Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ακριβώς! Οπότε δεν παντρεύεσαι ποτέ εκτός αν βρεις ανταπόδοση σε όλα.
Ούτε σχέση αξίζει με τον γυναικοκεντρισμό. Για γαμήσι ναι. Έχουν κάνει άλματα στο γαμήσι. Δεν έχουν φραγμούς. :rockon:
ΕΧουν φτάσει να τις πηδάς
και να τους βάζεις δακτυλα στο στόμα τους από το μουνί
και να τα ξερογλύφουν. :2funny:
Αυτό είναι καραμπινάτος ναρκισσισμός που κανείς άνδρας δεν κάνει με τα υγρά του.

:rockon:
Καλά εγώ είμαι κατά τού γάμου έτσι καί αλλιώς!!
Γιά σχέση όμως διαφωνώ...κάνω σχέσεις.
Οταν λέω κάνω όσο πάει, όταν αρχίζει καί στραβώνει η φάση τέλος!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Τις προστατεύει η κοινωνία τις ελλεινιδες..όλοι ξέρουν πόσο πολύ για το πουτσο ειναι..αλλά κάνουν ότι δε βλέπουνε τον ελέφαντα μέσα στο δωμάτιο..
Βασικά τις προστατεύει
η φύση για να συνεχίζεται
η ζωή. Απλώς βρίσκει τρόπους να ρίχνει τα ζάρια της κρυφά μέσω των ανδρών που υποκύπτουν στο μουνί. Όμως, η ίδια η φύση θα τελειώσει την ανθρωπότητα όταν φθάσει στο τέρμα η ανωμαλία, η ανομία κι η ξεφτίλα. Όπως έκανε με τα Σόδομα και την Ατλαντίδα που τα γύρισε όλα ανάποδα.
Δεν υπάρχει σωτηρία.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Καλά εγώ είμαι κατά τού γάμου έτσι καί αλλιώς!!
Γιά σχέση όμως διαφωνώ...κάνω σχέσεις.
Οταν λέω κάνω όσο πάει, όταν αρχίζει καί στραβώνει η φάση τέλος!!
Ε ναι. Έτσι κάνουμε όλοι πλέον σχέσεις. Μόλις αρχίσει και σαπίζει το φρούτο θέλει πέταμα. Αν κάτσεις θα το μετανιώσεις. Οπότε καλύτερα να βρεις φίλη γυναίκα για συγκατοίκηση. Να μην υπάρχει έλξη για να μην σε χρεώσει ως χορηγό :2funny: και να μοιράζεστε τα πάντα για όσο πάει. Στο γαμήσι οι δρόμοι σας θα χωρίζουν. :rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Αυτό έφαγα σήμερα.

Ήθελα γλυκάκι .:2funny:

IMG_20240229_221646.jpg


:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ε ναι. Έτσι κάνουμε όλοι πλέον σχέσεις. Μόλις αρχίσει και σαπίζει το φρούτο θέλει πέταμα. Αν κάτσεις θα το μετανιώσεις. Οπότε καλύτερα να βρεις φίλη γυναίκα για συγκατοίκηση. Να μην υπάρχει έλξη για να μην σε χρεώσει ως χορηγό :2funny: και να μοιράζεστε τα πάντα για όσο πάει. Στο γαμήσι οι δρόμοι σας θα χωρίζουν. :rockon:
Συγκατοίκηση ?
Ούτε μέ σφαίρες, δέν τό αντέχω άν δέν είναι η γκόμενα πού θέλω!!
Αυτά βέβαια είναι γούστα...τί νά πώ.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
Αυτό έφαγα σήμερα.

Ήθελα γλυκάκι .:2funny:

IMG_20240229_221646.jpg


:rockon:
Έλα ρε πάπια έλα τώρα. Με τόσα λιπαρα μέσα , θα μείνει όλη η ζάχαρη στα κωλομερια

Με σαλάτα και γαρίδες την έβγαλα. Και μετά 400 γραμμάρια γιαούρτι
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Πρόσφατη φωτό από κλειστό Κολωνού 23. Καλά ρε, έχουν καλύψει με μασιφ πλάκα ατσάλι την πόρτα με διπλή κόλληση, ενδιάμεση πάκτωση και διπλό λουκέτο; τι έχει μέσα και δεν θέλουν να μπει κανείς; τον θησαυρό των Ίνκας; :2funny:

IMG_20240226_022019.jpg


:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Έλα ρε πάπια έλα τώρα. Με τόσα λιπαρα μέσα , θα μείνει όλη η ζάχαρη στα κωλομερια

Με σαλάτα και γαρίδες την έβγαλα. Και μετά 400 γραμμάρια γιαούρτι
Που και που το ρίχνω έξω
το πρόγραμμα.

:2funny:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86
Ο κύριος προβληματισμός τών γυναικών, είναι νά βρούν έναν άνδρα μέ σοβαρό οικονομικό Profil.
Από εκεί καί πέρα ότι άλλο θετικό έχει, προσμετράται πρός...έγκριση του!!
Τό γυναικείο μυαλό έτσι ενεργεί...αιώνες τώρα!! :jade:
εγω παντως στο mega gym στην κηφισια καποιες νεαρες ομορφες απο 22 μεχρι 28 που ειχε. οσες απο αυτες ειχαν γκομενο , τα ειχαν με κατι μετριους και πατσαβουριδες αλλα αυτοι ητανε φραγκατοι.
αυτες παντελως αχρηστες, η αλλη ανεργη, η αλλη φοιτητρια , η αλλη εκανε μεταπτυχιακο χωρις να εχει δουλεψει ποτε στην ζωη της, ειχανε βρει τους αγαπουληδες και τους ετρωγαν μισο μηνιατικο καθε μηνα, αντε μετα εσυ να προσπαθησεις να βρεις ωραια γκομενιτσα και νεαρη, μονο με την εμφανιση σου.
εννοειται οτι η μετρια εμφανιση του αλλου αντισταθμιζεται απο τα φραγκα που θα ξοδεψει για αυτην, και ετσι το 99% απο τις νεαρες ωραιες καταληγουν με φραγκατους,
τωρα αν ο αλλος ειναι και ωραιος ειναι και λεφτας και βρει ωραια, αυτο ανηκει στο 1%
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Όλο τα λειαίνεις. :confused:
Τι σημαίνει στοχευμένο; ταμπελα για να δίνουμε έμφαση; δηλαδή εγώ που πάω; σε όποια δω να περπατάει; πάω σε όποια μου αρέσει. Άρα τι κάνω; έχω στόχο. Το λέω καμάκι. Η λέξη στοχευμένο απλά μεγαλώνει την πρόταση. Κι επιλεκτικό να το πεις, δεν αλλάζει η έννοια.
:rockon:
Προφανώς δεν ξέρεις τι σημαίνει στοχευμένο καμάκι, οπότε πρέπει να παραμείνεις στην πρώτη μικρή, άλλη μια χρονιά. :2funny:

Έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι, αν πας όντως στην Ερμού ή πουλάς τρέλα για να περνάς την ώρα σου. Από όσα έχεις γράψει εδώ μέσα τόσον καιρό, είσαι τελείως άσχετος από καμάκι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Προφανώς δεν ξέρεις τι σημαίνει στοχευμένο καμάκι, οπότε πρέπει να παραμείνεις στην πρώτη μικρή, άλλη μια χρονιά. :2funny:

Έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι, αν πας όντως στην Ερμού ή πουλάς τρέλα για να περνάς την ώρα σου. Από όσα έχεις γράψει εδώ μέσα τόσον καιρό, είσαι τελείως άσχετος από καμάκι.
Α ναι, ξέχασα. Εσύ θεωρείς στοχευμένο καμάκι
να αφιερώνεις μέρες σκέψης για να πεις καλημέρα μέσα απο ένα καλοχτισμένο ψεύτικο προφίλ. :2funny:
Άσε που έχεις λυσσάξει με την Ερμού λες κι αν πάω αλλού θα μου κόψουν το έμβασμα.

:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
εγω παντως στο mega gym στην κηφισια καποιες νεαρες ομορφες απο 22 μεχρι 28 που ειχε. οσες απο αυτες ειχαν γκομενο , τα ειχαν με κατι μετριους και πατσαβουριδες αλλα αυτοι ητανε φραγκατοι.
αυτες παντελως αχρηστες, η αλλη ανεργη, η αλλη φοιτητρια , η αλλη εκανε μεταπτυχιακο χωρις να εχει δουλεψει ποτε στην ζωη της, ειχανε βρει τους αγαπουληδες και τους ετρωγαν μισο μηνιατικο καθε μηνα, αντε μετα εσυ να προσπαθησεις να βρεις ωραια γκομενιτσα και νεαρη, μονο με την εμφανιση σου.
εννοειται οτι η μετρια εμφανιση του αλλου αντισταθμιζεται απο τα φραγκα που θα ξοδεψει για αυτην, και ετσι το 99% απο τις νεαρες ωραιες καταληγουν με φραγκατους,
τωρα αν ο αλλος ειναι και ωραιος ειναι και λεφτας και βρει ωραια, αυτο ανηκει στο 1%
Ακριβώς όπως τά λές είναι!!
Καί εγώ Νότια είμαι, καί τά βλέπω κάθε μέρα.
Πολλές φορές δέν τό πιστεύω, από τήν ασχήμια...πολλών ανδρών.
Αλλά απ έξω από τό μαγαζί, έχουν μία 911.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
Α ναι, ξέχασα. Εσύ θεωρείς στοχευμένο καμάκι
να αφιερώνεις μέρες σκέψης για να πεις καλημέρα μέσα απο ένα καλοχτισμένο ψεύτικο προφίλ. :2funny:
Άσε που έχεις λυσσάξει με την Ερμού λες κι αν πάω αλλού θα μου κόψουν το έμβασμα.

:2funny:
Στοχευμένο καμάκι λέγεται όταν συναντάς την ίδια γκόμενα σχεδόν κάθε πρωί στη στάση για το λεωφορείο, που πας για δουλειά. Μία κοπελίτσα που σου φτιάχνει τον take-away καφέ σου και την ξέρεις με το μικρό της όνομα, την κοπελίτσα που σου ζυγίζει τα λεμόνια στο σούπερ-μάρκετ, το καριολάκι στο μπαράκι που πίνεις τα ποτά σου και τη βλέπεις συχνά εκεί να πίνει μόνη ή με φίλες, μία συνάδελφο που έχετε συνεργασία στη δουλειά και έχετε πολλά κοινά, μία...μία...μία...
Ρε γαμώ την καταδίκη μου, κάνετε σα να έπεσε έλλειψη σε μουνιά που ξέρετε ή μπορείτε να γνωρίσετε και πάτε και κάνετε το ζητιάνο στο δρόμο;
Απορώ δηλαδή...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
εγω παντως στο mega gym στην κηφισια καποιες νεαρες ομορφες απο 22 μεχρι 28 που ειχε. οσες απο αυτες ειχαν γκομενο , τα ειχαν με κατι μετριους και πατσαβουριδες αλλα αυτοι ητανε φραγκατοι.
αυτες παντελως αχρηστες, η αλλη ανεργη, η αλλη φοιτητρια , η αλλη εκανε μεταπτυχιακο χωρις να εχει δουλεψει ποτε στην ζωη της, ειχανε βρει τους αγαπουληδες και τους ετρωγαν μισο μηνιατικο καθε μηνα, αντε μετα εσυ να προσπαθησεις να βρεις ωραια γκομενιτσα και νεαρη, μονο με την εμφανιση σου.
εννοειται οτι η μετρια εμφανιση του αλλου αντισταθμιζεται απο τα φραγκα που θα ξοδεψει για αυτην, και ετσι το 99% απο τις νεαρες ωραιες καταληγουν με φραγκατους,
τωρα αν ο αλλος ειναι και ωραιος ειναι και λεφτας και βρει ωραια, αυτο ανηκει στο 1%
Ε ναι ρε μαν. Αυτό ισχύει.
Η εμφάνιση χάνει σε αξία από τα φράγκα, την ισχύ, την εξουσία κτλ. :2funny: Αποτελεί μετεπειτα κριτήριο επιλογής άνδρα από τις γυναίκες. Όμως δεν χάνεσαι. Αρκεί να μην χορηγείς και βγεις δεδομένος και χαμένος. Με τα όποια προσόντα σου πλασάρεις εαυτόν ως μπήχτη. Διότι αγαπητέ φίλε, ως πότε θα μαμουνιζει με τον λεφτά; :2funny:
άπαξ και τον πήρε για λεφτά δεν τον πήρε για άνδρα. Συνεπώς θα αναζητήσει άλλον να την ψεκάσει. :rockon:Το ερώτημα είναι...θες μονιμότητα ή απλά να γαμάς; για μένα όπως κατάντησε
η κοινωνία, αξίζει να γαμάς οπότε βρίσκεις κάτι καλό.
Και τι κάνεις; πας να το βρεις. Μην ανησυχείς. Όποιος ψάχνει, βρίσκει.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Στοχευμένο καμάκι λέγεται όταν συναντάς την ίδια γκόμενα σχεδόν κάθε πρωί στη στάση για το λεωφορείο, που πας για δουλειά. Μία κοπελίτσα που σου φτιάχνει τον take-away καφέ σου και την ξέρεις με το μικρό της όνομα, την κοπελίτσα που σου ζυγίζει τα λεμόνια στο σούπερ-μάρκετ, το καριολάκι στο μπαράκι που πίνεις τα ποτά σου και τη βλέπεις συχνά εκεί να πίνει μόνη ή με φίλες, μία συνάδελφο που έχετε συνεργασία στη δουλειά και έχετε πολλά κοινά, μία...μία...μία...
Ρε γαμώ την καταδίκη μου, κάνετε σα να έπεσε έλλειψη σε μουνιά που ξέρετε ή μπορείτε να γνωρίσετε και πάτε και κάνετε το ζητιάνο στο δρόμο;
Απορώ δηλαδή...
Οτιδηποτε αφορά γνήσιο τετ α τετ λέγεται καμάκι. Κατά την ίδια λογική, εγώ που θεωρώ μακράν καλύτερο το καμάκι σε πελάτισσες από δουλειά λόγω οικειότητας (και είναι ισως το μόνο που συμφωνούμε όλοι) :2funny: δεν βρίσκω κανέναν λόγο να του βάλω ταμπέλα.

:rockon:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
Οτιδηποτε αφορά γνήσιο τετ α τετ λέγεται καμάκι. Κατά την ίδια λογική, εγώ που θεωρώ μακράν καλύτερο το καμάκι σε πελάτισσες από δουλειά λόγω οικειότητας (και είναι ισως το μόνο που συμφωνούμε όλοι) :2funny: δεν βρίσκω κανέναν λόγο να του βάλω ταμπέλα.

:rockon:
Αν και είμαι αντίθετος στο άμεσο καμάκι στη δουλειά ως ένδειξη αντιεπαγγελματισμού, αν έχεις τον τρόπο σου μπορείς να το περάσεις κεκαλυμμένο. Και ναι, είναι προτιμότερο από αυτό της Ερμού και σαφέστατα πιο αποδοτικό, μη γελιόμαστε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Αν και είμαι αντίθετος στο άμεσο καμάκι στη δουλειά ως ένδειξη αντιεπαγγελματισμού, αν έχεις τον τρόπο σου μπορείς να το περάσεις κεκαλυμμένο. Και ναι, είναι προτιμότερο από αυτό της Ερμού και σαφέστατα πιο αποδοτικό, μη γελιόμαστε.
Τα έχουμε πει.
Είναι κερδοφόρο διότι έχεις μεγισττη οικειότητα :rockon:
αλλά...πρώτον είσαι ακίνητος άρα φαίνεσαι πάρα πολύ
σε οτιδήποτε κι ακούγεσσι ακόμα περισσότερο. :confused:
Και δεύτερον δεν πας εσύ αλλά έρχονται αυτές όταν εκείνες θέλουν οπότε χάνεις σε ριξιές. :confused: Ουσιαστικά
ο δρόμος κι η δουλειά είναι
οι καλές λύσεις. Τα έχω δοκιμάσει όλα.

:sleeping:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Στοχευμένο καμάκι λέγεται όταν συναντάς την ίδια γκόμενα σχεδόν κάθε πρωί στη στάση για το λεωφορείο, που πας για δουλειά. Μία κοπελίτσα που σου φτιάχνει τον take-away καφέ σου και την ξέρεις με το μικρό της όνομα, την κοπελίτσα που σου ζυγίζει τα λεμόνια στο σούπερ-μάρκετ, το καριολάκι στο μπαράκι που πίνεις τα ποτά σου και τη βλέπεις συχνά εκεί να πίνει μόνη ή με φίλες, μία συνάδελφο που έχετε συνεργασία στη δουλειά και έχετε πολλά κοινά, μία...μία...μία...
Ρε γαμώ την καταδίκη μου, κάνετε σα να έπεσε έλλειψη σε μουνιά που ξέρετε ή μπορείτε να γνωρίσετε και πάτε και κάνετε το ζητιάνο στο δρόμο;
Απορώ δηλαδή...
κατα δηλωση τους , τους ζητιανους κανουν...
αφου τα παρακαλια για δωρεαν σεξ δε πιανουν, μετα αναγκαζονται να πανε μεταξουργειο να πλερωσουν!

ΚΑΤΑΝΤΙΑ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οτιδηποτε αφορά γνήσιο τετ α τετ λέγεται καμάκι. Κατά την ίδια λογική, εγώ που θεωρώ μακράν καλύτερο το καμάκι σε πελάτισσες από δουλειά λόγω οικειότητας (και είναι ισως το μόνο που συμφωνούμε όλοι) :2funny: δεν βρίσκω κανέναν λόγο να του βάλω ταμπέλα.

:rockon:
α μπερδευεις και τα προσωπικα με τα επαγγελματικα σου! τελεια!!!
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
Στοχευμένο καμάκι λέγεται όταν συναντάς την ίδια γκόμενα σχεδόν κάθε πρωί στη στάση για το λεωφορείο, που πας για δουλειά. Μία κοπελίτσα που σου φτιάχνει τον take-away καφέ σου και την ξέρεις με το μικρό της όνομα, την κοπελίτσα που σου ζυγίζει τα λεμόνια στο σούπερ-μάρκετ, το καριολάκι στο μπαράκι που πίνεις τα ποτά σου και τη βλέπεις συχνά εκεί να πίνει μόνη ή με φίλες, μία συνάδελφο που έχετε συνεργασία στη δουλειά και έχετε πολλά κοινά, μία...μία...μία...
Ρε γαμώ την καταδίκη μου, κάνετε σα να έπεσε έλλειψη σε μουνιά που ξέρετε ή μπορείτε να γνωρίσετε και πάτε και κάνετε το ζητιάνο στο δρόμο;
Απορώ δηλαδή...
Το ιδιο εγραψα και πιο πισω. η μοναδικη περιπτωση χωρις να φτυσεις αιμα οπου μπορεις να βγαλεις γκομενα με αρκετα υψηλο ποσοστο επιτυχιας.
στην τελικη, αν δε σε γουσταρει η μπαριστα απο το καφε που περνας καθε μερα, θα εχει μια ξαδερφη η φιλη μαζι που θα μπορεις να παιξεις μπαλα.
λεμε τα ιδια με σοβαρα επιχειρηματα που φερνουν καλο αποτελεσμα βαση στατιστικων και ο αλλος επιμενει να τη πεφτει σε αγνωστες, ο αλλος πεταει κατι μπουρδες για αλβανιδες
και ελλενιδιαση και τα @@ μου κουνιοντε.
οπως κατι τυπους που θυμαμαι πριν 15+ απο το σχολειο οι οποιοι δεν εχουν βγει ποτε απο τα ορια του νομου και δε ξερουν τι γινεται πιο εξω.
πιστευουν στο πατρις-θρησκεια-οικογενεια, δεν εχουν κανει τπτ να εξελιχθουνε σαν ατομα, πρωτα απο ολα για τον ιδιο τους τον εαυτο
και ολη μερα γκρινιαζουν και λενε πως για ολα φταινε οι μεταναστες, οι γυφτοι, οι ελλεινιδες αλλα ποτε δε θα καταλαβουν πως ο
μοναδικος φταιχτης ειναι το κλουβιο τους το κεφαλι.
δεν λεω σε καμια περιπτωση πως ολα ειναι ροδινα εξω και περιμενουν ολες με ανοιχτα ποδια, οι εργοδοτες δινουν ολοι 1500ευρω για να εισαι στο γραφειο τους 9-15.00
αλλα ρε πστ μου καπου ωπα δηλ, πατηστε φρενο και κατεβαστε 1 ταχυτητα στις μλκιες...

εξαιρουντε τα τρολ :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom