Νέα

Την άποψή σας παρακαλώ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα metso1986
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Λοιπόν κοιτάξτε πως έχει η φάση...Είχα γνωρίσει πριν 2 χρόνια σε φοιτητικη εκδρομή στη μύκονο 1 ωραίο νιμού με το οποίο πέρασα σχετικά καλά για 2 μήνες!Γιατί σχετικά?Στα ++ της ήταν η πολύ ωραία εμφάνιση που αγγιζε το 9/10 στη δικιά μου κλίμακα και είναι ακόμη η πιο όμορφη γκόμενα που είχα ποτέ,ότι ήταν ώριμη/σοβαρή σχετικά κοπέλα.Επιπλέον έκανε ωραίες πίπες... :rockon:
Στα -- ήταν η ολική άρνηση της ως προς το σεξ κάτι που καταντούσε ανυπόφορο όσο περνούσαν οι βδομάδες καθώς ξεκινούσε όλη η φάση με πίπες κτλ αλλά έμενε στάσιμη η φάση εκεί και έγω κόντευα να πεθάνω απτη κάβλα!Μάλιστα σε μία φάση θυμάμαι της είχα πει την φράση:"Καλύτερα την παίζω μόνος μου"!Το θεωρούσα γελείο να θες να είσαι με μία ώριμη κοπέλα(μεγαλύτερη απο μένα)και να τελειωνείς για 2 μήνες με το χέρι και οχι πάντα...Επιπλέον δε ξέρει να ντύνεται(η γιαγιά μου ντίνεται πιο ωραία και θυληκοπρεπώς απο αυτήν)...Είναι όμως πολύ ωραίο νιμού με τα κόμπλεξ της όπως δείχνουν τα -- της.Είναι με λίγα λόγια η γκόμενα που σε ανάβω αλλά δε σε σβήνω!
Την συνάντησα τις προάλλες τυχαία μετά απο 2 χρόνια και είπαμε να πάμε για πότο οπού παλί έπαιξε μπαλαμούτι μέσα στο αμάξι(μόνο φιλιά κτλ) και δε ξέρω τώρα τι να κάνω...Λέω μπορεί να έχει αλλάξει τη στάση της ως προς το θέμα σεξ και να της κολλήσω και πάλι...Απτην άλλη δε μπορώ να ξανααντέξω όλες τις δοκιμάσιες που πέρασα με αυτήν αν τελίκα συνεχίζει να έχει τα ίδια κουσούρια!
Ποιά είναι η γνώμη σας?
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
μουναρα αλλα ξενερωτη και κακοντυμενη πω πω φιλε σε κομματοσκυλο της πανσπουδαστικης επεσες (Αυτη δεν ειναι η νεολαια της αριστερας;) πανε με T shirt che βαλε στο ραδιο κανα Ρασουλη και θα σου πεταξει τα ματια εξω
 

Επισκέπτης
Αν τωρα που την ξανασυναντησες εχει αλλαξει το ντυσιμό της παει να πει πως εχει (κατα πασα πιθανοτητα) αλλαξει και τη γενικοτερη νοοτροπια της. Αν οχι, βραστα...
Σου μιλαω απο τη γυναικεια σκοπιά και το πως το βλεπω εγω.
 
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Μπα...Φορουσε ένα γκρι τελέιως αδιλαφανο καλσον και μια φουστά σαν αυτοί που φοραν οι σκοτσέζοι άντρες αλλά η ματιά της ρε πουστη μου με κάνει δε ξερω πως να το χαρακτηρίσω...Α,by the way ήμουν σωστός απέναντι της και δεν είμαι ο τύπος του γαμάω μόνο σε μία σχέση...αλλά οτάν σε καλεί επαννελημένα σπίτι της και είστε μόνοι και έχετε σχέση δεν είμαι "μαλάκας" να παίζω καθε φορά το πουλί μου(κυριολεκτικά)!!!
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω βρε παιδι μου... Αμα σε καυλωνει τοσο η κοπελα, απλα ξαναδοκιμασε για μια ΜΟΝΟ φορα ακομη. Τι εχεις να χασεις; Μπορει στα 2 αυτα χρονια να αλλαξε και να κανει και καμα σουτρα. Το πολυ πολυ μια μαλακια παραπανω. Τι ειχες τι εχασες ;)
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Μακριά. Όσο πιο μακριά μπορείς. Είχα παρόμοια εμπειρία κι όταν ξέκοψα ηρέμησα. Μακριά και πάλι μακριά.
 
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Είναι γενικό το κουσούρι βλέπω...Τhx για τις απαντήσεις παιδιά by the way...
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Το θεμα σου ηταν μαζι οτι δεν σε ικανοποιουσε στο σεξ .
Και βεβαια η κακουγουστια της .

Αυτα ειναι θεματα που μπορει να εχουν αλλαξει μετα απο 2 χρονια .
Οσο αφορα το κοματι του σεξ γιατι οσο για το ντυσιμο ειπες οτι μια απο ιδια .

Απο οτι φενεται την κανεις κεφι ,σου αρεσει ,σε αναβει .
Σιγουρα δεν θελεις να ξαναπερασεις τις ιδιες ξενερες .

Μπορει ,λεω ,μπορει κατι να εχει αλλαξει .
Το τι θα βρεις μπροστα σου ...μπορει και να το ξερεις .
Κανε μια προσπαθεια , κρατησε επαφη μαζι της , βγες και παλι .
Μπορει να μην σου κατσει απο την δευτερη φορα που θα βγειτε ( οι γυναικες σκεφτονται περιεργα ...τα ξερουμε αυτα ).

Μια που ξαναβρεθηκατε κανε μια προσπαθεια ,λιγο υπομονη να δεις εαν αλλαξε.

Εαν δεις οτι δεν.......παρε παλι τον δρομο σου και απο τετοιες θα βρεις αρκετες στην ζωη σου ( που να σε αναβουν ).

Το σκεφτεσαι διοτι το θεμα σου εχει μεινει αποθημενω .
Εαν ¨πεσει¨ η αυλαια του μυθου ,θα σου φυγη και η καψα .

Keep Walking man
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Μπράβο της γυναίκας. Φαίνεται να είναι δυναμική γυναίκα για να αντέχει στον πειρασμό του σεξ. Σου έψησε το ψάρι στα χείλη, που λέγει λόγος. Σε πήγαινε στη βρύση διψασμένο και σε γύριζε άποτο. Σου άλλαξε τα φώτα. Σου γύρισε  τον αδόξαστο, κατά μια άλλη έκφραση. Κι εσύ,παιδάκι μου, πείσμα που το `χεις;; Σώνει και καλά να την πηδήξεις.Αφού δεν θέλει η γυναίκα τι να κάνουμε; Άντε, μαλακίσου τώρα να σου περάσει η καύλα....
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
μουναρα αλλα ξενερωτη και κακοντυμενη πω πω φιλε σε κομματοσκυλο της πανσπουδαστικης επεσες (Αυτη δεν ειναι η νεολαια της αριστερας;) πανε με T shirt che βαλε στο ραδιο κανα Ρασουλη και θα σου πεταξει τα ματια εξω
Καλό/
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Συγνώμη... έκατσες με αυτή την γκόμενα 2 μήνες????? Τι να σου πω... απορώ πως άντεξες!!! Τι? Ήταν ωραίο μουνί? Χμμμμ.... για βγες μια βόλτα να δεις πόσα ωραία μουνιά κυκλοφορούν :)
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Μπράβο της γυναίκας. Φαίνεται να είναι δυναμική γυναίκα για να αντέχει στον πειρασμό του σεξ. Σου έψησε το ψάρι στα χείλη, που λέγει λόγος. Σε πήγαινε στη βρύση διψασμένο και σε γύριζε άποτο. Σου άλλαξε τα φώτα. Σου γύρισε  τον αδόξαστο, κατά μια άλλη έκφραση. Κι εσύ,παιδάκι μου, πείσμα που το `χεις;; Σώνει και καλά να την πηδήξεις.Αφού δεν θέλει η γυναίκα τι να κάνουμε; Άντε, μαλακίσου τώρα να σου περάσει η καύλα....
δε μπορουσες να μην πεταξεις τη μαλακια
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
Μπράβο της γυναίκας. Φαίνεται να είναι δυναμική γυναίκα για να αντέχει στον πειρασμό του σεξ. Σου έψησε το ψάρι στα χείλη, που λέγει λόγος. Σε πήγαινε στη βρύση διψασμένο και σε γύριζε άποτο. Σου άλλαξε τα φώτα. Σου γύρισε  τον αδόξαστο, κατά μια άλλη έκφραση. Κι εσύ,παιδάκι μου, πείσμα που το `χεις;; Σώνει και καλά να την πηδήξεις.Αφού δεν θέλει η γυναίκα τι να κάνουμε; Άντε, μαλακίσου τώρα να σου περάσει η καύλα....

ουστ μωρη μπαζολα...κοκτισερ της κακιας ωρας...πανε να πλυνεις κανενα πιατο να ξεβρομισεις καρια
 
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Μπράβο της γυναίκας. Φαίνεται να είναι δυναμική γυναίκα για να αντέχει στον πειρασμό του σεξ. Σου έψησε το ψάρι στα χείλη, που λέγει λόγος. Σε πήγαινε στη βρύση διψασμένο και σε γύριζε άποτο. Σου άλλαξε τα φώτα. Σου γύρισε  τον αδόξαστο, κατά μια άλλη έκφραση. Κι εσύ,παιδάκι μου, πείσμα που το `χεις;; Σώνει και καλά να την πηδήξεις.Αφού δεν θέλει η γυναίκα τι να κάνουμε; Άντε, μαλακίσου τώρα να σου περάσει η καύλα....

Να στη γνωρισω να γινεται να γίνετε σαδομαλακισμενες φίλες....???Ειλικρανά!!!Α παενε κοπέλα μου...
 

Επισκέπτης
Με μπέρδεψες!
Λες ότι έκανε καλές πίπες.
Αλλά δεν καθόταν να την τον βάλεις στο μουνί;
Διατηρούσε ακέραιο παρθενικόι υμένα για το γαμπρό μήπως;
Στα νιάτα μου έπαιζε συχνά σε επαρχιώτισσες.
Ο τύπος γυναίκας που λέμε

"από εμπρός παρθένα κι από πίσω μπαίνουν τρένα"

Αν παίρνει πίπες , ίσως να δίνει και κώλο.

Κατά τη γνώμη μου όλα τέλεια.

Το μουνί το έχω χεσμένο.

Αν τον πάρει πάλι πίπα και δώσει και κώλο , να την κρατήσεις!
 
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Ναι αν δεν εκανε και καλες πιπες τι να την εκανα 2 μηνες....???
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Μη νομίζετε ότι όλες οι γυναίκες ψοφάνε να γαμηθούν από τα αντράκια.Υπάρχουνε και γυναίκες που δεν μπορούν να αντέξουνε την εισβολή του πέους, για πολλούς και διάφορους λόγους.Μπορεί μια τέτοια γυναίκα να είναι η λεγάμενη. Μπορεί ακόμα να είχε κάποια τραυματική εμπειρία κατά την πρώτη της δοκιμή και δεν θέλει τώρα να ακούσει ξανά για κάτι τέτοιο.
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
Μη νομίζετε ότι όλες οι γυναίκες ψοφάνε να γαμηθούν από τα αντράκια.Υπάρχουνε και γυναίκες που δεν μπορούν να αντέξουνε την εισβολή του πέους, για πολλούς και διάφορους λόγους.Μπορεί μια τέτοια γυναίκα να είναι η λεγάμενη. Μπορεί ακόμα να είχε κάποια τραυματική εμπειρία κατά την πρώτη της δοκιμή και δεν θέλει τώρα να ακούσει ξανά για κάτι τέτοιο.


kai τον πούτσο γιατί τον τσιμπουκώνει και τον καβλώνει? για να την βρίσκει εγκεφαλικά?

εσύ όταν παίρνεις τσιμπούκια δεν γαμιέσαι μετά? όχι πάντα βέβαια αλλά συνήθως γαμιέσε....έτσι δεν είναι?
 

Επισκέπτης
Ρε Yarrak μας εχεις κουφανει όλους και όλες... Τι ειναι αυτα που λες κοριτσι μου; Ειναι δυνατον να μη γουσταρει "εισβολη";;; Αμα δε γουσταρει να μην το ξεκιναει. Το τρελανε το παληκαρι... Να τανε καμια πιτσιρικα 17 χρονων που δεν ξερει που παν τα 4 να τα καταλαβω. Μη λες τετοια ρε φιλεναδα γιατι θα σε παρουνε με τις πετρες :idiot:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε την ρώτησες ποτέ για ποιο λόγο δεν θέλει? Ίσως η απαντησή της να ήταν πολύ διαφωτιστική. Αν την ρώτησες και η απάντηση της ήταν απλώς "δεν θέλω", φρόντισες να την ψαρέψεις? Μπορεί να υπάρχουν πολλοί λόγοι (φόβος, ψυχολογία, πρόβλημα ανατομίας).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom