Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και ποιος σου λεει οτι εγω θα τα εδινα αποκλειστικα και μονο σε ελληνιδα.μπορει να τα εσκαγα σε κανενα ξενο καβλιαρικο μωρο.Αν και δεν συνηθιζω να βρισκομαι πισω απο μια καμερα και να την παιζω οπως κανετε κατι αδερφες σαν και σενα.

Τα γυριζεις. Πριν ελεγες μονο να ρωτησεις και οχι να πληρωσεις αλλα αστο αυτο...
Που θα εβρισκες το ξενο μωρο ρε μογγολιδη? στο ελληνιδες 4 cam?



 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη ρωτησες να δεις πως λειτουργει και ρωτησες συγκεκριμενα και για paypal αλλα στο τελος δεν θα πληρωνες? ε και τι το λες τωρα αυτο και παλι μογγολιδης εισαι  :2funny: :2funny:

Ναι ρε γιατι μπορει να ηθελα να εφαρμοζω paypal για να κανω ηλεκτρονικες αγορες.ξερεις εσυ θελω να κανω εγω το συστημα paypal μπορει να με διευκολυνει στις συναλλαγες μου.μογκολος αγορακι δεν ειμαι,μηπως πληρωνεσαι απο τις ελεεινηδες για να κανεις τον δικηγορο τους.φεμινιστικο μιασμα
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Πρέπει να γίνεις alpha male.

:grin:

totalAlphaMale.jpg
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα γυριζεις. Πριν ελεγες μονο να ρωτησεις και οχι να πληρωσεις αλλα αστο αυτο...
Που θα εβρισκες το ξενο μωρο ρε μογγολιδη? στο ελληνιδες 4 cam?
Από άλλο σαιτ,ξερεις παντου στον κοσμο εφαρμοζεται το διεθνες συστημα paypal,φεμινιστικο πουτανακι των ελλεεινηδων
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον αντε ντυσου κουστουμαρισου,και βγαλε βολτα τις ελλεεινιδες που σε εχουν για σκυλακι τους.Πηγαινε τες σε ενα καλο μαγαζι,βαλε βαθια το χερι στην τσεπη αφου εισαι αγαπουλης και τις κερνας,χορεψε στην υγεια τους τα τσιφτετελια σου και αμα κατσει σπασε και κανενα πιατο.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Ενταξει, αυτη ειναι η μια μεθοδος αλλα ειμαι σιγουρος οτι υπαρχει κ αλλη, τοσοι και τοσοι που γαμανε δε κανουν τους κλοουν ουτε χορευουν τσιφτετελια... Εχω αρχισει σοβαρα να σκεφτομαι μηπως να αρχισω να πηγαινω στην εκκλησια? ολο και κανενα γκομενακι μπορει να παει εκει σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση, μπορει να ειναι ευαλωτο και να ψηνεται για γνωριμια
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Ενταξει, αυτη ειναι η μια μεθοδος αλλα ειμαι σιγουρος οτι υπαρχει κ αλλη, τοσοι και τοσοι που γαμανε δε κανουν τους κλοουν ουτε χορευουν τσιφτετελια... Εχω αρχισει σοβαρα να σκεφτομαι μηπως να αρχισω να πηγαινω στην εκκλησια? ολο και κανενα γκομενακι μπορει να παει εκει σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση, μπορει να ειναι ευαλωτο και να ψηνεται για γνωριμια
Μάλλον κανα διάκονο θα γνωρίσεις...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom