Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
τα είπες όλα DIKY.
Απλά κάντε ότι και γω.
ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ
 

Επισκέπτης
Γκαμπαντου σκεφτηκες ποτε οτι ΙΣΩΣ εισαι εξαιρεση ; Διαφωνω στον ορο ελλεινιδες. Ασφαλως δεν ειναι ολες ετσι. Ειναι ομως το 80 - 90 %. Σκεφτηκες οτι εσυ μπορει να βρεθηκες στο 10- 20 % και να εισαι τυχερος ; Δεν ειναι ολοι ομως τοσο τυχεροι. Και αν δεν ειναι τυχερος καποιος να βρει καλη γυναικα δε σημαινει  αυτοματως οτι ειναι και ολα αυτα που γραφεις.
Τελος παντων να εισαι παντα καλα και εσυ και η οικογενεια σου. Ο φραπες κατι παει να πει , αλλα καπως υπερβαλλει.

Ε φυσικα νομιζει οτι επιασε τον παπα απο τα αρχιδια και μιλαει με τετοια σιγουρια.
Μια ματια γυρω μας αρκει για να δει κανεις την καταντια των Ελεινιδων.
Περα απο τα κομπλεξ τους σε θεμα εμφανισης δεν πιανουν μια μπροστα στις Σουηδεζες,Γερμανιδες,Ρωσιδες και γενικα βορειες χωρες.
Οπως και να το κανουμε ειναι τελειως διαφορετικα μουνια ανωτερης κλασσης.Οποιος θελει το παραδεχεται και κοιταει να βρει να περασει καλα τετοια μουνια αλλοι ομως συμβιβαζονται βαζουν παρωπιδες και γινονται σαν 60χρονες κατινες μολις ακουν κατι κακο για τις Ελεινιδες και για το ποσο θεομουνα ειναι οι Ρωσιδες!
Για αυτο ρικτε ακυρο στις χοντροκωλες βρωμοφασολες και βουρ για ξενα μουνακια (Ρωσια!!!!!)
 

Επισκέπτης
Whitey εχεις δει τις Ρωσσιδες και γενικα τις βορειες πως γινονται οταν γερνανε ? Πιο χαλια απο τις δικες μας.
 

Επισκέπτης
Whitey εχεις δει τις Ρωσσιδες και γενικα τις βορειες πως γινονται οταν γερνανε ? Πιο χαλια απο τις δικες μας.


εεεεε συγνωμη δηλαδη εσυ τι περιμενεις μεχρι τα 80 να εχει σωμα 20αρας...ψαξε τοτε για κανα εξωγηινο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
gabadoo εχεις δικιο σε οτι γραφεις δεν διαφωνω σε τιποτα βεβαια δεν κοντραριστηκα κιολας ουτε σε προσεβαλλα :grin: :grin:...αλλα μιλας εκ του ασφαλους σε αυτα που γραφεις...εαν ησουν μονος σου αυτη την στιγμη κ δεν ησουν ολοκληρωμενος αυτα θα εγραφες?...μπορει να εγραφες κ αυτα :2funny: δεν ξερω αλλα προβλημα υπαρχει γενικο κ νομιζω κ εσυ το βλεπεις καθημερινως δεν ειναι μια γνωμη της μειοψηφιας...τουλαχιστον αυτο καταλαβαινω εγω....

 Κοιτα,καταρχην να πω οτι ειναι λαθος μου που ποσταρα σε θρεντ που δεν με ενδιαφερει στα βασικα του..
 Ομως μιας και το εκανα,να πω και την γνωμη μου,αν μου  το επιτρεπετε..
 ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑΙ υπαρχει προβλημα ,παιδια,και εγω εδω ζω,δεν ειμαι απο αλλο πλανητη και τα βλεπω..
 Η γυναικα για μενα ειναι γυναικα παντου σε ολο τον κοσμο,δεν αλλαζουν τα ενστικτα της ΠΟΤΕ...
 Απλως θελω να πω οτι εχουμε αλλαξει και εμεις ως αντρες..
 Οποιος δεν το παραδεχεται,ειναι το λιγοτερο στραβος...
 Μηπως πρεπει να αναθεωρησουμε εμεις πρωτα τους εαυτους μας;
 Παιδια οτι και να λεμε,το θηλυκο διαλεγει σε ολη την πλαση..και αν η επιλογη της ειναι αυτη που θελει,την διεκδικει μεχρι τελους...
 Ειμαστε αυτοι που πρεπει;
 Αυτο ειναι το ζητημα...
 Δεν φταινε παντα οι γυναικες...

 
 

Επισκέπτης
Whitey εχεις δει τις Ρωσσιδες και γενικα τις βορειες πως γινονται οταν γερνανε ? Πιο χαλια απο τις δικες μας.

Χαιρω πολυ...τι ειναι οι γυναικες?Καμια επενδυση επιχειρησης?Φυσικα και στα γερατεια της θα χαλασει οπως και εμεις.Τι σημαινει αυτο?
Να υποστω μια χοντροκωλα σαβουρα 20αρα ελεινιδα επειδη στα 60 της μπορει να δειχνει 3 χρονια νεωτερη απο μια Ρωσιδα?
:idiot:
 

sosat

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Παλιοτερα που οι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ηταν οι μοναδικες πουτανες στην ΕΛΛΑΔΑ συναντουσες μουναρες αξιολογες ,ξηγημενες, ωραιες και πιπινια , τελευταια ολα εχουν μπερδευτει . γινεται της Ποπης ,
παλια υπηρχαν οραια ελληνοφητιτριοπουτανοπουτανα ............ πουντα αυτα τωρα??????
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
  Κοιτα,καταρχην να πω οτι ειναι λαθος μου που ποσταρα σε θρεντ που δεν με ενδιαφερει στα βασικα του..
  Ομως μιας και το εκανα,να πω και την γνωμη μου,αν μου  το επιτρεπετε..
  ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑΙ υπαρχει προβλημα ,παιδια,και εγω εδω ζω,δεν ειμαι απο αλλο πλανητη και τα βλεπω..
  Η γυναικα για μενα ειναι γυναικα παντου σε ολο τον κοσμο,δεν αλλαζουν τα ενστικτα της ΠΟΤΕ...
  Απλως θελω να πω οτι εχουμε αλλαξει και εμεις ως αντρες..
  Οποιος δεν το παραδεχεται,ειναι το λιγοτερο στραβος...
  Μηπως πρεπει να αναθεωρησουμε εμεις πρωτα τους εαυτους μας;
  Παιδια οτι και να λεμε,το θηλυκο διαλεγει σε ολη την πλαση..και αν η επιλογη της ειναι αυτη που θελει,την διεκδικει μεχρι τελους...
  Ειμαστε αυτοι που πρεπει;
  Αυτο ειναι το ζητημα...
  Δεν φταινε παντα οι γυναικες...

 
σωστός
:rockon: :rockon: :rockon:
Υπάρχουν κάτι  :jerking: :jerking: που νομίζουν οτι θα γαμ@@@σουν με το έτσι θέλω.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
 O καθένας  εχει προσωπικά βιώματα  και με αυτά κανει κρίσεις..

 1) Εκάνα  Στρατο στην Κω το 1989  την επεφτα σε 20 Eλληνιδες για να βγαλω μια ..
    Την επεφτα   σε 20 Σουηδεζες (αστερια/πολυ καλες ) και εβγαινα με 5-6 ..
    Τι γινεται ρε παιδια?
 
 2) Παω στην Σουηδια το 1999 ..Χαμος τις Disco ..Μερικές σε κοιτάνε σαν χαζες..
    Τι συμπέρασμα ..Να βγάλω???

 3) Φίλε  Whitey  σε καταλαβαινω απολυτα..
    Το 1992-1997 ημουν φοιτητης σε Αμερικανικο Κολέγιο  στα Βορεια Προαστεια.
    Μεγα λάθος..
   
    Αν βρηκα δυο κοπελες με αξιες θα ηταν ζητημα..
    Οι αλλες κομπλεξ καργα ..
    Κοιτουσανε να κανεις μονος σου τα projects(ομαδική εργασία) , ψεμματα..
    υφάκι ...

    Την ιδια περιοδο δουλευα σερβιτορος(Mαιο-Oκτ)  οπου ερχοντουσαν τουριστες απο Ρωσια/Πολωνια/Γερμανια..

     Εκανα Ρωσικα για  1 χρονο..

     Βγηκα με τις ωραιοτερες γυναικες στην ζωή μου .(το αμαξι μου SIMCA 1307 μοντ 1977!!!)
   
   
   
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ελεος με τις ελλεεινιδες και τους μακακες πορτιεριδες και σερβιτορους στις καφετεριες!! χθες πηγα με φιλαρακια μου γλυφαδα και σε γνωστη γωνιακη καφετερια δεν μας αφησανε να κατσουμε στα 2-3 καλα μπροστινα τραπεζακια που ειναι τα καλα και η χαζοσερβιτορα( η και καλα θεομουνο ελεεινιδα) μας ταξιδευε μεχρι να μας παει σε ενα τραπεζακι στην ακρη του πουθενα..φυσικα και τους εβαλα τις φωνες και εφηγα..μετα πηγα σε αλλη καφετερια που ειχε κοσμο, στην αλλη γωνια της γλυφαδας..ολοι καταλαβατε ποιες ειναι..και δεν μας αφησανε να μπουμε μεσα με την προφαση οτι ειναι γεματα ολα τα τραπεζια, ενω κοιταξα οτι ειχε..ειναι ρεζερβε λεει ο καριολης ο σερβιτορος. δε γαμιεται λεμε ας μη κανουμε φασαρια παλι και ας κατσουμε εξω..το λοιπον καθονται απεναντι μας δυο ελεεινιδες πολυ καλες και κοιτουσαν γυρω γυρω σαν να ψαχνουνε κατι. δεν αργησε ο πορτιερης να παει να τις αλλαξει τραπεζι κ να τις βαλει μεσα. μετα αρχισε το καμακι μεσα απο ευπορους θαμωνες του μαγαζιου! τελικα οι ελεεινιδες εχουν ξεπεσει τοσο χαμηλα που πανε στα κυριλλε στεκια που μαζευονται πλουσιοι γερονταρες και καθονται κατοπιν υποδειξεων των σερβιτορων σε συγκεκριμενα μερη για να γινουν ερμαια των ορεξεων των ιδιοκτητων της καφετεριας ή καλοστεκουμενων γεροπορτοφολαδων θαμωνων!..γι αυτο βγαινουν εξω κυριοι και οχι για να πιουν τον καφε τους κ γι αυτο δεν μιλανε οταν τους κανει καμακι καποιος "κοινος θνητος" αφου εχουν αποκτησει την νοοτροπια να ψαχνουν μονο τους πλπυσιογερους. αυτες ειναι οι συγχρονες ελεεινιδες κυριοι, βγαινουν μαζι σου μον αν ξερουν οτι τα χεις, μονο αν τις κερνας, μονο αν δουλευεις γι αυτες.ε οχι κυριοι δεν ειμαστε τοσο μαλακες επιτελους ας ξυπνησουμε και να βγουμε στους δρομους, να κανουμε απεργια ολοι, πλουσιοι,φτωχοι,αθιγγανοι,πακιστανοι..ολοι!!να μεινουν αγαμητες και το κυριοτερο ανυπαντρες ολες τους!! κατω οι πουτανες! ζητω οι ρωσιδες και οι τσεχες!!
αντε υπουργε να φυγουμε..100 κ σημερα!

 Ελα ρε ντικυ....  Ετσι σου ξηγηθηκανε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
 

Επισκέπτης
εεεεε συγνωμη δηλαδη εσυ τι περιμενεις μεχρι τα 80 να εχει σωμα 20αρας...ψαξε τοτε για κανα εξωγηινο  :2funny: :2funny: :2funny:

Ποια 80 ρε μεγαλε ? Δες 45ρες Ρωσσιδες, εμενα μου φαινονται πιο σπασμενες απο τις Ελληνιδες της ιδιας ηλικιας. Δεν ξερω μπορει και να κανω λαθος ή να φταιει τι κλιμα ή οτι δεν εχουν τις ιδιες ανεσεις και πολυτελειες με τις δικες αλλα αυτη την εντυπωση εχω. Παντως αυτο με τους εξωγιηνους ηταν πολυ εξυπνο. Αμα ξερεις κι αλλα τετοια γραφετα γιατι απο "εξυπνους" πασχουμε στην Ελλαδα.
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Προς ισ2001:

Οι πιθανότητες που σου προσφέρονται είναι άπειρες, αλλά θα πρότεινα μία συνειδητή επιλογή των assets σου.

Δηλαδής, άμα θες βάλε στο παρμπρίζζζζ επικυρωμένη από το ΔΗΚΑΤΣΑ φωτοτυπία του Μαστερ, κάτω από το τέλος συγκοινωνίας και δεξιά από το E9. ¨Ομως μην ξεχάσεις να τα βάλεις στο πόρτ-μπαγκάζζζζζ όταν έχεις κεντρίσει την προσοχή κάποιας κοπέλας που μπορεί να αξίζει και να περιμένει κιόλας περισσότερα. Πολλοί κάνουν το λάθος κι επειδή γέμισαν την ζώνη του πολεμιστή που έχουν με 2-3 classy πουτανάκια, έχουν ξεχάσει ότι υπάρχουν και αξιόλογες γυναίκες στην Ελλάδα, συμπεριφέρονται και σε αυτές με τον ίδιο τρόπο κι έτσι διαιωνίζεται ο φαύλος  κύκλος.

Προς παραλίμνι
:

Δυστυχώς, έχεις δίκιο. Οι ανοιχτόχρωμες επιδερμίδες είναι πιο ευαίσθητες με αποτέλεσμα το τιμημένο ξανθό γένος του Λιακόπουλου να "σπάει" πιο γρήγορα. ¨Οσοι έχουν ταξιδέψει λίγο θα δουν πως οι κοπέλες στο Eastern Bloc παντρεύονται ακόμα σχετικά νωρίς σε σχέση με τον υπόλοιπο Ευρωπαικό μέσο όρο. Τυχαίο???



 

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ποια 80 ρε μεγαλε ? Δες 45ρες Ρωσσιδες, εμενα μου φαινονται πιο σπασμενες απο τις Ελληνιδες της ιδιας ηλικιας. Δεν ξερω μπορει και να κανω λαθος ή να φταιει τι κλιμα ή οτι δεν εχουν τις ιδιες ανεσεις και πολυτελειες με τις δικες αλλα αυτη την εντυπωση εχω. Παντως αυτο με τους εξωγιηνους ηταν πολυ εξυπνο. Αμα ξερεις κι αλλα τετοια γραφετα γιατι απο "εξυπνους" πασχουμε στην Ελλαδα.
κ εγω ετσι εχω δει κ ετσι ξερω κ ετσι μου εχουν πει για τις ρωσιδες... κ βασικα οτι με  το που παντρευτουν παυουν να ενδιαφερονται για την εμφανιση τους... αλλα ξερω γω μπας κ δεν ειναι αντικειμενικη η κριση μου χα χα χα
 

Επισκέπτης
κ εγω ετσι εχω δει κ ετσι ξερω κ ετσι μου εχουν πει για τις ρωσιδες... κ βασικα οτι με που το παντρευτουν παυουν να ενδιαφερονται για την εμφανιση τους... αλλα ξερω γω μπας κ δεν ειναι αντικειμενικη η κριση μου χα χα χα

Ναι ενω οι δικες μας μετα τον γαμο προσεχουν την εμφανιση τους.Ασε ρε που απο 80 κιλα πανε 140 μολις δεσουν τον γαιδαρο(μουνοδουλο-σαβουρογαμη).
Προπαγανδα που εχουν βγαλει οι σαβουριτσες και οι κυρα κατινιτσες για τις ξενες που δικαιως ξετρελενουν τους αντρες και τους παιρνουν απο τις χοντροκωλες σαβουρες.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166

Eλεκτές ταχυτητας  στην Δανία..

Γυμνοστηθες Δανέζες στην Yπηρεσια Τροχαιας  Copenhagen..

 ωραια φαση...πολιτισμος που λενε...

 Μια ερωτηση...μονο

 Θα ηθελες να ειναι η γυναικα σου αυτη που ξεβυζωνεται κρατωντας μια κωλοταμπελα στα χερια ;
 
 Αν ναι,τοτε οκ....
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
  Ωπα,τωρα το ειδα...λοιπον...

  Κοιτα....το πας αλλου τωρα

Κατ αρχην δεν σου επιτρεπω το παραμικρο σχολιο για το αν παντρευτηκα Ελεεινιδα...Στο ξεκαθαρησα οτι η γυναικα μου ειναι Ελληνιδα με το Ε κεφαλαιο
Ελλεινιδα ειναι ορος-εφευρεση καποιων κακογαμημενων νεανιων που μενουν Αγαμητου και Απαρτου γωνια,στο αδιεξοδο...μαλλον θα ξερεις..
Που αυτοι ειναι και αλλοι δεν ειναι
Που μονο αυτοι γαμουν,ολοι οι αλλοι εχουν παντρευτει ελεεινιδες που τους τα πρηζουν
Που δυστυχως εχουν μικρο τσουτσουνι και τους εκλασε καποια μικρη ελεεινιδα,τωρα γαμουν Ρωσιδες Θεες και χυνουν στο 3λεπτο...
Που νομιζουν τον εαυτο τους σουπερ αντρες ...Εισαι ΑΝΤΡΑΣ; αποδειξε το πρωτα...και γαμας μετα...
Που ειναι δαγκωμενοι ακομα με το γκομενακι που τους εκλασε,και το βριζουν ενω μεσα τους πεθαινουν γιαυτην...
Που στο τελος πεθαινουν μονοι..Δεν λογιζεται συντροφος η αλβανιδα που τους πλενει τον κωλο...

Εν ολιγεις,στα παπαρια μου η αποψη σου για την οικογενεια μου,ειλικρινα...
Αντρακια του πληκτρολογιου,βρισκουν γυναικες γιαλαντζι...και ελεεινιδες βεβαιως-βεβαιως...εξου και το μενος τους
Εισαι Αντρας; Αποδειξη.....

Πες οτι γουσταρεις τωρα...

 

Θα ήθελα να μου απαντήσεις-αν βέβαια θέλεις-στα παρακάτω ερωτήματα:
1)Πόσα χρόνια είσαι παντρεμένος;
2)Το σπίτι που μένετε είναι δικό σου,50%-50%,ή προίκα της γυναίκας σου;
3)Έχετε παιδιά;Αν ναι,περίπου ποιας ηλικίας
4)Σε ποια ηλικία την είχες γνωρίσει και με ποιο τρόπο
5)Πώς αποδεικνύεις ΕΣΥ ότι είσαι πιο άντρας από τους υπόλοιπους εδώ;
6)Πόσους πόντους είναι το...τσουτσούνι σου;
7)Πόσες ώρες αντέχεις μέχρι την κορύφωση;
8)Είχες πρόταση από τον Dorcel την private να παίξεις σε ταινίες με την sylvia saint,aurora snow,jenna jameson;

 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Το 2007 δύο φίλοι παντρεύτηκαν δύο ωραιότατες, νεώτατες, αξιολογότατες (μορφωμένες κλπ) ευγενέστατες και γλυκομίλητες (έστω και στα αγγλικά) κοπέλες από την Πολωνία. Τις γνώρισαν εκεί λόγω δουλειάς.
Είναι τυχαίο ότι ένα σωρό Έλληνες φοιτητές τα φτιάχνουν με ωραιότατες ξένες κοπέλες (όχι μόνο του 'ανατολικού μπλοκ', αλλά και Ιταλίδες, Αγγλίδες, Γερμανίδες κλπ);
Είναι τυχαίο ότι οι single κοπέλες σε άλλες χώρες (όχι αραβικές έτσι;) φλερτάρουν, δε φοβούνται τους άντρες, είναι ακομπλεξάριστες, δεν περιμένουν την έγκριση της μαμάς ή του κάθε 'κολλητού' γκομενοβοσκού, είναι σεξουαλικά ενεργές και απελευθερωμένες;
Είναι τυχαίο ότι η σύγχρονη πουτανοελληνίδα (και ειδικά η Αθηναία) θα γυρίσει να σε κοιτάξει μόνο αν οδηγάς και γω δεν ξέρω τι, μόνο αν έχει κάνει την 'έρευνά' της για την οικονομική σου κατάσταση κλπ;
Είναι τυχαίο ότι όλες αυτές οι μονίμως ανασφαλείς ελληνιδάρες που και καλά ζητούσαν άντρα ωραίο, αρρενωπό, με χιούμορ κλπ, μόλις περάσαν τα χρόνια παντρεύτηκαν τον πρώτο μαλακομπούλη που τους έκατσε, γιατί απλώς ήταν 'του χεριού τους';
Είναι τυχαίο ότι το σύγχρονο πουτανοελληνάκι αν δε μπορέσει στη swowbiz το μόνο που το ενδιαφέρει είναι να κάνει την αρπαχτή με το χονδρέμπορα - λαμόγιο - απατεώνα - ψευτοεργολάβο - leasing - ρεμαλο-εισοδηματία - πουλ-μουρ  κλπ, αντί να κάτσει να σπουδάσει και να δουλέψει;
Το ξέρω ότι και αλλού γίνονται.
Για κάποιους όμως που έχουν ζήσει και ταξιδέψει στο εξωτερικό, εδώ ΠΑΡΑγίνονται, και μάλιστα τελευταία εντελώς προκλητικά και απροκάλυπτα. Η πουτανιά είναι νόμος, money rules Ο.Κ.;
 

Επισκέπτης
  ωραια φαση...πολιτισμος που λενε...

  Μια ερωτηση...μονο

  Θα ηθελες να ειναι η γυναικα σου αυτη που ξεβυζωνεται κρατωντας μια κωλοταμπελα στα χερια ;
 
  Αν ναι,τοτε οκ....

Αντε ρε πουριτανε απο εδω να πουμε.Βαλε και μαντιλα στην γυναικα σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom