Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Τεράστιε , για πες μας, οι 35ρηδες που ξέρεις και γαμάνε εύκολα , πόσες γυναίκες έχουν γαμήσει μέχρι τα 35 ;

Έχουμε ανάγκη να γελάσει το χείλι μας . Μεσημέρι τρίτης , δεκέμβρη είναι.
Πες μας , πες μας.
Πόσες έχουν γαμήσει ;;;
Κάθε πότε γαμάνε νέο μουνί ;;;;
θεουλης ο φυλοβιος :cheesy:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Πάντως τύποι εγώ όσους ξέρω στα 35 που είμαι κ γω πάνω κάτω ελάχιστοι πηγαίνουν σε πουτανες γτ βρίσκουν
μουνι να γαμησουν εύκολα.. Τωρα αυτό το ότι δν γαμιουνται οι Ελληνίδες ειλικρινά με προσπερνά
Ρε τυπε  ιασωνικ4  ελλαδα βρισκεσαι, και οχι ρωσια  ή στη μαυρη θαλασσα το καλοκαιρι.  :sunglasses:
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Ρε τυπε  ιασωνικ4  ελλαδα βρισκεσαι, και οχι ρωσια  ή στη μαυρη θαλασσα το καλοκαιρι.  :sunglasses:

Τι να πω ρε παίκτη ο καθενας με τις εμπειρίες κ τα βιώματα του όπως είπε κ ο πουσι.. Από κει κ πέρα ότι θέλεις πίστευε δν θ αλλάξω εγώ την κόσμοθεωρια σ
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Τι να πω ρε παίκτη ο καθενας με τις εμπειρίες κ τα βιώματα του όπως είπε κ ο πουσι.. Από κει κ πέρα ότι θέλεις πίστευε δν θ αλλάξω εγώ την κόσμοθεωρια σ
Να μου πεις το καλοκαιρι ελληνιδες στα νησια σαν τουριστριες οκ! Ακομη και οι ιδιες το εχουν πει..
Δηλαδη οτι αν βρισκοταν στην αστικη πολη οπως τους υπολοιπους μηνες του χρονου, δεν θα ειχαν
αυτη την open συμπεριφορα των διακοπων.. που σημαινει κατα 75% χυλοπιτα!
 

discreet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
72
Πόντοι
6
Παίκτη μου αρέσει η μνήμη σου.
 

angelious

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Αν καυλώσεις την Ελληνίδα, γίνεται μια ξεκολιάρα που τρέχει απο πίσω σου να παρακαλάει να την γαμήσεις και λέει σε όλα ναι.

Αν τώρα με το που την γνωρίσεις σε βάλει στην κατηγορία "husband material", έχεις πρόβλημα. Επιχειρεί αυτή να σε καψουρέψει και τρέχεις εσύ από πίσω της, και ως αποτέλεσμα τις περισσότερες φορές στην πορεία άλλος κάνει το πρώτο και την χάνεις.

Βέβαια, στις ηλικίες 25-31, το να παρουσιάζεσαι σαν ερωτευμένος που γενικά κάνεις σοβαρές σχέσεις σε οδηγεί πιο γρήγορα στο γαμήσι, αλλά εκεί σου λέει "δεν δίνω κώλο", "δεν κάνω πίπες", τις ρίχνεις σφαλιάρες και παρεξηγείται, και γενικά το παίζει μυξοπαρθένα.

Για μια υγιή ερωτική σχέση και για να μην λέτε τις ελληνίδες "ελεϊνίδες" θέλει καλλιέργεια καύλας από την αρχή και όχι αγάπες και λουλούδια.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αν καυλώσεις την Ελληνίδα, γίνεται μια ξεκολιάρα που τρέχει απο πίσω σου να παρακαλάει να την γαμήσεις και λέει σε όλα ναι.


Αααααααααααααααααααααανννννννν
Αααααααααααααααν
Ααααααααν
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Θα πηγαίνει 1 το μήνα στις πουτάνες, επειδή θα του κάτσει γκόμενα ;;;;
Παίζει κάποια ώρα που λέμε μαλακίες, κάνουμε χιούμορ, γράφουμε women friendy ξέρω 'γω κάτι τέτοιο ;
Όταν είχα πόδι στο γύψο επί 6 βδομάδες στα 18 , πήγαινα 2 φορές τη βδομάδα και ήθελα να κλαίω τα βράδια γι'αυτό. Και εννοείται είχα και γκόμενα που μου έπαιρνε πίπες και μου τον έπαιζε.

Είσαι πολύ καβλιάρης εσύ τύπε μου.

 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δυστυχώς οι περισσότερες γυναικες δεν εχουν την λίμπιντο που έχουν οι άντρες. Ξέρω και ξέρετε όλοι σας γυναίκες που απλά δεν κάνουν σχέση αν δεν βρουν τον ιδανικό άντρα. Οι γυναίκες που λέτε ότι είναι χαμηλής ηθικής απλά εχουν υψηλή λίμπιντο και πηδιούνται από τα 15 τους.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ποια ειναι η Κατερινα Ζαφειρη ρε τυπε

Τη ζαρίφη εννοεί προφανώς
URL]]
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Δυστυχώς οι περισσότερες γυναικες δεν εχουν την λίμπιντο που έχουν οι άντρες. Ξέρω και ξέρετε όλοι σας γυναίκες που απλά δεν κάνουν σχέση αν δεν βρουν τον ιδανικό άντρα. Οι γυναίκες που λέτε ότι είναι χαμηλής ηθικής απλά εχουν υψηλή λίμπιντο και πηδιούνται από τα 15 τους.

Μεγαλη αληθεια. Αξιζει να συζητηθει αυτο περισσοτερο.
Γυναικες, παντελως αντιερωτικες, και φυσικα και ανοργασμικες.
Γυναικες που οπως λες, αν δεν βρεθει ο πριγκηπας-αναστεναρης - του παραμυθιου,
δεν προκειται να εχουν λιμπιντο.
Το ποσο καλα μπορει να περασει ενας νορμαλ αντρας με αυτες, παιζεται.
Σημασια τι εχει; Απλα να πηδηξεις; Κι αλλη να κανει αγγαρεια, να σκεφτεται κατι αλλο, να βγαζει απλα την υποχρεωση;

Κι εγω παλια θεωρουσα σχεδον 'ξεκολιαρες', οσες φαινονταν οτι ψαχνονταν πολυ.
Οταν ομως γνωρισα πραγματικα ανεραστες γυναικες, γιατι δεν πιστευα οτι υπαρχουν και τετοιες,
καταλαβα οτι μαλλον οι αλλες ειναι πιο νορμαλ-αυτες που ψαχνονται,
απο αυτες που μπορει να ειναι 'κυριες', αλλα πραγματικος παγετωνας....

Συμφωνα με αναλυσεις που εχουν γραφτει κι εδω στο site,
οι νοτιοευρωπαιες, δηλαδη και οι δικες μας,
εχουν αυστηρα κατι συγκεκριμενο στο μυαλο τους, τυπο ανδρα εννοω,
και ολα τα αλλα, ειναι απλα για να περνα η ωρα...
Δεν μας φτανει που ηταν ετσι κι αλλιως προβληματικες οι ελλεεινιδες, εχουν ΚΑΙ αυτο το κουσουρι...  :S

Και μην πει κανεις, οτι στα χερια του καταλληλου αντρα, και αλλες τριχες....μη φατε, εχει γλαροσουπα...

 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Μεγαλη αληθεια. Αξιζει να συζητηθει αυτο περισσοτερο.
Γυναικες, παντελως αντιερωτικες, και φυσικα και ανοργασμικες.
Γυναικες που οπως λες, αν δεν βρεθει ο πριγκηπας-αναστεναρης - του παραμυθιου,
δεν προκειται να εχουν λιμπιντο.
Το ποσο καλα μπορει να περασει ενας νορμαλ αντρας με αυτες, παιζεται.
Σημασια τι εχει; Απλα να πηδηξεις; Κι αλλη να κανει αγγαρεια, να σκεφτεται κατι αλλο, να βγαζει απλα την υποχρεωση;

Κι εγω παλια θεωρουσα σχεδον 'ξεκολιαρες', οσες φαινονταν οτι ψαχνονταν πολυ.
Οταν ομως γνωρισα πραγματικα ανεραστες γυναικες, γιατι δεν πιστευα οτι υπαρχουν και τετοιες,
καταλαβα οτι μαλλον οι αλλες ειναι πιο νορμαλ-αυτες που ψαχνονται,
απο αυτες που μπορει να ειναι 'κυριες', αλλα πραγματικος παγετωνας....

Συμφωνα με αναλυσεις που εχουν γραφτει κι εδω στο site,
οι νοτιοευρωπαιες, δηλαδη και οι δικες μας,
εχουν αυστηρα κατι συγκεκριμενο στο μυαλο τους, τυπο ανδρα εννοω,
και ολα τα αλλα, ειναι απλα για να περνα η ωρα...
Δεν μας φτανει που ηταν ετσι κι αλλιως προβληματικες οι ελλεεινιδες, εχουν ΚΑΙ αυτο το κουσουρι...  :S

Και μην πει κανεις, οτι στα χερια του καταλληλου αντρα, και αλλες τριχες....μη φατε, εχει γλαροσουπα...

Και ομως αυτες τις γυναικες ειναι να τις φτανεις στο κρεβατι γιατι οι περισσοτερες το παιζουν δυσκολες και μολις ειναι ετοιμες για γαμ.σσι να τις παρατας σστα κρυα του λουτρου.Ετσι τις αξιζουν τις συγκεκριμενες.Αυτο πρεπει να παθουν για να μαθουν.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Και ομως αυτες τις γυναικες ειναι να τις φτανεις στο κρεβατι γιατι οι περισσοτερες το παιζουν δυσκολες και μολις ειναι ετοιμες για γαμ.σσι να τις παρατας σστα κρυα του λουτρου.Ετσι τις αξιζουν τις συγκεκριμενες.Αυτο πρεπει να παθουν για να μαθουν.


τι εξυπναδα ηταν αυτη την σκεφτηκες πολυ ωρα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom