Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ε εντάξει διαφωνούμε 100% εξ ορισμού.
Δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση τον Έλληνα αυτό που περιγράφεις...


οντως ειναι ενας καλοσυνατος ανθρωπος ευγενης που τηρει τους νομους κ οταν κανει λαθος το παραδεχεται  :2funny: :2funny:
κ στο δρομο στα φαναρια κλπ το βλεπουμε καθημερινα αυτο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εγω το ειπα... δεν θα εβγαινα χθες
αμα δεν επαιζε οντως καλη προταση.
Σιγα μη βγω εξω να μαζεψω χυλοπιτες κανοντας τον ηρωα
και να μπω μπριζωμενος την τριτη στη μοναδα και να φαω και
απο εκει κανα ποινολογιο

Να συστήσω ταινιούλα στρατόκαβλη που σπέρνει?  :)
 

Lestat21

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
246
Like
0
Πόντοι
1

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Να συστήσω ταινιούλα στρατόκαβλη που σπέρνει?  :)

Ωπ καλή ιδέα. Γιατι και σήμερα δεν με βλεπω.  :P

βαριεμαι ρε φιλέ που να παω? μου πανε κατι παιδια

αμα βγουνε θα με παρουνε τηλεφωνο. Δεν ξερω θα δω.

Ποια θα προτεινεις?
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οταν καταλαβετε ποσο ρολο επαιξε η "νοοτροπια κωστοπουλου" οχι φυσικα το ατομο! με τα χαιλικια που επρεπε να εχεις για να καταδεχτει να σε κοιταξει μια γκομενα, και αντοιστιχα η γκομενα να γεμιζει ανασφαλειες γιατι η φιλη της η η γνωστη της εχει ενα μαλακα πιο μαγκα (μαλακα στη ουσια) :jerking: που της προσφερει αυτα τα χαιλικια αρα αυτη δε μετραει που δε βρισκει κατι αντιστοιχο θα εχετε λυσει και το προβλημα ελλεηνιδες και ελλεηνες φυσικα (και μεις τα ιδια χαλια ειμαστε)  θα περασουν χρονια και η κριση θα κανει καλο για να αλλαξει αυτη η νοοτροπια των υλικων απαιτησεων εναντια στα αισθηματα 2 ανθρωπων
 

Lestat21

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
246
Like
0
Πόντοι
1
οταν καταλαβετε ποσο ρολο επαιξε η "νοοτροπια κωστοπουλου" οχι φυσικα το ατομο! με τα χαιλικια που επρεπε να εχεις για να καταδεχτει να σε κοιταξει μια γκομενα, και αντοιστιχα η γκομενα να γεμιζει ανασφαλειες γιατι η φιλη της η η γνωστη της εχει ενα μαλακα πιο μαγκα (μαλακα στη ουσια) :jerking: που της προσφερει αυτα τα χαιλικια αρα αυτη δε μετραει που δε βρισκει κατι αντιστοιχο θα εχετε λυσει και το προβλημα ελλεηνιδες και ελλεηνες φυσικα (και μεις τα ιδια χαλια ειμαστε)  θα περασουν χρονια και η κριση θα κανει καλο για να αλλαξει αυτη η νοοτροπια των υλικων απαιτησεων εναντια στα αισθηματα 2 ανθρωπων

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΙΛΟΣ

ΑΨΟΓΟΣ
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66

στο λονδινο αμα πατησεις ποδι σε διαβαση σταματα το αμαξι κ σου δινει προταιρεοτητα

εδω εχω δει ταριφα να περναει φουλαριστος να παταει σκατολασπονερα να κανει χαλια περαστικο πεζο ο πεζος να του φωναζει κ να κατεβαινει ο ταριφας να του ριχνει μπουκετο κ χριστοπαναγιες  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οταν καταλαβετε ποσο ρολο επαιξε η "νοοτροπια κωστοπουλου" οχι φυσικα το ατομο! με τα χαιλικια που επρεπε να εχεις για να καταδεχτει να σε κοιταξει μια γκομενα, και αντοιστιχα η γκομενα να γεμιζει ανασφαλειες γιατι η φιλη της η η γνωστη της εχει ενα μαλακα πιο μαγκα (μαλακα στη ουσια) :jerking: που της προσφερει αυτα τα χαιλικια αρα αυτη δε μετραει που δε βρισκει κατι αντιστοιχο θα εχετε λυσει και το προβλημα ελλεηνιδες και ελλεηνες φυσικα (και μεις τα ιδια χαλια ειμαστε)  θα περασουν χρονια και η κριση θα κανει καλο για να αλλαξει αυτη η νοοτροπια των υλικων απαιτησεων εναντια στα αισθηματα 2 ανθρωπων

ελα ρε φιλε πρωι πρωι με τη μουρμουρα.
Ο Κωστοπουλος εκανε τη δουλεια του για να βγαλει φραγκα.
Οποιοι δεν θελανε δεν το ακολουθουσανε...

μεχρι και ο Κωστοπουλος φταιει τωρα επειδη δεν μπορειτε να βρειτε γκομενα
τραβατε σκοτωστε τον
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ποια θα προτεινεις?

Ελπίζω βασικά να έχεις δει το Killer Elite
Aν δεν το έχεις δει, οπωσδήποτε! πραγματική ιστορία.
Πραγματικές ιστορίες επίσης το
Βravo Two Zero


και μετά δες και το τελευταίο


Δεν είναι καν ταινία με την κλασσική έννοια.
Οι ηθοποιοί είναι πραγματικά βατράχια και οι σκηνές γυρισμένες από πραγματική δράση.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ελπίζω βασικά να έχεις δει το Killer Elite
Aν δεν το έχεις δει, οπωσδήποτε! πραγματική ιστορία.
Πραγματικές ιστορίες επίσης το
Βravo Two Zero


και μετά δες και το τελευταίο


Δεν είναι καν ταινία με την κλασσική έννοια.
Οι ηθοποιοί είναι πραγματικά βατράχια και οι σκηνές γυρισμένες από πραγματική δράση.

Αμα σου πω οτι το ιδιο ειχα στο μυαλο μου αλλα
περιμενα να το επιβεβαιωσω???? και αυτο γιατι μας το ειπανε
μεσα στη μοναδα  :grin:

στη σηματοδοσια μάχης ποτε δεν μιλάς!!!!
 

Lestat21

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
246
Like
0
Πόντοι
1
στο λονδινο αμα πατησεις ποδι σε διαβαση σταματα το αμαξι κ σου δινει προταιρεοτητα

εδω εχω δει ταριφα να περναει φουλαριστος να παταει σκατολασπονερα να κανει χαλια περαστικο πεζο ο πεζος να του φωναζει κ να κατεβαινει ο ταριφας να του ριχνει μπουκετο κ χριστοπαναγιες  

Λοιπόν ως τα 15 μου ήμουν New Jersey οπότε εκεί να δεις παραβατικότητα στους δρόμους...
Από τα 19-21 ήμουν Γλασκώβη και επίσης και εκεί δεν είδα καμια σοβαρότερη συμπεριφορά στον δρόμο και όχι μόνο από οδηγούς αλλά και από πεζούς...
Πέφτει πάνω σου όπως περπατά και σου κατεβάζει οχετό τον οποίον ακούς να τον ουρλιάζει για τα επόμενα 300 μετρα που περπατάς.
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΥΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΕΧΡΙΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΔΥΤΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ... ΤΕΛΟΣ
Απλά είναι πιο ψυχροί με αποτέλεσμα ΕΝ ΩΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ Μ-Ο-Ν-Ο να ναι πιο μετρημένοι.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Αμα σου πω οτι το ιδιο ειχα στο μυαλο μου αλλα
περιμενα να το επιβεβαιωσω???? και αυτο γιατι μας το ειπανε
μεσα στη μοναδα  :grin:
στη σηματοδοσια μάχης ποτε δεν μιλάς!!!!

Να είσαι σκεπτικιστής για το τι σου λένε.
Οι δικοί μας σε αντίθεση με τους Δυτικούς είναι απόλεμοι για χρόνια. 
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
στο λονδινο αμα πατησεις ποδι σε διαβαση σταματα το αμαξι κ σου δινει προταιρεοτητα

εδω εχω δει ταριφα να περναει φουλαριστος να παταει σκατολασπονερα να κανει χαλια περαστικο πεζο ο πεζος να του φωναζει κ να κατεβαινει ο ταριφας να του ριχνει μπουκετο κ χριστοπαναγιες  
στο λονδινο ειναι ολοι    φλωροι   :uglystupid: γι αυτο σταματανε και δεν τους πατανε οπως εδω
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Να είσαι σκεπτικιστής για το τι σου λένε.
Οι δικοί μας σε αντίθεση με τους Δυτικούς είναι απόλεμοι για χρόνια. 

Κοιτα δεν εκατσα να το ψαξω επειδη δεν με ενδιεφερε κιολας
αμα μας λεγανε ψεματα ή αληθεια εκεινη τη στιγμη... δεν εβλεπα την ωρα
να τελειωνουμε να παω  να φαω ρε  :2funny: :2funny:

νηστικος την εβγαλα απο το πρωι γιατι ειχα σηκωθει με κάτι αναγουλες
γαμησετα και αμα ετρωγα και πηγαινα για ασκησεις θα πεθαινα!!!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Λοιπόν ως τα 15 μου ήμουν New Jersey οπότε εκεί να δεις παραβατικότητα στους δρόμους...
Από τα 19-21 ήμουν Γλασκώβη και επίσης και εκεί δεν είδα καμια σοβαρότερη συμπεριφορά στον δρόμο και όχι μόνο από οδηγούς αλλά και από πεζούς...
Πέφτει πάνω σου όπως περπατά και σου κατεβάζει οχετό τον οποίον ακούς να τον ουρλιάζει για τα επόμενα 300 μετρα που περπατάς.
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΥΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΕΧΡΙΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΔΥΤΙΚΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ... ΤΕΛΟΣ
Απλά είναι πιο ψυχροί με αποτέλεσμα ΕΝ ΩΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ Μ-Ο-Ν-Ο να ναι πιο μετρημένοι.



πλυση εγκεφαλου κ προπαγανδα βλεπω οτι κανεις φιλε κ δεν σε παιρνει γτ εντοπιστηκες νωρις  ;) ;)   θυμαμαι κ σε αλλα θρεντς το προμο για τις ελλεινιδες απλα ειχες το φιλικο κ ηπιο στυλακι για να περασεις αυτα που ηθελες


επισης  κ να θλουν να ειναι παραβατικοι οι δυτικοι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ γτ υπαρχει αυστηρη νομοθεσια κ εφαρμοζεται εδω ειναι ζουγκλα κανει ο καθενας οτι μαλακια του κατεβει στον εγκεφαλο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
πλυση εγκεφαλου κ προπαγανδα βλεπω οτι κανεις φιλε κ δεν σε παιρνει γτ εντοπιστηκες νωρις  ;) ;)   θυμαμαι κ σε αλλα θρεντς το προμο για τις ελλεινιδες απλα ειχες το φιλικο κ ηπιο στυλακι για να περασεις αυτα που ηθελες


επισης  κ να θλουν να ειναι παραβατικοι οι δυτικοι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ γτ υπαρχει αυστηρη νομοθεσια κ εφαρμοζεται εδω ειναι ζουγκλα κανει ο καθενας οτι μαλακια του κατεβει στον εγκεφαλο

ρε τυπε αν κανει και αυτος προπαγανδα ομως για τις ελλεηνιδες
οι αλλοι κατα των ελλεηνιδων τι κανουνε?  :P
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες αφηστε τις ελεηνιδες και κοιταχτε να συνεχισετε να γαματε τα καλυτερα και ελεγμενα γκομενακια των στουντιο.αφηστε τις ψωναρες και κομπλεξικες ελληνιδες να συνεχισουν να παιζουν το μουνακι τους.μην χανουμε χρονο και να κανουμε οσα περισσοτερα γαμισια μπορουμε.γιατι ως γνωστον ο χρονος ειναι χρημα.οι ελληνιδες ψαχνουν για καποιο μαλακα να τις συντηρησει και να τους προσφερει μια πιο ανετη ζωη.και να ρωτησω κατι εφοσον τους προσφερουμε ολα αυτα αυτες τελικα τι ακριβως μας προσφερουν,γιατι υπαρχει μια νοοτροπια οτι ο αντρας πρεπει να δινει στην γυναικα.αυτες λοιπον τι μας προσφερουν ξαναρωτω.αν εχεις χρηματα μπορεις να εχεις οποια θελεις και να τους πουλας και νταβαντζιλικι.αλλα φυσικα σε καμια περιπτωση δεν αγαπουν εσενα αλλα τα ευρωπουλα σου.και να θυμαστε κατι αναγκη μας εχουν,αναγκη δεν τις εχουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom