Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Ναί εμείς οι παπατζήδες δέν ξέρουμε από αυτά. Εμείς μόνο από ψέματα καί πουστιές γνωρίζουμε!!
Δέν ξέρω άν είναι τό ευκολότερο πράγμα νά θαμπώσεις ενα μουνί, αλλά γιά νά τό λές...θά έχεις μεγάλη πείρα. :jade:

Δηλαδή επειδή είμαστε άνδρες, καί ίσως δέν σπουδάσαμε, δέν εργαστήκαμε, δέν τσαλακωθήκαμε, είναι η αιτία πού δέν γινόμαστε αποδεκτοί ?
Η κοινωνικοποίηση θά πρέπει νά μάς είναι αρεστή, όχι εμπόδιο καί νά τήν κάνουμε αγγαρεία μέ τό ζόρι. Καί αναγκαία γιά γνωρίμια...μέ γκόμενες.
Πολλές φορές μάλιστα η κοινωνικοποίηση, συμβάλει σέ καλύτερη καί πιό ανθεκτική ψυχική υγεία...όλα μέ μέτρο βέβαια!! :coffee:
ρε τυπε σοβαρα? δε ξερεις να θαμπωσεις ενα μουνι? να παιξεις μπαλα με απλες πασουλες, οχι τιποτα τριπλες σαν το μεσσι!
μεσα στο πρωτο μισαωρο πρεπει να καταλαβαινεις τον τροπο με τον οποιο σκοραρεις στην εκαστοτε γκομενα... τωρα αν εσυ ξεκινας με πολιτικη/θρησκευτικα και γενικα ακραια ζητηματα (πχ αν η αλλη ειναι βιγκαν η γατοφιλη και εσυ δεν εισαι καηκες)
τοσο δυσκολο ειναι να την κανει να σου πει τα ενδιαφεροντα της και εσυ να το συνεχισεις , ασχετα αν σε αφηνουν αδιαφορο?
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
αρχικά όποιος πάει σε πουτάνες και είναι παντρεμένος είναι ναυάγιο.

πρώτον γιατί δεν είχε τα αρχίδια να μείνει ανύπαντρος και να κάνει ό,τι γουστάρει και δεύτερον γιατί σημαίνει πως παντρεύτηκε κάποια απλά για να την παντρευτεί χωρίς να τον ικανοποιεί 100%

πείτε πρώτα αυτές τις αλήθειες και μετά να πείτε για τον πάπια και για τον κάθε πάπια (που τον λέω σαν παράδειγμα, δεν είμαι δικηγόρος)
τυπε μπορει απλα να ειναι παντρεμενος για τα παιδια. ουκ ολιγες φορες εχουμε και ξερουμε ζευγαρια που αλληλοκερατωνονται φανερα και απλα στο σπιτι ειναι ολα καλα μονο για τα παιδια...
και ειναι μια χαρα αρχιδατοι! ουτε τους νοιαζει τι θα πει ο κοσμος και μια χαρα ζωη κανουν χωρις εντασεις σε αντιθεση με το μονοπλευρο κερατο.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
Να πεις ρε πουστη μου κατι σωστο ετσι για να κουβεντιασουμε και λιγο.Ποιος ειναι μονος ρε τυπε?ποιος αντρας νιωθει μονος αν δεν εχει γκομενα? μονο τα ναυαγια.Αποδεκτοι? απο ποιον?θα με αποδεκτουν εμενα αν εχω γκομενα?μαλακα ποσο μικρος νιωθεις.Το αλλο που λες για τους αντρες.Ναι θα βγω και με αντρες εχω και φιλους τι να κανουμε τωρα?
Παίζει μεγάλο ρόλο η ηλικία.
Από μία ηλικία και μετά, ναι, θα νιώσεις μόνος.
Εικάζω ότι αυτή η ηλικία πρέπει να είναι περίπου τα 55.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
αρχικά όποιος πάει σε πουτάνες και είναι παντρεμένος είναι ναυάγιο.

πρώτον γιατί δεν είχε τα αρχίδια να μείνει ανύπαντρος και να κάνει ό,τι γουστάρει και δεύτερον γιατί σημαίνει πως παντρεύτηκε κάποια απλά για να την παντρευτεί χωρίς να τον ικανοποιεί 100%

πείτε πρώτα αυτές τις αλήθειες και μετά να πείτε για τον πάπια και για τον κάθε πάπια (που τον λέω σαν παράδειγμα, δεν είμαι δικηγόρος)
Δες ποσο κοστίζει το διαζύγιο και πως φακλανοποιουνται οι μουνες και μετά μας μιλάς
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
ρε τυπε σοβαρα? δε ξερεις να θαμπωσεις ενα μουνι? να παιξεις μπαλα με απλες πασουλες, οχι τιποτα τριπλες σαν το μεσσι!
μεσα στο πρωτο μισαωρο πρεπει να καταλαβαινεις τον τροπο με τον οποιο σκοραρεις στην εκαστοτε γκομενα... τωρα αν εσυ ξεκινας με πολιτικη/θρησκευτικα και γενικα ακραια ζητηματα (πχ αν η αλλη ειναι βιγκαν η γατοφιλη και εσυ δεν εισαι καηκες)
τοσο δυσκολο ειναι να την κανει να σου πει τα ενδιαφεροντα της και εσυ να το συνεχισεις , ασχετα αν σε αφηνουν αδιαφορο?
Πού νά ξέρω εγώ από αυτά ? Ηρθα εδώ γιά νά μάθω!!
Εσύ φαίνεσαι πολύ έμπειρος μέ τίς γκόμενες, τίς έχεις γιά πλάκα έέέ ?
Στό πρώτο μισάωρο τίς καταλαβαίνεις εσύ ε ? Μπράβο ωραίος.
Εέέ...τί νά πώ είναι καί θέμα αντίληψης μάλλον. Πού θά πάει θά τίς καταλάβω καί εγώ...σιγά-σιγά!! :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Όλοι ξέρουμε τις παραξενιές των ελλεινιδων..Παρατήρησα σήμερα μια αλβανίδα μικρή,γεννημένη εδώ πιθανά,που είχε ξεκάθαρα συμπεριφορά νοοτροπία και κουλτούρα ελλεινιδας,σε αντίθεση με τις αλβανίδες που γεννήθηκαν έξω,που έχουν εντελώς άλλη συμπεριφορα..Πολλες Αλβανίδες,και άλλες ξένες που γεννιούνται εδω έχω δει ότι μετατρέπονται σε κλασικές ελλεινιδες σε συμπεριφορά και νοοτροπία..Μήπως τελικά είναι όλα θέμα γλώσσας και κουλτούρας?Εννοώ ακόμα και μια Γιαπωνέζα αν ερθειεδώ και μαθειτα Ελληνικά σε λίγο καιρό θα έχει μετατραπεί και αυτή σε γνήσια Ελλεεινιδα..Μηπως τελικά το πρόβλημα είναι στη γενικότερη(ψιλομεσανατολικη) κουλτούρα της χώρας,και όχι στις γυναίκες?Μια παροιμία λέει στο σκυλάκι σου όπως το μάθεις..Θα μπορούσαμε να κάνουμε επίσημη γλώσσα τα Αγγλικά και να επιβάλλουμε ξένη κουλτούρα και νοοτροπία στη χώρα..Πιστεύετε ότι οι Ελληνίδες θα άλλαζαν κουλτούρα, συμπεριφορά,τρόπο σκέψης,νοοτροπία αν γινότανε κάτι τέτοιο?
Η απάντηση είναι πιο απλή. Οι αλβανοί έχουν ενσωματωθεί εν πολλοίς στην ελ κοινωνία και κουλτούρα εδώ και χρόνια.
Οι νεαρές αλβανίδες, που είναι πιθανότατα δεύτερης γενιάς εδώ, έχουν μεγαλώσει σε ένα περιβάλλον με ελληνίδες (σχολείο, παρέες κλπ.) άρα είναι λογικό να υιοθετούν ασυνείδητα την επικρατούσα νοοτροπία του οικείου τους περιβάλλοντος.
Το ίδιο ισχύει και για τα αγόρια.
Δεν έχει σχέση η γλώσσα νομίζω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Παίζει μεγάλο ρόλο η ηλικία.
Από μία ηλικία και μετά, ναι, θα νιώσεις μόνος.
Εικάζω ότι αυτή η ηλικία πρέπει να είναι περίπου τα 55.
τις αλλες τις μαλακιες που λεει δεν τις σχολιαζεις?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
Όλα είναι στη κουλτούρα και τη γλώσσα.μια μαύρη από το Κονγκό αν έρθει εδώ και μάθει ελληνικά.θα αποκτήσει αμέσως τον ιό της ελλεινιδιασης..
Βρες τοτε μια απ στην φανταστικη σκιπερια που δεν θα ξερει την τυφλα της βαλτε κι εναν χοτζα απο πανω σας και πορευθειτε -μεχρι εκει ειστε μερικοι καζανοκεφαλοι.Αν δεν σ αρεσει μη σε κραταμε αλλο εδω, στο καλο κι απ το πεζοδρομιο. Υγ- Εχω μπεκωσει μια αλβα με ελληνικη νοοτροπια σαν ιερεια κ στο σεξ δυναμιτης που μ εδωσε τον π@υτσο στο χερι, με ανεση θα ανταγωνιζοταν την καλυτερη ρωσιδα.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
τις αλλες τις μαλακιες που λεει δεν τις σχολιαζεις?
Δεν ξέρω γιατί το γράφεις αυτό, αλλά δεν επιλέγω ποιόν θα σχολιάσω, αλλά το τι θα σχολιάσω.
Αν έχω κάποια γνώμη αρνητική ή θετική σχετικά με κάτι που μπορώ να στηρίξω με επιχειρήματα, θα το πω.
Πιθανό να έχει πει και μαλακίες μπόλικες, αλλά ξαναλέω δε δίνω ιδιαίτερη σημασία στο ποιός το λέει (εκτός και αν λέει σωρηδόν μαλακίες).
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
εφόσον δεν κάνω κάτι παράνομο δεν γίνεται να γίνω θέμα!
Παράνομο δεν είναι με τίποτα. Το να πάθεις ζημιά κάνοντας καμάκι γίνεται μόνο με δύο τρόπους.

1) να είσαιι καραμαλάκας πρώτης γραμμής με φοβερή ενόχληση πολλών βαθμών σε γκόμενες
και συνεχόμενη. :confused:
Οπότε, κάποια μέλη εδώ
δεν έχουν κίνδυνο διότι είναι τόσο άσχετοι καθυστέρες
που θα τους μπουζούριαζαν :2funny:αλλά ακριβώς επειδή είναι δειλοί δεν πάνε και την γλυτώνουν.

2) να είσαι ολόσωστος (σιγά το δύσκολο) αλλά να σε μισούν, να στην στήσουν,
να πουν ψέματα, να φέρουν κινήματα και να έχουν ψεύτικο λόγο εξόντωσης. :2funny:

Αν φτάσουμε όμως εκεί, δεν πρέπει να βγαίνουμε και από το σπίτι μας.

:rockon:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
Παράνομο δεν είναι με τίποτα. Το να πάθεις ζημιά κάνοντας καμάκι γίνεται μόνο με δύο τρόπους.

1) να είσαιι καραμαλάκας πρώτης γραμμής με φοβερή ενόχληση πολλών βαθμών σε γκόμενες
και συνεχόμενη. :confused:
Οπότε, κάποια μέλη εδώ
δεν έχουν κίνδυνο διότι είναι τόσο άσχετοι καθυστέρες
που θα τους μπουζούριαζαν :2funny:αλλά ακριβώς επειδή είναι δειλοί δεν πάνε και την γλυτώνουν.

2) να είσαι ολόσωστος (σιγά το δύσκολο) αλλά να σε μισούν, να στην στήσουν,
να πουν ψέματα, να φέρουν κινήματα και να έχουν ψεύτικο λόγο εξόντωσης. :2funny:

Αν φτάσουμε όμως εκεί, δεν πρέπει να βγαίνουμε και από το σπίτι μας.

:rockon:
Πάπιας ο δήμιος τους
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
είναι από αυτούς που γαμάει πουτάνες και αυτές χύνουν ποτάμια υγρών στο πάτωμα?

συγνώμη αν είναι τέτοιος, δεν το ήξερα και κάθισα να του απαντήσω :2funny:
Πιστεύω με παρακολουθούν κάποιοι επειδή τους ξεσκίζω. Τελευταία όπου πάω
με κοιτούν περίεργα.
Το κατάλαβα ότι είναι το γνωστό παρεάκι επειδή κάνει γούβα το παντελόνι τους.
Κάποιος τους έκοψε
τ αρχίδια.

:2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Παράνομο δεν είναι με τίποτα. Το να πάθεις ζημιά κάνοντας καμάκι γίνεται μόνο με δύο τρόπους.

1) να είσαιι καραμαλάκας πρώτης γραμμής με φοβερή ενόχληση πολλών βαθμών σε γκόμενες
και συνεχόμενη. :confused:
Οπότε, κάποια μέλη εδώ
δεν έχουν κίνδυνο διότι είναι τόσο άσχετοι καθυστέρες
που θα τους μπουζούριαζαν :2funny:αλλά ακριβώς επειδή είναι δειλοί δεν πάνε και την γλυτώνουν.

2) να είσαι ολόσωστος (σιγά το δύσκολο) αλλά να σε μισούν, να στην στήσουν,
να πουν ψέματα, να φέρουν κινήματα και να έχουν ψεύτικο λόγο εξόντωσης. :2funny:

Αν φτάσουμε όμως εκεί, δεν πρέπει να βγαίνουμε και από το σπίτι μας.

:rockon:
3) να στιγματιστείς ως πέφτουλας και να μη σε παίρνει καμμία στα σοβαρά, οπότε θα είναι σαν να βγαίνεις για έναν καθημερινό περίπατο.:confused:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Πού νά ξέρω εγώ από αυτά ? Ηρθα εδώ γιά νά μάθω!!
Εσύ φαίνεσαι πολύ έμπειρος μέ τίς γκόμενες, τίς έχεις γιά πλάκα έέέ ?
Στό πρώτο μισάωρο τίς καταλαβαίνεις εσύ ε ? Μπράβο ωραίος.
Εέέ...τί νά πώ είναι καί θέμα αντίληψης μάλλον. Πού θά πάει θά τίς καταλάβω καί εγώ...σιγά-σιγά!! :think:
Πες τον πάπια να σου δείξει τα μυστικά του!!! Εγώ δεν είμαι καλός δάσκαλος και είμαι και μοναχοφαης
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
3) να στιγματιστείς ως πέφτουλας και να μη σε παίρνει καμμία στα σοβαρά, οπότε θα είναι σαν να βγαίνεις για έναν καθημερινό περίπατο.:confused:
Θα σου απαντήσω από σεβασμό στον Γλυφομουνίξ που σε άφησε να "ζήσεις" :2funny:
και επειδή το έχεις ανάγκη
να δεις αν ανήκεις σε όσους απαντώ. :confused:

Αν και αυτό που αναφέρεις δεν αποτελεί κίνδυνο, απλά δεν γίνεται να στιγματιστείς διοτι βρίσκεσαι σε ανοικτό χώρο. Κατά συνέπεια κανεις δεν ασχολείται το επόμενο λεπτό με εσένα. Η ζωή πάει μπροστά. Όλοι οι όλες προχωρούν. Εκτός βέβαια αν την πέφτεις κάθε 5 μέτρα και ουρλιάζεις σαν δαιμονισμένος. Τότε ναι, στιγματιζεσαι.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
Άμα δώσει τηλέφωνο σε άγνωστο μπορεί να μπλέξει σε ιστορίες. Μόνο καμμιά χαζή που δεν αντιλαμβάνεται τον κίνδυνο μπορεί να το κάνει.
Σιγά το πρόβλημα. Μέχρι κι εγώ ως άνδρας όταν πέσω
σε τρελλή, την βάζω φραγή και όλα κομπλέ.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.095
Πόντοι
2.356
αρχικά όποιος πάει σε πουτάνες και είναι παντρεμένος είναι ναυάγιο.

πρώτον γιατί δεν είχε τα αρχίδια να μείνει ανύπαντρος και να κάνει ό,τι γουστάρει και δεύτερον γιατί σημαίνει πως παντρεύτηκε κάποια απλά για να την παντρευτεί χωρίς να τον ικανοποιεί 100%
Όσοι παντρεύονται είναι άνδρες που το έχουν μέσα τους ή άνδρες που θέλουν μια μάνα νούμερο 2.

:2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Θα σου απαντήσω από σεβασμό στον Γλυφομουνίξ που σε άφησε να "ζήσεις" :2funny:
και επειδή το έχεις ανάγκη
να δεις αν ανήκεις σε όσους απαντώ. :confused:

Αν και αυτό που αναφέρεις δεν αποτελεί κίνδυνο, απλά δεν γίνεται να στιγματιστείς διοτι βρίσκεσαι σε ανοικτό χώρο. Κατά συνέπεια κανεις δεν ασχολείται το επόμενο λεπτό με εσένα. Η ζωή πάει μπροστά. Όλοι οι όλες προχωρούν. Εκτός βέβαια αν την πέφτεις κάθε 5 μέτρα και ουρλιάζεις σαν δαιμονισμένος. Τότε ναι, στιγματιζεσαι.

:2funny:

Κάτι δεν έχεις καταλάβει με τον Γλυφομουνίξ και το πώς τελείωσαν οι κόντρες που είχα μαζί του.

Το ότι δεν στιγματίζεσαι σε μία μικρή πόλη είναι μόνο στη φαντασία σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom