Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Εδώ ρε σκατόψυχε γελάς με έναν πεθαμένο, ρεντίκολο της κοινωνίας. Και πανηγυρίζεις που εσύ ζεις. Πόσο πιο γελοίος μαλάκας καραγκιόζης μπορούσες να γίνεις ρε σούργελο;



Για να με ταπώσεις πρέπει να με φτάσεις, εσύ φτάνεις ως τη φτέρνα μου και ένα πατημένο σκατό.

Επειδή έπαθες ήττα γιατί κατά βάθος είσαι κόπανος, άρχισες πάλι το παπαριλίκι με τα σόσιαλ γιατί είσαι τόσο τίποτα που δεν έχεις τίποτα άλλο να πεις.

Το πόσο θα μιλήσω ρεντίκολο και πότε δε θα μου το πει ένας looser όπως τα μούτρα σου. Εγώ μιλάω ΜΟΝΟ για μένα, εσύ στο μυαλό σου μας βάζεις όλους μαζί λες και είμαστε καμία ομάδα γιατί η νοημοσύνη σου είναι σε εμβρυακό επίπεδο ακόμη.

Τα αρχίδια μου είναι στη θέση μου, εσύ είσαι ένα αρχίδι και τίποτα παραπάνω και μάλλον για αυτό έχεις μία εμμονή με τα δικά μου αρχίδια.

Κάτι τελευταίο: μην το παίζεις άντρας, οι άντρες μιλάνε λίγο και λένε πολλά.

Και τώρα άντε στα τσακίδια και ακόμη παραπέρα. Γράψε ό,τι θέλεις, μόνος σου τα διαβάζεις εξάλλου και μόνος σου χειροκροτείσαι.
Ότι και να κάνεις ξεφτιλίστηκες :2funny:διότι τα εισαγωγικά υπάρχουν και το χαμόγελο πάει στα ναυάγια που "αυτοκτονούν" ευρισκόμενο στον πάτο του ποστ. Κάτσε τώρα και τραγούδα. Πήγαινε τώρα να κάνεις τον πυροσβέστη εκεί που πρέπει εδώ μέσα. Αλλά εκεί γαργάρα. Αυτά και βρίζε οσο θες. :2funny:
Σε ενοχλεί η αλήθεια.
Πάω να συνεχίσω το γαμήσι.


:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Τι κάρτες λέτε ρε παιδιά?δηλαδή ποια θα κάνει πρώτη τη κίνηση να σε πάρει τηλέφωνο?απορώ πόσο χρόνω είναι μερικοί..σαν 13χρονα τα λένε..
Αυτά δέν γίνονται στήν Ελλάδα!!
Στήν Νέα Υόρκη συμφωνώ, εδώ θέλει διαφορετικούς τρόπους...καί άν!! :think:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615
Ότι και να κάνεις ξεφτιλίστηκες :2funny:διότι τα εισαγωγικά υπάρχουν και το χαμόγελο πάει στα ναυάγια που "αυτοκτονούν" ευρισκόμενο στον πάτο του ποστ. Κάτσε τώρα και τραγούδα. Πήγαινε τώρα να κάνεις τον πυροσβέστη εκεί που πρέπει εδώ μέσα. Αλλά εκεί γαργάρα. Αυτά και βρίζε οσο θες. :2funny:
Σε ενοχλεί η αλήθεια.
Πάω να συνεχίσω το γαμήσι.


:rockon:
Είδες ότι σε μένα μαγκιές δεν παίρνει, σε κάνω σκόνη πανεύκολα, και είναι σα να κλέβω εκκλησία και κατά βάθος δεν το θέλω.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
.
Είδες ότι σε μένα μαγκιές δεν παίρνει, σε κάνω σκόνη πανεύκολα, και είναι σα να κλέβω εκκλησία και κατά βάθος δεν το θέλω.
Έχεις να πεις κάτι για τα εισαγωγικά και ότι σου ανέπτυξα; δεν έχεις! :2funny:
Θα πας να αξιολογήσεις άλλες καταστάσεις εδώ μέσα που κοιτάς το φεγγάρι και δεν μιλάς κάνοντας γάργαρα;
δεν θα πας!
Κάτσε και βρίζε.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Κάνεις ότι δεν αντιλαμβάνεσαι το χιούμορ, ενώ ισχύει το εντελώς αντίθετο...Δεν ήταν ειρωνικό, ήταν χιούμορ, όπως οι "γατομάνες" και "εκδρομόγριες" που καθόλου δε με ενόχλησε και γέλασα να σου πω την αλήθεια. Και να ξέρεις ότι μπορώ να αντιληφθώ ποιός έχει αίσθηση χιούμορ, αν διαβάσω μόνο πέντε προτάσεις που θα πει.
Τέλος πάντων, ο καθένας συνεχίζει το δρόμο του και όλα κομπλέ.
Όσο χιούμορ είναι το δικό σου αλλο τόσο είναι και το δικό μου. Όπως μηδένισες κάτι μηδένισα κι εγώ. Εξάλλου το τελείωμα του ποστ μου ήταν ότι δεν σε βάζω μαζί με κάτι αλλά σκουπίδια.

:2funny:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615
.

Έχεις να πεις κάτι για τα εισαγωγικά και ότι σου ανέπτυξα; δεν έχεις! :2funny:
Θα πας να αξιολογήσεις άλλες καταστάσεις εδώ μέσα που κοιτάς το φεγγάρι και δεν μιλάς κάνοντας γάργαρα;
δεν θα πας!
Κάτσε και βρίζε.

:2funny:
Στον κάδο απορριμμάτων και γρήγορα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Κάτι πρέπει να γίνει με τον ψυχοπαθή που σε κάθε ποστ στο νήμα της εξόντωσης μου, τσακώνεται με άλλους
κι αναφέρει εμένα. :2funny:
Τσακώνεται με τον κωλόγερο και βρίζει εμένα. Το ίδιο κι
ο κωλόγερος. :2funny: Άρα για να με βρίζουν κι οι δύο ενώ τσακώνονται ταυτόχρονα, σημαίνει ότι πονούν αφόρητα από όσα γράφω.

Προσπαθούν με κάθε τρόπο να με διώξουν. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί δεν με διώχνουν. :2funny:
Κάτι που μας οδηγεί στο συμπέρασμα μαζοχισμού.
Μαζευτείτε βρε μαλάκες οι ενδιαφερόμενοι να κάνετε αναφορές αφού σας γαμάω κάθε μέρα. Κι από γαμιάς σας να γίνω κι ήρωας. :rockon:Έτσι κι αλλιώς εγώ απαντώ στην πραγματική ζωή με τον δικό μου τρόπο και συγκεκριμένα στα χόμπυ σας.

Ότι καταλαβαίνει κανείς.
Τι; το πιστέψατε;

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Δε φτιάχνετε κάνα άλλο θρεντ να λέτε τα δικά σας?εδώ όλο σπαμαρετε..θέλουμε να μιλάμε για ελλεινιδες..κατά τα άλλα ο αντίστενης ήξερε να μου σβήσει χθες το ωραίο θεματακι που έφτιαξα..
Δεν δίνεις την απαιτούμενη έμφαση. Ως σωστό τρολ που είσαι :2funny: και απλά γράφεις μαλακίες μήπως και υπάρξει ροή, πρέπει να έχεις γερά πατήματα. Αφού δεν τα καταφέρνεις να τραβάς κόσμο, βρες άλλη λύση. Βρες μια γκόμενα.

:rockon:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Αυτά δέν γίνονται στήν Ελλάδα!!
Στήν Νέα Υόρκη συμφωνώ, εδώ θέλει διαφορετικούς τρόπους...καί άν!! :think:
Γιατί δεν γίνονται Ελλάδα; Ο απλός λαός δεν τα κάνει, αλλά σε ανώτερες κοινωνικές κι επαγγελματικές κατηγορίες παίζει κάρτα. Εγώ χρησιμοποιούσα από τα 90ς. Μιλάω για επαγγελματική κάρτα, την οποία χρησιμοποιούσες και για γνωριμίες σε ασφαλή περιβάλλοντα, όπως κοσμικές εκδηλώσεις, συγκεντρώσεις συναδέλφων κλπ. Τότε είχα κύκλο στα Β. Προάστεια και τα έβλεπα.

Βέβαια αργότερα, στη Γαλλία, το πήγα ένα βήμα παραπέρα, με ξεχωριστή κάρτα για γκομενοδουλειές και με διαφορετικό χρώμα για να μην την μπερδεύω με την επαγγελματική. Όντως αυτό δεν ξέρω αν το κάνουν άλλοι.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Γιατί δεν γίνονται Ελλάδα; Ο απλός λαός δεν τα κάνει, αλλά σε ανώτερες κοινωνικές κι επαγγελματικές κατηγορίες παίζει κάρτα. Εγώ χρησιμοποιούσα από τα 90ς. Μιλάω για επαγγελματική κάρτα, την οποία χρησιμοποιούσες και για γνωριμίες σε ασφαλή περιβάλλοντα, όπως κοσμικές εκδηλώσεις, συγκεντρώσεις συναδέλφων κλπ. Τότε είχα κύκλο στα Β. Προάστεια και τα έβλεπα.

Βέβαια αργότερα, στη Γαλλία, το πήγα ένα βήμα παραπέρα, με ξεχωριστή κάρτα για γκομενοδουλειές και με διαφορετικό χρώμα για να μην την μπερδεύω με την επαγγελματική. Όντως αυτό δεν ξέρω αν το κάνουν άλλοι.
Σέ επαγγελματικές κατηγορίες συμφωνώ 100%
Εγώ έλεγα γιά τίς απλές καθημερινές γνωριμίες, είναι λίγο...as it should αυτό.
-Κάπως μέ τό γάντι δηλαδή-
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Σέ επαγγελματικές κατηγορίες συμφωνώ 100%
Εγώ έλεγα γιά τίς απλές καθημερινές γνωριμίες, είναι λίγο...as it should αυτό.
Άμα το κάνεις όμως και σε καθημερινές γνωριμίες, σε περιβάλλοντα που ταιριάζει βέβαια κι όχι στο δρόμο, είσαι ένα βήμα πιο μπροστά από τους άλλους. Όσο πιο προχωρημένος φαίνεται κάποιος τόσο περισσότερο εντυπωσιάζει, κι αυτό βέβαια είναι προς όφελός του.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μονή περίπτωση να σε παρει τηλέφωνο ελλεινιδα..είναι να φτιάξεις κάρτες που να λένε ότι είσαι πλαστικός. Χειρουργός..θα σε πάρουν σίγουρα τηλέφωνο μπας και της κανείς τζάμπα πλαστικές..
Εσύ λοιπόν γιατί δεν φτιάχνεις τέτοιες κάρτες; :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
ρε μπας και μοιραζεις μουρλοκαρτες με το μουρλοκινητο σου στην ερμου?
Δεν απάντησε ο άλλος
κι ήρθες εσύ ως βαρύ πυροβολικό να υποθέσω; :2funny: ότι μπορώ κάνω
ο έρημος. Δεν είμαστε όλοι πετυχημένοι όπως εδώ μέσα.

:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μονή περίπτωση να σε παρει τηλέφωνο ελλεινιδα..είναι να φτιάξεις κάρτες που να λένε ότι είσαι πλαστικός. Χειρουργός..θα σε πάρουν σίγουρα τηλέφωνο μπας και της κανείς τζάμπα πλαστικές..
Αν είσαι Πλαστικός Χειρουργός, δέν αποκλείεται ήδη νά σέ ξέρουν!! :wink:
Άμα το κάνεις όμως και σε καθημερινές γνωριμίες, σε περιβάλλοντα που ταιριάζει βέβαια κι όχι στο δρόμο, είσαι ένα βήμα πιο μπροστά από τους άλλους. Όσο πιο προχωρημένος φαίνεται κάποιος τόσο περισσότερο εντυπωσιάζει, κι αυτό βέβαια είναι προς όφελός του.
Σίγουρα!!
Αν οι συναντήσεις τών γνωριμιών, διενεργούνται σέ πιό υψηλό επιπέδο, σαφώς...αναμφισβήτητα!!
Ακόμα καί σέ κάποια καλλιτεχνικά στέκια, τό έχω δεί αυτό πού λές!! :thumbsup:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο. Είναι ηττοπαθής. Πρέπει να αφορά όλες τις γυναίκες. Έτσι κι αλλιώς η αγαμία εδώ μέσα είναι στο μαξ :2funny: οπότε πρέπει να ανσρωτιέστε/αναρωτιόμαστε για όλες. Εκτός βέβαια αν κάποιοι μετράτε τα πορνογαμήσια
ή βρίσκετε καταφύγιο
σε ξένες για να έχετε να λέτε δικαιολογίες. Εγώ μετράω μόνο όσες γαμάω αραιά
και που όπως έχω δηλώσει.
Εσείς;

:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Πρέπει να αλλάξουμε τον τίτλο. Είναι ηττοπαθής. Πρέπει να αφορά όλες τις γυναίκες. Έτσι κι αλλιώς η αγαμία εδώ μέσα είναι στο μαξ :2funny: οπότε πρέπει να ανσρωτιέστε/αναρωτιόμαστε για όλες. Εκτός βέβαια αν κάποιοι μετράτε τα πορνογαμήσια
ή βρίσκετε καταφύγιο
σε ξένες για να έχετε να λέτε δικαιολογίες. Εγώ μετράω μόνο όσες γαμάω αραιά
και που όπως έχω δηλώσει.
Εσείς;

:2funny:
Τά πορνογαμήσια, δέν μετράνε στό ανδρικό ερωτικό παλμαρέ...αυτό τό ξεχνάμε!! :hi:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Μονή περίπτωση να σε παρει τηλέφωνο ελλεινιδα..είναι να φτιάξεις κάρτες που να λένε ότι είσαι πλαστικός. Χειρουργός..θα σε πάρουν σίγουρα τηλέφωνο μπας και της κανείς τζάμπα πλαστικές..
Πρέπει να δεις τι γυναίκες ταιριάζουν στο επίπεδό σου για να αισθάνεσαι άνετα. Στην κάρτα θα βάλεις ένα επάγγελμα στον τομέα σου ώστε να μπορείς να το υποστηρίξεις, αλλά σε πιο ανεβασμένο επίπεδο. Αν είσαι οδηγός θα βάλεις εταιρεία μεταφορών (όχι ιδιοκτήτης, αλλά συνέταιρος ή κάποια άλλη ανώτερη θέση, για να είσαι πιο αφανής και να μην μπορούν να σε ξετρυπώσουν). Θα πρέπει να μυρίζονται λεφτά, καλή ζωή, ταξίδια κλπ και τότε θα σε πάρουν τηλέφωνο, μην ανησυχείς.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τά πορνογαμήσια, δέν μετράνε στό ανδρικό ερωτικό παλμαρέ...αυτό τό ξεχνάμε!! :hi:
Ο καθένας εχει τις απόψεις του. Έτσι δεν λένε; έτσι λένε!
Fixed. :rockon:
Εγώ λοιπόν πήρα τηλέφωνο κάπου κι έδωσα έναν στεγνά που πάει και βουτάει πουτάνες από τον λαιμό. :2funny:
Όταν θα του έρθει το metoo σπίτι (είναι και παντρεμένος) ας βγει να καθαρίσει. :confused:
Επίσης το τσατσιλίκι απαγορεύεται πριν από κάποια ηλικία. Αυτό αφορά άλλον. :confused: Τέλος δείχνω τα ποστ κάποιων που βρίζουν
και κατηγορούν για διάφορα όπως και ποστ που λένε ότι προωθούν γυναίκες με σκοπό κάτι που ακούγεται τουλάχιστον περίεργο. :2funny:
Θυμίζω ότι έχω ξεκαθαρίσει την θέση μου ότι δεν χωνεύω κάποιους.

Έτσι παίζεται η μπάλα σήμερα.

(έλα ρε που τα πιστεύετε αυτά)

:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom