Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615
Μόλις είπε στις ειδήσεις ότι ένας ψυχακιας μαχαίρωσε μια γυναίκα στην Ερμού εντάξει ο δικός μας εδώ είναι.
Μακάρι να ήταν μία κατάσταση για διακωμώδηση και φραμπαλά, αλλά δεν το βλέπω έτσι όταν γελάει κάποιος με το θάνατο ενός ανθρώπου σήμερα (αυτόν που τον σκότωσε ο πεθερός του) λέγοντας μέσες άκρες ότι καλά έπαθε αφού πήγε και παντρεύτηκε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Καλό είναι να δώσεις κάρτα, δείχνει ότι έχεις ένα κοινωνικό επίπεδο και μπορείς να εξωραίσεις και το επάγγελμά σου, αν το πραγματικό δεν είναι και πολύ βολικό. Θα σε κρίνει συνολικά με την ησυχία της κι αν αισθανθεί ότι είναι σε ασφάλεια θα αποφασίσει. Καλό είναι να έχεις δεύτερη γραμμή κινητού ή δεύτερο προφίλ σόσιαλ για αυτές τις δουλειές.
Επανέρχομαι για να ρωτήσω: έχετε δώσει ποτέ προφίλ σόσιαλ σε γκόμενα; κανονικό προφίλ ή δεύτερο και σε ποιο σόσιαλ; Βοήθησε καθόλου;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Μακάρι να ήταν μία κατάσταση για διακωμώδηση και φραμπαλά, αλλά δεν το βλέπω έτσι όταν γελάει κάποιος με το θάνατο ενός ανθρώπου σήμερα (αυτόν που τον σκότωσε ο πεθερός του) λέγοντας μέσες άκρες ότι καλά έπαθε αφού πήγε και παντρεύτηκε.
Βγήκες επιτέλους από την κρυψώνα σου; :2funny: άσε τις ερμηνείες διότι είναι φανερό ότι η αναφορά μου σε άτομα που αυτοκτονούν
με "εισαγωγικά" έχει να κάνει με την εδώ κατάσταση
όπου παραληρούν (βλέπε
και ποστ μαζί με ανάλογο gif). Όμως ότι και να κάνεις
κι όπως κι αν το δεις, πλέον καλείσαι να στηλιτεύεις
τα στραβά του σάιτ στα φανερά. Κι έχει πολλά.
Ελπίζω να μην κόψεις μόνος σου τ αρχιδια σου.

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Επανέρχομαι για να ρωτήσω: έχετε δώσει ποτέ προφίλ σόσιαλ σε γκόμενα; κανονικό προφίλ ή δεύτερο και σε ποιο σόσιαλ; Βοήθησε καθόλου;
Στο live καμακι η αν τη γνωρισεις απο τιντερ?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.282
Πόντοι
4.546

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615
Βγήκες επιτέλους από την κρυψώνα σου; :2funny: άσε τις ερμηνείες διότι είναι φανερό ότι η αναφορά μου σε άτομα που αυτοκτονούν
με "εισαγωγικά" έχει να κάνει με την εδώ κατάσταση
όπου παραληρούν (βλέπε
και ποστ μαζί με ανάλογο gif). Όμως ότι και να κάνεις
κι όπως κι αν το δεις, πλέον καλείσαι να στηλιτεύεις
τα στραβά του σάιτ στα φανερά. Κι έχει πολλά.
Ελπίζω να μην κόψεις μόνος σου τ αρχιδια σου.

:2funny:
Καλώς το τίποτα.
Συνέχισε το παραλήρημά σου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Αν θες να φέρεσαι άψογα, άνοιξε δικό σου νήμα όπως ο Πίκερ και να αγορεύεις όλη μέρα. Έχεις κάνει κατάληψη στο παρόν νήμα και νομίζεις ότι υπάρχεις μόνο εσύ. Δεν λέω να μην γράφεις, αλλά κάνε και λίγο κράτει ρε μαν, το έχεις παρακάνει.
Μια χαρά σκίζω κάποιους όπως κι εσένα μέχρι προσφάτως (τώρα δεν δίνεις τροφή) οπότε φέρομαι άψογα εδώ. :2funny:
Όπως κι έξω φυσικά μιας που έχω τις όποις επιτυχίες μου που ουδέποτε ανέφερα ως πολλές λόγω δυσκολίας άγνωστου σε άγνωστη. :rockon:
Τέλος, όλοι σχεδόν έχετε μονοπωλήσει ή βγει εκτός θέματος σε αυτό το νήμα οπότε κάνω ότι κάνετε. :confused:

Σε απόλαυσα να ξέρεις με τον άλλον τον ψυχωτικό.

Από μενα είναι ναι.

:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλώς το τίποτα.
Συνέχισε το παραλήρημά σου.
Το λες και γάργαρα.
Να είσαι καλά.

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Για οποιονδήποτε τρόπο γνωριμίας.
Στο live αποφευγω σοσιαλ.Στο τιντερ θα ζητησω γιατι πολλες βαζουν πειραγμενες φωτο η παλιες..Ομως δε ξερω αν ειναι σωστο,γιατι και αυτες μπορει να δουν κατι
που να μην τους αρεσει και να σε ακυρωσει.Μου εχει συμβει.Οποτε αλλες φορες με εχει σωσει απο μπαζα και αλλες φορες με εχει καψει
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Μια χαρά σκίζω κάποιους όπως κι εσένα μέχρι προσφάτως (τώρα δεν δίνεις τροφή) οπότε φέρομαι άψογα εδώ. :2funny:
Όπως κι έξω φυσικά μιας που έχω τις όποις επιτυχίες μου που ουδέποτε ανέφερα ως πολλές λόγω δυσκολίας άγνωστου σε άγνωστη. :rockon:
Τέλος, όλοι σχεδόν έχετε μονοπωλήσει ή βγει εκτός θέματος σε αυτό το νήμα οπότε κάνω ότι κάνετε. :confused:

Σε απόλαυσα να ξέρεις με τον άλλον τον ψυχωτικό.

Από μενα είναι ναι.
Για ένα διάστημα νόμιζα ότι πουλάς τρέλα για να περνάς την ώρα σου.
Τελικά είσαι βαρύ περιστατικό.
Κι εσύ κι ο άλλος ψυχωτικοί είστε και βαδίζετε προς την αυτοκαταστροφή.
Κρίμα. :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Έχω ξεροχύσει με μέγιστο Νικόλα που βγάζει δικά του πορίσματα. :2funny: Όπως τοι πως γράφω και είμαι στην Ερμού λες και έγραψα ποτέ ότι ζω στην Ερμού η ότι την πέφτω 24/7. Χωρίς Νικόλα δεν πάμε πουθενά. Είναι ο πλέον χρήσιμος .......... της υπόθεσης.
:2funny:
Για να μην πω μετά την σύγκριση γαμησιού που έκανα γκόμενας και πουτάνας
λες και χρειάζομαι άδεια από κάποιους εδώ μέσα, με ρωτά ποιος είπε το αντίθετο. :2funny:
Τουλάχιστον καμιά 10αρια μελών αρχίδια έχω κόψει :2funny:που μου έκαναν επίθεση
σε αυτό το θέμα. Νικόλα σοβαρέψου. Είσαι οδηγός
και βάζεις κόσμο μέσα.

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Για ένα διάστημα νόμιζα ότι πουλάς τρέλα για να περνάς την ώρα σου.
Τελικά είσαι βαρύ περιστατικό.
Κι εσύ κι ο άλλος ψυχωτικοί είστε και βαδίζετε προς την αυτοκαταστροφή.
Κρίμα. :confused:
Που πήγε η ευγένεια σου Γάλλε Μαρκήσιε;

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Περιμένω να μου πει την αναλογία ποστ ανά πεσίματα και ποστ ανά επιτυχία.

Έτσι, για να βγάλω μερικά συμπεράσματα...

Και διαίρεση διά του 0, δε γίνεται, να το ξέρουμε αυτό...
Φίλτατε Σωτήρη τα έχω πει και γράψει πολλές φορές.
Αν χρωστάνε κάποιοι απαντήσεις (κάτι που δεν περιμένω κι ούτε καν ελπίζω) :2funny: σε κάποιον άλλον, κοίιτα το πρόσωπο σου στον καθρέπτη όπως κι άλλοι.
Συνέχισε το οδοιπορικό σου στις γατομάνες και στις εκδρομόγριες μέσω σόσιαλ.
:2funny: Δεν νομίζω να ήρθα
να κάτσω εμπόδιο.

Το θέμα είναι να περνάμε καλά έξω γιατί εδώ μέσα εγώ τουλάχιστον σίγουρα περνάω καλά.

:rockon:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Στο live αποφευγω σοσιαλ.Στο τιντερ θα ζητησω γιατι πολλες βαζουν πειραγμενες φωτο η παλιες..Ομως δε ξερω αν ειναι σωστο,γιατι και αυτες μπορει να δουν κατι
που να μην τους αρεσει και να σε ακυρωσει.Μου εχει συμβει.Οποτε αλλες φορες με εχει σωσει απο μπαζα και αλλες φορες με εχει καψει
Στο live πολλές φορές δεν υπάρχουν περιθώρια χρόνου. Πρέπει η άλλη να αποφασίσει αν θα το προχωρήσει μαζί σου με βάση την εντύπωση που της έκανες. Και παίρνει ρίσκο, αν πέσει σε προβληματικό άτομο.

Για αυτό εγώ μίλησα για κάρτα. Σε ανεβάζει κάπως σε σχέση με τους πολλούς που δεν το συνηθίζουν και μπορείς να βάλεις κι ένα link για να σε ψάξει περισσότερο και να αισθανθεί κάποια ασφάλεια. Αλλά για μένα ένα κανονικό προφίλ σε σόσιαλ δεν βολεύει. Ένα δεύτερο προφίλ θα ήταν πιο ασφαλές, αλλά το δεύτερο είναι από τη φύση του άτονο, χωρίς κίνηση και κινεί υποψίες. Αυτό το ζήτημα χρειάζεται κάποια λύση.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Στο live πολλές φορές δεν υπάρχουν περιθώρια χρόνου. Πρέπει η άλλη να αποφασίσει αν θα το προχωρήσει μαζί σου με βάση την εντύπωση που της έκανες. Και παίρνει ρίσκο, αν πέσει σε προβληματικό άτομο.

Για αυτό εγώ μίλησα για κάρτα. Σε ανεβάζει κάπως σε σχέση με τους πολλούς που δεν το συνηθίζουν και μπορείς να βάλεις κι ένα link για να σε ψάξει περισσότερο και να αισθανθεί κάποια ασφάλεια. Αλλά για μένα ένα κανονικό προφίλ σε σόσιαλ δεν βολεύει. Ένα δεύτερο προφίλ θα ήταν πιο ασφαλές, αλλά το δεύτερο είναι από τη φύση του άτονο, χωρίς κίνηση και κινεί υποψίες. Αυτό το ζήτημα χρειάζεται κάποια λύση.
αν πετυχει το κανονικο σου ομως θα της μπουν ιδεες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρισκο αυτο που λες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Η καρτα δε ξερω ενας φιλος που το κανει (σε καποιες περιπτωσεις) εχει πιασει...μωρε αν σε γουσταρει η αλλη οτι και να τις δωσεις δε θα πει οχι
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Στο άλλο νήμα διεξάγεται
η τελευταία προσπάθεια
να τους δώσω σημασία.
Για κορόιδα ψάχνουν; εδώ τους έκανα αποπνικτικό ματ :2funny:
κι αυτοί μου δίνουν να φάω πιόνια.

Σήμερα το μενού έχει γίγαντες φούρνου και ύπνο.
Είμαι κουρασμένος. :confused:

Μην σκαρφαλώσετε πάλι κάποιοι στο παράθυρο
να δείτε αν γαμάω.

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
αν πετυχει το κανονικο σου ομως θα της μπουν ιδεες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρισκο αυτο που λες

Η καρτα δε ξερω ενας φιλος που το κανει (σε καποιες περιπτωσεις) εχει πιασει...μωρε αν σε γουσταρει η αλλη οτι και να τις δωσεις δε θα πει οχι

Κάρτα ασυζητητί, για μένα, σού λύνει τα χέρια. Αλλιώς μπορεί ακόμα και να τα καταγράψει λάθος από βιασύνη ή επειδή δεν τα άκουσε σωστά (σε ένα θορυβώδες περιβάλλον). Τώρα ναι, αν σε γουστάρει ξεκάθαρα, είναι πιο εύκολα τα πράγματα, αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις υπάρχει μία αμφιταλάντευση. Πολλές φορές επίσης είμαστε αρνητικοί σε κάτι κι ύστερα με νέα δεδομένα το ξανασκεφτόμαστε.

Εγώ πάντως πιστεύω ότι πρέπει να σπρώχνεις και λίγο την τύχη σου για να σε βοηθήσει. Το δεύτερο προφίλ το θεωρώ αναγκαίο. Το θέμα είναι τι πρέπει να περιλαμβάνει και αν πρέπει να έχει κάποια ομοιότητα με το πρώτο, ώστε σε περίπτωση που το πρώτο ανακαλυφθεί να μην δημιουργείται πρόβλημα από ασυμβατότητες.

Μία λύση είναι να αγοράσεις ένα domain name από hoster που δίνει και σελίδα μαζί. Και στη σελίδα να κάνεις ένα προφίλ πιο πολύ προς το βιογραφικό style, όπου θα βάλεις υλικό που σε κάνει να φαίνεσαι ένα cool άτομο. Έτσι θα φαίνεται σαν σελίδα-συμπλήρωμα βιογραφικού. Εγώ κάτι τέτοιο έχω κάνει. Αν κάνεις κάτι τέτοιο στα σόσιαλ, εκεί υπάρχουν likes και comments και κινούνται υποψίες από έλλειψη κίνησης στο λογαριασμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom