Νέα

Tips για μια καλή σεξουαλική ζωή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AlanW
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Εξαρτάται, αν οι περισσότεροι φίλοι μου είναι μέτριοι και έχουν πάει με αρκετές τότε μάλλον μόνο αόρατος δεν είναι
Παίκτη, αν δεν τρολάρεις, και είσαι όντως 20 με καλή εμφάνιση για να μη γαμάς απλά δεν την πέφτεις. Αν κάνεις μερικά πεσίματα σίγουρα θα τον βρέξεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Από κοινές παρέες η μέσω ινσταγκραμ/τικ τοκ

Απο ινσταγκραμ δεν βρίσκουν ούτε εμφανίσιμοι.Και βρίσκουν οι φίλοι σου που είναι και χάλιες;:dunno:

Αν είσαι πάλι ο Αλβανός ή ο Τζιμάκος ή ο Τζορμακας,πεσ'το να μην γράφουμε τζάμπα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Καλή συμβουλή για να κρατηθούμε σε καλή φόρμα. :cheesy:

Wear a butt plug to work!​

 
OP
OP
A

AlanW

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2024
Μηνύματα
18
Like
11
Πόντοι
0
Απο ινσταγκραμ δεν βρίσκουν ούτε εμφανίσιμοι.Και βρίσκουν οι φίλοι σου που είναι και χάλιες;:dunno:

Αν είσαι πάλι ο Αλβανός ή ο Τζιμάκος ή ο Τζορμακας,πεσ'το να μην γράφουμε τζάμπα
Έχω φίλο που τη γνώρισε μέσω τικ τοκ , το να γνωρίσεις κοπέλες διαδικτυακά δεν είναι τόσο σπάνιο
 

Kadom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
280
Καλημέρα αγαπητέ φίλε.
1) Διατροφή που δεν παραλείπει και δεν υπερβάλλει. Σωματική άσκηση που βοηθά εξίσου σωματικά και ψυχολογικά. Σε βάθος χρόνου πρόκειται να διαπιστώσεις ότι το ψυχολογικό κομμάτι είναι σημαντικότερο από το σωματικό. Καλό θα ήταν να αποφεύγεις το κάπνισμα. Επίσης, ένας γεμάτος ύπνος προκαλεί σχεδόν αναρίθμητα ωφέλη από ενδοκρινολογική άποψη. Αρκετές εκδρομές, συναναστροφές με ανθρώπους που σε προάγουν ως προσωπικότητα. Μην παραμελείς υποχρεώσεις. Άλλωστε, η κάθε απόλαυση γίνεται μεγαλύτερη και δίνει την αίσθηση της ανταμοιβής όταν και εμείς έχουμε κάνει όσα πρέπει στις δουλειές μας και τη ζωή μας εν γένει.
2 ) Μην συγκρίνεσαι. Η ζωή είναι άθλημα ατομικό. Στα διαλείμματα έρχεται η κοινωνικοποίηση.
Ελπίζω να βοήθησα.
Σου λέω όσα λέω και στα δικά μου παιδιά.
Με φιλική διάθεση,
Να είσαι καλά.
Πολυ σωστή τοποθετηση!
 

Ponaso

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2023
Μηνύματα
20
Like
52
Πόντοι
0
Λοιπόν καλησπεριζω όλα τα μέλη του bou. Καινούργιος είμαι εδώ και πιτσιρικάς (20 χρόνων). Θα ήθελα συμβουλές με βάση τα προσωπικά σας βιώματα και εμπειρίες για το πώς να έχω μια καλη σεξουαλική ζωή και να μπορέσω να έχω πολλές κατακτήσεις (μιλάμε πάντα για κοπέλες στην ηλικία μου δηλαδή 18-20). Έχω αδικηθεί πολύ θεωρώ με βάση την εμφάνιση μου , έχω ωραίο αρρενωπό πρόσωπο, καλό γυμνασμενο σώμα και πάνω από 1,80 ύψος, δεν έχω κάνει τίποτα μέχρι και θέλω να το αλλάξω αυτό, δε γίνεται ο κάθε κοντόχοντρος να έχει πάει με γκόμενα και εγώ να είμαι στο ράφι! Δώστε τα φώτα σας λοιπόν
Ρε αγορι μου αν εισαι οντως 1,80+, με ωραιο προσωπο και γυμνασμενο σωμα, η μονη περιπτωση να μη γαμας ειναι να μιλας σαν μπονομπο στις γυναικες ή να εχεις εξωφρενικα υψηλα στανταρ. Δεν παιζει αλλο σεναριο, φιλικα παντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom