Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δε ξερεις για τι παλικαρι μιλαμε,
εγω αν ηταν 17χρονη θα την ειχα
σπιτωσει προ πολλου,
αχ μπάιτ αμοιρη μπάιτ,
η ζωη ειναι μικρη,
τετοιες ευκαιριες δε σου παρουσιαζονται καθε μερα...
:tits2:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ρομουνα αν δεν κάνω λάθος?

γμτ ΠΟΤΕ να μην μππορω να θυμηθω ονόματα..................

εσεις πως τα καταφερνετε?
Σωστή η κλώνος... Ρουμάνα από το Πιτέστι. Όνομα δεν συγκρατώ. Θα πρέπει να ΄την έχω πάρει στα σοβαρά για να το συγκρατήσω... Εξάλλου σε αυτές τις καταστάσεις τα ονόματα δεν παίζουν ρόλο.

@Μπάιτ
Στην εκκλησία δεν πάω. Τις αμαρτίες μου τις εξομολογούμαι στη Ρουμάνα μου.
Σπάω, δακρύζω και τρέμω από την κάβλα μου κοντά της. Τότε αυτή με παρηγορεί, μου ζητάει να την αγκαλιάσω, να την φιλήσω και να την κοιτάξω στα μάτια για να της πώ αυτό που θέλει να ακούσει για να μου δωθεί αργότερα και να την πάρει ο ύπνος στην αγκαλιά μου... εδώ και 2 χρόνια η ίδια αμαρτία.....
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Ως  ενα   βαθμο   φταιει  ο Ελληνας  καγκουρας  που  κερναει   σφηνακια  και  την  ..γατα  του  στο  σπιτι!!

Σιγουρα  υπαρχουν   και καλες Ελληνιδες (5% ?? 10%?)

Ομως ως  ενα  βαθμο  φταιει  :

- Tέλη δεκαετίας 90 έρχεται το φεμινιστικό κίνημα της Βίσσης Βανδογαρμπή με το μήνυμα "Είμαστε γυναίκες, εμείς επιλέγουμε, είμαστε το ανώτερο φύλο, χωρίς εμάς είστε ένα τίποτα, για μας ζείτε,  :headbang:
Eίμαστε ανεβασμένες και οποίος μπορεί ας έρθει να μας την πέσει..." κτλ κτλ.(Σημ Δικιά μου¨ 60% +  τα ποσοστα του γυναικειου αυνανισμου!!!)

Τα μέσα μαζικής εξημέρωσης (TV και περιοδικά του τύπου "έτσι πρέπει να ζείτε, έτσι πρέπει να είναι ο γκόμενός σας" κτλ), φουσκώνουν τα θηλυκά μυαλά που πλέον φτάνουν σε "οργασμό" όταν χυλοπιτώνουν υποψήφιο καμάκι που "δεν τηρούσε προδιαγραφές" του τύπου αμάξι, γυμναστήριο, φράγκα, δημόσιες σχέσεις, εμφάνιση τοπ μοτέλ...
:grin: :grin: :grin: :huh: :idiot: :idiot: :idiot:

Άμεσο αποτέλεσμα ο νεοέλληνας machoποιείται, ρόδα, κουστούμι, γυαλί, γυμναστήριο, πουλ-μουρ*, κλαμπ, μπουζουκια και ας μην φτάνουν τα φράγκα για καφέ την επαύριον...και να από πάνω οι φυλλάδες πως κάνει sex ο σύγχρονος MEN, τα μυστικά της επιτυχίας για να ρίξετε γκόμενα και αλλά πολλά που στην τελική μόνο ψυχολογικά προβλήματα φέρνουν και όχι το... μύδι στο πιάτο.

Μεγάλος αριθμός νέων αρχίζει να κολλάει με αυτή την συμπεριφορά των θυληκων, το ξεσέλωμα του προκαλεί σοκ και δεος, επειτα από Χ αριθμό χυλοπιτών (όπου χ κοντεύει τριψήφιο νούμερο) αρχίζει τα "δε γαμ*****αι οι καρ**λες", την πέφτει μόνο σε λιγότερο ευπαρουσίαστες γυναίκες (διότι λιγότερο καλή εμφάνιση = λιγότερες πιθανότητες πίτας) και τρώει και τα κραξίματα των κολλητών του στυλ "γεια σου ήρωα".
(μετα αναριωτιομαστε γιατι ο καραφλος με την SLK κυκλοφοραει ο μπαζο??)
Αποτέλεσμα τις αφήνουν να κουνάνε τα καλή τους επί της μπάρας, το παίζουνε αδιάφοροι, και γ****ναι με τα ματια, ενω τα ξέκωλα χτυπιούνται και κοιτάνε γύρω τους αν τις χαζεύει πολύς κόσμος...
(Σημ..  Οι Ελληνες τρεχουν στα CT/Ρωσιδες/Τουριστριες/Τhailand)

Η ελληνιδαρα μας όμως έχει αρχίσει να φρικάρει με την όλη φάση διότι "ναι μεν μας βλέπουν αλλά δεν μας την πέφτουν" και το χειροκίνητο πάει να γίνει θεσμός...[as a result 60% + φτερνα/στυλο..πως το τριβουν το πιπερι..) και δώσε να παίζουν με τα μάτια ,να τραβάνε το μίνι μέχρι να γίνει σουτιέν, χωστού στρινγκ, δωστου see through, να τατουάζ, πάρε παπαγαλέ ανταύγειες στο μαλλι, αποτελεσμα... γιοκ!

Αφού πλέον δεν έφτανε το ξεσέλωμα στις μπάρες για να επιβεβαιωθουν, αρχισανε να πετάνε και γυμνές Φώτο τους στο internet, με e-mail από κάτω για να στέλνουν βαθμολογία τα "λιγουρια", και να τους φεύγουν οι ανησυχίες του στυλ "μήπως δεν είμαι όμορφη"

Και αρχίζουν οι δηλώσεις τόσο από τις ανώνυμες όσο και από τις επώνυμες της TV και του κινήματος Βανδογαρμπη:

-Χαλάσανε οι αντρες, και που να βρεις αντρα, ολοι φλωρέψανε, δεν έχουν αρχ....,μαμούχαλοι όλοι τους κτλ κτλ... :jerking: :jerking:

Σ.Σ -Μα εκεί που τον φτάσατε τον αμανέ κύριες μου μόνο ένα γερό χέρι ξύλο με βρεγμένη σανιδά είναι ικανό να σας επαναφέρει στη γη, και δεν σκεφτήκατε ποτέ ότι ίσως δεν φταίει το αντρικό φύλο για την μούχλα που επικρατεί αλλά εσείς, η συμπεριφορά σας, και ταmedia που σας φουσκώνουν τα μυαλά με φύκια και μεταξωτές κορδέλες.... ( ναι ξέρω τώρα θα με πείτε και μισογύνη, οτι μας συμφέρει...)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σωστή η κλώνος... Ρουμάνα από το Πιτέστι. Όνομα δεν συγκρατώ. Θα πρέπει να ΄την έχω πάρει στα σοβαρά για να το συγκρατήσω... Εξάλλου σε αυτές τις καταστάσεις τα ονόματα δεν παίζουν ρόλο.

@Μπάιτ
Στην εκκλησία δεν πάω. Τις αμαρτίες μου τις εξομολογούμαι στη Ρουμάνα μου.
Σπάω, δακρύζω και τρέμω από την κάβλα μου κοντά της. Τότε αυτή με παρηγορεί, μου ζητάει να την αγκαλιάσω, να την φιλήσω και να την κοιτάξω στα μάτια για να της πώ αυτό που θέλει να ακούσει για να μου δωθεί αργότερα και να την πάρει ο ύπνος στην αγκαλιά μου... εδώ και 2 χρόνια η ίδια αμαρτία.....

και της κάνεις και λαδιές και την έχεις σε αναμμένα κάρβουνα την κοπέλα ντροπή σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Σωστή η κλώνος... Ρουμάνα από το Πιτέστι. Όνομα δεν συγκρατώ. Θα πρέπει να ΄την έχω πάρει στα σοβαρά για να το συγκρατήσω... Εξάλλου σε αυτές τις καταστάσεις τα ονόματα δεν παίζουν ρόλο.

@Μπάιτ
Στην εκκλησία δεν πάω. Τις αμαρτίες μου τις εξομολογούμαι στη Ρουμάνα μου.
Σπάω, δακρύζω και τρέμω από την κάβλα μου κοντά της. Τότε αυτή με παρηγορεί, μου ζητάει να την αγκαλιάσω, να την φιλήσω και να την κοιτάξω στα μάτια για να της πώ αυτό που θέλει να ακούσει για να μου δωθεί αργότερα και να την πάρει ο ύπνος στην αγκαλιά μου... εδώ και 2 χρόνια η ίδια αμαρτία.....

καλη αμαρτια μου φαινεται...

βρε ις2009-8 δε βαρεθηκες ακομη?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Σωστή η κλώνος... Ρουμάνα από το Πιτέστι. Όνομα δεν συγκρατώ. Θα πρέπει να ΄την έχω πάρει στα σοβαρά για να το συγκρατήσω... Εξάλλου σε αυτές τις καταστάσεις τα ονόματα δεν παίζουν ρόλο.

@Μπάιτ
Στην εκκλησία δεν πάω. Τις αμαρτίες μου τις εξομολογούμαι στη Ρουμάνα μου.
Σπάω, δακρύζω και τρέμω από την κάβλα μου κοντά της. Τότε αυτή με παρηγορεί, μου ζητάει να την αγκαλιάσω, να την φιλήσω και να την κοιτάξω στα μάτια για να της πώ αυτό που θέλει να ακούσει για να μου δωθεί αργότερα και να την πάρει ο ύπνος στην αγκαλιά μου... εδώ και 2 χρόνια η ίδια αμαρτία.....
α , μια και σε βρηκα, ξεχασα τα  Αργυρης, Αρτεμης και Καρολος.
 

Επισκέπτης
Ναι αλλά αυτή είναι σε αναμμένα κάρβουνα... την τσιτσιρίζει ο ινδιάνοςςςςςςς  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:smitten: :smitten:

΄καλά τωρα.............

λες δεν τα ξέερουμε αυτα.. κλασική περίπτωση που κάνει τον μεν να φαίνεται θύτης ώστε να καταλήξει εκείνος το θυμα. του φορτώνεις κι ενοχες, τον κάνεις να φαίνεται ότι η ψυχολογία σου εξαρτάται απο τη συμπεριφορά του, νιώθει υπέύθυνος, ένοχος και εύκολα του περνάς τη γραμμή σου.


και μετά λένε για τις ελλεινίδες.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom