Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Δηλαδη οι δικηγοροι πως κανουν καμακι με καρτες?δεν αρκει απλα να πεις οτι εισαι δικηγορος?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Δεν πρέπει γενικώς να μοστράρεις κάτι που δεν μπορείς να υποστηρίξεις. Αλλά αν μπορείς, δεν βλέπω το λόγο να μην το κάνεις. Όχι λεπτομέρειες, αλλά ένα ανώτερο κοινωνικοοικονομικό στάτους μετράει και, κατά τη γνώμη μου, πρέπει να φαίνεται. Γιατί να αγωνίζεται κάποιος να φτιάξει ένα στάτους, αν είναι να μην το εξαργυρώσει;
Καλο ειναι να φαινεται καλογερε αλλα να μην το παρακανεις.Και να ξερεις οτι δολωμα ριξεις,θα πιασεις και το αναλογο ψαρι.Αυτη την συμβουλη ειχα δωσει σε εναν φιλο απο τη στιγμη
που ειδα οτι ολες οι γκομενες τον εκμεταλλευτηκαν για το κοινωνικο-οικονομικο υποβαθρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Το φλερτ ειναι φλερτ σε καθε περιπτωση.Στα "μεγαλα τζακια" δεν ημουν ποτε για να παιζω μπαλα εκει.Ομως εχω μπει σε μαγαζια που εχει κοσμο απο "μεγαλα τζακια"και πιστεψε με
οι γυναικα ειναι γυναικα και θελει να την δεις σα γυναικα..οποτε οι ρολοι και η φυση δεν αλλαζουν.
Δυστυχώς αλλάζουν!!
Στούς άνδρες καί τίς γυναίκες μέ μεγάλο οικονομικό Status, αυτό πού λές δέν τούς αγγίζει!!
Δέν έχουν συχνά...τέτοιες ευαισθησίες!!!
Δεν πρέπει γενικώς να μοστράρεις κάτι που δεν μπορείς να υποστηρίξεις. Αλλά αν μπορείς, δεν βλέπω το λόγο να μην το κάνεις. Όχι λεπτομέρειες, αλλά ένα ανώτερο κοινωνικοοικονομικό στάτους μετράει και, κατά τη γνώμη μου, πρέπει να φαίνεται. Γιατί να αγωνίζεται κάποιος να φτιάξει ένα στάτους, αν είναι να μην το εξαργυρώσει;
Οπως έχει γίνει η κοινωνία τώρα πιά, είναι αρκετά επικίνδυνο αυτό.
Προσωπικά δέν βρίσκω λόγο κάποιος άνδρας νά τό κάνει, από τήν στιγμή...πού αντέχει οικονομικά!!
Εχει τό "Πάνω χέρι" έτσι καί αλλιώς, άρα θεωρώ ότι οτιδήποτε άλλο είναι πλεονασμός.
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές.

ο μήνας μπήκε δυνατά, καθώς χθες έκανα πέσιμο σε μπαρ (1 Μαρτίου πήγα; 1 Απριλίου θα με ξαναδούν γιατί με κουράζει :2funny:).

ήταν μια τύπισσα που κοίταζε όλο το μαγαζί και λέω ας πάω να μιλήσω.

με το που πήγα να μιλήσω άρχισε να μου δείχνει ένα δαχτυλίδι στο χέρι της (σαν ψεύτικο ήταν) και να μου λέει πως είναι αρραβωνιασμένη.

της είπα να ζήσετε και καλούς απογόνους και έφυγα :2funny:.

σήμερα το πρωί όπως πήγαινα στο βιβλιοπωλείο μίλησα σε άλλη μία αλλά δεν σταμάτησε.

οι προσπάθειες φαίνεται να έχουν αυξητικές τάσεις, συνεχίζουμε!!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.242
Like
3.501
Πόντοι
1.706
Δηλαδη οι δικηγοροι πως κανουν καμακι με καρτες?δεν αρκει απλα να πεις οτι εισαι δικηγορος?
Καλο ειναι να φαινεται καλογερε αλλα να μην το παρακανεις.Και να ξερεις οτι δολωμα ριξεις,θα πιασεις και το αναλογο ψαρι.Αυτη την συμβουλη ειχα δωσει σε εναν φιλο απο τη στιγμη
που ειδα οτι ολες οι γκομενες τον εκμεταλλευτηκαν για το κοινωνικο-οικονομικο υποβαθρο

Ο καθένας αποφασίζει τι παιγνίδι θα παίξει. Εγώ προτιμώ να βάζω όλες τις πιθανότητες με το μέρος μου και να μην αφήνω κάτι στην τύχη. Άμα πας για καμάκι πρέπει να το κάνεις επιτυχημένα. Άμα αρχίσω να σκέφτομαι ότι θα με εκμεταλλευτούν οι γκόμενες, πριν ακόμα τις γνωρίσω, καλύτερα να μην το ξεκινήσω καν. Εννοείται ότι δεν πρέπει να το παρακάνει κανείς.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Άμα πας για καμάκι πρέπει να το κάνεις επιτυχημένα.
Oλοι αυτο σκεφτομαστε.Και επιτυχια για μας δε σημαινει απαραιτητα οτι θα ειναι και το σωστο,αυτο ισχυει για ολους και για μενα φυσικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Πρεπει να δεις σε τι ανταποκρινονται η πληοψηφια των γυναικων.Μπορει εσυ να δωσεις καρτα και να την γαμησεις αυτο δε σημαινει απαραιτητα οτι επαιξε ρολο η καρτα
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
804
Πόντοι
81
καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές.

ο μήνας μπήκε δυνατά, καθώς χθες έκανα πέσιμο σε μπαρ (1 Μαρτίου πήγα; 1 Απριλίου θα με ξαναδούν γιατί με κουράζει :2funny:).

ήταν μια τύπισσα που κοίταζε όλο το μαγαζί και λέω ας πάω να μιλήσω.

με το που πήγα να μιλήσω άρχισε να μου δείχνει ένα δαχτυλίδι στο χέρι της (σαν ψεύτικο ήταν) και να μου λέει πως είναι αρραβωνιασμένη.

της είπα να ζήσετε και καλούς απογόνους και έφυγα :2funny:.

σήμερα το πρωί όπως πήγαινα στο βιβλιοπωλείο μίλησα σε άλλη μία αλλά δεν σταμάτησε.

οι προσπάθειες φαίνεται να έχουν αυξητικές τάσεις, συνεχίζουμε!!!
Η τύπισσα με το δαχτυλίδι παίζει να καυλώνει να μοιράζει χυλοπίτες.Παω στοίχημα θα τα λέει και θα γελάει με τις φίλες της.Θα κράτα και ατζέντα με τις επιτυχίες της.Μην πτοεισαι,το να σε κοζαρει για να πας και να σου ρίξει στα αυτιά παίζει να είναι ελληνική παγκόσμια πατέντα και χρήζει ψυχιατρικής έρευνας.Ισως και case study να μελετήσουμε οφέλη -ζημιες για τέτοια όρνια που το κάνουν.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.242
Like
3.501
Πόντοι
1.706
Οπως έχει γίνει η κοινωνία τώρα πιά, είναι αρκετά επικίνδυνο αυτό.
Προσωπικά δέν βρίσκω λόγο κάποιος άνδρας νά τό κάνει, από τήν στιγμή...πού αντέχει οικονομικά!!
Εχει τό "Πάνω χέρι" έτσι καί αλλιώς, άρα θεωρώ ότι οτιδήποτε άλλο είναι πλεονασμός.
Από πού κι ως πού έχει το πάνω χέρι, όταν είναι άγνωστος σε κάποια; Δεν πρέπει κάπως να φαίνεται ότι έχει ένα καλό οικονομικό στάτους; Επικίνδυνο είναι όταν εκτίθεσαι σε όλον τον κόσμο, αλλά σε ασφαλή περιβάλλοντα, αν δεν βάλεις μπροστά τα ατού σου πώς θα ξεχωρίσεις στον (γκομενο)ανταγωνισμό;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.242
Like
3.501
Πόντοι
1.706
Πρεπει να δεις σε τι ανταποκρινονται η πληοψηφια των γυναικων.Μπορει εσυ να δωσεις καρτα και να την γαμησεις αυτο δε σημαινει απαραιτητα οτι επαιξε ρολο η καρτα
Δεν στοχεύεις στην πλειοψηφία των γυναικών, πρέπει να καθορίσεις ένα target group που σου ταιριάζει.
Η κάρτα είναι ένα εργαλείο επιπλέον, για να αυξήσεις τις πιθανότητες επιτυχίας.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Από πού κι ως πού έχει το πάνω χέρι, όταν είναι άγνωστος σε κάποια; Δεν πρέπει κάπως να φαίνεται ότι έχει ένα καλό οικονομικό στάτους; Επικίνδυνο είναι όταν εκτίθεσαι σε όλον τον κόσμο, αλλά σε ασφαλή περιβάλλοντα, αν δεν βάλεις μπροστά τα ατού σου πώς θα ξεχωρίσεις στον (γκομενο)ανταγωνισμό;
Δέν εννοώ στίς άγνωστες γκόμενες!!
Λέω σέ αυτές πού γνωρίζει κάποιος, νά μήν δίνει οικονομικά στοιχεία.
Οταν είναι άγνωστες εντελώς οι γκόμενες παίζεις τό παιχνίδι τους, υπό αυστηρές...οικονομικές προυποθέσεις!!! :sunglasses:
-Αν είναι δηλαδή νά πληρώνω τόν κώλο μου γιά τήν γκόμενα, σίγουρα δέν αξίζει-
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τι τρέχει με μια ελλεηνίδα;

Έχω μια πρώην συνάδερφο, στέλεχος πουλεθνικής, χωρισμένη, με ένα κοριτσάκι, με την οποία κατά καιρούς ήμασταν fuck buddies. Ακόμα και όταν έχω "σταθερή σχέση", πάω και της ρίχνω κανά δυο. Την τελευταία φορά που την πήδηξα ήταν το καλοκαίρι, και από τότε την έβαλα στον πάγο γιατί είχα μπλέξει με μια άλλη γκόμενα. Πριν από λίγες μέρες βρεθήκαμε ξανά τυχαία σε μια εκδήλωση, και σήμερα με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι θα λείπει η μικρή από το σπίτι και να πάω από εκεί να την πηδήξω χωρίς πολλά πολλά. Μου δήλωσε ότι θέλει απλά στεγνό σεξ, χωρίς βόλτες, εξόδους κτλ. Η φάση είναι απλά πάω σπίτι, τα λέμε για κανά μισάωρο, την πηδάω μια ή δυο φορές και μετά φεύγω κατευθείαν. Από την ώρα που με πήρε τηλέφωνο είμαι φουλ καυλωμένος.

Θα με ρωτήσετε ποιό είναι το πρόβλημα; Θέλει να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, πράγμα το οποίο με βρίσκει αντίθετο και με βάζει σε υποψίες. Εγώ αντιθέτως, επειδή η σχέση δεν είναι σταθερή, δεν ξέρω τι άλλα πράγματα μπορεί να κάνει, και για να αποφύγω ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, αρρώστιες κτλ θέλω να φοράω πάντα προφυλακτικό. Το έχω συζητήσει αρκετά μαζί της και μου λέει ότι δεν έχω τίποτα να φοβάμαι. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κολλήσει ποτέ τίποτα από αυτήν στο παρελθόν, ούτε έναν απλό μύκητα, και το μουνί της είναι πάντα πολύ καθαρό από θέμα οσμής, όψης και γεύσης. Επίσης μου είπε πως στην κατάσταση που είναι τώρα, μόνη μητέρα, με έναν χλιαρό μισθό και σύμβαση εργασίας περιορισμένης διάρκειας, και χωρίς κάποιον σταθερό σύντροφο να την στηρίζει οικονομικά και στην καθημερινότητα, δεν θα ήθελε με τίποτα να κάνει παιδί. Άσε που στην ηλικία που είναι (43), ακόμα και αν γίνουν όλα σωστά (τελειώσω μέσα της την κατάλληλη μέρα του κύκλου), οι πιθανότητες να μείνει έγκυος είναι σχετικά μικρές.

Για πείτε καμιά συμβουλή, τι παίζει με την συγκεκριμένη;
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
241
Like
529
Πόντοι
81
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τι τρέχει με μια ελλεηνίδα;

Έχω μια πρώην συνάδερφο, στέλεχος πουλεθνικής, χωρισμένη, με ένα κοριτσάκι, με την οποία κατά καιρούς ήμασταν fuck buddies. Ακόμα και όταν έχω "σταθερή σχέση", πάω και της ρίχνω κανά δυο. Την τελευταία φορά που την πήδηξα ήταν το καλοκαίρι, και από τότε την έβαλα στον πάγο γιατί είχα μπλέξει με μια άλλη γκόμενα. Πριν από λίγες μέρες βρεθήκαμε ξανά τυχαία σε μια εκδήλωση, και σήμερα με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι θα λείπει η μικρή από το σπίτι και να πάω από εκεί να την πηδήξω χωρίς πολλά πολλά. Μου δήλωσε ότι θέλει απλά στεγνό σεξ, χωρίς βόλτες, εξόδους κτλ. Η φάση είναι απλά πάω σπίτι, τα λέμε για κανά μισάωρο, την πηδάω μια ή δυο φορές και μετά φεύγω κατευθείαν. Από την ώρα που με πήρε τηλέφωνο είμαι φουλ καυλωμένος.

Θα με ρωτήσετε ποιό είναι το πρόβλημα; Θέλει να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, πράγμα το οποίο με βρίσκει αντίθετο και με βάζει σε υποψίες. Εγώ αντιθέτως, επειδή η σχέση δεν είναι σταθερή, δεν ξέρω τι άλλα πράγματα μπορεί να κάνει, και για να αποφύγω ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, αρρώστιες κτλ θέλω να φοράω πάντα προφυλακτικό. Το έχω συζητήσει αρκετά μαζί της και μου λέει ότι δεν έχω τίποτα να φοβάμαι. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κολλήσει ποτέ τίποτα από αυτήν στο παρελθόν, ούτε έναν απλό μύκητα, και το μουνί της είναι πάντα πολύ καθαρό από θέμα οσμής, όψης και γεύσης. Επίσης μου είπε πως στην κατάσταση που είναι τώρα, μόνη μητέρα, με έναν χλιαρό μισθό και σύμβαση εργασίας περιορισμένης διάρκειας, και χωρίς κάποιον σταθερό σύντροφο να την στηρίζει οικονομικά και στην καθημερινότητα, δεν θα ήθελε με τίποτα να κάνει παιδί. Άσε που στην ηλικία που είναι (43), ακόμα και αν γίνουν όλα σωστά (τελειώσω μέσα της την κατάλληλη μέρα του κύκλου), οι πιθανότητες να μείνει έγκυος είναι σχετικά μικρές.

Για πείτε καμιά συμβουλή, τι παίζει με την συγκεκριμένη;
Θελει σεξ
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τι τρέχει με μια ελλεηνίδα;

Έχω μια πρώην συνάδερφο, στέλεχος πουλεθνικής, χωρισμένη, με ένα κοριτσάκι, με την οποία κατά καιρούς ήμασταν fuck buddies. Ακόμα και όταν έχω "σταθερή σχέση", πάω και της ρίχνω κανά δυο. Την τελευταία φορά που την πήδηξα ήταν το καλοκαίρι, και από τότε την έβαλα στον πάγο γιατί είχα μπλέξει με μια άλλη γκόμενα. Πριν από λίγες μέρες βρεθήκαμε ξανά τυχαία σε μια εκδήλωση, και σήμερα με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι θα λείπει η μικρή από το σπίτι και να πάω από εκεί να την πηδήξω χωρίς πολλά πολλά. Μου δήλωσε ότι θέλει απλά στεγνό σεξ, χωρίς βόλτες, εξόδους κτλ. Η φάση είναι απλά πάω σπίτι, τα λέμε για κανά μισάωρο, την πηδάω μια ή δυο φορές και μετά φεύγω κατευθείαν. Από την ώρα που με πήρε τηλέφωνο είμαι φουλ καυλωμένος.

Θα με ρωτήσετε ποιό είναι το πρόβλημα; Θέλει να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, πράγμα το οποίο με βρίσκει αντίθετο και με βάζει σε υποψίες. Εγώ αντιθέτως, επειδή η σχέση δεν είναι σταθερή, δεν ξέρω τι άλλα πράγματα μπορεί να κάνει, και για να αποφύγω ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, αρρώστιες κτλ θέλω να φοράω πάντα προφυλακτικό. Το έχω συζητήσει αρκετά μαζί της και μου λέει ότι δεν έχω τίποτα να φοβάμαι. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κολλήσει ποτέ τίποτα από αυτήν στο παρελθόν, ούτε έναν απλό μύκητα, και το μουνί της είναι πάντα πολύ καθαρό από θέμα οσμής, όψης και γεύσης. Επίσης μου είπε πως στην κατάσταση που είναι τώρα, μόνη μητέρα, με έναν χλιαρό μισθό και σύμβαση εργασίας περιορισμένης διάρκειας, και χωρίς κάποιον σταθερό σύντροφο να την στηρίζει οικονομικά και στην καθημερινότητα, δεν θα ήθελε με τίποτα να κάνει παιδί. Άσε που στην ηλικία που είναι (43), ακόμα και αν γίνουν όλα σωστά (τελειώσω μέσα της την κατάλληλη μέρα του κύκλου), οι πιθανότητες να μείνει έγκυος είναι σχετικά μικρές.

Για πείτε καμιά συμβουλή, τι παίζει με την συγκεκριμένη;
Mη χυσεις μεσα της,αν ειναι ετσι οπως το λες σιγουρα ψαχνει καποιον να την στηριξει και προφανως ο τροπος που το κανουν ειναι με παιδι...οποτε..γαμα περνα καλα,οκ μη βαλεις καποτα αλλα προσεχε μη χυσεις μεσα της.Αστην να λεει αν σου πεταξει καμια μαλακια του τυπου χυσε μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τι τρέχει με μια ελλεηνίδα;

Έχω μια πρώην συνάδερφο, στέλεχος πουλεθνικής, χωρισμένη, με ένα κοριτσάκι, με την οποία κατά καιρούς ήμασταν fuck buddies. Ακόμα και όταν έχω "σταθερή σχέση", πάω και της ρίχνω κανά δυο. Την τελευταία φορά που την πήδηξα ήταν το καλοκαίρι, και από τότε την έβαλα στον πάγο γιατί είχα μπλέξει με μια άλλη γκόμενα. Πριν από λίγες μέρες βρεθήκαμε ξανά τυχαία σε μια εκδήλωση, και σήμερα με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι θα λείπει η μικρή από το σπίτι και να πάω από εκεί να την πηδήξω χωρίς πολλά πολλά. Μου δήλωσε ότι θέλει απλά στεγνό σεξ, χωρίς βόλτες, εξόδους κτλ. Η φάση είναι απλά πάω σπίτι, τα λέμε για κανά μισάωρο, την πηδάω μια ή δυο φορές και μετά φεύγω κατευθείαν. Από την ώρα που με πήρε τηλέφωνο είμαι φουλ καυλωμένος.

Θα με ρωτήσετε ποιό είναι το πρόβλημα; Θέλει να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, πράγμα το οποίο με βρίσκει αντίθετο και με βάζει σε υποψίες. Εγώ αντιθέτως, επειδή η σχέση δεν είναι σταθερή, δεν ξέρω τι άλλα πράγματα μπορεί να κάνει, και για να αποφύγω ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, αρρώστιες κτλ θέλω να φοράω πάντα προφυλακτικό. Το έχω συζητήσει αρκετά μαζί της και μου λέει ότι δεν έχω τίποτα να φοβάμαι. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κολλήσει ποτέ τίποτα από αυτήν στο παρελθόν, ούτε έναν απλό μύκητα, και το μουνί της είναι πάντα πολύ καθαρό από θέμα οσμής, όψης και γεύσης. Επίσης μου είπε πως στην κατάσταση που είναι τώρα, μόνη μητέρα, με έναν χλιαρό μισθό και σύμβαση εργασίας περιορισμένης διάρκειας, και χωρίς κάποιον σταθερό σύντροφο να την στηρίζει οικονομικά και στην καθημερινότητα, δεν θα ήθελε με τίποτα να κάνει παιδί. Άσε που στην ηλικία που είναι (43), ακόμα και αν γίνουν όλα σωστά (τελειώσω μέσα της την κατάλληλη μέρα του κύκλου), οι πιθανότητες να μείνει έγκυος είναι σχετικά μικρές.

Για πείτε καμιά συμβουλή, τι παίζει με την συγκεκριμένη;
Αυτή η γκόμενα μπορεί νά σού πεί, ότι τό Εβερεστ είναι στήν Καλαμάτα!!
Πάντα μέ προφυλάξεις άτομο μου.
Δέν θά κάνουμε...τόν ήρωα!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.242
Like
3.501
Πόντοι
1.706
Δέν εννοώ στίς άγνωστες γκόμενες!!
Λέω σέ αυτές πού γνωρίζει κάποιος, νά μήν δίνει οικονομικά στοιχεία.
Οταν είναι άγνωστες εντελώς οι γκόμενες παίζεις τό παιχνίδι τους, υπό αυστηρές...οικονομικές προυποθέσεις!!! :sunglasses:
-Αν είναι δηλαδή νά πληρώνω τόν κώλο μου γιά τήν γκόμενα, σίγουρα δέν αξίζει-
Οικονομικά στοιχεία δεν δίνεις σε καμμία, αλλά μία ένδειξη στάτους πρέπει να φαίνεται όταν είσαι με άγνωστες.

Να αναφέρω ένα (πραγματικό) παράδειγμα: Μία εταιρεία εδώ νοικιάζει γραφεία για επαγγελματική χρήση μόνιμη ή προσωρινή και διοργανώνει ένα afterwork, δηλ. μετά το ωράριο εργασίας μαζεύονται οι υπάλληλοι της, κουβεντιάζουν πάνω σε ένα θέμα και παίρνουν και απεριτίφ. Είναι όμως ανοιχτό σε όλον τον κόσμο, δηλ. στην ουσία κάνουν διαφήμιση της εταιρείας. Εγώ σε email το πληροφορήθηκα. Πάω λοιπόν εκεί, θεωρώντας ότι οι γυναίκες-υπάλληλοι είναι στο target group μου και το περιβάλλον είναι ασφαλές. Όλες όμως μου είναι άγνωστες και υπάρχουν κι άλλοι που πήγαν για τις γκόμενες-υπαλλήλους (αλλά και για τις επισκέπτριες). Καταλαβαίνεις ότι αν δεν βάλω μπροστά τα δικά μου ατού, θα με φάει ο ανταγωνισμός. :wink:
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Mη χυσεις μεσα της,αν ειναι ετσι οπως το λες σιγουρα ψαχνει καποιον να την στηριξει και προφανως ο τροπος που το κανουν ειναι με παιδι...οποτε..γαμα περνα καλα,οκ μη βαλεις καποτα αλλα προσεχε μη χυσεις μεσα της.Αστην να λεει αν σου πεταξει καμια μαλακια του τυπου χυσε μεσα
Όχι όχι, δεν θα τελείωνα ποτέ μέσα της και (από ότι μου λέει) ούτε και αυτή θέλει κάτι τέτοιο. Όσες φορές είμαι κοντά στο να τελειώσω τραβιέται και εκείνη. Επειδή έχω και το άγχος μην τελειώσω στο κορμί της και τα πάρει με το δάχτυλο της και τα βάλει μέσα της, τελειώνω πάντα στο στόμα της και την βάζω να τα καταπίνει. Όταν δεν γίνεται αυτό, και τελειώσω πχ στο στήθος της ή στα κωλομέρια της, έχω πάντα μωρομάντηλα κοντά και την σκουπίζω να μην μείνει τίποτα.

Επίσης, φαντάζομαι πως το να δοκιμάσει να μείνει έγκυος σε αυτό το πλαίσιο είναι και ένα τεράστιο ρίσκο και άγχος και για εκείνη. Αν δηλαδή στην περίπτωση που μείνει έγκυος γυρίσω και της πω "αγάπη μου, εγώ φεύγω, όταν με το καλό γεννηθεί το παιδί και κάνουμε ένα τεστ DNA και αποδειχθεί η πατρότητα του παιδιού, πες μου να σου στέλνω το μήνα 300, 400, 500 ευρώ" αυτή, στην φάση που είναι θα κάτσει να το φέρει στον κόσμο και να το μεγαλώσει;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Δεν έχω ανάγκη να πω ψέμματα. Μου έκανες παράθεση στο προηγούμενο ποστ που με έβρισες αλλά αυτό δεν με νοιάζει διότι έτσι κάνετε μήπως κι επιβιώσετε.:2funny: Επί του θέματος, αρχικά αναφέρθηκες εμφανώς στο ποστ μου με μούφα στοιχεία, στο οποίο σε τάπωσα.
Έβαλα όντως εισαγωγικά στο ότι αυτοκτονούν (μετά την αναφορά μου στο γεγονός) και αφορά τα παραληρήματα εδώ μέσα :2funny:μάλιστα βάζοντας και gif. Οπότε απλά μην αντέχοντας άλλο να ακούς κριτική για τα σοσιαλ όπου σας πάω γαμιώντας με επιχειρήματα, δεχόμενος την κριτική σας που είναι όλο μαλακίες, εκτέθηκες. :2funny:
Ακόμα όμως και κατάρες και καντήλια να έριχνα κτλ που δεν έχει γίνει, ήρθε
η ώρα να λαμβάνεις ενεργά μέρος στα στραβά κι όχι να κάνεις μούγγα κατ επιλογήν.
Κι αυτό επίσης σε ενόχλησε. Αν εγώ πρέπει να πάω σε κάδο που μου λέει ένας άγνωστος, εσύ βγες από τον κάδο και πέσε στο ποτάμι μαζί με τα κομμένα αρχίδια σου. :2funny:
Τις παπάτζες σου αλλού λοιπόν.

:rockon:
Ειδα στην Ερμου ενα γελοιο ανθρωπακι σε εμφανιση και τροπους να προσπαθει να σταυρωσει λεξη ενω ετρεχε ξωπισω απο κατι μπαζογκομενες που ουτε την ακρη απο το βλεμμα τους δε του εδιναν...
Μαλλον εσυ ησουν γιατι μετα απο λιγο περασαν κατι αλλα μπαζα και παλι προσπαθησες να τους παρεις μια κουβεντα και πηρες τ αρχιδια σου.
Ποσο γελοιος εισαι μαλακα
Κανενα κριτηριο στην επιλογη εμφανισης δεν εχεις λινατσα.
Εδω μονο εχεις φωνη κι αυτο γιατι θελησαν οι μπουρδελιαρηδες που θα θαβεις να μεινεις.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Όχι όχι, δεν θα τελείωνα ποτέ μέσα της και (από ότι μου λέει) ούτε και αυτή θέλει κάτι τέτοιο. Όσες φορές είμαι κοντά στο να τελειώσω τραβιέται και εκείνη. Επειδή έχω και το άγχος μην τελειώσω στο κορμί της και τα πάρει με το δάχτυλο της και τα βάλει μέσα της, τελειώνω πάντα στο στόμα της και την βάζω να τα καταπίνει. Όταν δεν γίνεται αυτό, και τελειώσω πχ στο στήθος της ή στα κωλομέρια της, έχω πάντα μωρομάντηλα κοντά και την σκουπίζω να μην μείνει τίποτα.

Επίσης, φαντάζομαι πως το να δοκιμάσει να μείνει έγκυος σε αυτό το πλαίσιο είναι και ένα τεράστιο ρίσκο και άγχος και για εκείνη. Αν δηλαδή στην περίπτωση που μείνει έγκυος γυρίσω και της πω "αγάπη μου, εγώ φεύγω, όταν με το καλό γεννηθεί το παιδί και κάνουμε ένα τεστ DNA και αποδειχθεί η πατρότητα του παιδιού, πες μου να σου στέλνω το μήνα 300, 400, 500 ευρώ" αυτή, στην φάση που είναι θα κάτσει να το φέρει στον κόσμο και να το μεγαλώσει;
οποτε που ειναι το προβλημα?
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Η τύπισσα με το δαχτυλίδι παίζει να καυλώνει να μοιράζει χυλοπίτες.Παω στοίχημα θα τα λέει και θα γελάει με τις φίλες της.Θα κράτα και ατζέντα με τις επιτυχίες της.Μην πτοεισαι,το να σε κοζαρει για να πας και να σου ρίξει στα αυτιά παίζει να είναι ελληνική παγκόσμια πατέντα και χρήζει ψυχιατρικής έρευνας.Ισως και case study να μελετήσουμε οφέλη -ζημιες για τέτοια όρνια που το κάνουν.
δεν πτοούμαι αδελφέ μου!

για εμένα αυτή ήταν απλά ένας αριθμός στην στατιστική μου όπως και οποιαδήποτε άλλη (ή τουλάχιστον το 99% των γυναικών).

όντως αυτό χρίζει ψυχιατρικής έρευνας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom