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.977
Κριτικές
2
Like
21.336
Πόντοι
6.236
Έλα βρε Ωρίωνα, ένα αστείο κάναμε για να γελάσουμε. Αφού ξέρεις ότι σου έχω αδυναμία επειδή αγαπάς τις επιστήμες και ιδίως την αστροφυσική.
Σε περίπτωση που μου γράψατε ότι μου έχετε αδυναμία γιατί αγαπώ την αστροφυσική, σας ενημερώνω πως και άλλα ναυτάκια αγαπούν την αστροφυσική ενώ δεν κάνουν χαλάστρες.
1682054317456.png
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.812
Κριτικές
3
Like
9.914
Πόντοι
1.336
Σε περίπτωση που μου γράψατε ότι μου έχετε αδυναμία γιατί αγαπώ την αστροφυσική, σας ενημερώνω πως και άλλα ναυτάκια αγαπούν την αστροφυσική ενώ δεν κάνουν χαλάστρες.
1682054317456.png
Κρίμα που με έκανες ιγκνόρ γιατί δεν θα μπορέσεις ποτέ να μάθεις ότι δεν έχω ξαναδεί ποτέ τόσο έξυπνο, καλλιεργημένο, γενναίο και εργατικό ναυτάκι, όπως εσύ...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.977
Κριτικές
2
Like
21.336
Πόντοι
6.236
Κρίμα που με έκανες ιγκνόρ γιατί δεν θα μπορέσεις ποτέ να μάθεις ότι δεν έχω ξαναδεί ποτέ τόσο έξυπνο, καλλιεργημένο, γενναίο και εργατικό ναυτάκι, όπως εσύ...
Σε περίπτωση που με τον τρόπο σας, ζητήσατε συγγνώμη, σας ενημερώνω ότι σας βγάζω από το ιγκνόρ.
1682055158176.png
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.014
Πόντοι
7.865
Δεν είναι μια η υπόθεση γυναίκας να σκοτώνει άνδρα,απλά η νεοεποχίτικη φασούλα θέλει πόλωση και τείνει προς τις γυναίκες που δρουν με το θυμικό και είναι εν γένει πιο επιρρεπείς στην επίκληση στο συναίσθημα.Για αυτό το περιστατικό μουγκα στην στρουγκα και ήδη σε κάτι φεμινοσελίδες λένε παπαριές του τύπου "ποιός ξέρει πόσο την βασάνιζε και αντέδρασε έτσι",ενώ όλοι λένε ότι εκείνη ηταν τρελή,για τον όποιο λόγο,ξέσπαγε στον συζυγό της, ο οποίος ακομα και εν αμύνη που ηταν δεν χειροδίκησε και στο τέλος τον έκαψε.Αν γλυτώσει, που δεν νομίζω,θα ειναι φρικιο και θα έχει ένα σωρό προβλήματα,ενώ η άλλη απλά θα το παίζει τρελή.Για ακομα μιθα φορά τα πολά μέτρα και σταθμά φαίνονται και ακόμα περισσότερο φαίνεται η σκατίλα της κοινωνίας μας.,
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Αν έβλεπες και μια κότα να σου δείχνει την κωλοτρυπίδα της ενώ πιο δίπλα, μια νυμφομανής από τις Σέρρες σε ρωτούσε αν μπορεί να μένει γυμνή όσο της κάνουν μασάζ, θα σου έλεγα ότι επηρεάζεσαι πολύ από το bou αλλά είσαι σε καλό δρόμο ακόμα.
Αυτό δεν είναι όνειρο, είναι όραμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom