Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Κλασικη περιπτωση κοπροσκυλου που την ταιζουν οι δικοι της χωρις να δουλευει αλλα τη λεει στο παλικαρι που δουλευει και μαζευει φραγκα να νοικιασει σε λιγο καιρο μονος. Καριες, καριολες, καταπιολες

https://www.reddit.com/r/greece/comments/111h4ae
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Κλασικη περιπτωση κοπροσκυλου που την ταιζουν οι δικοι της χωρις να δουλευει αλλα τη λεει στο παλικαρι που δουλευει και μαζευει φραγκα να νοικιασει σε λιγο καιρο μονος. Καριες, καριολες, καταπιολες

https://www.reddit.com/r/greece/comments/111h4ae
Έχει πολλές τέτοιες.

Γνωριζω άνεργη/άεργη κοντά στα 40,με χαρτζιλίκι γονιών, που λέει έχω δικό μου σπίτι (της γράψανε ένα οι γονείς της).

Είχα βγει και με ρώταγε ποσα καθαρίζω και επέμενε ότι ήταν ανεξάρτητη
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
506
Like
957
Πόντοι
86
Κλασικη περιπτωση κοπροσκυλου που την ταιζουν οι δικοι της χωρις να δουλευει αλλα τη λεει στο παλικαρι που δουλευει και μαζευει φραγκα να νοικιασει σε λιγο καιρο μονος. Καριες, καριολες, καταπιολες
ετσι και περασεις τα 25 και γνωρισεις ελληνιδα, και ειναι και αυτη εκει καπου ηλικιακα, οχι καμια 18-19 χρονων, ενω υπαρχει περιπτωση να της αρεσεις εμφανισιακα, και της πεις οτι εισαι ανεργος και μενεις με τους γονεις σου και δεν εχεις αμαξι, σε απερριψε να επιλεξει καποιον που δεν της αρεσει τοσο εμφανισιακα αλλα της παρεχει ανεσεις, ταξιδακια, βολτες με αμαξι,ακριβα εστιατορια,
τα τελευταια 3-4 χρονια πραγματικα εχει γινει μαστιγα η σκατοντιβα ελληνιδα απο 20-30 χρονων. κοπελιτσες που ενω πριν λιγα χρονακια ητανε απλες χωρις απαιτησεις, βλεπουνε τις αλλες σε ινστα και τικτοκ, ποσο χλιδατη ζωαρα κανουνε και θελουνε να μοιασουν σε αυτες .
 
Τελευταία τροποποίηση:

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
14
Like
4.494
Πόντοι
746
οι Ελλε-ι-νηδες ειναι οι μόνες γυναίκες στον κόσμο που νομίζουν ότι
αν δεν σου κάτσουν δεν θα γαμησεις ...

Ειναι τετοιο το ψωνιο τους που αγνοουν οτι εχουμε επιλογές ...

Για αυτό τις έκοψα ... δεν ανέχομαι ψωναρες και ανέραστες ...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
ετσι και περασεις τα 25 και γνωρισεις ελληνιδα, και ειναι και αυτη εκει καπου ηλικιακα, οχι καμια 18-19 χρονων, ενω υπαρχει περιπτωση να της αρεσεις εμφανισιακα, και της πεις οτι εισαι ανεργος και μενεις με τους γονεις σου και δεν εχεις αμαξι, σε απερριψε να επιλεξει καποιον που δεν της αρεσει τοσο εμφανισιακα αλλα της παρεχει ανεσεις, ταξιδακια, βολτες με αμαξι,ακριβα εστιατορια,
τα τελευταια 3-4 χρονια πραγματικα εχει γινει μαστιγα η σκατοντιβα ελληνιδα απο 20-30 χρονων. κοπελιτσες που ενω πριν λιγα χρονακια ητανε απλες χωρις απαιτησεις, βλεπουνε τις αλλες σε ινστα και τικτοκ, ποσο χλιδατη ζωαρα κανουνε και θελουνε να μοιασουν σε αυτες .
Ήταν που ήταν σκατά τα πράγματα εδώ και δεκαετίες,πλέον έχουμε γίνει ο βόθρος της Οικουμένης. Ήρθε για Χριστούγεννα ο γιός μου απο τα εξωτερικά και προφανώς τον φιλοξενώ σπίτι,καθώς δεν ζσεί εδώ.Ήρθε και ένας φίλος του και αράξανε σπίτι μια μέρα.Με το παιδί αυτό φίλοι απο τα 3-4 στον παιδικό σταθμό και πλέον πάνε για 35.Αυτός ήταν με μια κοπέλα και συζουσαν,μέχρι που όταν το παλληκάρι ξεκίνησε να δουλευει σαν σκύλος για να βγάλει κάτι παραπάνω,καθώς ήθελε να κάνει οικογένεια και κάπου εκεί άρχισαν τα νερα.Η τύπισσα παραιτήθηκε απο την δουλειά γιατί κουράστηκε.Μετά τον έκραζε που λείπει απο το σπίτι και βαριέται και δεν πάει πουθενά (δεν πάει,όχι δεν πάνε....Γιατί αυτός την έβγαζε σε κάποια παραλία στην Μύκονο ξερω γω...) και γκρίνια όλη μέρα.Μια μέρα, μάλλον απο την κούραση, είπε στον διευθυντή του ότι θα πάει σπίτι πιο νωρίς γιατί δεν.... Πάει σπίτι και η κυρία πηδιόταν με κάποιον εκεί.Τους έπιασε σχεδόν στα πράσσα.Προφανώς και έφταιγε κατ' εκείνη,γιατί την παραμέλησε και άλλα τέτοια.Σηκώθηκε και έφυγε και τον έπαιρνε η μάνα της να της πληρώνει το μισό νοίκι για τρία χρόνια,γιατί τόσο ήταν το συμβόλαιο.Καλά,προφανώς και πήρε τα παπάρια μου η άλλη,αλλά το θέμα είναι πως τόλμησε να πεί τέτοια μαλακία και να βάζει δικηγόρους να τον ενοχλούν. Καλύτερα που εγινε ότι έγινε έτσι,παρά μετά που θα είχε άλλα δικαιώματα η κυρία και θα τον άφηνε στο δρόμο. Σκατά σε όλες τους.Είναι όλες για σκουπίδια και αν δεν είναι θα φροντίσουν οι άλλες να τις κάνουν για να μην χαλάσει η πιάτσα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
οι Ελλε-ι-νηδες ειναι οι μόνες γυναίκες στον κόσμο που νομίζουν ότι
αν δεν σου κάτσουν δεν θα γαμησεις ...

Ειναι τετοιο το ψωνιο τους που αγνοουν οτι εχουμε επιλογές ...

Για αυτό τις έκοψα ... δεν ανέχομαι ψωναρες και ανέραστες ...

Δυστυχώς σ'αυτό έχουν δίκιο.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Κλασικη περιπτωση κοπροσκυλου που την ταιζουν οι δικοι της χωρις να δουλευει αλλα τη λεει στο παλικαρι που δουλευει και μαζευει φραγκα να νοικιασει σε λιγο καιρο μονος. Καριες, καριολες, καταπιολες

https://www.reddit.com/r/greece/comments/111h4ae
Για να μπορεί να συντηρεί νοικοκυριό μόνη της και από ότι κατάλαβα να έχει και ένα άνετο τρόπο ζωής χωρίς να δουλεύει τότε είτε όντως οι γονείς της είναι πολύ φραγκάτοι είτε δεν μπορούσε να του πει ποια είναι η πραγματική της "δουλειά" :confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
ετσι και περασεις τα 25 και γνωρισεις ελληνιδα, και ειναι και αυτη εκει καπου ηλικιακα, οχι καμια 18-19 χρονων, ενω υπαρχει περιπτωση να της αρεσεις εμφανισιακα, και της πεις οτι εισαι ανεργος και μενεις με τους γονεις σου και δεν εχεις αμαξι, σε απερριψε να επιλεξει καποιον που δεν της αρεσει τοσο εμφανισιακα αλλα της παρεχει ανεσεις, ταξιδακια, βολτες με αμαξι,ακριβα εστιατορια,
τα τελευταια 3-4 χρονια πραγματικα εχει γινει μαστιγα η σκατοντιβα ελληνιδα απο 20-30 χρονων. κοπελιτσες που ενω πριν λιγα χρονακια ητανε απλες χωρις απαιτησεις, βλεπουνε τις αλλες σε ινστα και τικτοκ, ποσο χλιδατη ζωαρα κανουνε και θελουνε να μοιασουν σε αυτες .

Πριν πλακώσει η κρίση,την έβλεπαν σκατοντίβες απ'τα 18.Μην πω κι απ'το σχολείο ακόμα.Ειδικά οι γεννημένες μέχρι δεκαετία 80,ήταν ότι χειρότερο.

Τώρα,τουλάχιστον οι κάτω των 25 πηδιούνται και κάνουν σχέσεις εύκολα.Αλλά μόνο με συνομήλικους.Έχουν την μαλακία με τα κινητά,αλλά παίζουν και με γκόμενους.Γι'αυτό λέω ότι οι 18-25,μόνο μαλάκες ή ακοινώνητοι δεν βρίσκουν γκόμενα

Αυτό που άλλαξε είναι ότι παλιότερα ψάχναν μεγαλύτερους,η 18αρα πηδιόταν και με 30αρη και με 35αρη,ενώ τώρα του μιλάει στον πληθυντικό.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Αυτό που άλλαξε είναι ότι παλιότερα ψάχναν μεγαλύτερους,η 18αρα πηδιόταν και με 30αρη και με 35αρη,ενώ τώρα του μιλάει στον πληθυντικό.

Το ενα δεν αναιρει το αλλο.
Γαμιεται και σου λεει την ωρα του σεξ:
Αχ τι μου κανετε;
Χυστε με σας παρακαλω!
Χαχαχα!
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96



Περιγραφή​




Traiana - Ο Πήχης Μου (o pihis mou)

Traiana Ο πήχης μου δε λέει να πέσει​

Τον θέλω έξυπνο με στυλ και σεξυ​

Στο μυαλό 60 ετών μα γεννημένος του 96​

να ναι γλυκος και συναρπαστικος ρομαντικος και ανεξαρτητος​

Να μη πηγαίνει στη μαμά του Να του πλύνει τα βρακια του Να ναι ωραία γυμνασμένος Όχι με τα βάρη πορωμένος Να μην είναι κολλημένος Στο κινητό στα games αποβλακωμένος​

Να μυρίζει μαλακτικό Χωρίς να ναι μαλακας​

Ν αγαπάει τη μάνα του Μα να μην είναι μαμάκιας Να μην έχει εξαρτήσεις Να μην έχει προβλήματα στύσης (κι αν έχει να πάει να τα λύσει ρε συ Θοδωρή )​

Να μαγειρεύει Να δουλεύει Το σκ να με ταξιδεύει Θέλω να ξέρει να χορεύει Και μαζί μου να ξεφεύγει Να του αρέσει η μουσική Η techno η pop η λαϊκή Η house η deep και η progressive ότι μ αρέσει και αυτουνού να του αρέσει​

Να έχει λεφτά μα όχι τόσα πολλά Που να νομίζει πως τον Θέλω γιαυτα​

Να έχει ένα ωραίο αμάξι Μα να μη τον νοιάζει αν κάποιος το χαράξει​

Να έχει συνείδηση Να κάνει ανακύκλωση​

να είναι εθελοντής Της πυροσβεστικής​

Όταν μιλάω να με κοιτάζει Μα όχι τόσο που να με ματιάζει​

Να με φροντίζει να με χαϊδεύει​

Να μην είναι παρτακιας Να μη ροχαλίζει​

Να χει χιούμορ και μεράκι Να δουλεύει το χεράκι​

Να φροντίζει τον οργασμό μου Να ναι καυλιαρης το μωρό μου Με αυτά κι εκείνα έχω θέμα Κοντεύω πια να ξαναγίνω παρθένα​

Δε βρίσκω κάποιον να ναι έτσι Κι ο πήχης μου δε λέει να πέσει​

Γιαυτο αν μ ακούς Και αν υπάρχεις Πάνω σ αυτής της γης το χάρτη​

Αν με ακούς Στείλε πινέζα Και γω θα βγάλω τη πλερέζα​

Κι όταν σε βρω Και σ αντικρίσω Τον πήχη μου θα ευχαριστήσω -​

 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.293
Κριτικές
62
Like
44.944
Πόντοι
9.297
ετσι και περασεις τα 25 και γνωρισεις ελληνιδα, και ειναι και αυτη εκει καπου ηλικιακα, οχι καμια 18-19 χρονων, ενω υπαρχει περιπτωση να της αρεσεις εμφανισιακα, και της πεις οτι εισαι ανεργος και μενεις με τους γονεις σου και δεν εχεις αμαξι, σε απερριψε να επιλεξει καποιον που δεν της αρεσει τοσο εμφανισιακα αλλα της παρεχει ανεσεις, ταξιδακια, βολτες με αμαξι,ακριβα εστιατορια,
τα τελευταια 3-4 χρονια πραγματικα εχει γινει μαστιγα η σκατοντιβα ελληνιδα απο 20-30 χρονων. κοπελιτσες που ενω πριν λιγα χρονακια ητανε απλες χωρις απαιτησεις, βλεπουνε τις αλλες σε ινστα και τικτοκ, ποσο χλιδατη ζωαρα κανουνε και θελουνε να μοιασουν σε αυτες .
Ξέρουν πολύ καλά ότι από μόνες τους δεν θα ζήσουν ζωή χαρισάμενη...για αυτό ψάχνουν χρηματοδότη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.293
Κριτικές
62
Like
44.944
Πόντοι
9.297
Σε περίπτωση που παντρευτούν τελικά και κάνουν παιδιά δεν είναι χρηματοδότης αλλά σύζυγος διότι η χρηματοδότηση πάει και σε άλλα άτομα και όχι μόνο στα νύχια και τις πούδρες της γυναίκας.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε σαπ ζερο έχεις δίκιο σε αυτό το θυμαμαι και εγώ στο σχολείο και στο λύκειο (είμαι γεννηθείς το 78 ) πολλές τα φτιάχναν με μεγαλύτερους και όχι με συνομιλήκους .Είδες αλλάζουν οι εποχές (και οι σημερινές κοπέλες είναι πιο όμορφες από τις δικες μας ).Να είσαι καλά φίλε μου .
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Σε αυτήν που έβαλες φίλε Άρης θυμάμαι ότι της την είχε πέσει ο Παπαδόπουλος ο ποδοσφαιριστής απο τα σοσιαλ μίντια και δεν της άρεσε .Λίγα ζητάει να βάλει και αλλα .(έτσι γενικά είναι όλες οι γνωστές που βλέπουμε στην τηλεόραση και πολλές από αυτές που δεν είναι γνωστές .Τα θέλουν όλα δικά τους ).Να είσαι καλά .
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
ξεκαθαρα φταινε οι ελλεινιδες και για αυτο

δεν ξερω γιατι βεβαια αλλα φταινε... :2on1:
Οι ελλεεινιδες δεν θελουν τους αντρες να τις γαμησουν τους μισουν. Μια ελλεεινιδα χωριατισσα μου ελεγε οτι με σιχαινεται κι αηδιαζει και καλυτερα μου λεει να πας με τραβεστι παρα με μενα. Το τραβεστι σου αξιζει δεν σου αξιζει γυναικα. Αλλο επισης ειναι οτι οι ελλεεινιδες οταν βλεπουν αντρες να γαμιουνται μεταξυ τους καυλωνουν αλλες δειχνουν κατανοηση (φαινομενο του φεμιναζισμου που εκανε νομιμη την πουστια και την ομοφυλοφιλια γενικα) κι μερικες φυσιολογικες απλως τους κραζουν γιατι τους σιχαινονται. Οι γυναικες θεωρουν οτι οι λεσβιες ομως ειναι κατι πιο φυσιολογικο και θεωρειται και πολυ τρυφερο αναμεσα στις γυναικες οτι ξερουν να ικανοποιησουν η μια την αλλη πραγμα που ο αντρας δεν θελει ή δεν ξερει. Οπως και μερικοι αντρες καυλωνουν με τις λεσβιες γυναικες
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Οι ελλεεινιδες δεν θελουν τους αντρες να τις γαμησουν τους μισουν. Μια ελλεεινιδα χωριατισσα μου ελεγε οτι με σιχαινεται κι αηδιαζει και καλυτερα μου λεει να πας με τραβεστι παρα με μενα. Το τραβεστι σου αξιζει δεν σου αξιζει γυναικα. Αλλο επισης ειναι οτι οι ελλεεινιδες οταν βλεπουν αντρες να γαμιουνται μεταξυ τους καυλωνουν αλλες δειχνουν κατανοηση (φαινομενο του φεμιναζισμου που εκανε νομιμη την πουστια και την ομοφυλοφιλια γενικα) κι μερικες φυσιολογικες απλως τους κραζουν γιατι τους σιχαινονται. Οι γυναικες θεωρουν οτι οι λεσβιες ομως ειναι κατι πιο φυσιολογικο και θεωρειται και πολυ τρυφερο αναμεσα στις γυναικες οτι ξερουν να ικανοποιησουν η μια την αλλη πραγμα που ο αντρας δεν θελει ή δεν ξερει. Οπως και μερικοι αντρες καυλωνουν με τις λεσβιες γυναικες
Δεν ειναι για γελια αυτα ειναι η αληθεια
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Τι εγινε δεν μιλαει κανεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom