Νέα

Τί τσίμπησες, μαν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zebu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (8 μέλη και 15 επισκέπτες)

Αριστοκράτες VS Πλεμπα


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.320
Κριτικές
62
Like
44.983
Πόντοι
9.297
2 burger δεν θυμάμαι όνομα τώρα με μπεικον κ μια κόκκινη σως μέσα μια μεγάλη πατάτες μια μεγάλη κοκα

ΥΓ το μεσημέρι είχα φάει μοσχαράκι κοκκινιστό με φασολάκια κ τώρα μαζί με τα πλαστικά νιώθω να γίνεται κάτι σαν πυρηνική σύντηξη μέσα στη κοιλιά μου κ δεν ξέρω τι θα βγει:confused:
Eνημερωσε μας!!!
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
16
Like
4.428
Πόντοι
2.727
Για πρωινό καφεδαρα διπλή ελληνική, μουστοκούλουρα Δαρεμας, και σπανακόπιτα
Ελπίζω να τρως τη σπανακόπιτα με φέτα γιατί υπάρχουν και κάτι νηστίσιμες που κυκλοφορούν
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
16
Like
4.428
Πόντοι
2.727
Κλασσικά εσπρέσσο για πρωινό κι επειδή βαριόμουν να αλείψω ψωμιά και φρυγανιες πήρα ζαμπονοτυρόπιτα από τη φουρναρισσα. Ήθελε να προσφέρει κουλούρι αλλά δε δέχθηκα...
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
60
Like
24.673
Πόντοι
20.486
Κλασσικά εσπρέσσο για πρωινό κι επειδή βαριόμουν να αλείψω ψωμιά και φρυγανιες πήρα ζαμπονοτυρόπιτα από τη φουρναρισσα. Ήθελε να προσφέρει κουλούρι αλλά δε δέχθηκα...
Ρε έχετε γαμηθεί με αυτές τις φουρνάρισσες εσύ και ο άλλος :tooth:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
60
Like
24.673
Πόντοι
20.486
1727082331637.png


:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.160
Κριτικές
8
Like
32.356
Πόντοι
6.536
Κλασσικά εσπρέσσο για πρωινό κι επειδή βαριόμουν να αλείψω ψωμιά και φρυγανιες πήρα ζαμπονοτυρόπιτα από τη φουρναρισσα. Ήθελε να προσφέρει κουλούρι αλλά δε δέχθηκα...
Πήρες και λουκανικόπιτα από φούρναρη?

:coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.092
Like
72.163
Πόντοι
12.756
μια παραγγελία εκανα απ εξω και ηρθε η μιση λαθος :coffee:
Τηλεφωνο στο μαγαζι και ο πρωτος που το σηκωσε ακουσε κατι Παναγίες και Χριστους που δεν προλαβε να παρει ανάσα.

Τωρα περιμένω το γνωστο , που μονοι τους παιρνουν πρωτοβουλια και φερνουν την σωστη τσαμπα .

Μολις ερθει ο ντελιβερας θα φαει μπουγελο , εχω ξεσυνδεσει το λαστιχο πίεσης που εχω για το γκαζον και θα το φαει ολο στην μαπα ή θα τον κρατησω όμηρο στο υπογειο καμια εβδομαδα , δεν ξερω ακομα , θα αποφασίσω σε λιγο :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.160
Κριτικές
8
Like
32.356
Πόντοι
6.536
μια παραγγελία εκανα απ εξω και ηρθε η μιση λαθος :coffee:
Τηλεφωνο στο μαγαζι και ο πρωτος που το σηκωσε ακουσε κατι Παναγίες και Χριστους που δεν προλαβε να παρει ανάσα.

Τωρα περιμένω το γνωστο , που μονοι τους περνουν πρωτοβουλια και φερνουν την σωστη τσαμπα .

Μολις ερθει ο ντελιβερας θα φαει μπουγελο , εχω ξεσυνδεσει το λαστιχο πίεσης που εχω για το γκαζον και θα το φαει ολο στην μαπα ή θα τον κρατησω όμηρο στο υπογειο καμια εβδομαδα , δεν ξερω ακομα , θα αποφασίσω σε λιγο :coffee:
Να προσλάβεις μάγειρα σαν τον cost.
:coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.092
Like
72.163
Πόντοι
12.756
Να προσλάβεις μάγειρα σαν τον cost.
:coffee:
εχω την καριολα , τι την πληρωνω
απλα ειπα να κάνω μια αλλαγη σημερα και να παρω σφολιατες ..
Τελικά θα παρω λιγο δυναμιτη και θα παω το βραδυ μία βόλτα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.675
Like
28.212
Πόντοι
5.006
μια παραγγελία εκανα απ εξω και ηρθε η μιση λαθος :coffee:
Τηλεφωνο στο μαγαζι και ο πρωτος που το σηκωσε ακουσε κατι Παναγίες και Χριστους που δεν προλαβε να παρει ανάσα.

Τωρα περιμένω το γνωστο , που μονοι τους παιρνουν πρωτοβουλια και φερνουν την σωστη τσαμπα .

Μολις ερθει ο ντελιβερας θα φαει μπουγελο , εχω ξεσυνδεσει το λαστιχο πίεσης που εχω για το γκαζον και θα το φαει ολο στην μαπα ή θα τον κρατησω όμηρο στο υπογειο καμια εβδομαδα , δεν ξερω ακομα , θα αποφασίσω σε λιγο :coffee:
Πω ρε πουστη δε φταίει το παιδί ρε μαν
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.092
Like
72.163
Πόντοι
12.756
Πω ρε πουστη δε φταίει το παιδί ρε μαν

ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ !!!
ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ , ΘΑ ΤΟ ΦΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ
ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ 50 ΦΟΡΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ , ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ
Ο ντελιβερας ειναι του μαγαζιου , αν ηταν κανας ιφουντας η βολτάς θα είχε ασυλία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom