Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μαζι κι εγω φιλε Whitey!!!!Και θα ειμαστε αυστηροι και αδεκαστοι κριτες!!! :boobies: :boobies:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Μπορω να σε απαλλαξω απο τον κοπο.Θα κανω εγω τα τεστ ντραιβς και μαλιστα αφιλοκερδως!
Να σε απαλλαξω και λοιπον απο αυτη την "βαρετη" διαδικασια.
:dancing:

τι δεν θα δινα να αλλαζαμε βαρδια whitey με την κατερινα δεκανεα αλλαγης!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
:dancing:

τι δεν θα δινα να αλλαζαμε βαρδια whitey με την κατερινα δεκανεα αλλαγης!

δε μου λες αυριο θα πας για φρουρα - ξερεις εξαρτηση,G3 και ...... Παολα χεχεχεχεχεχε
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Παιδια...αν μου κανατε αυτη τη χαρη...θα σας δωσω καρτα..απεριοριστων διαδρομων για το μαγαζι...
Χαχαχαχα...!!!
Ειλικρινα..οι περισσοτερες που κυκλοφορουν στην πιατσα...ειναι μπαζαααααααααααααααααααααα...
Απο υπηρεσιες εννοω..
Εγιναν πουτανες...και δεν ξερουν γιατι..
Το μονο που ξερουν ειναι να τα δινουν..και να σπερνουν παρασημα..
Κι ολες..ειναι για μια φορα..μετα τις βλεπουν και τρεχουν..
Λιγες ειναι οι καλες..ανεξαρτητου εθνικοτητος..
Κριμααααααααααααααααα....!!!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
δε μου λες αυριο θα πας για φρουρα - ξερεις εξαρτηση,G3 και ...... Παολα χεχεχεχεχεχε

το αλλο σκ θα παω στην ωρα της αλλαγης, θα χει και φρουρα κανονικα!! χιχιχιχιχι
κατερινα δεκτη η καρτα και θα δεις εμεις πως θα σε ανταμειψουμε..μεχρι στριγκ θα βαλουμε κ θα δημιουργησεις το πρωτο αντρικο μαγαζι με μενα, υπουργο και whitey( εγω θελω το πρωινο ωραριο) και θα δεις τις γυναικες πως θα μας ερχονται, χαμος θα γινει!! μονο που εγω δεν θα πηγαινω με ελλεεινιδες!!
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Όχι δεν πρόκειται να δεις τέτοιου είδους θρεντ από εμένα γιατί απλώςδεν θέλω να θάψω καμία ελληνίδα ούτε καν αυτές που με κοροιδεψαν.... κάθε μία που με απορρίπτει κακό κάνει στον εαυτό της γιατί δεν θα δει ποτέ τον "κήπο" που κρύβω μέσα μου για εκέινη(ποτέ δεν έχω σκοπό να πηδήξω και να φύγω όπως κάνουν πολλοί).Τα έχω πολύ καλά με τον εαυτό μου για να κάθομαι να κλαίγομαι μέσα σε ένα θρεντ και να βρίζω 4-5 εκ ελληνίδες επειδή μου φταίει μία, που στο κάτω κάτω εμένα προσωπικά δεν μου φταίει καμία, ούτε καν αυτές που με πλήγωσαν. Σημασία έχει να ζεις την κάθε μέρα σου σαν να είναι η τελευταία κάθε φορά, αυτό κάνω εδώ και καιρό και περνάω τέλεια σε πληροφορώ ... και δεν σκέφτομαι αν με απέρριψε καμία ή όχι.
Εδω βασικα με ψιλοταπωσες...ισως να ηταν μαλακια μου να βγω και να βριζω εδω τη συγκεκριμμενη που με 'επαιξε'και που με χειριστηκε με τον τροπο της...να σου πω την καταληξη της γνωριμιας μας?Μετα απο αυτο εγω δεχτηκα να παιξω το παιχνιδι του μαλακα :jerking: και ν αγινω φιλαρακι της...να βγαινουμε για καφε και να παιζουμε καραπαζες :jerking: Οταν τελικα αυτη χωρισε με το δικο της  ηρθε μαζι μου...αλλα εκει καταλαβα μεσα στη σχεση οτι ειχα δωσει τα παντα για ενα τιποτα:Ανακαλυψα πως ειχε και τον παλιο της γκομενο κι εμενα μαζι και μας δουλευε και τους 2 ψιλογαζι...θυμαμαι που ηθελε να 'μου εξηγησει'και μαλακιες...κι εγω τις πεταξα μια ροχαλα και την εκανα...Της εχω πολλα απωθημενα αυτηνης κι ετσι επεσα στην παγιδα να ασχοληθω μαζι της και να τη θαψω δινοντας της ακομη παραπανω αξια...Που σαι ρε Ryu να μου δωσεις αλλη μια καρπαζα???Και παρεπιπτοντως δε βριζω τις 4-5 εκατομυρια Ελληνιδες,βριζω αυτες που τις αξιζει ο ορος ΕΛΛΕΙΝΙΔΑ και σε αυτη τη συγκεκριμμενη αλλα και σε αλλες πολλες αξιζει και με το παραπανω.... :birdman:
Και σωστά το είπες ... ναι είμαι καμένος και μου αρέσει να καίγομαι(δεν την πέφτω στην κάθε τυχαία... πρέπει να μου κάνει κλικ κάποιοα για να της την πέσω) και να ρισκάρω αλλά ποτέ μα ποτέ αυτό δεν θα τις βάλω όλες στο ίδιο τσουβάλι, κάθε μία είναι διαφορετική αλλά και ξεχωριστή.
Ε,τοτε γιατι βαζεις τον εαυτο σου σε διαφορετικο τσουβαλι?Κι εσυ καμμενος εισαι και δυσκολευομαι να πιστεψω οτι σου αρεσει να καιγεσαι...οσο αναφορα το τελευταιο εννοειται πως καποιος την πεφτει σε καποια επειδη του κανει κλικ...δεν εισαι ξεχωριστος γι αυτο...

και για την συγκεκριμένη υπόθεση έχει λάβει τέλος... γιατί, ή όλες φοβούνται να τις προσέχουν και να νοιάζονται για αυτές... η είμαι πάρα πολύ μπάζο... ή είμαι πάρα πολύ μαλάκας ... ή είμαι όλα αυτά και άλλα πολλά παραπάνω... αλλά εγώ ξέρω μέσα μου ότι ήμουν ειλικρινής από την αρχή, σταθερός στα θέλω μου και ο νους μου δεν ήταν να πηδήξω και να εξαφανιστώ


Τα έχω βρει με τον εαυτό μου... κάθε φορά που μου έρχονται αναμνήσεις από τέτοια θέμτατα κάθομαι και σκέφτομαι που έκανα λάθος.. αν έκανα κάποιο λάθος ζητώ συγνώμη και προσπαθώ να το διορθώσω.
Βασικα μηπως εισαι λιγουλακι αυστηρος με τον εαυτο σου?Ειπαμε να δουμε και τις δυο πλευρες,αλλα οχι και να παρουμε  την αποκλειστικη ευθυνη...Απο ποιον ζητας συγνωμη?Απο την κοπελα?τον εαυτο σου?Ποιον?...Το πιθανοτερο αν κατι δεν εγινε με μια κοπελα,ειδικα στη δικη σου περιπτωση που δεν φαινεσαι απο τα γραφομενα σου οτι εισαι αγαρμπος ουτε αξεστος,αλλα εξυπνος και ειμαι σιγουρος οτι μιλας πολυ ομορφα στις γυναικες,ειναι απλα να μη σε γουσταρε...Οκ,μια χαρα,παμε για αλλη γκομενα...και ο...Τομ Κρουζ να ησουν η ο Μπραντ Πιτ,παλι καποιες θα βρισκοντουσαν να σε απορριψουν...Αν παρομοιασουμε τον εαυτο μας με μια ποδοσφαιρικη ομαδα και τις γυναικες με τους φιλαθλους,τοτε πρεπει να σκεφτουμε το εξης:Δες μια μεγαλη ομαδα( πχ Ολυμπιακος,Παναθηναικος)ποσοι οπαδοι τις βριζουν,αλλα και ποσοι τις αγαπουν...τι θελω να πω?Για να εχουμε μεριδα στην επιτυχια πρεπει να το φαμε και το αγγουρι της αποτυχιας,χωρις να καταφυγουμε σε αναλυτικο καταμερισμο ευθυνων(Τι δεν ειπα καλα?Ημουν ο τυπας που ηθελε?Η ημουν ο φλωρος?Ενεκρινε το πορτοφολι μου η το κοινωνικο στατους μου?κοκ)
       Για να κλεισω, μην νομιζεις πως το να μη σκεφτεσαι να γαμησεις και να παρατησεις μια ειναι απαραιτητα αρετη...υπαρχουν κοπελες που θελουν κατι εφημερο και μονο σαρκικη σχεση,οποτε αν τους δωσεις την εντυπωση οτι της θες και για κατι αλλο,τις τρομαζεις και νοιωθουν καταπιεση...Γι αυτο ας ειμαστε φειδωλοι στην αρχη σε εκδηλωσεις ρομαντισμου και συναισθηματων...ποτε δε ξερεις ΠΟΥ θα πεσεις...δεν ειναι ολες οι κοπελες του ρομαντζου...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ελλεεινηδες... μακρια και αγαπημενοι...  :grin:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Αν την πεφτει καποιος αγαρπμα,ουτε οι ξενες δε θα του κατσουν...να ενα παραδειγμα προς αποφυγην...


                  [youtube=425,350]sYtz2FKtF8E[/youtube]
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αν την πεφτει καποιος αγαρπμα,ουτε οι ξενες δε θα του κατσουν...να ενα παραδειγμα προς αποφυγην...


                  [youtube=425,350]sYtz2FKtF8E[/youtube]

Δεν είναι ξένες ρε...Είναι Ελληνίδες, μεταμφιεσένες σε ξένες :tooth:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
οι ξενες απαιτουν τον σεβασμο μας και πρεπει να κανουμε σοβαρο καμακι! οχι ετσι ρε παιδια! αυτα τα καφριλικια μονο σε ελλεεινιδες. αλλα ειδατε και παλι με τι στυλ φυγανε..η ελλεεινιδα θα του ελεγε να πα να γαμηθει στανταρ!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
οι ξενες απαιτουν τον σεβασμο μας και πρεπει να κανουμε σοβαρο καμακι! οχι ετσι ρε παιδια! αυτα τα καφριλικια μονο σε ελλεεινιδες. αλλα ειδατε και παλι με τι στυλ φυγανε..η ελλεεινιδα θα του ελεγε να πα να γαμηθει στανταρ!!
Ρε συ...οταν σε βριζει ελληνιδα..το βρισιμο ειναι χορταστικο...μπασατο...γεμιζει ο στομας της...
Αντε να σε βρισει καμια γαλλιδα...πως θα ακουστει?
Θα ακουστει λες και βγηκε απο επεισοδιο με τα στρουμφακια...
Ω..μον ντιεεεεε...!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ο Κωλοτουμπας και ο Βας Βας τα χωνουνε στη γκομενα Μινα,το ξανθο ξεκωλο στο EXTRA3 επειδη λεει οτι θελει ΄΄λεφτα και αγριο τον αντρα΄΄
Ο κωλοτουμπας ρωταει αν επειδη ειναι φτωχος μπορει να ''παιξει μπαλα΄΄με τετοια μουνακια.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1

Επειδη ειμαι  ενα μηδενικο , μυθομανης,  μακακας  , κλωνος ..κτλ(Persona)..

Μπορει  καποιος  να μου απαντησει :

* Πως ειναι  δυνατον ενας μαλακας σαν εμενα  να την πεφτει σε Ελληνιδες σε Σχολή
και να εχει επιτυχια 5% ?(και απο εμφανιση μέτριες).και σπασιμο αρχιδιων (πλην εξαιρεσεων)..

* Και οταν παει Εξωτερικο ..να βγαινει με καλες-πολυ ωραιες με τριπλασια ποσοστά  επιτυχίας..???

* Πως ειναι δυνατόν Ξενοδοχο-Υπαλληλος απο Χανια(μετριος σε εμφάνιση και καλο παιδι)
  να ερχετε να δουλεψει εξω απο Αθηνα  και να μου λεε騨
  " Ακουσα οτι  εδω ερχονται Ρωσιδες και ηρθα να δουλεψω  για να αποφυγω το εγκεφαλικο  με τις Ελληνιδες!!!" Εμεινα κοκκαλο!!(1995)

  Τωρα, το  παιδι εχει παντρευτει μια Ρωσιδα  μουναρα(!)  η οποια δεν ξερει τι
    εχει στην Μοσχα...

* Τι πιθανότητες ειχε να βρει Ελληνιδα αντίστοιχη?? και να μην του ζαλίζει τα αρχίδια??

Δηλαδή επειδή:

1) Θελω να ειμαι αξιοπρεπης και να μην με λενε μαλάκα η να τρωω πατσες στην σχέση..

2) Βαρέθηκα τις ξινές φάτσες  των Ελληνίδων ..

3) Επειδη εχω Citroen ..και δεν παιρνω ΤΤ ΑUDI  (εστω και μεταχ. με 100 δοσεις)
  για να το παιζω γαμπρος..

Καποιοι βγαινουν και μας λένε κομπλεξικους..

Δηλαδη ειναι μαγκιά  να πουλησεις ενα οικοπεδο και να  τα φας με την Υφος Παρις-Χιλτον Ελληνιδα(κομπλεξικη ) ή    να τα βαλεις σε αμοιβαια και να βγεις με ενα Ρωσιδάκι ..τουλαχιστον να περνας καλα και να μην  σου ζαλιζει τα αρχίδια...






 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ο Κωλοτουμπας και ο Βας Βας τα χωνουνε στη γκομενα Μινα,το ξανθο ξεκωλο στο EXTRA3 επειδη λεει οτι θελει ΄΄λεφτα και αγριο τον αντρα΄΄
Ο κωλοτουμπας ρωταει αν επειδη ειναι φτωχος μπορει να ''παιξει μπαλα΄΄με τετοια μουνακια.

αυτα ειναι σκηνικα... :rockon: :rockon:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παραθετω  άποψη  Νεοέλληνα  που εχει επισκεφτεί  το εξωτερικό..και εχει κατσει σε διαφορες χώρες...
Φίλε White ..Please , μην το διαβάσεις..θα πάθεις καμμία καταθλίψη.. :'( :'( :'(

""Το bottomline είναι ότι δόξα τω Θεώ σώθηκα (και εγώ και οι συνάδελφοι) απο τις Ελληνίδες τις νευρωτικές, ψυχοκαταθλιπτικές και ασχημες χαζογκόμενες.

Σημειώνω συγκεκριμένα Landmarks:

1. Washington State, USA: Πρώτη φορά στην ζωή μου που μου την έπεσε γυναίκα.  :rockon:(Σημ δικιά μου ....καιμένα μεγάλε σε νιώθω! Φιλανδέζα στην Κω!!
:rockon:
Καθόμουνα ο άνθρωπος μόνος σε ένα μπάρ και έπινα τη μπύρα μου, και ήλθε και μου είπε "Να καθήσω;". Αυτά φυσικά δεν γίνονται στην Ελλάδα, δεν πα να είσαι ο Brad Pitt και βάλε. Για την ιστορία, η κοπέλλα αυτή (Rhonda) εάν ήταν Ελληνίδα (γιατι ήταν πολύ όμορφη) θα πήγαινε μόνο απο Τζίγκερ και πάνω. Μόνο ο συνδυασμός γκριζο-γάλανων ματιών και φυσικών ξανθοκόκκινων μαλλιών έφτανε για να σε στείλει για τσάι.
Για την ιστορία, απο κει και πέρα θα μου την έπεφταν πολλές γυναίκες κατά τον ίδιο ακριβώς τρόπο σε Αμερική και Ευρώπη, αλλά φυσικά ποτέ στην Ελλάδα.

2. Ελσίνκι, Φινλανδία: Πρώτη φορά στην ζωή μου που είχα γκόμενα με αναλογίες και πρόσωπο μοντέλου. Φυσικά, στην Ελλάδα δεν υπήρχε ούτε μια στο εκατομμύριο να τα είχα με τέτοια γυναίκα. Ούτε καν θα γύριζε να με φτύσει. Α ναι, οπως είπε και κείνος ο άλλος ο Επιστήμονας ώς άνω για μας τους ¨Ελληνες ότι είμαστε παραδοσιακοί κτλπ, ναι το σωβινιστικό γουρούνι εγώ το μόνο που σκεφτόμουνα όσο κυκλοφορούσα εκεί στο Espoo ήτανε να μπορούσα να την έβαζα στην Αλφα και να κατέβαινα Μπουρνάζι.

Οπως λένε, το γύφτο τον πηγαίνανε για Βασιλιά και κείνος έλεγε φέρτε ξύλα να τα κάνω κάρβουνα. Τέσπα.

3. Αμστερνταμ, Ολλανδία: Πρώτη φορά στη ζωή μου που έκανα πολλαπλό one night stand. Πήγα με μια γκόμενα και μετά με τη φίλη της.

Συμπέρασμα: ¨Οπου και να πήγα σε Ευρώπη/Αμερική, το να βρείς μια όμορφη γυναίκα να περάσεις τον καιρό σου ήταν τόσο απλό όσο είναι να βρείς μια Guiness σε μια Βρεταννική pub. Στην Ελλάδα αντίθετα, είναι το πιο δύσκολο πράγμα που υπάρχει.
(εκτος  ....και εισαι ο persona ..με εξι μισθους..και καμπριο!!)

Θυμάμαι χαρακτηριστικά μια φωτογραφία απο ενα πανεπιστήμιο που μου είχε στείλει ο αδελφός μου απο δω στην Αθήνα, σύνθημα γραμμένο στον τοίχο με σπρει:

"Φίλε, δεν είσαι ο μόνος που δεν γ...ει. Ξέρω πολλούς σαν κι εσένα".

Συμπέρασμα: (Φοιτητής στην Ελλάδα μπαζογαμιάς ..με φασόλες..κομπλεξικές..) :headbang:
            ( Φοιτητής στην Φιλανδία..γαμας σχετικά εύκολα και χωρις πρηξιμο αρχιδιών)!! :2funny:

           
             
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Aλλος Ελληνας οικονομικα.."κατεστραμένος "με Ελληνιδα...

Cost-Benefit analysis..

Tι μου κοστίζει (ψυχοσωματικά -οικονομικά )--cost

Tι κερδίζω(Συμπαράσταση??...Κατανόηση??)...Benefit... :jerking:

Oποτε τα χώνω ...αλλου..(CT/OWO ktl)



""Γιατί είναι πολύ καλύτερο να πηγαίνεις με πουτάνες και ούτε να σου περναει  από το μυαλό να ψάξεις για άλλου είδους γυναίκα"" 



"20 Ευρώ για τα καφεδάκια (Αθήνα είμαστε και Κολωνάκι, όχι μαλακίες) Μια 70ρού το τραπέζι και άλλη μία 20αρα για τα ταξί ανέβα κατέβα στο κέντρο, που ούτως ή άλλως θα τα δόσεις σε παρκινγκ αν πας με το δικό σου αμάξι. Και όλη αυτή η σπατάλη των χρημάτων γιατί;
Μόνο και μόνο για να ακούσεις μερικά νιαουρίσματα και να πάρεις και το τηλέφωνο της γκόμενας μην ξέροντας τι να το κάνεις μετά από μια ώρα. Π΄ροσεχε μην τρως με ανοιχτό το στόμα, μην πεις καμιά μαλακία, να είσαι ευγενικός, να διαβάζεις την σκέψη της να της λες μαλακίτσες να χαζογελάει, να το πάιξεις άνετος με τα εστιατορια, μαγαζιά, και όλη αυτή την ανούσια στο κάτω της γραφής μπερδεμένη συμπεριφορά για ποίο λόγο; Για να πάρεις ένα νούμερο κινητού τηλεφώνου το οποίο θα σε οδηγίσει σε περισσότερα νιαουρίσματα, χαζογελάκια σε περισσότερη σπατάλη και επιδειξη άνεσης με απώτερο σκοπό το σεξ.
Να καταφέρεις να τη πας στο κρεβάτι και να πάρεις το αίμα σου πίσω για όλη αυτή την ψυχοφθόρα διαδικασία που πέρασες μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.

Συνολικός απολογισμός των πρότων 2 ραντεβού; 250 ευρωπουλάκια. Με τα οποία έχεις πάρει 2 ή και τρια call girlάκια και έχεις αποφύγει και την ψυχική οδύνη την οποία δεν σου την αποζημιώνει κανένας στο κάτω κάτω.
Και ξέρεται και κάτι άλλο; Δεν χρειάζεται και να καθαρίσω και το σπίτι. Και τι με νοιάζει εμένα τι γνώμη θα σχηματίσει η κάθε πουτάνα που θα έρθει στο διαμέρισμα μου;
Συμβουλή προς όλους τους συναδελφους.
Κάθε Τρίτη η Χρυσή ευκαιρία είναι η λύση στα προβλήματα του σαβατοκύριακου



`
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Η χρυση Ευκαιρία, είναι τρισεβδομαδιαία έκδοση.
Κυριακή Τετάρτη Παρασκευή.
Ενδιάμεσα Εθνος, Ελέυθερο Ρύπο
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Aλλος Ελληνας οικονομικα.."κατεστραμένος "με Ελληνιδα...

Cost-Benefit analysis..

Tι μου κοστίζει (ψυχοσωματικά -οικονομικά )--cost

Tι κερδίζω(Συμπαράσταση??...Κατανόηση??)...Benefit... :jerking:

Oποτε τα χώνω ...αλλου..(CT/OWO ktl)



""Γιατί είναι πολύ καλύτερο να πηγαίνεις με πουτάνες και ούτε να σου περναει  από το μυαλό να ψάξεις για άλλου είδους γυναίκα"" 



"20 Ευρώ για τα καφεδάκια (Αθήνα είμαστε και Κολωνάκι, όχι μαλακίες) Μια 70ρού το τραπέζι και άλλη μία 20αρα για τα ταξί ανέβα κατέβα στο κέντρο, που ούτως ή άλλως θα τα δόσεις σε παρκινγκ αν πας με το δικό σου αμάξι. Και όλη αυτή η σπατάλη των χρημάτων γιατί;
Μόνο και μόνο για να ακούσεις μερικά νιαουρίσματα και να πάρεις και το τηλέφωνο της γκόμενας μην ξέροντας τι να το κάνεις μετά από μια ώρα. Π΄ροσεχε μην τρως με ανοιχτό το στόμα, μην πεις καμιά μαλακία, να είσαι ευγενικός, να διαβάζεις την σκέψη της να της λες μαλακίτσες να χαζογελάει, να το πάιξεις άνετος με τα εστιατορια, μαγαζιά, και όλη αυτή την ανούσια στο κάτω της γραφής μπερδεμένη συμπεριφορά για ποίο λόγο; Για να πάρεις ένα νούμερο κινητού τηλεφώνου το οποίο θα σε οδηγίσει σε περισσότερα νιαουρίσματα, χαζογελάκια σε περισσότερη σπατάλη και επιδειξη άνεσης με απώτερο σκοπό το σεξ.
Να καταφέρεις να τη πας στο κρεβάτι και να πάρεις το αίμα σου πίσω για όλη αυτή την ψυχοφθόρα διαδικασία που πέρασες μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.

Συνολικός απολογισμός των πρότων 2 ραντεβού; 250 ευρωπουλάκια. Με τα οποία έχεις πάρει 2 ή και τρια call girlάκια και έχεις αποφύγει και την ψυχική οδύνη την οποία δεν σου την αποζημιώνει κανένας στο κάτω κάτω.
Και ξέρεται και κάτι άλλο; Δεν χρειάζεται και να καθαρίσω και το σπίτι. Και τι με νοιάζει εμένα τι γνώμη θα σχηματίσει η κάθε πουτάνα που θα έρθει στο διαμέρισμα μου;
Συμβουλή προς όλους τους συναδελφους.
Κάθε Τρίτη η Χρυσή ευκαιρία είναι η λύση στα προβλήματα του σαβατοκύριακου



`
Πολυ σωστα τα λες αλλα 250 σε 2 ραντεβου δεν εχω χωσει και ουτε θα το κανω,καλυτερα να τα παρεις σε call girls αν εισαι διατεθειμενος να ''τα χωσεις΄΄παρα σε μουνι της μοστρας και του νιαουρισματος απο παρθενο-αγαμια και ναρκισσισμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom