Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (0 μέλη και 87 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γελοια υποκειμενα. Σε ενα site για πουτανες ασχολουνται με το πως θα καταφερνουν να ριχνουν γκομενες. Ξεφτιλισμενα ανδρεικελα που δεν εχουν τα αρχιδια να λενε στις γκομενες με υπερηφανεια οτι γαμανε χωρις καμια προσπαθεια πουτανες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο γνησιος μπουρδελιαρης δινει στεγνα αυτα τα σιχαματα στις γυναικες τους και τις ενημερωνει πως ολοι οι αντρες γαμανε πουτανες. Ολες οι ηλιθιες γκομενες θα πρεπει να μαθουν οτι πλεον θα πρεπει να παρακαλανε οι ιδιες εμας για να γαμηθουν.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
μην κανεις καμια μαλακια και πεις πας με πουτανες
να λες και εσυ τα ιδια οτι ειχες σχεσεις και τετοια

να σε εμπιστευθει οτι εισαι σοβαρο ατομο και οχι πορνακιας

Καλος ξεφτιλας εισαι κι εσυ. Μαλακα.  :jerking:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
δεν δινουμε στις γκομενες την παραμικρη σημασια τυπε πάμε σε πουτανες και το λεμε κάθε μερα ειμαστε οι γνησιοι περηφανοι μοναχικοι μπουρδελιαρηδες

και μολις το πεις αυτο η γκομενα θα τρεξει να σε σταματησει απο το να πας στο μπουρδελακι
Μην το γελάς καθόλου... Στην γκόμενα που έχω της τα'χω πει όλα και έφτασε να με ρωτάει αν είναι καλύτερη από τις πουτάνες...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Να γλυτώσει χρήματα ; Αν έχει σχέση , πιο πολλά θα χαλάει. Γιατί θα χαλάει για τη σχέση και θα χαλάει για πουτάνες. ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΔΕΝ ΚΟΒΟΝΤΑΙ. Ξέρω πολλούς που έκοψαν το τσιγάρο. Κάτι λίγους που έκοψαν την πρέζα.ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΟΒΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. Ποτέ. Με τίποτε.

Μόνο η ανικανότητα κόβει τις πουτάνες !
Οι ψαγμένες ξέρουν ότι οι πουτάνες δεν κόβονται,αυτό που θέλουν είναι να νοιώθουν ότι αυτές είναι πάνω απ'όλες,και να μην τις ξεφτιλίζεις είτε δημόσια,είτε κατ'ιδίαν...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
πικερ γιατι με απαξιωσες ετσι τυπε :S
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Πάντως τύποι εγώ όσους ξέρω στα 35 που είμαι κ γω πάνω κάτω ελάχιστοι πηγαίνουν σε πουτανες γτ βρίσκουν μουνι να γαμησουν εύκολα..Τωρα αυτό το ότι δν γαμιουνται οι Ελληνίδες ειλικρινά με προσπερνά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Πάντως τύποι εγώ όσους ξέρω στα 35 που είμαι κ γω πάνω κάτω ελάχιστοι πηγαίνουν σε πουτανες γτ βρίσκουν μουνι να γαμησουν εύκολα..Τωρα αυτό το ότι δν γαμιουνται οι Ελληνίδες ειλικρινά με προσπερνά

Άλλος ένας που δεν έκανε τον κόπο να ελέγξει τι σκέφτεται, πριν το γράψει δημόσια. Σύμφωνα με την συγκεκριμένη έρευνα σχεδόν 7 στις 10 ελληνίδες, έχουν περιστασιακή σεξουαλική ζωή, και μάλιστα το 75% είναι σε ηλικία 25-34 χρόνων. Επίσης, το 60% του δείγματος δήλωσε ότι καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο. Το 17,4%, δε, απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Συγχρόνως, μία στις τρεις γυναίκες (30%) παραδέχεται ότι δεν είναι μονογαμική. πηγή
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
μποκολε οι ερευνες σου εχουν την ιδια αξιοπιστια με τις δημοσκοπησεις για το δημοψιφισμα το 15
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Άλλος ένας που δεν έκανε τον κόπο να ελέγξει τι σκέφτεται, πριν το γράψει δημόσια. Σύμφωνα με την συγκεκριμένη έρευνα σχεδόν 7 στις 10 ελληνίδες, έχουν περιστασιακή σεξουαλική ζωή, και μάλιστα το 75% είναι σε ηλικία 25-34 χρόνων. Επίσης, το 60% του δείγματος δήλωσε ότι καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο. Το 17,4%, δε, απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Συγχρόνως, μία στις τρεις γυναίκες (30%) παραδέχεται ότι δεν είναι μονογαμική. πηγή
Καλά τυπε να χαμέ να λεγαμε..εγω απ το κύκλο μ σε λέω πάνω από μήνα αγαμητος κανένας φίλος μ δν έμεινε κ ούτε βιομήχανοι ούτε εργοστάσια ες είναι.. Αλλά δν είναι κ ναυάγια όμως..  ;)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
μποκολε οι ερευνες σου εχουν την ιδια αξιοπιστια με τις δημοσκοπησεις για το δημοψιφισμα το 15

Δεν είναι έρευνα του Μπόκολου. Είναι έρευνα της ΕΜΑΣ (Εταιρία Μελέτης Ανθρώπινης Σεξουαλικότητας), του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας. Τα παράπονά σου σε αυτούς  


 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656

Τι να σου πω, είστε παρέα μεγάλων γαμιάδων. Αλλά συχνάζετε και στα μπουρδέλα, παρά την έντονη σεξουαλική ζωή που έχετε. Σας ζηλεύω
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
δεν δινω την παραμικρη αξιοπιστια σε τετοιες ευρενυες οχι γιατι δεν συμφωνω με τ αποτελεσματα μην παρεξηγηθω αλλα τα θεωρω αστειοτητες
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως τύποι εγώ όσους ξέρω στα 35 που είμαι κ γω πάνω κάτω ελάχιστοι πηγαίνουν σε πουτανες γτ βρίσκουν μουνι να γαμησουν εύκολα..Τωρα αυτό το ότι δν γαμιουνται οι Ελληνίδες ειλικρινά με προσπερνά

Τους βλέπεις με μουνιά ή σου πουλάνε παπά;Γιατί στα λόγια όλοι γαμάνε έξω.

Στα 35 όποιος δεν έχει σταθερή γκόμενα,δύσκολα γαμάει στην Ελλάδα.Εκτός εαν γνωρίζει γκόμενες στη δουλειά του ή είναι μπαζογαμιάς.
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Τι να σου πω, είστε παρέα μεγάλων γαμιάδων. Αλλά συχνάζετε και στα μπουρδέλα, παρά την έντονη σεξουαλική ζωή που έχετε. Σας ζηλεύω

Την προσπερνάω την ειρωνεία σου..συνεχισε να πιστεύεις ότι δν γαμιουνται οι ελλεινιδες..
 

discreet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
72
Πόντοι
6
Τι να σου πω, είστε παρέα μεγάλων γαμιάδων. Αλλά συχνάζετε και στα μπουρδέλα, παρά την έντονη σεξουαλική ζωή που έχετε. Σας ζηλεύω


Συχνάζουμε δεν το λές, όταν λείπει με μετάθεση εκτός Ελλάδος η αραβωνιαστικά και πηγαίνουμε μία φορά στις 15 να μυρίσουμε γυναίκα να μήν μας βρεί τζούφιους όταν γυρίσει. Τρείς μήνες χειρογλύκανη στα 40 δεν έκανε ούτε ο ΑΤΑ (γελάμε)
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Πάντως τύποι εγώ όσους ξέρω στα 35 που είμαι κ γω πάνω κάτω [size=10pt]ελάχιστοι πηγαίνουν σε πουτανες γτ βρίσκουν μουνι να γαμησουν[/size] εύκολα..Τωρα αυτό το ότι δν γαμιουνται οι Ελληνίδες ειλικρινά με προσπερνά
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για κατι τετοια το υπερλατρευω αυτο το site...........
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Πάντως τύποι εγώ όσους ξέρω στα 35 που είμαι κ γω πάνω κάτω ελάχιστοι πηγαίνουν σε πουτανες γτ βρίσκουν μουνι να γαμησουν εύκολα..Τωρα αυτό το ότι δν γαμιουνται οι Ελληνίδες ειλικρινά με προσπερνά
ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ που δεν τονισα με εντονη κοκκινη γραφη και το ευκολα ....Αυτο το ΕΥΚΟΛΑ ειναι κανει ακομα πιο επικο το νοηματικο περιεχομενο της ατακαρας.......
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάντως τύποι εγώ όσους ξέρω στα 35 που είμαι κ γω πάνω κάτω ελάχιστοι πηγαίνουν σε πουτανες γτ βρίσκουν μουνι να γαμησουν εύκολα..

Τεράστιε , για πες μας, οι 35ρηδες που ξέρεις και γαμάνε εύκολα , πόσες γυναίκες έχουν γαμήσει μέχρι τα 35 ;

Έχουμε ανάγκη να γελάσει το χείλι μας . Μεσημέρι τρίτης , δεκέμβρη είναι.
Πες μας , πες μας.
Πόσες έχουν γαμήσει ;;;
Κάθε πότε γαμάνε νέο μουνί ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom