Νέα

Τί τσίμπησες, μαν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zebu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αριστοκράτες VS Πλεμπα


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Αν δεν φας κάνα φρούτο και σαλατικό και την βγάζεις με τοστ και πίτσες θα πάθεις σκορβούτο και όχι μόνο ...!!!:confused::zombie::uglystupid:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Που πας και τις βρίσκεις ;;;;
γαμησε τα....
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
απο τα 29 μου προσεχω τη διατροφη μου και ειμαι 51
ειχα φαει ηττες απο σαβουροφαγητα,χτυπησε καμπανακι και αυτο ηταν
Πλέον δεν κατεβαίνει η σαπίλα και να με πληρώνει κάποιος.
Αλλά είδα τρομερή πτώση μετά από ένα σημείο, η ποιότητα της ζωής μου εκφυλιζόταν μέρα με τη μέρα. Και έπαιρνα και από τα ''καλά'' ντελιβεράδικα. Όλος ο κόσμος μου έλεγε έλα ρε κομπλέ είναι μια χαρά. Αηντεεε λέω μουνόπανα της κοινωνίας. Το ξανασκέφτηκα όμως, αφού βρωμιάρηδες είναι και πούστηδες ημικαράφλες που γαμάνε βρωμιάρες πατσαβούρες μεθυσμένες και πίνουν κουτάκια άλφα, τι θα πουν; Δεν είναι ωραίο. Ουσταδιάλα μουνόπανα γαμημένα της κοινωνίας. Βρωμόπουστες. Εσείς συντηρείτε όλους αυτούς ε; Ε πάρτε τη πούτσα μας τότε κωλόπαιδα. Γαμημένοι αλήτες.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Πλέον δεν κατεβαίνει η σαπίλα και να με πληρώνει κάποιος.
Δεν έχω κλείσει ούτε τα 30. Αλλά είδα τρομερή πτώση μετά από ένα σημείο, η ποιότητα της ζωής μου εκφυλιζόταν μέρα με τη μέρα. Και έπαιρνα και από τα ''καλά'' ντελιβεράδικα. Όλος ο κόσμος μου έλεγε έλα ρε κομπλέ είναι μια χαρά. Αηντεεε λέω μουνόπανα της κοινωνίας. Το ξανασκέφτηκα όμως, αφού βρωμιάρηδες είναι και πούστηδες ημικαράφλες που γαμάνε βρωμιάρες πατσαβούρες μεθυσμένες και πίνουν κουτάκια άλφα, τι θα πουν; Δεν είναι ωραίο. Ουσταδιάλα μουνόπανα γαμημένα της κοινωνίας. Βρωμόπουστες. Εσείς συντηρείτε όλους αυτούς ε; Ε πάρτε τη πούτσα μας τότε κωλόπαιδα. Γαμημένοι αλήτες.
να ξερεις τα περισσοτερα μαγαζια ειδικα κεντρο,ακομα και εδω Γλυφαδα παικιστανια και μπαγκλαντες φουλ μεσα στην κουζινα
γυρος ερχεται με βανακι κατεψυγμενος και μπιφτεκια επισης γαμησε τα
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
να ξερεις τα περισσοτερα μαγαζια ειδικα κεντρο,ακομα και εδω Γλυφαδα παικιστανια και μπαγκλαντες φουλ μεσα στην κουζινα
γυρος ερχεται με βανακι κατεψυγμενος και μπιφτεκια επισης γαμησε τα
Τα ξέρω τύπε μου. Πού να ξερες σε μερικά μαγαζιά που φτιάχνουν τις ποικηλίες. Δίπλα σε χέστρες τις ετοιμάζουν πακιστανοί, οι οποίοι υπάρχει μεγάλη πιθανοτητα να κάνουν κολάζ από περισσέματα ως νέες ποικιλίες.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Τα ξέρω τύπε μου. Πού να ξερες σε μερικά μαγαζιά που φτιάχνουν τις ποικηλίες. Δίπλα σε χέστρες τις ετοιμάζουν πακιστανοί, οι οποίοι υπάρχει μεγάλη πιθανοτητα να κάνουν κολάζ από περισσέματα ως νέες ποικιλίες.
να κλεισουν γαμω το σπιτι τους
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.802
Κριτικές
32
Like
14.844
Πόντοι
12.946
Αν βασίσεις τη σίτισή σου στο απ'έξω θα πεθάνεις. Θα βγάλεις σοβαρά προβλήματα υγείας αν δεν σταματήσεις. Όπως αν συνέχιζα εγώ.
Δεν είμαι νέος και είδα ραγδαία πτώση από την κακή και ελλειπή διατροφή.
Σωστό, αυτοί που πουλάνε ενδιαφέρονται για το κέρδος,
δεν τους νοιάζει η υγεία του πελάτη.
Τρώω μόνο ότι μαγειρεύω μόνος μου και μετράω αναλογία πρωτεΐνη/υδατάνθρακες/λιπαρά.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Σωστό, αυτοί που πουλάνε ενδιαφέρονται για το κέρδος,
δεν τους νοιάζει η υγεία του πελάτη.
Τρώω μόνο ότι μαγειρεύω μόνος μου και μετράω αναλογία πρωτεΐνη/υδατάνθρακες/λιπαρά.
η μονη παρασπονδια που κανω ειναι ΠΣ που πινω τα ποτακια μου και επειδη δεν μπορω να συνοδευσω με ξηρους καρπους ξηγιεμαι πατατακια,γαριδακια κλπ
ολα οκ ομως ,ουτε παχος,εξετασεις μικρου παιδιου δεν παθαινω τιποτα...
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.802
Κριτικές
32
Like
14.844
Πόντοι
12.946
η μονη παρασπονδια που κανω ειναι ΠΣ που πινω τα ποτακια μου και επειδη δεν μπορω να συνοδευσω με ξηρους καρπους ξηγιεμαι πατατακια,γαριδακια κλπ
ολα οκ ομως ,ουτε παχος,εξετασεις μικρου παιδιου δεν παθαινω τιποτα...
Απ΄ότι διάβασα οι αγκινάρες και το γαιδουράγκαθο (milk thristle) καθαρίζουν το συκώτι
από τα ξίδια, κατά τα άλλα κάνα δυο ποτάκια χρειάζονται.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Απ΄ότι διάβασα οι αγκινάρες και το γιαδουράγκαθο (milk thristle) καθαρίζουν το συκώτι
από τα ξίδια, κατά τα άλλα κάνα δυο ποτάκια χρειάζονται.
Παρασκευη θα πιω 2 ουισκακια,Σαββατο μαργαριτα κοκτεηλ και 1 ουισκακι
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
737
Κριτικές
24
Like
4.841
Πόντοι
2.836

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.802
Κριτικές
32
Like
14.844
Πόντοι
12.946
Παρασκευη θα πιω 2 ουισκακια,Σαββατο μαργαριτα κοκτεηλ και 1 ουισκακι
Νορμάλ, αλλά καλύτερα τα ξηροκάρπια τα πατατάκια είναι επεξεργασμένα τρόφιμα και δε ξέρεις τι λάδι βάζουν.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Νορμάλ, αλλά καλύτερα τα ξηροκάρπια τα πατατάκια είναι επεξεργασμένα τρόφιμα και δε ξέρεις τι λάδι βάζουν.
δυστυχως δεν μπορω να φαω ξηροκαρπι θα μου γαμησει το σπιτι
εχω συνδρομο ευερεθιστου εντερου και γενικα με γαμαει αλλα ετσι και φαω ξηροκαρπια ειμαι για νοσοκομειο
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
737
Κριτικές
24
Like
4.841
Πόντοι
2.836

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Τα πατατάκια είναι τα χειρότερα και διατροφικά.
εμ δε μπορω να πιω σκετα θελω το μπουμπλικι μου
και ειναι φοβερο οτι δεν με πειραζουν στο εντερο ο γιατρος εμεινε μαλακας δεν το πιστευε:tooth:
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
737
Κριτικές
24
Like
4.841
Πόντοι
2.836
δυστυχως δεν μπορω να φαω ξηροκαρπι θα μου γαμησει το σπιτι
εχω συνδρομο ευερεθιστου εντερου και γενικα με γαμαει αλλα ετσι και φαω ξηροκαρπια ειμαι για νοσοκομειο
Και εγώ αποφεύγω για τον ιδιο λόγο ξηροκαρπια.
αγγουρακ-καροτακι το καλύτερο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Και εγώ αποφεύγω για τον ιδιο λόγο ξηροκαρπια.
αγγουρακ-καροτακι το καλύτερο.
τα εχω προσπαθησει ρε γαμωτο αλλα βλεπω τα ραφλες με κετσαπ και μπαρμπεκιου και λυγιζω:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom