Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε συ με παρεξηγησες εντελως
τι φινιτα ρε συ
για πλακα το ποσταρα το ''αν μου την ειπες''
χαλαρωσε καλε
και τι ποιος μιλαει καλυτερα
αν δεν εχεις διαθεση να κανουμε ουσιαστικη συζητηση οκ...
σορυ αλλα το χιουμοριστικο του λογου καλε εριναλ
χαβαλε χαβαλε αλλα αν βγαινει και κανα συμπερασμα που και που

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εσυ ποτε προλαβες και εγινες και συνταξιουχος πορνορεποτρερ?
κοιτα αμα ασχοληθεις 10 χρονια με το αθλημα εισαι ρεπορτερ,αμα αποφασισεις να αποτραβηχτεις εισαι συνταξιουχος...εστω και με προωρη συνταξιοδοτηση...με λιγοτερα ενσημα...για τα λοιπα δες τις αναφορες στα θρεντ της σαλονικης...εξαλλου σε λιγο θα το κανω φιλοσοφος του αγοραιου ερωτα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ρε συ με παρεξηγησες εντελως
τι φινιτα ρε συ
για πλακα το ποσταρα το ''αν μου την ειπες''
χαλαρωσε καλε
και τι ποιος μιλαει καλυτερα
αν δεν εχεις διαθεση να κανουμε ουσιαστικη συζητηση οκ...
σορυ αλλα το χιουμοριστικο του λογου καλε εριναλ
χαβαλε χαβαλε αλλα αν βγαινει και κανα συμπερασμα που και που

παω καμμια βόλτα στην παραλίτσα να περπατήσω γιατί με εσάς δεν τα βάζω πέρα :-*
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Γελασα πολυ στο τρενο νωριτερα, μιλουσε στο κινητο μια με εναν τυπο, αγνωστη η σχεση μεταξυ τους, την ρωταει που ειναι και του απαντα, αφου το σκεφτεται λιγο και με εμφανη παυση: -Στο ταξι! Καλα ρε βουρλο τοσo θορυβο κανει πανω στις ραγες το ρημαδι, λακαμα τον εχεις τον αλλο;! Εκτος αν ειναι κ αυτος ξανθος σαν του λογου της..! :jerking:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
φιλαράκο δεν ξέρω εάν έχει κανονίσει να γνωρίσει μερικούς έλληνες, το σίγουρο είναι ότι στα Χανιά ή σε μπουρδέλο,ή σε κωλόμπαρο θα δουλέψει.

Νεοτερο Update: Εμεινε Χανια σε ξενοδοχειο που της πληρωσε φιλος (?) της για 3 μερες, τωρα ειναι Αθηνα, παλι σε ξενοδοχειο που της το πληρωνει φιλος της (φιλος ομως, οχι μαλακιες  λεει..) αλλα βαριεται τη ζωη της και θελει να παει οπουδηποτε πλην Αθηνας! Ποιος προσφερει room to let?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Νεοτερο Update: Εμεινε Χανια σε ξενοδοχειο που της πληρωσε φιλος (?) της για 3 μερες, τωρα ειναι Αθηνα, παλι σε ξενοδοχειο που της το πληρωνει φιλος της (φιλος ομως, οχι μαλακιες  λεει..) αλλα βαριεται τη ζωη της και θελει να παει οπουδηποτε πλην Αθηνας! Ποιος προσφερει room to let?  :2funny: :2funny: :2funny:
Σπρωξτην απο εδω τοτε να χαρει η κοπελα στα χανια και παλι  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :o
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ξερω ενα καλο ξενοδοχειο στα Χανια θα της πω..με το αζημιωτο!  :pipa2:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Κατσε να κανω τα κουμαντα μου και θα πεσει ασιστ!  :dancing:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Το απολυτο αρθρο, θαυμαστε:
Ο Νίκος είναι ένας από τους φανατικούς του surfbet.net. Είναι κοσμογυρισμένος, μπον βιβέρ, γυναικάς, έχει φράγκα και μας έκανε την τιμή να μοιραστεί μαζί μας τις εντυπώσεις του από το διεθνές, ασθενές φύλο. Η εμπειρία του είναι αδιαπραγμάτευτη οπότε δημοσιεύω το μέιλ που μου έστειλε προχθές με αφορμή το editorial που είχα κάνει για τις Ελληνίδες. Μέσα στην παρένθεση παραθέτω την ταπεινή δική μου γνώμη, αν και για αρκετές δεν έχω προσωπική άποψη.

Αγγλίδες: H χαρά του «μπαζοκίλερ». Το δίνουν με ευχαρίστηση, οι πιο εύκολες στην Ευρώπη. (Nαι αλλά μπορεί να σε βγάλουν νοκ-άουτ στο ποτό, άσε που άμα τις πετύχεις σουρωμένες, ακόμα και «θεά» να είναι η γκόμενα εμφανισιακά, θέλεις να την πλακώσεις στα χαστούκια).

Αμερικανίδες: Εύκολες και τα κάνουν όλα. (Και απελπιστικά ηλίθιες όμως, τώρα θα μου πεις κουβέντα θα ανοίξουμε;)

Αυστραλέζες: Πίνουν πολύ και φωνάζουν επίσης πολύ. Δεν είναι καθόλου δύσκολες αλλά απαιτητικές (φίλησέ το, πιο δυνατά κλπ). Μην πίνεις όσο πίνουν αν θέλεις να κάνεις καλή εντύπωση στο κρεβάτι. (δεν έχω άποψη, οπότε ότι κι αν πως θα είναι ψέματα).   

Βελγίδες: Ανήκουν στον ευρύτερο Βορειοευρωπαίο χώρο στη συμπεριφορά, αν σε  γουστάρουν είσαι τελειωμένος. (θέλουν πολύ μπλα-μπλα και θεωρία και καταντούν βαρετές).

Βραζιλιάνες: Θεές του έρωτα. (Είναι πολύ κτητικές και άνετα μπορούν να φτάνουν ακόμα και σε δολοφονία για έναν άντρα. Κατά τα άλλα είναι πράγματι Θεές, άσε που μπορείς να μιλήσεις ακόμα και για μπάλα μαζί τους. Προσέχουν πολύ τον εαυτό τους και πίνουν ...άπειρη μπύρα).

Γαλλίδες: Στιλάτες και καυλιάρες. Δύσκολες σχετικά, έχουν μάθει στο μπλα μπλα (Εκνευριστικές σε βαθμό αηδίας).   

Γερμανίδες: Ανώμαλες ψυχικά και σωματικά. Κρύο αίμα. Το δίνουν, πρέπει όμως να το καταλάβεις ότι σε θέλουν και όχι ότι θέλουν να σε δείρουν. (Προτιμώ της γερμανικές μπύρες και τίποτα παραπάνω).

Δανέζες: Το δίνουν εύκολα αν γουστάρουν. Μπόνους αν είσαι μαυριδερός. (Δεν είμαι μαυριδερός). 

Εβραίες: Ή μουνάρες η τριμπαζα. Όχι τόσο δύσκολες όσο θα πίστευες. (Η λέξη δυσκολία δεν υπάρχει στο λεξικό τους. Όποτε θες, όπως θες, αν θες).   

Ελληνίδες: Χιλιοειπωμένο θέμα. Δύσκολες αν πας να την πέσεις σε μπαρ, δρόμο, κλαμπ. Εύκολες αν γνωστή ξαδέρφης κλπ. Μπόνους αν είσαι φραγκάτος. (Βαριέμαι να γράφω τα ίδια και τα ίδια). 

Ινδές (εξ Αγγλίας): Δύσκολες. Κλειστό community που βγάζουν εύκολα ταμπέλες (Δεν έχω την παραμικρή ιδέα).

Ιρλανδέζες: Πίνουν και το δίνουν. Χοντρούλες. (κάλλιο πέντε και στο χέρι παρά με ιρλανδέζα). 

Ισπανίδες:  Μάπα πάσχουν αλλά σωματάρες. Κοντά στις Ελληνίδες στο τουπέ. (Εξαρτάται. Οι Καστιγιάνες έχουν πράγματι τουπέ, οι Καταλανές είναι πιο προσβάσιμες. Πράγματι το μειονέκτημα τους είναι το πρόσωπο και κυρίως η μύτη, αλλά είναι προσεγμένες και περιποιημένες. Στο στυλ συναγωνίζονται τις Ιταλίδες και τις Γαλλίδες).     

Ιταλίδες: Ωραίες αλλά ζηλιάρες και κάνουν σκηνές. (Δεν είμαι αντικειμενικός είναι η αδυναμία μου).   

Κινέζες:Δύσκολες αν δεν είσαι κινέζος , πρέπει να πατήσεις πολλά κουμπιά και να έχεις υπομονή. Στο κρεβάτι νεκροφιλία. (Διαφωνώ με τον όρο νεκροφιλία. Τρελαίνονται για τα δασύτριχα στήθη).     

Κολομβιανές: Βλέπε Βραζιλιάνες, έχει όμως και αρκετά μπάζα. (Σωστός).

Κόστα Ρίκα: Παράδεισος του έρωτα και του φυσικού βασιλείου. Όνειρο κάθε γκρίνγκο για retirement. (Για να το λες κάτι παραπάνω θα ξέρεις)

Κροατία: Ψηλές και κορμάρες. Μικρότερος βαθμός δυσκολίας από Ελληνίδες. (Ο μεγαλύτερος μέσος όρος ύψους στην Ευρώπη. Γυναικάρες με όλη τη σημασία της λέξεως, με μπόλικο τουπέ πάντως).

Κύπριες: Πιο εύκολες εκτός Κύπρου. (Δε μπορώ με τίποτα τον τρόπο ομιλίας τους).   

Νορβηγίδες: Βλέπε Σουηδέζες σε πιο βλάχες. (Άβυσσος).

Ολλανδέζες:  O,τι να ναι, δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα. (Σκέψου εμείς). 

Ουγγαρέζες: Πολλοί έχουν δει, λίγοι έχουν γευτεί. Που μας κρύβετε τις Ουγγαρέζες; (Πολύ ωραίες γυναίκες πάντως). 

Ουκρανές: Βλέπε Ρωσίδες. (Έχουν κλείσει τα καλύτερα τα σπίτια). 

Πολωνέζες: Σωστές και αναλογικά έχει και αστεράκια. Δυσκολία μέτρια. (Το αναλογικά δεν κατάλαβα). 

Ρουμάνες: Θα σου πιουν το αίμα σαν τον Κόμη Δράκουλα. (Άμα κολλήσουν δεν ξεκουμπίζονται με τίποτα. Κορμάρες πάντως και έξυπνες). 

Ρωσίδες:Τα προβλήματα που δημιούργησε η κατάρρευση του Ανατολικού μπλοκ δυστυχώς επηρεάζουν την άποψη μας. Πολλές είναι σωστές και ευχάριστες. (Μακάρι να ήταν όλος ο κόσμος γεμάτος από δαύτες).   

Σέρβες: Μπόνους αν είσαι Έλληνας. (Ελλάς, Σερβία, Συμμαχία. Έχω πολλούς φίλους που όνειρο τους είναι ένα σπίτι στο Βελιγράδι).     

Σουηδέζες: H χαρά του greek kamaki , το νόημα των διακοπών. (Fun, fun, fun)

Τσέχες: Όχι εντελώς εύκολες αλλά εμφανίσιμες με ευχάριστη προσωπικότητα. (Εμφανίσιμες τι θέλεις να πεις;;;)   

Φιλανδές: Χοντρές και άσχημες-όλες οι καλές πήγαν δίπλα. (με τίποτα).



 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ρε εδώ δεν κάνουν αποτρίχωση πλέον οι στριπτητζούδες.... ούτε τον εαυτό τους δε σέβονται ούτε τον πελάτη...
Έφριξα πάλι χθές ο Ινδιάνος Μα τον Μανιτού!
Ας είναι καλά το μωράκι μου που πάντα θα με αποζημιώνει....
Κορίτσα... να προσέχετε τον εαυτό σας πάνω απ'όλα για εσάς.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ρε εδώ δεν κάνουν αποτρίχωση πλέον οι στριπτητζούδες.... ούτε τον εαυτό τους δε σέβονται ούτε τον πελάτη...
Έφριξα πάλι χθές ο Ινδιάνος Μα τον Μανιτού!
Ας είναι καλά το μωράκι μου που πάντα θα με αποζημιώνει....
Κορίτσα... να προσέχετε τον εαυτό σας πάνω απ'όλα για εσάς.
dld πηγες να χαιδεψεις ποδι στριπτιτζους και "τσιμπουσε"?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom