Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Με τους μισθους στα 400Ε και τα χαρατσια που έχει να πληρώσει ο μπαμπάς πολλά θα αλλάξουν..  :sunglasses:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
άκου καριολάκι αγάμητες είστε παραδεχτείτε το.Σε καραντίνα το έχετε εκτός από κάτι κωλαβανούς που το δίνετε και σας ξεσκίζουν από μικρές.και σε αυτούς που το δίνετε σας πετάνε σαν στημένες λεμονόκουπες,και καλά κάνουν οι μάγκες.και μετα έρχεστε σαν παρθενοπιπίτσες και παντρεύεστε για να αποκαταστήσετε την χαμένη σας ηθική και να γίνετε κυρίες.τρομάρα σας

Kομπλεξάκιας? περαστικά.

Και κομπλεξάκιας και σαβουρογάμης και αγράμματος, τα τρία κακά της μοίρας του. Η κακία ππου του βγαίνει είναι το εποικοδόμημα  :uglystupid: Και να δεις τώρα που θα έρθουν να με βρίσουν και θα νομίζουν ότι κωλώνω  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και κομπλεξάκιας και σαβουρογάμης και αγράμματος, τα τρία κακά της μοίρας του. Η κακία ππου του βγαίνει είναι το εποικοδόμημα  :uglystupid: Και να δεις τώρα που θα έρθουν να με βρίσουν και θα νομίζουν ότι κωλώνω  :2funny:

Σαβουρογαμης και αγραμματος δεν ξερω αν ειναι παντως μογγολος ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι και του το ειπα κιολας.  :P

Μπορει να εισαι γραμματιζουμενος δηλαδη και σπουδαγμενος αλλα να εχεις κακο χαρακτηρα δεν λεει κατι αυτο.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Σαβουρογαμης και αγραμματος δεν ξερω αν ειναι παντως μογγολος ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι και του το ειπα κιολας.  :P

Μπορει να εισαι γραμματιζουμενος δηλαδη και σπουδαγμενος αλλα να εχεις κακο χαρακτηρα δεν λεει κατι αυτο.

Μπορεί. Αλλά αυτός δεν είναι.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Και κομπλεξάκιας και σαβουρογάμης και αγράμματος, τα τρία κακά της μοίρας του. Η κακία ππου του βγαίνει είναι το εποικοδόμημα  :uglystupid: Και να δεις τώρα που θα έρθουν να με βρίσουν και θα νομίζουν ότι κωλώνω  :2funny:

δλδ μια δόση αλήθειας δεν έχει αυτό που λέει ?  :grin:  (πλην το αγάμητες και όχι για το μέλος που απευθήνετε)
άσχετα με τον άσχημο τρόπο που το λέει  :rolleyes:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Πριν κρινεις καποιες κανε και εσυ την αυτοκριτικη σου

εγώ δεν το έπαιξα όμως ποτέ (και ούτε πρόκειται) ηθικό στοιχείο....είμαι πάντα open book  :grin:
αλλά βέβαια δικαίωμα του καθένα να κάνει ότι θέλει...
δεν κρίνω
απλά λέμε ποια είναι η αλήθεια


δλδ μια ιερόδουλη μπορεί να είναι το καλλίτερο παιδί, αλλά να μην μου πει ποτέ και σ αγαπώ  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγώ δεν το έπαιξα όμως ποτέ (και ούτε πρόκειται) ηθικό στοιχείο....είμαι πάντα open book  :grin:
αλλά βέβαια δικαίωμα του καθένα να κάνει ότι θέλει...
δεν κρίνω
απλά λέμε ποια είναι η αλήθεια

Εσυ μια χαρα τυπος μου φαινεσαι.

Η αληθεια ποια ειναι δηλαδη? οτι καποιον χοντρο με απαισια συμπεριφορα και αθλιους τροπους ηλιθια κλισε και στερεοτυπα με κακες παρεες θα πρεπει να τον επιλεξει κάποια? γιατι? για να της κανει την ζωη αβιωτη να την πηδηξει και μετα να εξαφανιστει κιολας? ξες τι κωλοπαιδα κυκλοφορουν εκει εξω? θα ξερεις φανταζομαι. Καθενας φαινεται απο την συμπεριφορα του.

Και γαμα το χοντρος μπορει να εχει καλη ψυχη ή να ειναι ωραιος με κακο χαρακτηρα... στην πρωτη για μενα πρεπει να παιρνει προσβαση στην δευτερη ομως πουλο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Θα σου ερθει εσενα ενας δηλαδη και θα αρχισει να βριζει τις ελληνιδες ή οτιδηποτε αλλο και θα πρεπει να τον πιστεψεις? και αμα διαφωνισεις θα αρχισει να βριζει και σενα χωρις να τον εχεις βρισει? ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ειναι τι ειναι? στο μεταξυ που ξερεις αυτος πως κινειται και αμα δεν κανει μαλακιες? αλλιως τον ακολουθεις σαν προβατο... ορισμενοι καταλαβαινουν οτι τρωνε τοιχο και οτι δεν ειμαστε κοροιδα να αφομοιωσουμε τις προκαταληψεις τους και τσινανε... ειναι αυτο που ελεγε και ο λοπεζ δεν σου εκανα αγαπουλες και ζαβωσες  :2funny: :2funny:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Εσυ μια χαρα τυπος μου φαινεσαι.

Η αληθεια ποια ειναι δηλαδη? οτι καποιον χοντρο με απαισια συμπεριφορα και αθλιους τροπους ηλιθια κλισε και στερεοτυπα με κακες παρεες θα πρεπει να τον επιλεξει κάποια? γιατι? για να της κανει την ζωη αβιωτη να την πηδηξει και μετα να εξαφανιστει κιολας? ξες τι κωλοπαιδα κυκλοφορουν εκει εξω? θα ξερεις φανταζομαι. Καθενας φαινεται απο την συμπεριφορα του.

Και γαμα το χοντρος μπορει να εχει καλη ψυχη ή να ειναι ωραιος με κακο χαρακτηρα... στην πρωτη για μενα πρεπει να παιρνει προσβαση στην δευτερη ομως πουλο.


το θέμα μας όμως είναι για αυτές που τώρα είναι παντρεμένες και το παίζουν καθώς πρέπει ενώ έχουν ένα παρελθόν κόλαση  :grin:

και πάλι δικαίωμα τους να το παίζουν αθώες, δεν έχει καμία σημασία, απλά εμένα δεν μου αρέσει :grin:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
το θέμα μας όμως είναι για αυτές που τώρα είναι παντρεμένες και το παίζουν καθώς πρέπει ενώ έχουν ένα παρελθόν κόλαση  :grin:

και πάλι δικαίωμα τους να το παίζουν αθώες, δεν έχει καμία σημασία, απλά εμένα δεν μου αρέσει :grin:
καλα συνηθες ειναι αυτο.Αποψη μου βεβαια καλες γυναικες υπαρχουν αλλα ειναι λιγες και θελει πολυ ψαξιμο γνωστους και τυχη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το θέμα μας όμως είναι για αυτές που τώρα είναι παντρεμένες και το παίζουν καθώς πρέπει ενώ έχουν ένα παρελθόν κόλαση  :grin:

και πάλι δικαίωμα τους να το παίζουν αθώες, δεν έχει καμία σημασία, απλά εμένα δεν μου αρέσει :grin:

Δεν ειπε κανεις οτι δεν κυκλοφορουν τα ιδια κωλοπαιδα σε γυναικειο φυλο. ΦΥσικα και κυκλοφορουν αλλα ειναι θεμα χαρακτηρα και οχι φυλου. Τον ιδιο παλιανθρωπο που βρισκεις σε αντρα μπορεις να βρεις και σε γυναικα. Απλα επειδη ορισμενοι εχουν ανασφαλειες με τις γυναικες τις βαζουν ολες στο ιδιο τσουβαλι. Και αμα διαφωνισεις γινεσαι και εχθρος τους. Ξες ποσοι κοιτανε εχθρικα αυτα που γραφω τωρα? νομιζουν δεν ξερω ποιοι ειναι... :boobies: :boobies:

 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
καλα συνηθες ειναι αυτο.Αποψη μου βεβαια καλες γυναικες υπαρχουν αλλα ειναι λιγες και θελει πολυ ψαξιμο γνωστους και τυχη

όχι δεν ψάχνομαι για καλή γυναίκα... οι τελειωμένες μου αρέσουν  :2funny:
απλά δεν μπορώ την υποκρισία  :grin:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
όχι δεν ψάχνομαι για καλή γυναίκα... οι τελειωμένες μου αρέσουν  :2funny:
απλά δεν μπορώ την υποκρισία  :grin:
ενταξει ολες καλες ειναι.Αναλογως τι ψαχνεις.Υποκρισια καργα αλλα και απο τα 2 φυλλα :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ενταξει ολες καλες ειναι.Αναλογως τι ψαχνεις.Υποκρισια καργα αλλα και απο τα 2 φυλλα :grin:

άρα το συμπέρασμα είναι ότι μας αρέσουν οι γυναίκες που λένε πάντα την αλήθεια....
την βάψαμε  :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
το θέμα μας όμως είναι για αυτές που τώρα είναι παντρεμένες και το παίζουν καθώς πρέπει ενώ έχουν ένα παρελθόν κόλαση  :grin:
και πάλι δικαίωμα τους να το παίζουν αθώες, δεν έχει καμία σημασία, απλά εμένα δεν μου αρέσει :grin:

τι κομπλεξικοί μπέμπηδες είσθε εδώ μέσα ρε?

ναι, ρε μια γυναίκα μπορεί να παρτουζωνόταν στα νιάτα της με μαύρους και στα 30 της να αποφασίσει να γίνει σύζυγος και μάνα και να είναι και η καλύτερη και η πιστότερη σε πληροφορώ (ακριβώς γιατί παρτουζώθηκε όταν έπρεπε)

το ίδιο ισχύει και για τον αντίστοιχο άνδρα.

βγείτε από τα μικροαστικά σας κλισέ και τις φρουδικές σας φοβίες.

άλλως προετοιμασθείτε για μια ζωή παίξιμο πουλιού.

 

Συνημμένα

  • red canary 3145.jpg
    red canary 3145.jpg
    243,5 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom