Νέα

Τιμοκατάλογος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cptn_mac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bigfucker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Rωτησα την Bella τι κανει prv και λει τα παντα
Ti εννοει ο ποιητης? Ξερει κανεις?
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Χθες ξεκινησα με BABES.Oi τιμες 10 εισοδος 10 απλο 10 χορος.Τιποτα το ιδιαιτερο.Οι γκομενες πολυ Β class,ισως για καμια επαρχια θα λεγανε κατι αλλα για κεντρο Αθηνας και διπλα στο Χιλτον απογοητευση.
Συνεχισα στο RITORNO .15 εισοδος, ωραιο μαγαζι πολλες γυναικες και καλες.Μου ηρθε μια μαυρη και επεμεινε για σπεσιαλ ποτο και οταν της ζητησα για χορο μου λεει το εξης
τρελο  <<Εγω εδω δε κανω χορους γιατι δε γουσταρω για 10 ευρω να με πιανει ο καθενας, αλλα για σενα με 100ευρω μπορω να το κανω>> Οταν ρωτησα τι παραπανω κανει που ειπαι, απλα χορευεις μαζι μου!!!! :cheesy: Καλο ειναι εμεις να σοβαρευτουμε κα να μην υποκυπτουμε στα θελω τους γιατι ΑΥΤΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΕΣ. Τελικα πηρα Τη Σαντρα (την παλια Βικτωρια  του Αφροδιτη)για ενα χορο. Καλη διαχρονικη αξια, αλλα προσοχη γιατι σε αφηνει απενταρο χωρις να το καταλαβεις.Φιλος μου την εχει πληρωσει παλια στο Αφροδιτη και στο Λολιτα ισα με μια γκαρσονιερα στη Κυψελη με μηδεν αποτελεσμα.
Αυτα και συνεχιζουμε
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
πιγε 10 ευρα ο χορος στο λιντο???θιμαμαι πριν μερικουσ μινες ιταν 20!

Μην ψαρώνετε.
Οι σερβιτόροι συνήθως λένε 20? για να πάρεις 2 χορούς, τον ένα με 10? δεν τον αναφέρουν καν.
Αν θέλετε έναν μόνο χορό, να του το λέτε και να δίνετε μόνο 10?.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μην ψαρώνετε.
Οι σερβιτόροι συνήθως λένε 20? για να πάρεις 2 χορούς, τον ένα με 10? δεν τον αναφέρουν καν.
Αν θέλετε έναν μόνο χορό, να του το λέτε και να δίνετε μόνο 10?.
ΣΩΣΤΟΣ
Το ιδιο κανανε και στο Λιντο πριν 3-4 μηνες.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εγω σαβατο πηγα rich and famous.εχει γινει ανανεωση με οριενταλ προγραμμα  στο μενου.ιπια ενα ποτο και πηρα ενα χορο με ενα ξανθομαλικο βεντουζα ονοματι αντριαννα.παιδια χορος με νοημα τιποτα αλλο δεν λεω..μπορω να εχει 13 το ποτο και 12 ο χορος,αλλα το μαγαζι εχει πολυ ωραια πιπινια που δεν σου δινουν την αισθηση της ψωνισμενης στριπτιτζους αλλα για πιτσιρικες που κανουν χαβαλε...παρεπιμπτοντως με 3 που μιλησα ηταν τσεχες 22-23 χρονων φοιτητριες που ηρθαν να δουλεψουν καλοκαιρι και απο σεπτεμβρη σπιτια παλι...λετε να ειναι fuckable?ενα νεο ερωτημα γεννιεται..
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Χθες ξεκινησαμε απο ΑΤΗΕΝ ΝΟ 1.Μου εκανε εντυπωση οτι σε καποια φαση οι γυναικες πελατισες ηταν οσοι και οι αντρες λογω ανδρικου strip.Το σιγουρο ειναι οτι αν κανεις καμακι σε αυτες οπως ειναι και  φτιαγμενες σιγουρα μπορει να φυγεις με γκομενα
απο εκει και  να σου βγει οικονομικα η βραδια.Για δοκιμαστε οι ελευθεροι μπορει να  βγει και κατι. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ το μαγαζι ωραιο πολλες γυναικες και σε καλο επιπεδο.Κορυφη η Ρενατα γνωστη απο LIDO κλπ.. Καλο οτι δε παιζει εισοδος και ολα απο 10ευρω, με PRIVE ΧΟΡΟ ΣΤΑ 30ευρω. Μονο που χθες το μαγαζι ηταν εκλησια γιατι υπηρχε φημη για αστυνομια, τισ μισες τις κρυψανε και οι αλλες κανανε τις πελατισες!!! Καποιες ειχαν βγαλει και τα ψηλοτακουνα!!! Γελασαμε πολυ.
Ετσι φυγαμε παιρνοντας μονο ματι και αφηνοντας ανοιχτους λογαριασμους να το ξαναεπισκεφθουμε.
Συνεχεια στο RICH and FAMOUs. Λογω οτι οι γειτονες ηταν κλειστοι ειχε πολυ κοσμο.Σιγουρα θα του παρει πολλους πελατες, γιατι και γυναικες καλες εχει και στο χορο και στο ποτο ειναι πιο ευχαριστες . Τιμες 13 ανδρικο, 12, χορος, 12 απλο γυναικειο. Νομιζω οτι αξιζει να πας.
Τα λεμε με νεωτερα και παιδια προσοχη!! Να ξοδευομε τα λεφτα που εμεις θελουμε και οχι οτι θελει το μαγαζι να μας παρει.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
prive παίζει στο RICH and FAMOUs ?
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
κανεις για #1 αποψε? ας βγουμε οι μπουρδελιαριδες :cheesy: :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αυτό είναι για να μυρίζεις την αλμύρα της θάλασσας και να παίζεις κούπε-πε με τα κορίτσια
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
και κουβαδακια, μη ξεχναμε τα κουβαδακια
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δυστυχώς και Bob σφουγγαράκη
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
παντως παιδια γουσταρω πριν παω για υπνο να παω σε κανενα στριπτιτζιδικο για κανενα ποτακι και ασ μην γαμησουμε στο τελος ...πολυ καλυτερα απο το να παω στην πλατεια κολωνακιου  η και σε κατι αθλια μπουζουκομαγαζα ν βλεπω κατι χαζογκομενες και φλωρους προσωοικα προοτιμω πρενσις η ριτορνο μηχαλακοπουλου ειναι οικογενειακα οσο αφορα τις τιμες συμφωνω με αυτα που αναφερθηκαν λιγο τσιμπημενες ..μας βλεπω τον χειμωνα ομαδικα ταιλανδη με αυτα που μαθαμε...


Συμφωνω απόλυτα φιλαρακο μου και επειδη με βολευει η περιοχη κι εγω Γκραντ Ριτορνο και Πρενσις.  Στο Ριτορνο ειδικα γουσταρω το ανατολιτικο της Ραλιας Τωρα τελευταια εχει φερει και ενα καινουργιο ρωσιδακι δεν μιλαει καλα ελληνικα ακομα την Αλεξανδρα. Καλο μωρακι και ανερχομενο αστερι (Ετσι πιστευω)
Μονο που παω καθημερινες που εχει 10 η εισοδος και ειναι και πιο ηρεμες καταστασεις απο κόσμο και οχι Π/Σ που ειναι 15
 
OP
OP
cptn_mac

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
PENTHOUSE:
Έίσοδος 10€
Χουρός απλός 10€
Χουρός σπέσιαλ 20€
Πριβέ στο πατάρι 50€
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Γιατί ρε παιδιά στο Rasputin το prive έχει 100 ενώ σε όλα τα άλλα 50? Πως την έχουν δει? Ούτε στο Moulin Rouse στο Παρίσι δε θα ζήταγαν τόσα.

Τιμες καταλόγου στο raspoutin

  Ποτο 11€
  Χορος 12€ (διπλος 25€)
  Πριβέ 50€

  επι της ουσιας όμως στον απλο χορο θα παρεις ρεστα 1 κερμα (οτι κάτσει) και δεν θα πάρεις πριβε με κλειστα τα μάτια θα κανεις και ενα χορό πριν αρα συνολο 65€!!!

  Παντως το μαγαζι παει καλα, βγαζουν μεροκαματο οι γκομενες οποτε ειναι ευχαριστες.
  Το καλο για μενα ειναι οτι δεν σου ζητανε ποτα και μαλακιες οι γκομενες σε πηγαινουν για χορό κατευθειαν. Αν εισαι και πελατης ερχεται να σου τριφτει και καμια (για να καβλωσουν οι δίπλα φαντάζομαι)
Απο τη μικρη μου εμπειρια πάντως ο 1ος χορός ειναι μαπα και μετα σκαει μυτη μονη της μια γκόμενα και αυτη κανει το καλό (και παιρνεις 2πλο χορο και κλαις το χρήμα).

  με λιγα λογια μινιμουμ κοστος στο στριπ ειναι 1 ποτο και 3 χοροί!!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Αν θελετε, μπορειτε να γραφετε εδώ για τα κοστη των στριπτηζαδικων.

Το ανοιξε πριν από 7 χρονια, ο θρυλικος Καπιτανος, κατά κοσμον cpt_mac.
 
OP
OP
cptn_mac

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Princess
Μπύρα 6 €
Γυναικείο απλό (νεράκι) 10€, βότκα κλπ 20€
Χορός απλός 10€, πριβέ 40€

Cabaret Royale
Ποτό 10€
Γυναικείο απλό (νεράκι) 10€, βότκα κλπ 20€
Χορός απλός 10€, πριβέ 50€

Prive by Ανατολή
Ποτό 10€
Γυναικείο απλό (νεράκι) 10€, βότκα κλπ 20€
Χορός απλός 10€, πριβέ 50-100€

Wall Strip
Είσοδος 10€
Χορός απλός 10€

Lido Palace
Είσοδος 10-15€
Γυναικείο απλό (νεράκι) 10€, βότκα κλπ 20€
Χορός απλός 10€, πριβέ 50-100€

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom