Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Γεια σου κουκλακι...


ισως οχι στη συγκεκριμενη περιπτωση.
σιγουρα οσον αφορα τη μεταχειρηση και επειδη εβλεπα λαο να υποστηριζει να γυρισει γι'αυτο ειπα και οτι ειπα.
Δε θα κρινω τον μοντ αν εκανε καλα η οχι αλλα πλεον η νιτσα θα γυρισει αφου εκτοιση τη ποινη.
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Μανάρι κανείς δεν είπε να γυρίσει, είπαμε ότι είναι μαλακία έτσι όπως έγινε το mute.
Ας μη γυρίσει ποτέ, δεν είναι αυτό το θέμα.
Για μένα το θέμα είναι οι τσαπατσουλιές.  :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ακου μπουμπ πολυαγαπημένη μου,
Εδώ θεωρώ ότι είναι ένα καφενείο ιδεών και διαλόγου. Για εμένα τουλάχιστον αυτό ειναι. Για αλλους ειναι μονάχα ενα μέρος οπου πληροφορούνται που θα γαμήσουν κτλ.
Το δικό μου ενδιαφέρον δεν αναιρεί το δικό τους. Ουτε το εμποδίζει κατα την άποψή μου.
Και αυτή η εμμονή που ο καθένας έχει να λειτουργήσει όπως αυτός θέλει ένα σαιτ και οχι οπως το θέλει ο δημιουργός του είναι η προσβληματική που με απασχολεί.
Εάν το θρεντ είχε μοναδική στόχο τις ενημερώσεις τότε δεν θα είχε και την απήχηση που έχει κατα την άποψή μου και επιπλέον δεν θα ανοίγαμε τόσα διαφορετικα ενδιαφεροντα και μη θρεντ. Ουτε θα ειχε την επισκεψιμότητα που εχει.
Παρόλα αυτά κάποιοι επιμένουν στην κουτη νοοτροπία της μονοδιαστατης θεωρησης.

Υ.Γ Το σπαμ τι ειναι ακριβως;
Γιατί έχω την αίσθηση οτι συμβαινει παντού και κάθε τοσο που κάποιος μονδ το θυμάμαι και"τα παιρνει" γιατί ΄μας έχουν βγει και οξύθυμοι..πανεθεμά τους, μας ρίχνει και ενα μιουτ έτσι να γουστάρουμε.
εκτός απο τον πολυαγαπημενο μου ασυναγώνιστο παλαι ποτε assfiller, οι υπολοιποι την εχουν ακουσει γλομπαλισιους... :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
boomb,

ότι έχεις δει χειρότερα που δεν έχουν αντιμετωπισθεί το ίδιο είναι λογικό μια που όλοι οι άνθρωποι δεν είναι το ίδιο - έτσι?

Κι εγώ θυμάμαι ξημερώματα (πρέπει να ήταν πριν τα Χριστούγεννα), βάζελοι & γαύροι να βρίζουνε μάνες - δεν κάνω πλάκα. Αν υπήρχε σωστό moderation, θα έπρεπε να είχανε γίνει ban όλοι.

Τεσπα - δεν πιστεύω ότι έχει προσωπικά κανένας με τη μουνίτσα.
Ούτε εγώ πιστεύω ότι είναι προσωπικό, απλώς τα πήρε (και αυτό για μένα είναι λάθος)
Ναι, ο καθένας είναι διαφορετικός και αντιδράει διαφορετικά, γι'αυτό εγώ είπα ένα καλό παράδειγμα για moderation, που βλέπεις πρώτα αν ξαναβγαίνει εκτός το θέμα και τότε αρχίζεις τη σκούπα και τα μιουταρίσματα. Εδώ θεωρώ ότι ο μοντ κακώς άρχισε αμέσως να μιουτάρει.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
και ομως ισχυει! (μην ρωτας να το εξηγησω)
δε θελω εξηγηση καλε μου...αλλα δεν αλλαζει η γνωμη μου...τουλαχιστον δυο ατομακια εδω πασχουν απο μισογυνισμο κ δε το κρυβουν!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Ακου μπουμπ πολυαγαπημένη μου,
Εδώ θεωρώ ότι είναι ένα καφενείο ιδεών και διαλόγου. Για εμένα τουλάχιστον αυτό ειναι. Για αλλους ειναι μονάχα ενα μέρος οπου πληροφορούνται που θα γαμήσουν κτλ.
Το δικό μου ενδιαφέρον δεν αναιρεί το δικό τους. Ουτε το εμποδίζει κατα την άποψή μου.
Και αυτή η εμμονή που ο καθένας έχει να λειτουργήσει όπως αυτός θέλει ένα σαιτ και οχι οπως το θέλει ο δημιουργός του είναι η προσβληματική που με απασχολεί.
Εάν το θρεντ είχε μοναδική στόχο τις ενημερώσεις τότε δεν θα είχε και την απήχηση που έχει κατα την άποψή μου και επιπλέον δεν θα ανοίγαμε τόσα διαφορετικα ενδιαφεροντα και μη θρεντ. Ουτε θα ειχε την επισκεψιμότητα που εχει.
Παρόλα αυτά κάποιοι επιμένουν στην κουτη νοοτροπία της μονοδιαστατης θεωρησης.

Υ.Γ Το σπαμ τι ειναι ακριβως;
Γιατί έχω την αίσθηση οτι συμβαινει παντού και κάθε τοσο που κάποιος μονδ το θυμάμαι και"τα παιρνει" γιατί ΄μας έχουν βγει και οξύθυμοι..πανεθεμά τους, μας ρίχνει και ενα μιουτ έτσι να γουστάρουμε.
εκτός απο τον πολυαγαπημενο μου ασυναγώνιστο παλαι ποτε assfiller, οι υπολοιποι την εχουν ακουσει γλομπαλισιους... :2funny:
Ε μα ναι. Στο κάτω κάτω ας μην ανοίγουν θέματα εκτός της ενημέρωσης για μπουρδέλα για να μιλάνε αποκλειστικά και μόνο γι'αυτό. Και αυτό δεν είναι απόφαση του κάθε πικραμένου αλλά του ιδιοκτήτη/δημιουργού του σάιτ.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αυτη την καλυτερη μεταχειριση στις γυναικες που την βλεπουν μερικοι...

εδω μας στολιζουν μερικοι παλαιοι κ μη απ το πρωι ως το βραδυ κ ειναι σαν να μην εγινε ποτε...

επειδη φερνουμε ενα αλλο χαρουμενο κ αισιοδοξο γεματο πασχαλιες αερα στο σαιτ δεν σημαινει οτι εχουμε καλυτερη μεταχειριση...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
εδω μας στολιζουν μερικοι παλαιοι κ μη απ το πρωι ως το βραδυ κ ειναι σαν να μην εγινε ποτε...
Και για να μην πούμε για το "μαλακάκο" που εξερέθισε τον μοντ, που είχε στόχο εκείνον τον παλιο που πριν λίγες σελίδες είχε αφρίσει και δεν ήξερε τι έλεγε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Οι κανόνες τηρούνται κατα το δοκουν και ανάλογα το νευρικό σύστημα του κάθε ενός μονδ.
Το μιουτ που έφαγε η μουνιτσα ήταν αποδειξη.
Που και να μην γαμούσαν σε μπουρδελα τι θα γινόταν... :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Και για να μην πούμε για το "μαλακάκο" που εξερέθισε τον μοντ, που είχε στόχο εκείνον τον παλιο που πριν λίγες σελίδες είχε αφρίσει και δεν ήξερε τι έλεγε  :2funny: :2funny: :2funny:

ελα ελα παραδεξου οτιεισαι τσατσοκλικοτετοια

που ειναι ο παλαιος? μου λειπει...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Που και να μην γαμούσαν σε μπουρδελα τι θα γινόταν... :2funny: :2funny:
Πλάκα θα είχε ρε, θα αναβίωναν τα θρεντ τύπου "πόσες φορές τη μέρα βαράτε μαλακία", "πόσο καιρό έχετε να βαρέσετε" κτλ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ελα ελα παραδεξου οτιεισαι τσατσοκλικοτετοια

που ειναι ο παλαιος? μου λειπει...
Κι εμένα, οι "ελεεινίδες" δεν είναι οι ίδιες χωρίς αυτόν  :'(
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
αυτη την καλυτερη μεταχειριση στις γυναικες που την βλεπουν μερικοι...

εδω μας στολιζουν μερικοι παλαιοι κ μη απ το πρωι ως το βραδυ κ ειναι σαν να μην εγινε ποτε...

επειδη φερνουμε ενα αλλο χαρουμενο κ αισιοδοξο γεματο πασχαλιες αερα στο σαιτ δεν σημαινει οτι εχουμε καλυτερη μεταχειριση...
εγο ιμε παλεοσ οχ ,σιγνομισ
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.525
Like
9
Πόντοι
16
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Μανάρι κανείς δεν είπε να γυρίσει, είπαμε ότι είναι μαλακία έτσι όπως έγινε το mute.
Ας μη γυρίσει ποτέ, δεν είναι αυτό το θέμα.
Για μένα το θέμα είναι οι τσαπατσουλιές.  :grin:

Δε παρατηρησα πως εγινε το μιουτ.
για τις τσαπατσουλιες βγαλτε τα περα μονες σας.


δε θελω εξηγηση καλε μου...αλλα δεν αλλαζει η γνωμη μου...τουλαχιστον δυο ατομακια εδω πασχουν απο μισογυνισμο κ δε το κρυβουν!!!

δε περιμενω να αλλαξεις γνωμη ξεροκεφαλη παχουλιτσα :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Πλάκα θα είχε ρε, θα αναβίωναν τα θρεντ τύπου "πόσες φορές τη μέρα βαράτε μαλακία", "πόσο καιρό έχετε να βαρέσετε" κτλ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κι εμένα, οι "ελεεινίδες" δεν είναι οι ίδιες χωρίς αυτόν  :'(

μας ξεχασε σε λεω
μας πεταξε στου δρομου την ακρη
ασχολειται με πολιτικα τωρα.. εφυγε σαν τα χελιδονια απ τα θεματα τα οποια συνηθως μεγαλουργουμε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
μας ξεχασε σε λεω
μας πεταξε στου δρομου την ακρη
ασχολειται με πολιτικα τωρα.. εφυγε σαν τα χελιδονια απ τα θεματα τα οποια συνηθως μεγαλουργουμε...
Εγώ έχω ελπίδα...  :)
Θα γυρίσει ξανά να αντιμετωπίσει το Θηρίο, δεν μπορεί! Δεν ηττήθηκε ακόμα ο παλιός!! Δε γεννήθηκε ακόμα η κλίκα που θα αποδειχθεί πιο δυνατή απ'αυτόν!!  :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Δε παρατηρησα πως εγινε το μιουτ.
για τις τσαπατσουλιες βγαλτε τα περα μονες σας.


δε περιμενω να αλλαξεις γνωμη ξεροκεφαλη παχουλιτσα :grin:
η αληθεια δεν αλλαζει φιλε μου.... ;)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
οχι εσυ γλυκε μου!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
και κατι που μου ιπε ο πουρουλισ, πρεπι να ιμαστε σοβαρι το σαιτ ινε σοβαρο

να γινομε ιποδιγματα σοβαροτιτασ σα τιν ελινικι βουλι
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
και κατι που μου ιπε ο πουρουλισ, πρεπι να ιμαστε σοβαρι το σαιτ ινε σοβαρο

να γινομε ιποδιγματα σοβαροτιτασ σα τιν ελινικι βουλι
αα να χειροτερεψουμε κι αλλο δηλαδη....χμμμ...θα προσπαθησω....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
και κατι που μου ιπε ο πουρουλισ, πρεπι να ιμαστε σοβαρι το σαιτ ινε σοβαρο

να γινομε ιποδιγματα σοβαροτιτασ σα τιν ελινικι βουλι

Aνεβασεs τον πηχη πολυ ψηλα........Εβαλεs τα πιο δυσκολα........εμειs ολο κατω απ τη μπαρα καθομαστε....που να φτασουμε εκει???.......εκτοs απ τη βουλη αλλο πιο ευκολο παραδειγμα δεν υπαρχει???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom