Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Όλα τα καλά ντιλ εκεί γίνονται πλέον.
Βουλγαράκης and associates. Σε πιάνω. ;)

Δε θα μου έκανε εντύπωση αν γινόταν και το μεγαλύτερο trafficking κόκας - ιδανικός τόπος είναι, ησυχαστήριο πραγματικό να κάνουν οι μαφιόζοι τη δουλειά άνετα.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Δε θα μου έκανε εντύπωση αν γινόταν και το μεγαλύτερο trafficking κόκας - ιδανικός τόπος είναι, ησυχαστήριο πραγματικό να κάνουν οι μαφιόζοι τη δουλειά άνετα.

Δεν είναι άσχημο το business model σου
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
το καλο!!! ειναι οτι οσες καβατζαρετε τα 35 ουτε ανδρα θα βρειτε, ουτε παιδια θα κανετε (σιγα-σιγα θα αρχισετε να λετε οτι το να μη κανετε οικογενεια ηταν επιλογη σας!) αλιμονο οι ανδρες κανουν ουρα για σας :jerking:  ευτηχως υπαρχει θεια δικη τελικα!
 

Επισκέπτης
το καλο!!! ειναι οτι οσες καβατζαρετε τα 35 ουτε ανδρα θα βρειτε, ουτε παιδια θα κανετε (σιγα-σιγα θα αρχισετε να λετε οτι το να μη κανετε οικογενεια ηταν επιλογη σας!) αλιμονο οι ανδρες κανουν ουρα για σας :jerking:  ευτηχως υπαρχει θεια δικη τελικα!

μετα τα 35 αρχιζουν και το χανουν το παιχνιδι...οι επιλογες ελαχιστες και ο χρονος να τις ασφυκτυει περισσοτερο :)
Οπως το λες θεια δικη :grin:
:pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Επισκέπτης
μετα τα 35 αρχιζουν και το χανουν το παιχνιδι...οι επιλογες ελαχιστες και ο χρονος να τις ασφυκτυει περισσοτερο :)
Οπως το λες θεια δικη :grin:
:pipa2: :pipa2: :pipa2:
Τσουβαλιάζεις όλες τις Ελληνίδες σε ένα σακί εσύ.Σε όλα σου τα ποστ από όσο διάβασα σε αυτό το τόπικ κράζεις με τρελό μίσος και κόμπλεξ όλες τις Ελληνίδες .Τόσο μεγάλη φόλα έφαγες από Ελληνίδα και το φυσάς και δεν κρυώνει?
 

Επισκέπτης
Τσουβαλιάζεις όλες τις Ελληνίδες σε ένα σακί εσύ.Σε όλα σου τα ποστ από όσο διάβασα σε αυτό το τόπικ κράζεις με τρελό μίσος και κόμπλεξ όλες τις Ελληνίδες .Τόσο μεγάλη φόλα έφαγες από Ελληνίδα και το φυσάς και δεν κρυώνει?

:2funny: :2funny: :2funny:
Οι δρομοι μου ποτε δεν συμβαδισαν με ελεινιδα για να φαω φολα απο αυτες :birdman:
Απλα ειμαι εκλεκτικος και γουσταρω το ωραιο.Και φυσικα οταν βλεπω καποια σαβουρα και κακογαμημενη ελεινιδα να κραζει οσους εχουν πρωτη προτιμηση τις ξενες και σνομπαρουν και με το δικιο τους τις μετριες η ασχημες κατα πλειοψηφια ελεινιδες τοτε θα τα ακουνε :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Kι εγώ γουστάρω ξένους, κάτω οι έλληνες μπουυυυυ  :s&m_3:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:
Οι δρομοι μου ποτε δεν συμβαδισαν με ελεινιδα για να φαω φολα απο αυτες :birdman:
Απλα ειμαι εκλεκτικος και γουσταρω το ωραιο.Και φυσικα οταν βλεπω καποια σαβουρα και κακογαμημενη ελεινιδα να κραζει οσους εχουν πρωτη προτιμηση τις ξενες και σνομπαρουν και με το δικιο τους τις μετριες η ασχημες κατα πλειοψηφια ελεινιδες τοτε θα τα ακουνε :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Εγώ πάντως πιστεύω οτι οι Ελληνίδες έχουν κάνει τρομερή βελτίωση στο σώμα τους και τολμώ να πω πως συναγωνίζονται τα αλλοδαπά.Έχω μαγαζί με εσώρουχα και έχουν δει πολλά τα μάτια μου.Πριν 6-7 χρόνια ας πούμε οι Ελληνίδα ήταν πιο αγύμναστη,πιο χοντρή,κυταρρίτιδα στο φουλ..τώρα έχει φτιάξει απίστευτα.Ίσως το κράξιμο από τους Έλληνες και η σαφής προτίμηση τους στις ξένες ,την ξύπνησαν.
Τελοσπάντων ο καθένας με τις προτιμήσεις του.Κι εγώ τους Ισπανούς γουστάρω αλλά δεν έρχεται και κανένας για CT ρε γαμώτο!Άδικη ζωή.
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως πιστεύω οτι οι Ελληνίδες έχουν κάνει τρομερή βελτίωση στο σώμα τους και τολμώ να πω πως συναγωνίζονται τα αλλοδαπά.Έχω μαγαζί με εσώρουχα και έχουν δει πολλά τα μάτια μου.Πριν 6-7 χρόνια ας πούμε οι Ελληνίδα ήταν πιο αγύμναστη,πιο χοντρή,κυταρρίτιδα στο φουλ..τώρα έχει φτιάξει απίστευτα.Ίσως το κράξιμο από τους Έλληνες και η σαφής προτίμηση τους στις ξένες ,την ξύπνησαν.
Τελοσπάντων ο καθένας με τις προτιμήσεις του.Κι εγώ τους Ισπανούς γουστάρω αλλά δεν έρχεται και κανένας για CT ρε γαμώτο!Άδικη ζωή.

Τι να πω...επαρχια που ειμαι λιγες οι καλες εξαιρεσεις.
Σιγουρα το κραξιμο βοηθαει αλλα αρκετες επισης αρνουνται να παραδεκτουν ορισμενα πραγματα και προτιμουν να κατηγορουν τις ξενες.
Επισης πιστευω οτι παιζουν ρολο και τα γονιδια στο θεμα κυταριτιδα και σωματοδομης.
Τουλαχιστον εσυ φαινεται οτι παραδεχεσαι τουλαχιστον και τα μειονεκτηματα...


Οσο για τους Ισπανους βρες απο κανεναν τουριστικο οδηγο που πλακωνουν τα γκρουπακια τους και πηγαινε :tits: :tits: :tits:
 

Επισκέπτης
Τι να πω...επαρχια που ειμαι λιγες οι καλες εξαιρεσεις.
Σιγουρα το κραξιμο βοηθαει αλλα αρκετες επισης αρνουνται να παραδεκτουν ορισμενα πραγματα και προτιμουν να κατηγορουν τις ξενες.
Επισης πιστευω οτι παιζουν ρολο και τα γονιδια στο θεμα κυταριτιδα και σωματοδομης.
Τουλαχιστον εσυ φαινεται οτι παραδεχεσαι τουλαχιστον και τα μειονεκτηματα...


Οσο για τους Ισπανους βρες απο κανεναν τουριστικο οδηγο που πλακωνουν τα γκρουπακια τους και πηγαινε :tits: :tits: :tits:
Δεν μιλάω Ισπανικά γαμώτο.





Το Ισπανικό όμως το κατέχω ,λές να συνεννοηθώ μαζί τους?
 

Επισκέπτης
Δεν μιλάω Ισπανικά γαμώτο.





Το Ισπανικό όμως το κατέχω ,λές να συνεννοηθώ μαζί τους?

Αφου κατεχεις το Ισπανικο ολα ειναι στον δρομο τους :2on1: :2on1: :2on1:
Εχεις πιασει βλεπω το νοημα σε αντιθεση με τις αλλες ανοργασμικες εδω που μιλανε για εσωτερικους κοσμους ,πονυ και πουτσες μπλε.
 

Επισκέπτης
Αφου κατεχεις το Ισπανικο ολα ειναι στον δρομο τους :2on1: :2on1: :2on1:
Εχεις πιασει βλεπω το νοημα σε αντιθεση με τις αλλες ανοργασμικες εδω που μιλανε για εσωτερικους κοσμους ,πονυ και πουτσες μπλε.
Δεν είναι ανοργασμικές,αντιδραστικές είναι.Τους την λες και σου απαντάνε ανάλογα.Για να μην σου πω οτι σου απαντάνε και ευγενέστατα σε σχέση με όσα τους προσάπτεις.





Αλίμονο αν δεν είχα πιάσει το νόημα στην ηλικία που είμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom