Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ελα ρε τυπε μουνιτζα τι γινετε? εχθες εγινε χαμος στη σχολη.αλλα σημερα μας το κλειδωσαν το θρεντ.μαλλον παει η σχολη να γινει ισοτιμο μελος με το χαβαρντ,το μισιγκαν,και το μιτ,στην διεθνη πανεπιστημιακη κοινοτητα.
μας βλεπω  για διεθνη αναγνωρηση. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τύπε μας βλέπω να πιάνουμε κορυφή σε λίστες αξιολόγησης πανεπιστημίων σε λίγο καιρό.
Εννοείς ότι στο θρεντ της ΣΧΟΛΗΣ δε γίνεται να ποστάρουμε πια?
Πρέπει να αναδιοργανωθούμε όσο καλύτερα μπορούμε γιατί οι μαθητές θα μείνουν πίσω και μετά θα είναι αργά γι' αυτούς.
 

Επισκέπτης
ακουστε φαση ρε μαγκες!μου μιλησε μια γκομενα facebook κ μετα απο 2-3 λεπτα που μου το επαιζε <<φιλη>>(ευτυχως δεν ψαρωσα)μου λεει θα μου κανεις μια χαρη??,λεω να σε ψηφισω??(ειναι σε εναν διαγωνισμο της πουτσας σε ενα site νομιζω),λεει ναι που το καταλαβες?(χαχαχαχα)λεω δεν περιμενα τπτ αλλο να μου ζητησεις.. κ απανταει ελα ψηφισε με ευκαιρια ειναι,της λεω γιατι ειναι ευκαιρια?θα κερδισω κατι??.την ευγνωμοσυνη μου ειπε!!!δεν την εχω αναγκη της ειπα και αρχιζω και της λεω για τις ελληνιδες,να παει καμια βολτα απο βραζιλια κ αμα την ψιφησει κανενας να με φτυσει και αρχισε και εβριζε η χαζογκομενα αλλα εφαγε κατι μπινελικια κ αυτη την ετσουξαν πολυ..καθετε κ γλυφει κατι βλακες εκει μεσα κ αυτοι χαιροντε και την ψηφιζουν να περνει κ αξια δηλαδη τι να πω???μιλαμε για ασχημη που βαμμενη ηταν χαλια(φαντασου αβαφτη :2funny:)θα τρελαθω ρε μ αυτην την χωρα η καθε μια οπως και να ειναι λιγο βαφεται,λιγο κουνιεται κ μετα περπαταει με την μυτη ψηλα :headbang:
respect!!!!
ετσι ειναι φιλε μου!
μακαρι να μπορουσαμε να γινουμε πορνομεταναστεσ!αλλα διστιχοσ σε αυτι τι σαπια σκατοχορα θα πεθανουμε.
 

arcans46

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε μας βλέπω να πιάνουμε κορυφή σε λίστες αξιολόγησης πανεπιστημίων σε λίγο καιρό.
Εννοείς ότι στο θρεντ της ΣΧΟΛΗΣ δε γίνεται να ποστάρουμε πια?
Πρέπει να αναδιοργανωθούμε όσο καλύτερα μπορούμε γιατί οι μαθητές θα μείνουν πίσω και μετά θα είναι αργά γι' αυτούς.
ναι τυπε δεν μπορουμε,εχει κλειδωση το θεμα.τωρα πρεπει να περιμενουμε τη θα γινει με την αξιολογηση μας στα 10 καλυτερα πανεπιστημια του κοσμου.τι σκεφτεσε να κανουμε εσυ? μια και εισαι ο οργανωτικος γραμματεας τις σχολης.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ναι τυπε δεν μπορουμε,εχει κλειδωση το θεμα.τωρα πρεπει να περιμενουμε τη θα γινει με την αξιολογηση μας στα 10 καλυτερα πανεπιστημια του κοσμου.τι σκεφτεσε να κανουμε εσυ? μια και εισαι ο οργανωτικος γραμματεας τις σχολης.

Έπειτα από σύντομη σύσκεψη στην αίθουσα συνεδριάσεων, οι προτάσεις είναι οι εξής:

Η ΣΧΟΛΗ μπορεί να ασχοληθεί με τα εξής μαθήματα στα αντίστοιχα ήδη υπάρχοντα θρεντς:
- "Τι επιλογές έχω για να γνωρίσω ελλεεινίδα" όπου θα χρησιμοποιηθεί το παρόν θρεντ.
- "Τι μπορώ να χρησιμοποιήσω για να γνωρίσω γκόμενα" όπου θα χρησιμοποιηθεί το «Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;.
- "Τι δεν πρέπει να κάνω ώστε να γνωρίσω σωστή γκόμενα" όπου θα χρησιμοποιηθεί το "Τα ρεζίλια που χαλάνε την πιάτσα ..."
- "Ιδέες/Τρόποι προσέγγισης ανάλογα με στάδιο/είδος γνωριμίας" όπου θα χρησιμοποιηθεί το "Χρειάζομαι βοήθεια-ιδέες για να γνωρίσω μια γκόμενα!"

Μένει να ψηφιστεί ένα από τα παραπάνω ώστε να ξέρουμε πως να κινηθούμε.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να προσέλθουν στην κάλπη.
 

arcans46

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Έπειτα από σύντομη σύσκεψη στην αίθουσα συνεδριάσεων, οι προτάσεις είναι οι εξής:

Η ΣΧΟΛΗ μπορεί να ασχοληθεί με τα εξής μαθήματα στα αντίστοιχα ήδη υπάρχοντα θρεντς:
- "Τι επιλογές έχω για να γνωρίσω ελλεεινίδα" όπου θα χρησιμοποιηθεί το παρόν θρεντ.
- "Τι μπορώ να χρησιμοποιήσω για να γνωρίσω γκόμενα" όπου θα χρησιμοποιηθεί το «Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;.
- "Τι δεν πρέπει να κάνω ώστε να γνωρίσω σωστή γκόμενα" όπου θα χρησιμοποιηθεί το "Τα ρεζίλια που χαλάνε την πιάτσα ..."
- "Ιδέες/Τρόποι προσέγγισης ανάλογα με στάδιο/είδος γνωριμίας" όπου θα χρησιμοποιηθεί το "Χρειάζομαι βοήθεια-ιδέες για να γνωρίσω μια γκόμενα!"

Μένει να ψηφιστεί ένα από τα παραπάνω ώστε να ξέρουμε πως να κινηθούμε.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να προσέλθουν στην κάλπη.
τυπε το πιο σωστο ειναι να αποκτησει η σχολη το δικο τις θρεντ.εκανα μια αποπειρα εχθες εγω,αλλα μαλλον δεν αρεσε σε καποιον και το εσβησε το θρεντ.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
τυπε το πιο σωστο ειναι να αποκτησει η σχολη το δικο τις θρεντ.εκανα μια αποπειρα εχθες εγω,αλλα μαλλον δεν αρεσε σε καποιον και το εσβησε το θρεντ.

Είναι αρκετά απίθανο η ΣΧΟΛΗ να κάνει δικό της θρεντ μιας και πραγματεύεται ήδη υπάρχοντα θέματα. Το σωστό είναι να επιλέξει ένα από τα παραπάνω και να παραδίδει το μάθημα που χρειάζεται ώστε όλα τα θρεντ να εμπεριέχουν το γνωστικό πλούτο της.
 

arcans46

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Είναι αρκετά απίθανο η ΣΧΟΛΗ να κάνει δικό της θρεντ μιας και πραγματεύεται ήδη υπάρχοντα θέματα. Το σωστό είναι να επιλέξει ένα από τα παραπάνω και να παραδίδει το μάθημα που χρειάζεται ώστε όλα τα θρεντ να εμπεριέχουν το γνωστικό πλούτο της.
μου φαινετε οτι εχεις δικιο σε αυτο.εννοεις δηλαδη η σχολη να ειναι κατι σαν την προεδρια τις δημοκρατιας και να παρεμβαινει στο κυβερνητικο εργο,οποτε το κρινει σκοπιμο ωστε να δινει οδηγιες-κατευθηνσεις,για να προχωραει  μπροστα η χωρα.
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Ο ορισμος  της  ΕΛΛΕΗΝΙΔΑΣ  (εξαιρουνται οι κοπελες του site και οι μαναδες μας).

Πηγη Footnote oxford dictionary ..

Τόπος προέλευσης:ελλαδιστάν

θα την βρείτε:σε όλα τα γνωστά(και άγνωστα)μέρη

Πως ξεχωρίζει: :headbang: :headbang: :headbang:

Συνήθως περπατάει σε στυλ star του hollywood μαζεύοντας από κάτω ότι κόπρανο από αδέσποτο υπάρχει στον δρόμο (άθελα τις τις περισσότερες φορες), φορώντας από το πιο ακριβό ρούχο μέχρι και το πιο "αυτό πήρα από την λαϊκή που το είχε στην καλύτερη τιμή"αλλα και πάλι νιώθει star όπως και να έχει,επίσης μπορεί να ξεχωρίσει από χαμηλοκάβαλα παντελόνια όπου τα προγούλια και τα σωσίβια έχουν την τιμητική τους,σε ακόμα πιο εκλεπτυσμένες στιγμές μπορείτε να τις δείτε με mini,γόβα,αισθησιακό aroma και έπειτα από νυχτερινή έξοδο αφού έχει φαΐ ταααααααα!!!  (ΣΥΝΉΘΩΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ) λεφτά καταλήγει στο...σουβλατζίδικο του μητσου !!!!!! για τα περαιτέρω!!!!!

Συνηθισμένες έκφρασης τους:

1)όλοι οι άντρες είναι γουρούνια!

2)θέλω να μείνω για λίγο καιρό μονη! Ειμαι μπερδεμενη ...(σημ και  εχει πιασει το μουνι της πουρι  απο  την  αγαμια  ..με  αποτελεσμα  ο σκληρος ..(hard disk )..να τα  εχει παιξει  !!!!! :helpplea:

3)Καλύτερα λεσβία παρα με αυτόν,είμαι λεσβία,μα καλά τι(τις)του βρήκε,μου αρέσεις    αλλα ...    δεν είμαι ερωτευμένη μαζί σου....μεχρι  να δει την 320 SL Cabrio ..!!

πως θα τις κερδίσεις:οι άποψης εδώ διίστανται.μερικοί λένε πρέπει να είσαι όμορφος,άλλοι να εξής λεφτά,και άλλοι να εξής και τα 2.αλλα στο τέλος αναρωτιέσαι τι θα ήταν καλύτερο?ο εγκλεισμός τους σε δημοσια η ιδιωτική ψυχιατρική κλινική?

τρόπος προσέγγισης:οι μέχρι τώρα μελέτες έδειξαν πως δεν υφίσταται τέτοιο θέμα.καλύτερα να πιστέψετε πως διανέμουν το πετρέλαιο δωρεάν παρα πως θα καταφέρετε να κερδίσετε μια λέξη από το στόμα τους..

hobby:μοιράζει χυλοπίτες τις περισσότερες φορες όχι για κάποιο ιδιαίτερο λόγο αλλα για να νιώσει πιο σπουδαία.αυτό έχει σαν αποτέλεσμα χρονια αποχη από το sex και στο τέλος επισυνάψει σχέσεων με κάθε είδους δονητή,στην ακόμα χειρότερη περίπτωση πέφτει με τα μούτρα σε οποιον βρει στον δρόμο τις.ακόμα και σε τρόφιμο φυλακων..
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
μου φαινετε οτι εχεις δικιο σε αυτο.εννοεις δηλαδη η σχολη να ειναι κατι σαν την προεδρια τις δημοκρατιας και να παρεμβαινει στο κυβερνητικο εργο,οποτε το κρινει σκοπιμο ωστε να δινει οδηγιες-κατευθηνσεις,για να προχωραει  μπροστα η χωρα.

Ακριβώς.
Ο χαρακτήρας της ΣΧΟΛΗΣ είναι καθαρά συμβουλευτικός επομένως θα επεμβαίνει αυτόματα όπου & όποτε χρειάζεται (ως γνωστόν, τα μέλη της ειδοποιούνται εύκολα), προσπαθώντας να εκπαιδευέσει τον κάθε νέο μαθητή μέχρι αυτός να μπορέσει να πορευτεί στο σωστό δρόμο.

dad-and-kid-on-bike.jpg
 

arcans46

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ακριβώς.
Ο χαρακτήρας της ΣΧΟΛΗΣ είναι καθαρά συμβουλευτικός επομένως θα επεμβαίνει αυτόματα όπου & όποτε χρειάζεται (ως γνωστόν, τα μέλη της ειδοποιούνται εύκολα), προσπαθώντας να εκπαιδευέσει τον κάθε νέο μαθητή μέχρι αυτός να μπορέσει να πορευτεί στο σωστό δρόμο.

dad-and-kid-on-bike.jpg
καταλαβα.θα εχει οικομενικο προσωπο η σχολη απο εδω και περα,και θα παρεμβαινει συναινετικα οποτε το κρινει.θα λειτουργει δηλαδη σαν μια ανεξαρτητη αρχη.κατι σαν τον συνηγορο του πολιτη,η ακομα καλυτερα <<ο συνηγορος του μπουρδελιαρη>>.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
τρόπος προσέγγισης:οι μέχρι τώρα μελέτες έδειξαν πως δεν υφίσταται τέτοιο θέμα.καλύτερα να πιστέψετε πως διανέμουν το πετρέλαιο δωρεάν παρα πως θα καταφέρετε να κερδίσετε μια λέξη από το στόμα τους..

εκτός μπάζων και σπερματοζητιάνων!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
καταλαβα.θα εχει οικομενικο προσωπο η σχολη απο εδω και περα,και θα παρεμβαινει συναινετικα οποτε το κρινει.θα λειτουργει δηλαδη σαν μια ανεξαρτητη αρχη.κατι σαν τον συνηγορο του πολιτη,η ακομα καλυτερα <<ο συνηγορος του μπουρδελιαρη>>.

Τιτανοτεράστιε, μετά από ένα σύντομο ψάξιμο στα παλιά αρχεία του υπογείου της ΣΧΟΛΗΣ, βρήκα ένα θέμα που πιστεύω ότι θα χρειαστεί περαιτέρω ανάλυση. Ο τύπος που το άνοιξε ήταν, χωρίς να το ξέρει, ένας από εμάς, ένας ακόμα που έψαχνε για να βρει την αλήθεια.
Όποτε έχεις χρόνο διάβασε την εισαγωγή του και αν το βρίσκεις ενδιαφέρον, κάνε ένα αρχικό ποστ.

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πάντως δυο γυναίκες που πήρα για το σπίτι(καθαρίστριες :cheesy:) μiα αλβανίδα και μια ελληνίδα, η ελληνίδα τα έκανε καλύτερα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ο ορισμος  της  ΕΛΛΕΗΝΙΔΑΣ  (εξαιρουνται οι κοπελες του site και οι μαναδες μας).

Πηγη Footnote oxford dictionary ..

Τόπος προέλευσης:ελλαδιστάν

θα την βρείτε:σε όλα τα γνωστά(και άγνωστα)μέρη

Πως ξεχωρίζει: :headbang: :headbang: :headbang:

Συνήθως περπατάει σε στυλ star του hollywood μαζεύοντας από κάτω ότι κόπρανο από αδέσποτο υπάρχει στον δρόμο (άθελα τις τις περισσότερες φορες), φορώντας από το πιο ακριβό ρούχο μέχρι και το πιο "αυτό πήρα από την λαϊκή που το είχε στην καλύτερη τιμή"αλλα και πάλι νιώθει star όπως και να έχει,επίσης μπορεί να ξεχωρίσει από χαμηλοκάβαλα παντελόνια όπου τα προγούλια και τα σωσίβια έχουν την τιμητική τους,σε ακόμα πιο εκλεπτυσμένες στιγμές μπορείτε να τις δείτε με mini,γόβα,αισθησιακό aroma και έπειτα από νυχτερινή έξοδο αφού έχει φαΐ ταααααααα!!!  (ΣΥΝΉΘΩΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ) λεφτά καταλήγει στο...σουβλατζίδικο του μητσου !!!!!! για τα περαιτέρω!!!!!

Συνηθισμένες έκφρασης τους:

1)όλοι οι άντρες είναι γουρούνια!

2)θέλω να μείνω για λίγο καιρό μονη! Ειμαι μπερδεμενη ...(σημ και  εχει πιασει το μουνι της πουρι  απο  την  αγαμια  ..με  αποτελεσμα  ο σκληρος ..(hard disk )..να τα  εχει παιξει  !!!!! :helpplea:

3)Καλύτερα λεσβία παρα με αυτόν,είμαι λεσβία,μα καλά τι(τις)του βρήκε,μου αρέσεις    αλλα ...    δεν είμαι ερωτευμένη μαζί σου....μεχρι  να δει την 320 SL Cabrio ..!!

πως θα τις κερδίσεις:οι άποψης εδώ διίστανται.μερικοί λένε πρέπει να είσαι όμορφος,άλλοι να εξής λεφτά,και άλλοι να εξής και τα 2.αλλα στο τέλος αναρωτιέσαι τι θα ήταν καλύτερο?ο εγκλεισμός τους σε δημοσια η ιδιωτική ψυχιατρική κλινική?

τρόπος προσέγγισης:οι μέχρι τώρα μελέτες έδειξαν πως δεν υφίσταται τέτοιο θέμα.καλύτερα να πιστέψετε πως διανέμουν το πετρέλαιο δωρεάν παρα πως θα καταφέρετε να κερδίσετε μια λέξη από το στόμα τους..

hobby:μοιράζει χυλοπίτες τις περισσότερες φορες όχι για κάποιο ιδιαίτερο λόγο αλλα για να νιώσει πιο σπουδαία.αυτό έχει σαν αποτέλεσμα χρονια αποχη από το sex και στο τέλος επισυνάψει σχέσεων με κάθε είδους δονητή,στην ακόμα χειρότερη περίπτωση πέφτει με τα μούτρα σε οποιον βρει στον δρόμο τις.ακόμα και σε τρόφιμο φυλακων..

Ρε φίλε, δεν τα βαριέσαι τα κατεβατά;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
θα ναι κοπι πειστ απο κανα εγχειριδιο της καλης ελλεηνιδας που αγνοουμε εμεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο ορισμος  της  ΕΛΛΕΗΝΙΔΑΣ  (εξαιρουνται οι κοπελες του site και οι μαναδες μας).

Πηγη Footnote oxford dictionary ..

Τόπος προέλευσης:ελλαδιστάν

θα την βρείτε:σε όλα τα γνωστά(και άγνωστα)μέρη

Πως ξεχωρίζει: :headbang: :headbang: :headbang:

Συνήθως περπατάει σε στυλ star του hollywood μαζεύοντας από κάτω ότι κόπρανο από αδέσποτο υπάρχει στον δρόμο (άθελα τις τις περισσότερες φορες), φορώντας από το πιο ακριβό ρούχο μέχρι και το πιο "αυτό πήρα από την λαϊκή που το είχε στην καλύτερη τιμή"αλλα και πάλι νιώθει star όπως και να έχει,επίσης μπορεί να ξεχωρίσει από χαμηλοκάβαλα παντελόνια όπου τα προγούλια και τα σωσίβια έχουν την τιμητική τους,σε ακόμα πιο εκλεπτυσμένες στιγμές μπορείτε να τις δείτε με mini,γόβα,αισθησιακό aroma και έπειτα από νυχτερινή έξοδο αφού έχει φαΐ ταααααααα!!!  (ΣΥΝΉΘΩΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ) λεφτά καταλήγει στο...σουβλατζίδικο του μητσου !!!!!! για τα περαιτέρω!!!!!

Συνηθισμένες έκφρασης τους:

1)όλοι οι άντρες είναι γουρούνια!

2)θέλω να μείνω για λίγο καιρό μονη! Ειμαι μπερδεμενη ...(σημ και  εχει πιασει το μουνι της πουρι  απο  την  αγαμια  ..με  αποτελεσμα  ο σκληρος ..(hard disk )..να τα  εχει παιξει  !!!!! :helpplea:

3)Καλύτερα λεσβία παρα με αυτόν,είμαι λεσβία,μα καλά τι(τις)του βρήκε,μου αρέσεις    αλλα ...    δεν είμαι ερωτευμένη μαζί σου....μεχρι  να δει την 320 SL Cabrio ..!!

πως θα τις κερδίσεις:οι άποψης εδώ διίστανται.μερικοί λένε πρέπει να είσαι όμορφος,άλλοι να εξής λεφτά,και άλλοι να εξής και τα 2.αλλα στο τέλος αναρωτιέσαι τι θα ήταν καλύτερο?ο εγκλεισμός τους σε δημοσια η ιδιωτική ψυχιατρική κλινική?

τρόπος προσέγγισης:οι μέχρι τώρα μελέτες έδειξαν πως δεν υφίσταται τέτοιο θέμα.καλύτερα να πιστέψετε πως διανέμουν το πετρέλαιο δωρεάν παρα πως θα καταφέρετε να κερδίσετε μια λέξη από το στόμα τους..

hobby:μοιράζει χυλοπίτες τις περισσότερες φορες όχι για κάποιο ιδιαίτερο λόγο αλλα για να νιώσει πιο σπουδαία.αυτό έχει σαν αποτέλεσμα χρονια αποχη από το sex και στο τέλος επισυνάψει σχέσεων με κάθε είδους δονητή,στην ακόμα χειρότερη περίπτωση πέφτει με τα μούτρα σε οποιον βρει στον δρόμο τις.ακόμα και σε τρόφιμο φυλακων..

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ο ορισμος  της  ΕΛΛΕΗΝΙΔΑΣ  (εξαιρουνται οι κοπελες του site και οι μαναδες μας).

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


...
...επισυνάψει σχέσεων με κάθε είδους δονητή,σ

...πέφτει με τα μούτρα σε οποιον βρει στον δρόμο τις.ακόμα και σε τρόφιμο φυλακων..

Αχέμ... *γκουχ γκουχ* το πρώτο ισχύει και το δεύτερο δεν είναι απίθανο σε κατάσταση μεγάλης μέθης για *κάποια* εδώ μέσα...  :boobies: :boobies:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αχέμ... *γκουχ γκουχ* το πρώτο ισχύει και το δεύτερο δεν είναι απίθανο σε κατάσταση μεγάλης μέθης για *κάποια* εδώ μέσα...  :boobies: :boobies:   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για ποια χτυπα η καμπανα  :think:
μου φαινεται πως σου αρεση το ποτο τα κοπανας; :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom