Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ

Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ
ΤΑΜΠΟΥ,ΚΩΛΟΜΑΛΑΚΙΕΣ
ΘΡΗΣΚΕΙΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ
ΕΛΕΙΨΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΕΛΕΙΨΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ

ΛΟΙΠΟΝ

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ
ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΙΟΥΔΑΙΩΝ
ΧΕΖΩ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΟΥΣ
ΚΛΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ..

Ζητω ο ελευθεροσ ανθρωπος, ζήτω ο φιλελευθερισμος,γαμω της θρησκεις με καθε μεσο..

Ο χριστιανισμος ειναι καλος σε μερικα σημεια αλλα εγκληματικός σε πολλα, παρτε παραδειγμα τον μεσαιωνα..

εδώ υπάρχουν άνθρωποι εν έτει 2013 που δεν γαμάνε κώλο , επειδή το απαγορεύει η θρησκεία τους  :jerking: :jerking: :jerking: και πίσω από το ιερό τον τρώει ο ιερεύς  :fuck2:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δεν είναι ΘΕΙΚΟ αυτό το πανέμορφο μπουμπουκάκι που περιμένει να το περιποιηθείς με τα χείλη σου

για να ανοίξει?
και το θεικο μουνι, και η θεικη κωλοτρυπιδα της γυναικας, και τα ποδια της, και τα βυζια της και ολα..

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εδώ υπάρχουν άνθρωποι εν έτει 2013 που δεν γαμάνε κώλο , επειδή το απαγορεύει η θρησκεία τους  :jerking: :jerking: :jerking: και πίσω από το ιερό τον τρώει ο ιερεύς  :fuck2:
παρε τους πακιστανους που δεν ξερω τι λεει το κορανι στην περίπτωση του αντρα αλλα η πορνεια ειναι καταδικαστεα στην πακιστανικη κοινωνια στη μεση ανατολη, ινδιες μπαγκλαντεσ κλπ..

εδω γινεται χαμος στο μεταξουγείο, δυστηχως η θρησκεις δεν μπορουν να βάλουν με την φύση...

 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ΕΛΕΙΨΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΕΛΕΙΨΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ

ΛΟΙΠΟΝ

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ
ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΙΟΥΔΑΙΩΝ
ΧΕΖΩ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΟΥΣ
ΚΛΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ..

σαν τον lakis33 ακούγεσαι τώρα.

πολύ μπινελίκι και κεφαλαία. ξέχασες τους αριστερούς.

σε μία ώριμη και δίκαιη κοινωνία δεν θα υπήρχαν ούτε μπουρδέλα ούτε πουτάνες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εξω απο το σαϊτ ρε μαπα που νομιζεις οτι δινεις και συμβουλες.εξω γιατι εδω μεσα ολοι στο ψιλο σε εχουν παρει  

Λοιπον φιλε σταμουλη αν θες την δικια μου συμβουλη εφοσον θες να κανεις και αλλα πραγματα πρεπει να τις περιορισεις.Εκτος απο το να κανεις σεξ 7-8 φορες το μηνα υπαρχει και η μαλακια με την οποια μπορεις να ικανοποιησε και ετσι να κανεις και λιγο οικονομια.Οσο για τις γκομενες της σχολης σου το ξερω οτι δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα να χτυπησεις γκομενα.Αρχισε να κανεις φιλιες με φοιτητριες και κανε κατασταση με καποια κοπελα η οποια δεν θα ειναι η θεα.Πρεπει να ριξεις λιγο τις απαιτησεις σου και να κανεις σχεσεις μαθαινοντας ετσι λιγο τις γυναικες.Και θα δεις οτι μολις εχεις κοπελα θα αρχισουν να προκυπτουν και αλλες ευκαιριες για σενα.Αλλο να ριχνεις γκομενα ανεβαζοντας την αυτοπεποιθηση σου καταλβαινοντας οτι μετρας στις γυναικες και αλλο να πηγαινεις στα κατεργα του μεταξουργειου.

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
σαν τον lakis33 ακούγεσαι τώρα.

πολύ μπινελίκι και κεφαλαία. ξέχασες τους αριστερούς.

σε μία ώριμη και δίκαιη κοινωνία δεν θα υπήρχαν ούτε μπουρδέλα ούτε πουτάνες.
Δηλαδή θα έβγαινες βόλτα ας πούμε και όποια σου άρεσε θα σου καθόταν?
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ

Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ
ΤΑΜΠΟΥ,ΚΩΛΟΜΑΛΑΚΙΕΣ
ΘΡΗΣΚΕΙΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ
ΕΛΕΙΨΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΕΛΕΙΨΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ

ΛΟΙΠΟΝ

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ
ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΙΟΥΔΑΙΩΝ
ΧΕΖΩ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΟΥΣ
ΚΛΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ..

Ζητω ο ελευθεροσ ανθρωπος, ζήτω ο φιλελευθερισμος,γαμω της θρησκεις με καθε μεσο..

Ο χριστιανισμος ειναι καλος σε μερικα σημεια αλλα εγκληματικός σε πολλα, παρτε παραδειγμα τον μεσαιωνα..

εγώ πιστεύω ότι πρέπει να σου χώσουν να muted για τα κεφαλαία  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μια ζωη στα σκουπιδια θα εισαι οπως και αποψεις σου.και τον πουτσο μου μια χαρα τον καρφωνω εκει που πρεπει και οχι σε ελλεεινες που τις παρακαλανε κατι μουνοδουλοι και μουνοβοσκοι σαν εσενα.

την εχω προσθεσει στο skype αλλα δεν την βλεπω καθολου την επαφη της ενεργη.μηπως θελει πρωτα τα χρηματα για να αρχισει να μιλαει;

:2funny: :2funny: :2funny:

φιλε εσυ εισαι πιο ηλιθιος και απο τον αχαχουχα... ειλικρινα.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω πιστευω οτι καλυτερα ειναι η κοινωνια που ζουμε να γινει πιο φιλελευθερη και να παψει επιτελους να ειναι τοσο συντηρητικη και στερεοτυπη.θελουμε γκομενες πιο free και οχι γκομενες που περιμενουν την πρωτη κινηση απο τον αντρα λες και ειμαστε στο 60.

Να καλυτερεψει η κοινωνια ναι... να μπορουν να πηδανε και οι ηλιθιοι  :2funny:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μαγκες φαγαμε ηττα.βολταρα πριν λιγες μερες στο μοναστηρακι,με σταματαει ενας τυπος και με ρωταει στα αγγλικα που να  παει για να πιει και να περασει καλα,εγω μπερδευτηκα και του ειπα να παει σε κανα στριπτιζαδικο και μετα στις τανες.με κοιταξε παραξενα και μου ειπε οτι δεν χρειαζεται γιατι οι ελλεηνιδες ειναι ομορφες και το δινουν ευκολα σε αντιθεση με την χωρα του που οι γκομενς ειναι ντροπαλες και θελουν μονιμη σχεση.ο τυπος ηταν απο ουρουγουαη.η με δουλευε η κατι δεν κανουμε σωστα
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny:

φιλε εσυ εισαι πιο ηλιθιος και απο τον αχαχουχα... ειλικρινα.
τι εγινε ρε κακομοιρη καταπιες την γλωσιτσα σου.ειδες πως κομπλαρουν μαζι μου κατι ανθρωπακια σαν εσενα.αμα ψαξω να βρω για σενα τις μαλακιες που λες κατα καιρους θα ειναι ατελειωτες κοτουλα.μουνοδουλε ελληναρα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny:

φιλε εσυ εισαι πιο ηλιθιος και απο τον αχαχουχα... ειλικρινα.
εσυ τι νομιζεις οτι εισαι ρε μαλακισμενο που αξιωνεις πρωτο μισθο 1200 ευρω και χορευεις μπρεικ ντανς για να ριξεις καμια μαλακω που θα εντυπωσιαστει με τις μαλακιες σου ?


1200 πουτσες μπλε θα πρεπει να σου δωσουν και να σε στιψουν σαν λεμονοκουπα μπας και στρωσεις
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Το δινουν οταν ο αλλος ειναι καποιος. Στην περιπτωση του ουρουγουανου ο αλλος ηταν λατινοαμερικανος τουριστας και ποιος ξερει και τι φιδιες θα ειπε για να γαμησει κιολας. Εσυ τι εισαι? ενας συνηθισμενος τυπος, σα και σενα θεωρει οτι υπαρχουν κιαλοι, θα βρει καλυτερον αυριο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τι εγινε ρε κακομοιρη καταπιες την γλωσιτσα σου.ειδες πως κομπλαρουν μαζι μου κατι ανθρωπακια σαν εσενα.αμα ψαξω να βρω για σενα τις μαλακιες που λες κατα καιρους θα ειναι ατελειωτες κοτουλα.μουνοδουλε ελληναρα

παιδια να ρωτησω κατι επειδη δεν ειμαι πολυ σχετικος το συστημα paypal ειναι αξιοπιστο.που μεταφερεις στοιχεια απο τις καρτες σου.μηπως λαμβανεις και καποια αποδειξη για τα χρηματα που στελνεις;σας ρωταω γιατι σκεφτομαι για pinklolita

Αυτο απο ποιο θρεντ ειναι μηπως ξέρεις μογγολε?

ετοιμος να πληρωσει ελληνιδα απο το ιντερνετ ειναι ο μογγολος για να του κανει αγαπουλες και να μην κλαιει.  :2funny:


 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Boldermont γαμας αγορι μου? ξερεις καμια μεθοδο να βρω να γαμησω τωρα καλοκαιρινο κανενα γκομενακι στην αθηνα?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
pdorison κατσε για έχουμε νέα αφιξη μογγολου. Θα σου πω σε λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom