Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ο καθένας εχει τις απόψεις του. Έτσι δεν λένε; έτσι λένε!
Fixed. :rockon:
Απόψεις μπορεί νά έχουμε όλοι μας. Αλλά στό θέμα τού ανδρικού ερωτικού παλμαρέ,
είναι παγκοσμίως αποδεκτό. Οτι πορνέ καταστάσεις...δέν μετράνε!!
-Ως σεξουαλικές πράξεις μετράνε, όχι ώς σύντροφοι-ταίρια ερωτικά-
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Απόψεις μπορεί νά έχουμε όλοι μας. Αλλά στό θέμα τού ανδρικού ερωτικού παλμαρέ,
είναι παγκοσμίως αποδεκτό. Οτι πορνέ καταστάσεις...δέν μετράνε!!
-Ως σεξουαλικές πράξεις μετράνε, όχι ώς σύντροφοι-ταίρια ερωτικά-
Ας μετράνε ότι θέλουν. Εσύ πιστεύεις ότι με νοιάζει τι λένε εδώ μέσα; :2funny: έχω βάλει
στο μάτι κάποιους και θέλω
να τους κάνω ζημιά.
Όποιον πάρει
ο χάρος. Εμένα στα παπάρια μου. Το έχω ξεκαθαρίσει. Άλλο η πλάκα κι άλλος
ο στόχος.

(αστεία λέω)

:confused:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ας μετράνε ότι θέλουν.
Οποιος τό λέει αυτό είναι άσχετος, από ερωτικό Contact.
Αποκλειστικά καί μόνο μέ γκόμενες, γράφει ο μετρητής τού ανδρικού ερωτικού παλμαρέ!!
Οι επί πληρωμή υπηρεσίες, αναφέρονται ώς σεξουαλικές πράξεις καί μόνο.
Αυτά είναι γνωστά. Τώρα όποιος διαφωνεί δικαίωμα του!!
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
158
Like
69
Πόντοι
1
Τώρα, από περιέργεια πηγαίνοντας πίσω, το είδα κι εγώ. Συνήθως δεν διαβάζω ποστς που βάζουν μαύρες ειδήσεις, γιατί αυτές δεν τελειώνουν ποτέ.
Ναι, ο τύπος είναι τουλάχιστον αναίσθητος. Την έχει ψωνίσει κανονικά και νομίζει ότι όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω του. Κι η παράστασή του έχει αρχίσει να κουράζει πραγματικά.

Είμαι ο μόνος που είδα τη σκατοψυχιά του ποστ σου και έγινες ρόμπα με τη μαλακία που έγραψες κάνοντας χιούμορ με το θάνατο ενός πατέρα και χαιρόμενος που εσύ ζεις ενώ ο άλλος πέθανε. Και μάθε ελληνικά: δεν έχεις ιδέα τι σημαίνει πενιχρός.
Και τώρα μπορείς να πας στον κάδο σου που ανήκεις.
ΜΗΝ του δινετε σημασια αυτο θελει
ολη μερα εδω μεσα ειναι
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Καλημέρα στους περισσότερους...:2funny:
Ήρθε ο κλώνος να βοηθήσει τους σοσια-λούληδες.
Πρώτον αν δεν γουστάρετε, ρίξτε μπαν. Και δεύτερον αφού είστε τόσο ευαίσθητοι να πηγαίνετε να τσεκάρετε
τι βρισίδι μανάδων η νεκρών πέφτει κτλ. γιατί κάνει μπαμ πως ήρθατε επειδή απαξιώνω τα σοσιαλ που υποστηρίζετε ψαράδες. :2funny: Πάμε τώρα να σας γλεντησω τελεσίδικα διότι όλο κουβαλιέστε
και καλά σας κάνω.
Με κατηγορείτε ότι χάρηκα
για τον νεκρό ενώ εγώ αναφερόμουν στα ναυάγια που παραληρούν εδώ
και το εξήγησα.
Γι αυτό έβαλα και εισαγωγικά στο αυτοκτονούν μαζί με gif γράφοντας "τώρα αν άλλοι "αυτοκτονούν" γύρω μας, καταντώντας έτσι (εκεί μπήκε το gif που παραμιλάει) :2funny:είναι άλλο καπέλο" και μετά έβαλα το γέλιο.
Είστε θλιβεροί που κάνατε γάργαρα όταν το ανέφερα ενώ παράλληλα ο ένας
με σκυλόβριζε με μανία
και σεντόνια. :2funny:
Αυτά και πούλο τώρα. Καθήστε να λέτε παπάτζες
και να βρίζετε.
Εγώ έχω να απαξιώσω
τα άλλα τα ζώα.

:rockon:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
804
Πόντοι
81
Και 7αρι στο δρόμο ... είναι άθλος. Μύθος.
Τα λεφτά βοηθάνε ... στη λεζάντα .......

Το τι μάρκα είναι το μπλουζάκι πχ στο δρόμο ....

prada--MAGLIONE.jpeg
Απλά ενημερωτικά έχουν βγάλει στα πανέρια του fb,του Ali φοβερά copies από Moncler,Prada LV ,Stone Island και λοιπά luxury brands που καταργείται η οποια προσπάθεια προσδιορισμου και μοναδικότητας αφού έχει βρωμισει τριγύρω σου σαν τα fake Rolex submarines.Βεβαια οποίος τα έχει και μπορεί να χρηματοδοτήσει ένα role play με τριήμερα έστω και με νοικιαρικο ακριβό αυτοκίνητο αυτός θα γαμαει και τα 7,5 + απο τη στιγμή που αυτό επιδιώκει η μέση κάτοικος του δυτικού ημισφαιρίου,το τρίπτυχο πουτσα Λουσα και χορός.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
Κρητικέ έχεις σκεφτεί νά παίξεις σέ καφέ, γιά κανέναν μήνα η σέ Bar ?
Πάντα στό χαλαρό 1-2 ποτάκια...τό πολύ!!
Μήπως είναι πιό εύκολο, τό έχεις κάνει ? :coffee:
Αυτό μπορείς να το κάνεις αν είσαι gay. Στην Αθήνα αν είσαι str8 κοντά στα 40 πχ τότε κλαφτα Χαράλαμπε. Τίποτα δεν δουλευει...
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
804
Πόντοι
81
Αυτό μπορείς να το κάνεις αν είσαι gay. Στην Αθήνα αν είσαι str8 κοντά στα 40 πχ τότε κλαφτα Χαράλαμπε. Τίποτα δεν δουλευει...
Θα δουλέψει αν το παίξεις και λίγο δροσερος-εναλλακτικος,τότε είναι πολύ πιθανό να πετύχει στην Αθήνα.Θα βοηθήσει στο να ανοίξεις κύκλους όπου θα γνωρίσεις πολύ γυναικείο κόσμο.Θα αρχίσεις τις προσεγγίσεις για τα τεκταινόμενα στον κόσμο,στη Γάζα και την γενικότερη καταπίεση που επικρατεί και εκεί θα κερδίσεις την συμπάθεια τους.Παραλληλα θα έχεις καταφέρει να φέρεσαι αόρατος ως άνδρας επειδή δεν θα φαίνεσαι επικίνδυνος στα ματια τους ως "σεξιστης",μια ιδιότητα που αδίκως χρεώνουν τελευταία πολλές γυναίκες σε ανδρες που είναι ειλικρινείς στα θέλω τους και ενεργούν κοσμίως στο να τα κάνουν πραξη.
Θα βγαίνετε κέντρο,Αγία Ειρήνη και πέριξ.Ολο το φυσιογνωμικο σου θα εκπέμπει εναλλακτικό και επαναστατικο με δροσεροτητα από ρούχα μέχρι εκφορά λόγου.Αυτο πιστεύω είναι ότι θα βοηθήσει να κερδίσεις την εύνοια και την συμπάθεια των κοριτσιών όταν θα πετάς το μανιτάρι σου και θα της λες παρτον.Η σκέψη της θα είναι μπερδεμένη αλλά έχοντας καταγράψει το υποσυνείδητο ότι είναι "δικός της" ,σύντροφος με κοινο μετερίζι,θα μπει σε αυτόματο πιλότο να κάνει το ψυχικό επειδή της το είπε αυτός και όχι ένας "αλεξιπτωτιστής" με πατριαρχικές ιδέες περί πυρηνικής οικογένειας κτλ που θα θυμίζει τον πατέρα της.
Ο ένας τρόπος είναι αυτός και ο άλλος είναι ο δικός σου (όποιος) τρόπος που έχει πολύ χρήμα και θα επιβάλεις τις ιδέες σου έστω και αντίθετες στις δικές της,θα υπερισχύσουν λόγω οικονομικής δύναμης.Οποιος άλλος τρόπος, άμεσος ,πιστεύω είναι αποτυχημένος διότι πλέον η γυναίκα έχει την εξουσία της επιλογής,έχει τις σταθερές της δεν πας να της αλλάξεις την παγιωμένη πλέον κοσμοθεωρία της περί χειρισμού αντρών που έχει μάθει ήδη από την μητέρα της και επιβεβαιώνεται καθημερινα από την πραγματικότητα και τα πρότυπα στα σοσιαλ.

Υ.Γ .απλά καλό θα είναι να μην το κάνετε πολλοί γιατί από την μια θα γίνουμε κ@λος και από την άλλη "κλέβετε"λίγο από την δόξα και την λάμψη από τον Στέφανο και τον σύντροφό του:undecided-old:
2.Εχω την εντύπωση ότι ο Στέφανος εφαρμόζει την ίδια μέθοδο στη ζωή του και ότι κάνει διπλή ζωή.:confused:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Αν είσαι Πλαστικός Χειρουργός, δέν αποκλείεται ήδη νά σέ ξέρουν!! :wink:

Σίγουρα!!
Αν οι συναντήσεις τών γνωριμιών, διενεργούνται σέ πιό υψηλό επιπέδο, σαφώς...αναμφισβήτητα!!
Ακόμα καί σέ κάποια καλλιτεχνικά στέκια, τό έχω δεί αυτό πού λές!! :thumbsup:
Καλό είναι να ζητάς τηλέφωνο από γυναίκες και όχι να δίνεις ( έστω και σε μορφή κάρτας) περιμένοντας να σε πάρει.Εκτος και αν μιλάμε για επαγγελματικές δοσοληψίες
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Καλό είναι να ζητάς τηλέφωνο από γυναίκες και όχι να δίνεις ( έστω και σε μορφή κάρτας) περιμένοντας να σε πάρει.Εκτος και αν μιλάμε για επαγγελματικές δοσοληψίες
Στήν 40ετή ερωτική ζωή μου, δέν τό έχω κάνει ποτέ.
Τό θεωρώ παντελώς άστοχο καί μπανάλ. Οχι ποιοτικό. Ο άνδρας πού θά τό κάνει χάνει σέ "Ανάστημα"
Οταν βλέπεις ότι η γκόμενα δείχνει σοβαρό ενδιαφέρον, μόνο τότε κάνεις τήν κίνηση νά δώσεις τηλ!!!
Καμία τύχη σέ αυτούς πού δίνουν τηλ σέ γκόμενες στό ξεκάρφωτο...ολική καταστροφή!!
-Εξαιρούνται επαγγελματικές γνωριμίες, καί υψηλού επιπέδου Contact- :coffee:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Στήν 40ετή ερωτική ζωή μου, δέν τό έχω κάνει ποτέ.
Τό θεωρώ παντελώς άστοχο καί μπανάλ. Οχι ποιοτικό. Ο άνδρας πού θά τό κάνει χάνει σέ "Ανάστημα"
Οταν βλέπεις ότι η γκόμενα δείχνει σοβαρό ενδιαφέρον, μόνο τότε κάνεις τήν κίνηση νά δώσεις τηλ!!!
Καμία τύχη σέ αυτούς πού δίνουν τηλ σέ γκόμενες στό ξεκάρφωτο...ολική καταστροφή!!
-Εξαιρούνται επαγγελματικές γνωριμίες, καί υψηλού επιπέδου Contact- :coffee:
Εδώ συμφωνούμε απολύτως τρελιαρη ακροατη
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Εδώ συμφωνούμε απολύτως τρελιαρη ακροατη
Δηλαδή εσύ μέχρι τώρα νόμιζες ότι μοιράζουμε κάρτες σε γκόμενες δεξιά κι αριστερά; Ούτε καν με μια απλή συζήτηση. Μόνο αν πάρουμε πράσινο φως, δηλαδή αν δούμε εκδήλωση ενδιαφέροντος. Σαν να της λέμε «αφού ενδιαφέρεσαι, εδώ θα με βρεις». Ο άντρας που μοιράζει κάρτες ασυλλόγιστα μοιάζει σαν μουνοζητιάνος.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Δηλαδή εσύ μέχρι τώρα νόμιζες ότι μοιράζουμε κάρτες σε γκόμενες δεξιά κι αριστερά; Ούτε καν με μια απλή συζήτηση. Μόνο αν πάρουμε πράσινο φως, δηλαδή αν δούμε εκδήλωση ενδιαφέροντος. Σαν να της λέμε «αφού ενδιαφέρεσαι, εδώ θα με βρεις». Ο άντρας που μοιράζει κάρτες ασυλλόγιστα μοιάζει σαν μουνοζητιάνος.
Ε ναι αυτό λέω ακόμη και αν πάρεις το πράσινο φως.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Κάτι άλλο πού θά ήθελα νά προσθέσω, αφορά τό οικονομικό Profil ενός άνδρα.
Οσο μεγάλο καί άν είναι, ποτέ μά ποτέ δέν μοστράρουμε χλίδα στήν γκόμενα, μέγα λάθος αυτό...εγκληματικό!!
Ακολουθούμαι βέβαια κάτω από αυστηρές προυποθέσεις τό παιχνίδι τους, αλλά δέν παρέχουμε καμία οικονομική πληροφορία.
Οποιος τό κάνει, θά βγεί 100% χαμένος, δέν τίς κάνουμε συνεταίρους μας δηλαδή!!! :sunglasses:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Κάτι άλλο πού θά ήθελα νά προσθέσω, αφορά τό οικονομικό Profil ενός άνδρα.
Οσο μεγάλο καί άν είναι, ποτέ μά ποτέ δέν μοστράρουμε χλίδα στήν γκόμενα, μέγα λάθος αυτό...εγκληματικό!!
Ακολουθούμαι βέβαια κάτω από αυστηρές προυποθέσεις τό παιχνίδι τους, αλλά δέν παρέχουμε καμία οικονομική πληροφορία.
Οποιος τό κάνει, θά βγεί 100% χαμένος, δέν τίς κάνουμε συνεταίρους μας δηλαδή!!! :sunglasses:
Εγώ συμφωνώ μαζί σου ακροατή.Η κάρτα δεν είναι και τελείως λάθος απλά καλό είναι να μην το παίζεις και πολύ μούρη..δεν τα γουστάρουν αυτά οι γυναίκες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ δε λέω να μοιράζεις κάρτες από δω και από κει έτσι χύμα.Προφανως και αν δεις ότι η γκόμενα ψήνεται
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Εγώ συμφωνώ μαζί σου ακροατή.Η κάρτα δεν είναι και τελείως λάθος απλά καλό είναι να μην το παίζεις και πολύ μούρη..δεν τα γουστάρουν αυτά οι γυναίκες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ δε λέω να μοιράζεις κάρτες από δω και από κει έτσι χύμα.Προφανως και αν δεις ότι η γκόμενα ψήνεται
Κοίτα δέν μπορείς σέ καμία περίπτωση νά πάς στήν Ρούλα, πού εργάζεται στό Super Market καί νά δώσεις κάρτα!!
Οπως επίσης δέν μπορείς νά πάς στήν Τούλα, πού πουλάει κιλότες στήν Αθηνάς, καί νά σκάσεις μέ κάρτα. Είναι αστείο.
Μόνο σέ σοβαρές καταστάσεις πού έχεις εντοπίσει ότι...υπάρχει υπόβαθρο!!
-Αυτό τό λέω χωρίς νά θέλω νά υποτιμήσω τά συγκεκριμένα επαγγέλματα, αλλά αυτό δέν συνηθίζεται- :wink:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Κοίτα δέν μπορείς σέ καμία περίπτωση νά πάς στήν Ρούλα, πού εργάζεται στό Super Market καί νά δώσεις κάρτα!!
Οπως επίσης δέν μπορείς πάς στήν Τούλα, πού πουλάει κιλότες στήν Αθηνάς καί νά σκάσεις μέ κάρτα. Είναι αστείο.
Μόνο σέ σοβαρές καταστάσεις πού έχεις εντοπίσει ότι...υπάρχει υπόβαθρο!!
-Αυτό τό λέω χωρίς νά θέλω νά υποτιμήσω τά συγκεκριμένα επαγγέλματα, αλλά αυτό δέν συνηθίζεται- :wink:
Το φλερτ ειναι φλερτ σε καθε περιπτωση.Στα "μεγαλα τζακια" δεν ημουν ποτε για να παιζω μπαλα εκει.Ομως εχω μπει σε μαγαζια που εχει κοσμο απο "μεγαλα τζακια"και πιστεψε με
οι γυναικα ειναι γυναικα και θελει να την δεις σα γυναικα..οποτε οι ρολοι και η φυση δεν αλλαζουν.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Κάτι άλλο πού θά ήθελα νά προσθέσω, αφορά τό οικονομικό Profil ενός άνδρα.
Οσο μεγάλο καί άν είναι, ποτέ μά ποτέ δέν μοστράρουμε χλίδα στήν γκόμενα, μέγα λάθος αυτό...εγκληματικό!!
Ακολουθούμαι βέβαια κάτω από αυστηρές προυποθέσεις τό παιχνίδι τους, αλλά δέν παρέχουμε καμία οικονομική πληροφορία.
Οποιος τό κάνει, θά βγεί 100% χαμένος, δέν τίς κάνουμε συνεταίρους μας δηλαδή!!! :sunglasses:
Δεν πρέπει γενικώς να μοστράρεις κάτι που δεν μπορείς να υποστηρίξεις. Αλλά αν μπορείς, δεν βλέπω το λόγο να μην το κάνεις. Όχι λεπτομέρειες, αλλά ένα ανώτερο κοινωνικοοικονομικό στάτους μετράει και, κατά τη γνώμη μου, πρέπει να φαίνεται. Γιατί να αγωνίζεται κάποιος να φτιάξει ένα στάτους, αν είναι να μην το εξαργυρώσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom