Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εγο ιμε φισικο καμπριο,αρα δε τεριαζουμε

Θα θυσιασω το πλουσιο μαλλι μου για τον σκοπο......Θα ξυριστω τελειωs και αποτριχωτικα....θα βαλω και αλοιφη να μην ξαναβγουνε...ολα για τον σκοπο
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Θα θυσιασω το πλουσιο μαλλι μου για τον σκοπο......Θα ξυριστω τελειωs και αποτριχωτικα....θα βαλω και αλοιφη να μην ξαναβγουνε...ολα για τον σκοπο
σοστα για να μι γινι φθισικο το σαιτ,ο ιπερτατοσ σκοποσ!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ανοιγω αυτο το θρεντ με αφορμη προσφατα γεγονοτα μουταρισματος ιστορικων θα ελεγα, αλλα και λιγοτερο σημαντικων μελων του σαιτ ή και απλα φαινομενων λογοκρισιας,διαγραφης ποστ και παρεμβασεων που πιθανον να ξεφευγουν απο τα ορια της τηρησης απλως της ταξης εντος του σαιτ...οση ταξη μπορει να υπαρχει δηλαδη σε ενα μπουρδελοσαιτ με ελευθερο βημα διαλογου μεσα στο ουτως ή αλλως παντελως αναρχο περιβαλλον του διαδικτυου.θα μπορεσουμε εδω να συζητησουμε περα απο τον προφανη τιτλο του θρεντ για το ποιος μοντ μας ειναι ο πιο αντιπαθης και τι ακριβως κανουν αυτοι οι περιβοητοι μοντς,ποιοι ειναι, απο που προεκυψαν σε αυτες τις θεσεις και κατα ποσο η κριση τους γυρω απο το εργο τους ειναι αυθαιρετη ή πηγαζει απο κανονες...σε αυτο μπορουν και οι ιδιοι ακομη να βοηθησουν προς αποφυγη δημιουργιας παρεξηγησεων ποσταροντας λιγα λογια για τους εαυτους τους το εργο τους εδω και πως το αντιλαμβανονται καθως και την αποψη τους για ολα τα τελευταια γεγονοτα.ετσι ισως λυθουν και καποιες παρεξηγησεις με μελη.
  επισης περιμενω απο μελη που εχουν δυσαρεσκειες με μοντς σε θεματα ουσιας ή συμπεριφορας να τις εκφρασουν με κοσμιο τροπο και αιτιολογηση αλλα και με οποιον τροπο νομιζουν αν θεωρουν οτι εχουν θιχτει καπου...η συζητηση μπορειν να περιλαβει και γενικοτερα θεματα που αφορουν το σαιτ,το σπαμ στα διαφορα θρεντς και τα ορια του,καθοτι εχω παρατηρησει να γινεται πολυς λογος για αυτο απο την μια αλλα απο την αλλη να ανοιγονται ενα σωρο αχρηστα,ανουσια ή και προκλητικως βλακωδη θρεντ που το μονο που προαγουν εκ των πραγματων ειναι το σπαμ και την μπουρδολογια.
    Απο την αλλη μηπως κι αυτα ειναι απαραιτητα για τον χαβαλε της υποθεσης;θα τηρουμε ευλαβικα κανονες τελικα ή θα εμαστε φιλελευθερο σαιτ και ως που θα το φτανουμε;θα επιτρεπουμε ακομη και το βρισιμο ή τις προσβολες ή θα γινουμε σαιτ με καλογριες,τσαι και συμπαθεια και καλους τροπους και μεχρι ποιου σημειου θα γινονται ανεκτα αυτα;τι νοημα εχουν οι ποινες των μπαν και μουτ οταν ολοι φτιαχνουν 4 και 5 κλωνους ας πουμε;γιατι καποια μελη φαινονται να απολαμβανουν ασυλια και καποια μουταρονται με το παραμικρο;υπαρχουν συμφεροντα και αλλη διαπλοκη πισω απο τους μοντς οπως φημολογειται;υπαρχει ας πουμε οπως συζητιεται ταση για εκκαθαριση των φορουμ απο ανεπιθυμητα μελη και δη γυναικες;γιατι τοσα θρεντ ξαφνικα κλειδωθηκαν και με ποιο ακριβως σκεπτικο; εμπρος μελη συζητηστε αυτα που θελετε εδω ...εμπρος διοικηση του σαιτ και μοντς απολογηθειτε στο κοινο σας που αυτο σας εχει εκει που ειστε, μην το ξεχνατε ....
    Για την ιστορια ειμαι παλιος φιλος του σαιτ απο το .κομ ακομη και σχεδον απο τις αρχες και θλιβομαι να βλεπω μια καταπτωση και μια εκμηδενιση και εναν πολεμο στον χαβαλε και στην τελικη βαρεθηκα να μπαινω και σε ενα μπουρδελοσαιτ,να μην βρισκω ουτε μιση πληροφορια για μπουρδελα,να μου περιοριζουν τον λιγο χαβαλε που μπορω να κανω γυρνωντας κουρασμενος απο την δουλεια και θελοντας να χαλαρωσω και παραλληλα να βλεπω στο μπουρδελοσαιτ 500 θρεντ για τον γιωργακη,το γραμμο και το βιτσι,τον εμφυλιο και την μανα του καραμπελα.ελεος.....ας συζητησουμε λιγο και αυτο.
    τι προσανατολισμο παιρνει αυτο το σαιτ και με ποιου ευθυνη ή και προτροπες; η λαικη φωνη και στο σαιτ ενοψει εκλογων... τι σαιτ θελετε και θελουμε; επιφυλασσομαι να βαλω γιαυτο αλλη ψηφοφορια....στο μελλον αλλα μπορουμε να ανοιξουμε βημα διαλογου .προσωπικα προτεινω την καταργηση ολων των πολιτικων θρεντ... αυτοι που γραφουν αν δεν γουσταρουν να πανε αλλου να τσακωνονται. δυο βηματα θελω μονο μπουρδελοενημερωση και σεξοχαβαλε και για τα δυο φυλα,με εξυπνα ωραια θεματακια και οχι βλακειες...
    αυτα απο μενα.ο λογος σε σας...
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
δεν βλεπω να εχει ζωη αυτο το θρεντ  ;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ενδιαφερον..να γραψουν και οι mods την αποψη τους για το ποια ατομα πρεπει να ανεχονται στο σιτε,και

ποτε καποιος περναει την γραμμη ανοχης?

εγω δεν μπορω να καταλαβω τι απεγινε ενα παλιο μελος του site..

που ηταν σχεδον απο παντα στο site..και ξαφνικα τον διωξανε. τον arion1955.


αγανακτησε ο ανθρωπος και εφυγε μονος του? η banaristike?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εγω δεν μπορω να καταλαβω τι απεγινε ενα παλιο μελος του site..

που ηταν σχεδον απο παντα στο site..και ξαφνικα τον διωξανε. τον arion1955.


αγανακτησε ο ανθρωπος και εφυγε μονος του? η banaristike?
Πιο γνωστός ως παπαρίων!  :2funny:
Ποιοι μουταρίστηκαν ρε συ gl?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πολλα εγραψες ρε.. δεν καταφερα να τα διαβασω :S
креатиф гавно афтар мудак
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγω δεν λεω οτι φθινει το σαιτ λεω οτι πρεπει να αναδομηθει και να αλλαξει πλευση...κατα την προσωπικη μου αποψη...για καποιους μπορει το να εχουμε 3000 ποστ για τον γιωργακη και το βιτσι ναναι πολυ σημαντικο και δειγμα καλης λειτουργιας του σαιτ...για μενα οχι...εξαλλου αντιστοιχη ψηφοφορια δεν ειχε.... ;) ειχε;
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Oποιος γουστάρει Αριωνα να πάει στο σαϊτ του κ να μας αδειάσει την γωνιά... :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εγω δεν λεω οτι φθινει το σαιτ λεω οτι πρεπει να αναδομηθει και να αλλαξει πλευση...κατα την προσωπικη μου αποψη...για καποιους μπορει το να εχουμε 3000 ποστ για τον γιωργακη και το βιτσι ναναι πολυ σημαντικο και δειγμα καλης λειτουργιας του σαιτ...για μενα οχι...εξαλλου αντιστοιχη ψηφοφορια δεν ειχε.... ;) ειχε;
Αν δεν σε ενδιαφέρουν κάποια θρεντς απλά τα προσπερνάς!Δεν νομίζω ότι είναι πρόβλημα αυτό...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω απλα θα πω ενα μεγαλο μπραβο στον gl που ειχε την υπομονη να κατσει να γραψει τοσα πραγματα που εμας τα παλια μελλοι μας διατρεχουν σαν σκεψεις γιαυτο εδω το σαιτ. Απλα θα αναφερω και εγω με την σειρα μου πως αυτα δεν ειναι θεματα του σημερα αλλα ηταν απο τοτε που ηταν κομ το σαιτ πχ το θεμα σπαμ ειναι τοσο υποκειμενικο που μπορουμε να το αναλυουμε ωρες σπαμ ειναι να βλεπεις 10 ποστ να ρωτανε το τηλ του μασαζ και αν η κοπελα ηταν ξανθια αλλα ποσο ξανθια ,αλλα και σπαμ ειναι ο αβραμης που γραφει οτι του κατεβει αλλα ο αβραμης μιουτ οι αλλοι τιποτα!!!!!
και κλεινωντας θα ηθελα να πως οτι κατι χαρακτιριζμοι ο παλιος ειναι αλλιως γιατι εχει 6000 ποστ εναντι ενος αλλου που εχει 300 δεν ισχυει γιατι πολλοι εχουν 6000 σπαμ καθαρα σπαμ οπως και εγω μετα το 50 μυνημα μου που καταλαβα οτι οι γνωσεις που ειχα μαλλον αχρηστες ηταν σε καποιους και ετσι το ριξα στην τρελλα και εγω !!!!!!!

τελος οσων αναφορα τους μοντ καλο θα ηταν να πει ο αντισθενης τα κριτιρια επιλογης των και θα ηθελα να προτινω κατι που το ειχα πει και στον αλεξ οταν ηταν εδω να φτιαξουν ενα μοντ μονο για τσατ αλλα να ξερει το τσατ γιατι λιγοι το ξερουν πως λειτουργει τοτε ειχα προτινει τον βυζο μια και το παιδι εκλεινε 8 ωρα τωρα να βρουν καποιον που να ασχολητε ωρες με το τσατ γιατι αλλο τσατ αλλο φορουμ !!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αν δεν σε ενδιαφέρουν κάποια θρεντς απλά τα προσπερνάς!Δεν νομίζω ότι είναι πρόβλημα αυτό...
αυτο ετσι κι αλλιως το κανω...και στα πιο πολλα δεν εχω ουτε μισο ποστ οταν δεν θελω να ασχοληθω και δεν με αφορουν...πχ ουκρανιδες μουναρες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγω απλα θα πω ενα μεγαλο μπραβο στον gl που ειχε την υπομονη να κατσει να γραψει τοσα πραγματα που εμας τα παλια μελλοι μας διατρεχουν σαν σκεψεις γιαυτο εδω το σαιτ. Απλα θα αναφερω και εγω με την σειρα μου πως αυτα δεν ειναι θεματα του σημερα αλλα ηταν απο τοτε που ηταν κομ το σαιτ πχ το θεμα σπαμ ειναι τοσο υποκειμενικο που μπορουμε να το αναλυουμε ωρες σπαμ ειναι να βλεπεις 10 ποστ να ρωτανε το τηλ του μασαζ και αν η κοπελα ηταν ξανθια αλλα ποσο ξανθια ,αλλα και σπαμ ειναι ο αβραμης που γραφει οτι του κατεβει αλλα ο αβραμης μιουτ οι αλλοι τιποτα!!!!!
και κλεινωντας θα ηθελα να πως οτι κατι χαρακτιριζμοι ο παλιος ειναι αλλιως γιατι εχει 6000 ποστ εναντι ενος αλλου που εχει 300 δεν ισχυει γιατι πολλοι εχουν 6000 σπαμ καθαρα σπαμ οπως και εγω μετα το 50 μυνημα μου που καταλαβα οτι οι γνωσεις που ειχα μαλλον αχρηστες ηταν σε καποιους και ετσι το ριξα στην τρελλα και εγω !!!!!!!

τελος οσων αναφορα τους μοντ καλο θα ηταν να πει ο αντισθενης τα κριτιρια επιλογης των και θα ηθελα να προτινω κατι που το ειχα πει και στον αλεξ οταν ηταν εδω να φτιαξουν ενα μοντ μονο για τσατ αλλα να ξερει το τσατ γιατι λιγοι το ξερουν πως λειτουργει τοτε ειχα προτινει τον βυζο μια και το παιδι εκλεινε 8 ωρα τωρα να βρουν καποιον που να ασχολητε ωρες με το τσατ γιατι αλλο τσατ αλλο φορουμ !!!!!!!
ωχ... αβραμης για global mod του τσατ....
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αυτο ετσι κι αλλιως το κανω...και στα πιο πολλα δεν εχω ουτε μισο ποστ οταν δεν θελω να ασχοληθω και δεν με αφορουν...πχ ουκρανιδες μουναρες...

ουκρανιδες...μουναρες καλο ειναιλ.


λαθρομεταναστες και αριστεριστες δολοφονουν την κοινωνια? πως σου φαινεται? να καταργηθει?
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
αγαπάμε gl   :rockon: , μεγάλο θέμα άνοιξε.
όλοι λίγο πολύ έχουμε αναρωτηθεί για όλα αυτά.
Εμένα μου την έχει σπάσει το μπαν της μουνίτσας
ήταν παντελώς άδικο και γενικά η κατάσταση με τις
κοπέλες του σαιτ έχει παραγίνει τον τελευταίο καιρό..
και αναρωτιόμουν γιατί ξαφνικά το bourdela.tv έγινε
μονόχνωτο.. :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom