Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Κυριε ντοπα εγω ειδα τα απιστευτα στην Αγγλια,αυτα στο βιντεο ειναι κλαιν μπροστα στο τι γινεται πραγματικα ...ημουν προσφατα μιντλαντς σε μεγαλες πολεις οπως νταρμπυ και νοτινγχαμ ,το τι γινεται τα βραδια σε κλαμπ δεν λεγεται..το τι γινεται σε παρκα οταν ειναι καλος καιρος επισης.Την νυχτα χαμος,φασεις πεσιματα-χαβαλες-φορτωματα και δυνατα μουνια ξεκωλε οτι θες,στα ισια μην σου πω σου την πεφταν κιολας ,ολες ζουν για το παρασκευο-σαββατοβραδο,βγαινουν ντυμενες πολυ πουτανε-χωρις σουτιεν ολα εξω μεσα στο κρυο ,σκοπος να πιουν και να γαμηθουν τελος..καθε φορα γινοταν κατι..2 φορες σε μπαρ με χουφτωσαν γκομενες και δεν το πιστευα (δεν εχει γινει πουθενα στον κοσμο)ηταν 7αρακια και μετα φαση τουαλετα και την αλλη φορα την πηγα σπιτι σε dt!!και ολα αυτα σε λιγες μερες που πηγα περυσι αναγνωριστικα!

Τυπε σορρυ αλλα αν δεν γαμας Αγγλια ενω γαμανε ακομα και τα πακια και τα ινδα μουνες, παρατα φιλε και πηγαινε να κρυφτεις σε κανα λαγουμι στην Μογγολια ή σε κανα μοναστηρι στο θιβετ!!! :2funny:


οκ μεγαλε

σε αυτακια το μεγαλε

σε μπαρ στην Αθηνα ενας Αλβανος ειχε σφαξει εναν Ελληνα απεξω επειδη ο Ελληνα την επεφτε στην αδερφη του αλβαναρα

κ το θεμα ειναι οτι αυτος ειχε παει να την βοηθησει γτ ειχε μεθυσει αυτη κ λιποθυμησε πανω σε ενα αμαξι εξω απο το μπαρ

γκουγκλαρετε το σκηνικο για να δειτε


αυτο σαν συμβουλη για τα ξερα καμακια του μπουρδελου εδω μεσα
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Εγω στην Αγγλια φιλε θυμηθηκα πως ειναι το καμακι εξω !Ελλαδα το εχουμε ξεχασει βγαινουμε για να περνα η ωρα.. :headbang:
Επισης δεν κινδυνεψα πουθενα,δεν εψαξα τσαμπουκαδες και κυριως ειχα παρεα που ξερει ολη την νυχτα στην περιοχη, πιο πολυ φοβαμαι βραδυ Αθηνα-κεντρο!!
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Εγω στην Αγγλια φιλε θυμηθηκα πως ειναι το καμακι εξω !Ελλαδα το εχουμε ξεχασει βγαινουμε για να περνα η ωρα.. :headbang:
Επισης δεν κινδυνεψα πουθενα,δεν εψαξα τσαμπουκαδες και κυριως ειχα παρεα που ξερει ολη την νυχτα στην περιοχη, πιο πολυ φοβαμαι βραδυ Αθηνα-κεντρο!!
  φίλε Αγγλία χωρίς αγγλικη προφορα δεν γαμας αγγλιδα μουναρα. .κάνα 6αρι οκ
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Εγω στην Αγγλια φιλε θυμηθηκα πως ειναι το καμακι εξω !Ελλαδα το εχουμε ξεχασει βγαινουμε για να περνα η ωρα.. :headbang:
Επισης δεν κινδυνεψα πουθενα,δεν εψαξα τσαμπουκαδες και κυριως ειχα παρεα που ξερει ολη την νυχτα στην περιοχη, πιο πολυ φοβαμαι βραδυ Αθηνα-κεντρο!!
εγω ξερω ατομα απο τα σουπερμαρκετ
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
εγω ξερω ατομα απο τα σουπερμαρκετ

στο tesco δουλευεις τυπε? :grin:


μηπως εχεις "ελλεηνιδα" και συ τυπε?  :think: οπως οι πιο πολλοι ελληνες της αγγλιας? :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: γιαυτο μας λες οτι δεν λεει κ φοβασαι να βγεις να καμακωσεις στα μπαρ?? :2funny:

 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Εκτος αν πηγες προσφατα εκει !!!Αρκετοι νεοι και φοιτητες τις ιδιες λαλακιες κανουν  :jerking: και μετα λενε χαλια το νησι :headbang:


ηθελα να μπω ιατρικη αλλα δεν πηγα καλα κ με εστειλαν οι γονεις μου να σπουδασω στην αγγλια βιολογικες επιστημες. Εδω στο λουτον η ζωη ειναι κ χαλια κ δεν εχω φιλους ετσι επαθα εθισμο στο στο ιντερνετ κ στο φαγητο
εσυ μπορεις να γελας τωρα κ να με κοριδευεις αλλα δεν ειναι αστειο
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Είανι χιλιοειπωμένα όλα αυτα...Όσο δεν αλλάζουμε εμείς απέναντί τους,τόσο δεν πρόκειται να αλλάξουν και εκείνες.Και δεν μιλάω να αλλάξουμε σαν πιθανοί εραστές,σύντροφοι,σύζυγοι.Πρέπει να αλλάξουμε και σαν πατεράδες,παπούδες,αδέφρια,ξαδέρφια,λοιποί συγγενείς και φίλοι.Δεν γίνεται να την απαξιώνω εγώ σαν γκόμενος και να πάει στον μπαμπάκα να του πάρει 100€ για μπωτέ...Δεν γίνεται να πηδιέται με ότι βρεί και εγώ σαν αδερφός να κάθομαι να την κοιτάω σαν χάνος.Δεν γίνεται να λέει και να κάνει ότι μαλακία της κατέβει και εγώ σαν φίλος να την επικτροτώ.Δυστυχώς δεν είναι θέμα ελλεινίδας.Είναι θέμα πνευματικής εξαθλίωσης του ελληνικού λαού.Χαιδεύουν τις κοκώνες τις κουράδες που δεν έχουν μάθει ποτέ να κάνοπυν τίποτε.Δεν δουλεύουν.Δεν είναι νοικοκυρές.Δεν είναι όμορφες.Δεν είανι τίποτε.Απαιτούν όμως τον ουρανό με τ'άστρα επειδή έτσι έμαθαν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Χιλιοειπωμενα αλλα και σωστα.Ολα ειναι αποτελεσμα της ελληνικης κοινωνιας των τελευταιων 50 ετων.Δεν ειναι δυνατον οικογενεια αραβικη να εχει 3 παιδια και να προκοβει,οικογενεια ανατολικοευρωπαικη το ιδιο και να κρατιεται μια χαρα.Γιατι ετσι ειναι η νοοτροπια της γυναικας.Να ειναι ευχαριστημενη με ενα παγωτο απο το περιπτερο το Σαββατοκυριακο.Και απο την αλλη εχεις την Ελλεηνιδα 40 ετων,42 και 45! και να λεει,ειμαι επιλεκτικη,ψαχνω το καλυτερο,μονο αυτο μου αξιζει.Ολα ειναι θεμα νοοτροπιας λοιπον.Με τα πετσοπ να κανουν χρυσες δουλειες σε ζωοτροφες,αμμους,αξεσουαρ κλπ.Καθε μια τραβολογαει απο 2 σκυλια και εχει και  δυο γατια σπιτι.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Είανι χιλιοειπωμένα όλα αυτα...Όσο δεν αλλάζουμε εμείς απέναντί τους,τόσο δεν πρόκειται να αλλάξουν και εκείνες.Και δεν μιλάω να αλλάξουμε σαν πιθανοί εραστές,σύντροφοι,σύζυγοι.Πρέπει να αλλάξουμε και σαν πατεράδες,παπούδες,αδέφρια,ξαδέρφια,λοιποί συγγενείς και φίλοι.Δεν γίνεται να την απαξιώνω εγώ σαν γκόμενος και να πάει στον μπαμπάκα να του πάρει 100€ για μπωτέ...Δεν γίνεται να πηδιέται με ότι βρεί και εγώ σαν αδερφός να κάθομαι να την κοιτάω σαν χάνος.Δεν γίνεται να λέει και να κάνει ότι μαλακία της κατέβει και εγώ σαν φίλος να την επικτροτώ.Δυστυχώς δεν είναι θέμα ελλεινίδας.Είναι θέμα πνευματικής εξαθλίωσης του ελληνικού λαού.Χαιδεύουν τις κοκώνες τις κουράδες που δεν έχουν μάθει ποτέ να κάνοπυν τίποτε.Δεν δουλεύουν.Δεν είναι νοικοκυρές.Δεν είναι όμορφες.Δεν είανι τίποτε.Απαιτούν όμως τον ουρανό με τ'άστρα επειδή έτσι έμαθαν.
:hi: :hi: :hi:

 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Χιλιοειπωμενα αλλα και σωστα.Ολα ειναι αποτελεσμα της ελληνικης κοινωνιας των τελευταιων 50 ετων.Δεν ειναι δυνατον οικογενεια αραβικη να εχει 3 παιδια και να προκοβει,οικογενεια ανατολικοευρωπαικη το ιδιο και να κρατιεται μια χαρα.Γιατι ετσι ειναι η νοοτροπια της γυναικας.Να ειναι ευχαριστημενη με ενα παγωτο απο το περιπτερο το Σαββατοκυριακο.Και απο την αλλη εχεις την Ελλεηνιδα 40 ετων,42 και 45! και να λεει,ειμαι επιλεκτικη,ψαχνω το καλυτερο,μονο αυτο μου αξιζει.Ολα ειναι θεμα νοοτροπιας λοιπον.Με τα πετσοπ να κανουν χρυσες δουλειες σε ζωοτροφες,αμμους,αξεσουαρ κλπ.Καθε μια τραβολογαει απο 2 σκυλια και εχει και  δυο γατια σπιτι.
Δεν διαφώνησε κανείς δικέ μου.Σημασία έχει τι κάνουμε εμείς για αυτό.Εγώ ήμουν τυχερός που μεγάλωσα σε μια τέτοια οικογένεια.Οι γονείς μου παντρεύτηκαν μη έχοντας σχεδόν τίποτε,αλλά και περιουσία έφτιαξαν και με σπούδασαν.Παιδιά παραπάνω δεν έκαναν λόγω προβλήματος υγείας τη μητέρας μου,που εκείνη την εποχή δεν αντιμετωπιζόταν.Αλλά στο σπίτι όλοι δουλεύαμε.Εγώ τα καλοκαίρια δεν καθόμουν αρντάν όλη μέρα σε μια παραλία και να μαλακίζομαι.Πήγαινα και μάζευα λεφτά για να έχω και την υπόλοιπη χρονιά κάνοντας δουλειές διάφορες,απο γαλατάς πιο μικρός,μέχρι και μεταφορέας στην ύστερη εφηβεία μου και μπετατζής σαν φοιτητής,λόγω διάπλασης.Με έμαθαν να εργάζομαι.Να μην είμαι μπούλης επειδή είμαι μοναχοπαίδι.Να συνδυάζω πολλές δραστηριότητες και να είμαι μέσα σε όλα.Το ίδιο συνέβαινε και σε άλλες οικογένειες τότε.Όμως πολλές ξεκίνησαν να κάνουν αυτό που συμβαίνει σήμερα.Κακομάθαιναν τα παιδιά,τα έκαναν τεμπέληδες,κοινωνικά αμόρφωτους ανθρώπους,χωρίς ιδανικά και ηθική και εν πάσει περιπτώσει υλιστές και ιδεολόγους της πούτσας.Για αυτό φτάσαμε σήμερα να παιδια να είναι όλα σαν μυγοφτύματα,με ένα κινητό στο χέρι όλη μέρα,και καλά επαναστάτες χωρίς αιτία και του κώλου τα εννιάμερα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Δεν διαφώνησε κανείς δικέ μου.Σημασία έχει τι κάνουμε εμείς για αυτό.Εγώ ήμουν τυχερός που μεγάλωσα σε μια τέτοια οικογένεια.Οι γονείς μου παντρεύτηκαν μη έχοντας σχεδόν τίποτε,αλλά και περιουσία έφτιαξαν και με σπούδασαν.Παιδιά παραπάνω δεν έκαναν λόγω προβλήματος υγείας τη μητέρας μου,που εκείνη την εποχή δεν αντιμετωπιζόταν.Αλλά στο σπίτι όλοι δουλεύαμε.Εγώ τα καλοκαίρια δεν καθόμουν αρντάν όλη μέρα σε μια παραλία και να μαλακίζομαι.Πήγαινα και μάζευα λεφτά για να έχω και την υπόλοιπη χρονιά κάνοντας δουλειές διάφορες,απο γαλατάς πιο μικρός,μέχρι και μεταφορέας στην ύστερη εφηβεία μου και μπετατζής σαν φοιτητής,λόγω διάπλασης.Με έμαθαν να εργάζομαι.Να μην είμαι μπούλης επειδή είμαι μοναχοπαίδι.Να συνδυάζω πολλές δραστηριότητες και να είμαι μέσα σε όλα.Το ίδιο συνέβαινε και σε άλλες οικογένειες τότε.Όμως πολλές ξεκίνησαν να κάνουν αυτό που συμβαίνει σήμερα.Κακομάθαιναν τα παιδιά,τα έκαναν τεμπέληδες,κοινωνικά αμόρφωτους ανθρώπους,χωρίς ιδανικά και ηθική και εν πάσει περιπτώσει υλιστές και ιδεολόγους της πούτσας.Για αυτό φτάσαμε σήμερα να παιδια να είναι όλα σαν μυγοφτύματα,με ένα κινητό στο χέρι όλη μέρα,και καλά επαναστάτες χωρίς αιτία και του κώλου τα εννιάμερα.
Οντως,γενικοτερο το κακο.Θεμα νοοτροπιας της κοινωνιας.Διαβαζα για τον Πατριαρχη που τον κρεμασαν οι Τουρκοι στη Κωνσταντινουπολη το 1821.Με τα πολλα τον περιμαζεψαν Ελληνες και τον μετεφεραν στην Οδησσο για να τον τιμησουν.Τη μερα εκεινη που ηταν σαν εορτη-αργια για τη πολη προς τιμη του νεκρου Πατριαρχη,οι Εβραιοι εμποροι αδιαφορησαν και ειχαν ανοιχτα τα καταστηματα τους.Οι Ελληνες ναυτικοι εξαγριωμενοι τους τα καναν λαμπογυαλο.Εδω περνας στην Αχαρνων και δεν εχουν αφησει οι μουσουλμανοι εκκλησακι ορθιο.Απ αυτα που υπαρχουν στο πεζοδρομιο.Σπανε το σταυρο,το μαγαριζουν.Βαζουν οι κατοικοι μια εικονα ενος αγιου,τη ξανασκιζουν παλι.Και περναει ο αλλος με την αμαξαρα και δινει στον Πακιστανο 1 ευρω γιατι τον λυπαται.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Οντως,γενικοτερο το κακο.Θεμα νοοτροπιας της κοινωνιας.Διαβαζα για τον Πατριαρχη που τον κρεμασαν οι Τουρκοι στη Κωνσταντινουπολη το 1821.Με τα πολλα τον περιμαζεψαν Ελληνες και τον μετεφεραν στην Οδησσο για να τον τιμησουν.Τη μερα εκεινη που ηταν σαν εορτη-αργια για τη πολη προς τιμη του νεκρου Πατριαρχη,οι Εβραιοι εμποροι αδιαφορησαν και ειχαν ανοιχτα τα καταστηματα τους.Οι Ελληνες ναυτικοι εξαγριωμενοι τους τα καναν λαμπογυαλο.Εδω περνας στην Αχαρνων και δεν εχουν αφησει οι μουσουλμανοι εκκλησακι ορθιο.Απ αυτα που υπαρχουν στο πεζοδρομιο.Σπανε το σταυρο,το μαγαριζουν.Βαζουν οι κατοικοι μια εικονα ενος αγιου,τη ξανασκιζουν παλι.Και περναει ο αλλος με την αμαξαρα και δινει στον Πακιστανο 1 ευρω γιατι τον λυπαται.
Εκείνοι καλά κάνουν.Ο καθένας κοιτάει τη δουλειά του δικέ μου.Εμείς τι κάνουμε για αυτό;Τίποτε.Περιμένουμε μαρμαρωμένους βασιλιάδες,Μεσσίες,Σωτήρες και άλλα πολλά,ενώ η λύση εξαρτάται απο εμάς τους ίδιους.Έχουμε Έλληνες ή καλύτερα γλαικύλους που υποστηρίζουν καθετι ξένο και ανθελληνικό με μανία.Η οικογένεια είναι κάτι αντίθετο ως προς αυτα που πιστεύουν οπότε πρέπει να διαλυθεί.Και θα διαλυθεί.Έχω ένα γιό στα 30.Ποιά θα πάρει;Πότε θα παντρευτεί;Και γιατί να το κάνει;Για να τα ακουμπάει σε ένα μουνί που θα του βγάζει το Χριστό;Και αν τελέψουν τα φράγκα άντε γεια; Ή που θα του πετάξει την ατάκα δεν βλεπόμαστε πολύ γιατί όλο δουλεύεις και βρήκα γκόμενο;Άστα δικέ μου.Η κοινωνία βρίσκεται σε διάλυση.Μέχρι και οι "άθεοι" που θεοποίησαν την αθεία τους θα κάνουν κρεατοφαγικό γλέντι την Μεγάλη Παρασκευή.Και δεν μιλάει κανείς.Για τίποτε.Δεν λέω ότι θα πρέπει να συμφωνουμε όλοι σε όλα και να πιστεύουμε όλοι τα ίδια,αλλά λίγος σεβασμός δεν θα έβλαπτε.Βρίζουν τους μισαλλόδοξους τράγους,ενώ οι ίδιοι είναι χειρότεροι.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Μενω Δυτικο Sydney Αυστραλια .....  Βλεπω vibrator και την  αντιδραση  των Ελληνιδων  ....και  παθαινω εγκεφαλικα!!!  :S :S :headbang: :headbang: :headbang:  και φιλαω  την  ασφαλτο  οταν ξυπναω καθε πρωι!!

ΜΑΚΡΙΑ  απο ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ!!!!!

Την  μια  οι μαμαδες τους....την αλλη  οι  γλυφτες βαλε και τρια  μνημονια......  ΤΡΑΓΙΚΗ κατασταση!!!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
οι ελληνιδες ειναι οι πιο ομορφες κ γενικα οι καλυτερες γυναικες στον πλανητη

λουλουδια μοναδικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom