Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Η πτώση της Δημογραφίας

Το 1923, αμέσως μετά την Μικρασιατική καταστροφή, ο πληθυσμός της Ελλάδας ήταν 6,5 εκατομμύρια, ενώ της Τουρκίας ήταν 13 εκατομμύρια. Σήμερα ο μόνιμος πληθυσμός της Ελλάδας είναι 10,4 εκατομμύρια (έναντι 10,8 εκ. το 2011) ενώ της Τουρκίας 86,7 εκατομμύρια. H μέση ηλικία στην Ελλάδα είναι τα 44 έτη, ενώ στην Τουρκία τα 28. Το 2050 ο πληθυσμός της Τουρκίας θα αγγίξει τα 94 εκατομμύρια, ενώ την ίδια εποχή ο ελληνικός πληθυσμός εκτιμάται ότι θα βρίσκεται μεταξύ των 8 – 10 εκατομμυρίων, με έναν στους τρείς κατοίκους να είναι μεγαλύτερος των 65 χρονών. Σύμφωνα επίσης με πρόσφατες εκτιμήσεις, στο τέλος του αιώνα στην Ελλάδα θα κατοικούν 6,5 εκατομμύρια κατοίκων, χωρίς ομοιογενή εθνική συνείδηση με κίνδυνο η χώρα να μετατραπεί σε έναν Λιβανοποιημένο χώρο.

Ότι δεν κατάφεραν πόλεμοι, πανούκλες, κατοχή κτλ το κατάφεραν μετά το 80 οι γυναικες κυρίως με τη συμπεριφορά τους. Λίγες χώρες μαραζώνουν τόσο γρήγορα όσο η Ελλάδα. Πολλοί παράγοντες είναι ίδιοι σε όλο το δυτικό κόσμο αλλά ένας λόγος που η Ελλάδα συρικνώνεται γρηγόροτερα πλυθησμιακά είναι οι ελλεηνίδες και η αποστροφή που προκαλούν σε ένα μεγάλο ποσοστό. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα μερικές που αξίζουν αλλά ....
καπιταλισμος με μια λεξη...θελω να γινω σαν Αμερικανος μ αρεσει στα κρυφα κ ο Μητροπανος ελεγε ο πανεξυπνος και διορατικος Τζιμης
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
αληθεια δεν μου εκατσε τετοια κεντα ακομα

ασε που τα πεταω παντα μουτρα/στομα/μαλλια κλπ

θα μου πεις και με προσπερματικα την παθαινεις ξερω γω :badair:
μηπως πουλησες φτώχεια και είπε καμιά κοπέλα να μην σε απασχολησει ΑΦΟΥ δεν θα μπορουσες να βοηθησεις ... ? :coffee:
Εχε το νου σου παντως αν δεις κανα πιτσιρίκι να κοιτάει τα κουδουνια της πολυκατοικίας ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ !!!

ed19b5a2-2f4d-4168-a964-001be1088fc1.jpg
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
μηπως πουλησες φτώχεια και είπε καμιά κοπέλα να μην σε απασχολησει ΑΦΟΥ δεν θα μπορουσες να βοηθησεις ... ? :coffee:
Εχε το νου σου παντως αν δεις κανα πιτσιρίκι να κοιτάει τα κουδουνια της πολυκατοικίας ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ !!!

ed19b5a2-2f4d-4168-a964-001be1088fc1.jpg
και αυτο...

βασικα αυτο μονο ειναι

θα παει να γκαστρωθει η αλλη με καποιον που θα εχει κατι να περιμενει :2funny:

για πες την επαθες εσυ απο καμια βδελλα? τρυπανε και τις καποτες αμα μυριστουν χαρτι αυτες :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
και αυτο...

βασικα αυτο μονο ειναι

θα παει να γκαστρωθει η αλλη με καποιον που θα εχει κατι να περιμενει :2funny:

για πες την επαθες εσυ απο καμια βδελλα? τρυπανε και τις καποτες αμα μυριστουν χαρτι αυτες :coffee:

Μακριά απο εμας αυτα , φτου φτου φτου ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Η άρνησή σου στα περί Πακιστανών (όπου ολισθαίνεις) κι η συγκατάθεσή σου περί αράπηδων με ταυτόχρονη την φανερή απουσία των Ελλήνων ως γαμιάδες -κατά τα γραπτά σου- θα έπρεπε να σε ανησυχεί.

:hi:
Τα αλμπαν δηλαδη τα δεχεσθε ? Να σας γαμανε τις γυναικες πιθανες συντροφους σας ? Εκει χεζομαστε ε! Δεν λεμε τιποτα εναντιον τους
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Παντως εγω απο το να παω με αγνωστη πουτανα που δεν εχω ερωτευτει εχω καλυτερα να τραβηξω μια σπεσιαλ μαλακια βλεποντας τις δημοσιευσεις αυτης που μου αρεσει που εχω φαει κολλημα μαζι της . Εγω επιλεγω με ποια θα χυσω οχι αυτες :wanker:
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Αξιζει ο αγωνας σημασια εχει το ταξιδι οχι ο προορισμος το αποτελεσμα
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.025
Like
11.924
Πόντοι
2.256
Οι Αλβανοί...οι ασυγκράτητοι Αλβανοί! Ενθυμούμαι την μανία τους να περάσουν τα σύνορα με μαύρα νύχια από τις κοπριές όπου κατόπιν τους πέρναμε να μας καθαρίζουν τα χωράφια και μετά φωνάζαμε τα μπατσικά
να τους μαζέψουν ως Ελληναράδες. Τώρα κι αυτοί μας καβάλησαν. Άρπαξαν τα μπουρδέλα από την κατοχή μας και έφεραν τις δικές τους που μοιάζουν με αυτούς αλλά με περούκα. Κατέχουν την ύψιστη τέχνη του νταβατζή που κανείς άλλος λαός δεν την γνωρίζει τόσο καλά. Τι να τους κάνεις τους ποιητές και τους γλύπτες;
ενσωματώθηκαν στον τρόπο ζωής και με τα πύρηνα παλούκια τους πηδούν τις δικές μας τις φακλάνες
οι οποίες στην τηγανοκέφαλη και χαμηλοκώλα μορφή τους βρίσκουν δυναμικά αρσενικά
να τις ψεκάζουν με πηχτό σπέρμα. Εμείς σε επιτυχίες, άφαντοι μπροστά τους!

:hi:
Τι να σου πω ρε φιλε, εγω 3 περιπτωσεις ειχα παντρεμενες και οι 3 τα ιδια παραπονα εκαναν.Οτι ειναι ολη μέρα ΚΙΝΟ, αραλίκι και το μεσημερι ενα καφασι μπυρες και μετα ξερει. Τις κωλαρες των γυναικων τους παντως σιγουρα αλλοι τις ανοιγαν και τις εχυναν μεσα, τωρα τις μας λες για πυρινες λαίλαπες δεν ξέρω.Ερχοντουσταν ακομα και για γρηγορο ξεκωλιασμα στο αυτοκινητο πριν ξυπνησει ο "αφεντης"
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Έστω ότι γουστάρεις πολύ σαν χόμπι το κυνήγι. Και συγκεκριμένα το κυνήγι της μπεκάτσας γιατί έχεις και σκυλάκια και γουστάρεις να κυνηγάς μαζί τους. Έστω, όμως, ότι είσαι μέτριος κυνηγός μπεκάτσας. Κι αυτό στο λένε τα αποτελέσματά σου.

Αν ήσουν, λοιπόν, ένας μέτριος κυνηγός μπεκάτσας, θα πήγαινες σε μία μπεκάτσα να την ρωτήσεις τι πρέπει να κάνεις, για να γίνεις πιο εύστοχος;

Ή έστω ότι τη βρίσκεις με το ψάρεμα, αλλά και εκεί είσαι μέτριος. Αν ήσουν ένας άμπαλος ψαράς, θα ρωτούσες κάνα ψάρι, ποιο δόλωμα είναι πιο καλό, για να καταφέρεις να το ψαρέψεις;

Το να ζητάς συμβουλές από το θήραμα, είναι απλά γελοίο…

Αρχικά γιατί ούτε τα ψάρια ούτε οι μπεκάτσες μιλάνε –άρα και να ρώταγες απάντηση δεν θα ‘παιρνες– και έπειτα γιατί ακόμη κι αν μιλάγανε, δεν θα σου λέγανε ποτέ, τον τρόπο με τον οποίο θα γίνονταν το επόμενο γεύμα σου.

Υπάρχει και άλλος λόγος, όμως. Και ίσως πιο ουσιαστικός.

Ρε αδερφάκο, ξέρει το ψάρι ή η μπεκάτσα με ποιον γαμημένο τρόπο καταφέρνει ο ψαράς να το ψαρέψει ή ο κυνηγός να την πετύχει; Ούτε καν! Αν ήξεραν, θα είχαν βρει τον τρόπο να ξέφευγαν και κανένας δεν θα κατάφερνε να πιάσει ούτε μπεκάτσες ούτε ψάρια.

Αν κάποιος μπορεί να σε βοηθήσει, αυτός είναι κάποιος πολύ επιτυχημένος ψαράς ή κυνηγός. Γιατί αυτοί κατέχουν την τέχνη, ξέρουν τον τρόπο και τις μεθόδους και γι’ αυτό τα καταφέρνουν.

Σωστά; Πολύ σωστά!

Από ψάρεμα και από κυνήγι είσαι κομπλέ. Με τα κορίτσια τι γίνεται, όμως, ρε αδερφέ; Αφού είσαι μυαλωμένο και λογικό παλικάρι. Είναι δυνατόν να ρωτάς διάφορες τύπισσες, για να σου πούνε πώς να φερθείς, για να ρίξεις τις ίδιες ή άλλες τύπισσες.

Αυτο για μερικα βιντεο που ρωτανε γυναικες ακομα και διασημες τι ζητανε απο εναν αντρα. ΜΑΛΑΚΙΕΣ θα σου πουνε σιγα μην πουνε αυτες
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
Οι Ελλεηνιδες θέλουν αυτοί που θέλουν κ όλες οι υπόλοιπες γυναίκες στο μεγαλύτερο μέρος του δυτικού κόσμου πλέον. Μέχρι τα 30 τους θέλουν να γλεντήσουν τη ζωή τους έχοντας γαμησει οποίο ν ωραίο άντρα τους κάτσει στο μάτι, ακόμα κ αν ο αριθμός αυτών είναι διψήφιος η τριψήφιος. Στα 30-35 θέλουν να έχουν καταλήξει με ένα ωραίο παιδί, ωραίο τύπο οικονομικά ανεξάρτητο και γενναιόδωρο με καλό οικογενειακό υπόβαθρο που να τις κοιτάζει στα μάτια κ να μη βλέπει του αλλο γύρω του και ει δυνατόν να τις έχει σαν βασιλισσες κάνοντας πέρα γονείς αδέρφια φίλους κλπ εμπόδια στην τέλεια σχέση τους. Βέβαια θα πρέπει να πληρούν και όλα τα υπόλοιπα 352 κριτήρια τους όπως να έχει μεγάλη και χοντρή πουτσα και να τις κάνει να χύνουν τουλάχιστον 5 φορές τη μέρα, να έχει χιούμορ, να είναι έξυπνος, να είναι η ψυχή της παρέας, αυτός που πληρώνει και τις κάνει να αισθάνονται ανώτερες που έχουν δικό τους έναν τέτοιο κουβαρντα, να έχει μια πολύ καλή και καλά αμοιβομενη δουλειά με προοπτικές να γίνει πάμπλουτος, να είναι φέτες και δυνατός σαν ταύρος, να έχει λέγειν που να τις κάνει να τον θαυμάζουν, να βάζει στη θέση τους όσους πιθανόν διαφωνούν με τις ίδιες, να μη διαστασουν να παίξουν μπουνιές για πάρτη τους, να λέει σε όλα ναι και να μη φέρνει αντίρρηση σε τπτ κλπ κλπ που θα χρειαζόταν ώρες να αναλύσω. Αν βέβαια τις ρωτήσεις τι θα προσφέρουν οι ιδιες για να τα έχουν όλα αυτά θα σου πουν " Τον εαυτό μου, την ομορφιά μου, εννοώντας το μουνι μου τις βυζάρες μου και την κωλαρα μου" έχοντας την πεποίθηση ότι μόνο με αυτά είναι θεές που θα πρέπει να τους τα προσφέρουν όλα απλόχερα. Το πρόβλημα λοιπόν είναι ότι οι γυναίκες θεωρούν δεδομένο ότι θα πρέπει να τους τα προσφέρουν όλα αυτά, ασχέτως αν είναι όμορφες, έχουν κωλαρα η βυζάρες. Ακόμα και τα μπαζα πλέον έχουν απαιτήσεις. Δεν γνωρίζουν ότι πλέον είναι τόσο μεγάλη η προσφορά που και οι άντρες έχουν αρχίσει και έχουν απαιτήσεις. Σε λίγο θα μένετε αγαμητες και ανύπαντρες, στο ράφι και όταν θα φτάνετε 45 θα λέτε να τι έφταιξε; Έφταιξε ότι όταν είχατε ένα καλό παιδί ψάχνατε τον κούκλο, το γαμηκουλα με τη μεγάλη πουτσα, τον λεφτά και το γοη. Πάρτε ένα αρχιδι τώρα. Συγνώμη για το επιθετικό μου ύφος, ήθελα όμως να καταδείξω το προβλημα όσο πιο παραστατικά γινεται
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Οι Ελλεηνιδες θέλουν αυτοί που θέλουν κ όλες οι υπόλοιπες γυναίκες στο μεγαλύτερο μέρος του δυτικού κόσμου πλέον. Μέχρι τα 30 τους θέλουν να γλεντήσουν τη ζωή τους έχοντας γαμησει οποίο ν ωραίο άντρα τους κάτσει στο μάτι, ακόμα κ αν ο αριθμός αυτών είναι διψήφιος η τριψήφιος. Στα 30-35 θέλουν να έχουν καταλήξει με ένα ωραίο παιδί, ωραίο τύπο οικονομικά ανεξάρτητο και γενναιόδωρο με καλό οικογενειακό υπόβαθρο που να τις κοιτάζει στα μάτια κ να μη βλέπει του αλλο γύρω του και ει δυνατόν να τις έχει σαν βασιλισσες κάνοντας πέρα γονείς αδέρφια φίλους κλπ εμπόδια στην τέλεια σχέση τους. Βέβαια θα πρέπει να πληρούν και όλα τα υπόλοιπα 352 κριτήρια τους όπως να έχει μεγάλη και χοντρή πουτσα και να τις κάνει να χύνουν τουλάχιστον 5 φορές τη μέρα, να έχει χιούμορ, να είναι έξυπνος, να είναι η ψυχή της παρέας, αυτός που πληρώνει και τις κάνει να αισθάνονται ανώτερες που έχουν δικό τους έναν τέτοιο κουβαρντα, να έχει μια πολύ καλή και καλά αμοιβομενη δουλειά με προοπτικές να γίνει πάμπλουτος, να είναι φέτες και δυνατός σαν ταύρος, να έχει λέγειν που να τις κάνει να τον θαυμάζουν, να βάζει στη θέση τους όσους πιθανόν διαφωνούν με τις ίδιες, να μη διαστασουν να παίξουν μπουνιές για πάρτη τους, να λέει σε όλα ναι και να μη φέρνει αντίρρηση σε τπτ κλπ κλπ που θα χρειαζόταν ώρες να αναλύσω. Αν βέβαια τις ρωτήσεις τι θα προσφέρουν οι ιδιες για να τα έχουν όλα αυτά θα σου πουν " Τον εαυτό μου, την ομορφιά μου, εννοώντας το μουνι μου τις βυζάρες μου και την κωλαρα μου" έχοντας την πεποίθηση ότι μόνο με αυτά είναι θεές που θα πρέπει να τους τα προσφέρουν όλα απλόχερα. Το πρόβλημα λοιπόν είναι ότι οι γυναίκες θεωρούν δεδομένο ότι θα πρέπει να τους τα προσφέρουν όλα αυτά, ασχέτως αν είναι όμορφες, έχουν κωλαρα η βυζάρες. Ακόμα και τα μπαζα πλέον έχουν απαιτήσεις. Δεν γνωρίζουν ότι πλέον είναι τόσο μεγάλη η προσφορά που και οι άντρες έχουν αρχίσει και έχουν απαιτήσεις. Σε λίγο θα μένετε αγαμητες και ανύπαντρες, στο ράφι και όταν θα φτάνετε 45 θα λέτε να τι έφταιξε; Έφταιξε ότι όταν είχατε ένα καλό παιδί ψάχνατε τον κούκλο, το γαμηκουλα με τη μεγάλη πουτσα, τον λεφτά και το γοη. Πάρτε ένα αρχιδι τώρα. Συγνώμη για το επιθετικό μου ύφος, ήθελα όμως να καταδείξω το προβλημα όσο πιο παραστατικά γινεται

1.Με διψήφιους και τριψήφιους,ελάχιστες πάνε μέχρι τα 30.Για ελλεεινίδες μιλάμε,όχι για αγγλίδες.Οι πιο πολλές τη βγάζουν με μακροχρονιες σχέσεις ή αγάμητες.

2.Το μουνί,ο κώλος και οι βυζάρες,για την πλειοψηφία των αντρών φτάνουν και περισσεύουν για να τρέχουν απο πίσω τους.Εδώ τρέχουν και χωρίς αυτά.

3.Αυτοί που τους θέλουν όλες,έχουν και την δυνατότητα επιλογής.Οι υπόλοιποι,τα φτιάχνουν με οποιαδήποτε τους τύχει και την κρατάνε όσο πάει.

4.Αγάμητη και ανύπαντρη,δεν μένει καμία χωρίς τη θέλησή της.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
1.Με διψήφιους και τριψήφιους,ελάχιστες πάνε μέχρι τα 30.Για ελλεεινίδες μιλάμε,όχι για αγγλίδες.Οι πιο πολλές τη βγάζουν με μακροχρονιες σχέσεις ή αγάμητες.

2.Το μουνί,ο κώλος και οι βυζάρες,για την πλειοψηφία των αντρών φτάνουν και περισσεύουν για να τρέχουν απο πίσω τους.Εδώ τρέχουν και χωρίς αυτά.

3.Αυτοί που τους θέλουν όλες,έχουν και την δυνατότητα επιλογής.Οι υπόλοιποι,τα φτιάχνουν με οποιαδήποτε τους τύχει και την κρατάνε όσο πάει.

4.Αγάμητη και ανύπαντρη,δεν μένει καμία χωρίς τη θέλησή της.
Δε συμφωνώ . Πλέον μέχρι τα είκοσι οι περισσότερες έχουν πάει με διψήφιο αριθμό αντρών. Τουλάχιστον αυτές που βλέπονται. Για το 2 συμφωνώ απόλυτα ότι οι άντρες φταίνε που έχουν δώσει τόση αξία στο μουνι, τρέχουν πίσω απτις κωλάρες αλλά αυτός μέτριες έως και από αυτές που δεν βλέπονται δίνοντας τους υπεραξία. Κακώς γίνεται αυτό θα έπρεπε ως άντρες να είστε πιο επιλεκτικοί κ όχι σαβουρογαμια. Για το τρίτο επίσης συμφωνώ κ για το τέταρτο εξαρτάται τι παραδείγματα έχει ο καθένας από τον κύκλο του. Εγώ ως παντρεμένος 40αρης ξέρω αρκετές που η έχουν μείνει στο ράφι γτ ψάχνουν τον ιδανικό, η παντρεύονται από ανάγκη επειδή δεν πάει άλλο ηλικιακά
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom