Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τρέχουν γιατί θέλουν αυτό το ένα πράγμα. Αλλά δεν θέλουν να το πάρουν από τα ρδέλα για πολλούς και διάφορους λόγους

Αν ήθελαν μόνο αυτό το πράγμα,δεν θα έτρεχαν.

Θέλουν όλο το πακέτο που περιλαμβάνει η γκόμενα.Και γαμήσι,και συντροφιά,και αγκαλιές,και γλωσσόφιλα,και το κυριότερο,να μην τους έχουν για μπακούρια.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96

Τι ζηταει ο αντρας απο την γυναικα για να ειναι ευτυχισμενος ? Απλα πραγματα να του καθεται και να μην του τα πρηζει συνεχεια
Πολυ σοφο αυτο το βιντεο λεει την μεγαλη αληθεια. Αν εχεις ολα αυτα που ζηταει και παλι καποτε θα φυγει με τον πρωτο αλητη που την καυλωσε επειδη σε βαρεθηκε καποια στιγμη
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Πολυ σοφο αυτο το βιντεο λεει την μεγαλη αληθεια. Αν εχεις ολα αυτα που ζηταει και παλι καποτε θα φυγει με τον πρωτο αλητη που την καυλωσε επειδη σε βαρεθηκε καποια στιγμη
Γίγαντας ,γίγαντας!

Αιθέρας !
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Αν ήθελαν μόνο αυτό το πράγμα,δεν θα έτρεχαν.

Θέλουν όλο το πακέτο που περιλαμβάνει η γκόμενα.Και γαμήσι,και συντροφιά,και αγκαλιές,και γλωσσόφιλα,και το κυριότερο,να μην τους έχουν για μπακούρια.
Απλα θελουν αυτη που καψουρευτηκαν αυτη που τους αρεσει αυτη που κολλησαν μαζι της. Γουσταρουν ακαποτο σπιτικο μουνι ομορφης εμφανισιμης ελλεεινιδας γνωστη τους οικειο προσωπο που εχουν συνηθισει να βλεπουν συχνα. Με την συνηθεια ερχεται ο ερωτας. Κι οταν την απομυθοποιησει τοτε κοιταει την καινουργια κοτα που ηρθε στο κοτετσι σαν γνησιος κοκορας. Δεν καυλωνω ευκολα με μια αγνωστη πληρωμενη πουτανα με καποτα κατα παραγγελιαν δημιουργια καυλας. Αν δεν υπαρχει συναισθημα
 

Kaimenoulis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
39
Πόντοι
0
Γίγαντας ,γίγαντας!

Αιθέρας !
εφοσων δεν υπαρχουν κοινωνικοι περιορισμοι για το ηθος των ανθρωπων ολοι θα κανουν οτι μαλακια θελουν. Εχουμε ηθικη αναρχια πλεον και με τα χρονια θα γινει χειροτερη.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Δεν θελω να καλμαρω την πεινα μου με φαγητο που δεν μου αρεσει (την ιεροδουλη) θελω να φαω το χαβιαρι την λαχταριστη μπριζολα το κοψιδι το ψαχνο την ελλεεινιδα που εχω ερωτευτει που οταν την βλεπω μου τρεχουν τα σαλια μου γινεται η πουτσα ατσαλι οχι να φαω με το ζορι φασολαδα
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Το θεμα ειναι οτι μας παραμυθιαζουν γυναικες και ανδρες μας κανουν πλυση εγκεφαλου να μας αρεσουν συγκεκριμενα προτυπα ομορφιας συμφωνα με την μοδα που διαφημιζουν τα εντυπα και ηλεκτρονικα μεσα
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Η πτώση της Δημογραφίας

Το 1923, αμέσως μετά την Μικρασιατική καταστροφή, ο πληθυσμός της Ελλάδας ήταν 6,5 εκατομμύρια, ενώ της Τουρκίας ήταν 13 εκατομμύρια. Σήμερα ο μόνιμος πληθυσμός της Ελλάδας είναι 10,4 εκατομμύρια (έναντι 10,8 εκ. το 2011) ενώ της Τουρκίας 86,7 εκατομμύρια. H μέση ηλικία στην Ελλάδα είναι τα 44 έτη, ενώ στην Τουρκία τα 28. Το 2050 ο πληθυσμός της Τουρκίας θα αγγίξει τα 94 εκατομμύρια, ενώ την ίδια εποχή ο ελληνικός πληθυσμός εκτιμάται ότι θα βρίσκεται μεταξύ των 8 – 10 εκατομμυρίων, με έναν στους τρείς κατοίκους να είναι μεγαλύτερος των 65 χρονών. Σύμφωνα επίσης με πρόσφατες εκτιμήσεις, στο τέλος του αιώνα στην Ελλάδα θα κατοικούν 6,5 εκατομμύρια κατοίκων, χωρίς ομοιογενή εθνική συνείδηση με κίνδυνο η χώρα να μετατραπεί σε έναν Λιβανοποιημένο χώρο.

Ότι δεν κατάφεραν πόλεμοι, πανούκλες, κατοχή κτλ το κατάφεραν μετά το 80 οι γυναικες κυρίως με τη συμπεριφορά τους. Λίγες χώρες μαραζώνουν τόσο γρήγορα όσο η Ελλάδα. Πολλοί παράγοντες είναι ίδιοι σε όλο το δυτικό κόσμο αλλά ένας λόγος που η Ελλάδα συρικνώνεται γρηγόροτερα πλυθησμιακά είναι οι ελλεηνίδες και η αποστροφή που προκαλούν σε ένα μεγάλο ποσοστό. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα μερικές που αξίζουν αλλά ....
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Τι θελω ? Μια απλη κοπελα γειτονοπουλα οχι πολυ ομορφη αλλα εχει το κατι που θελω που με καυλωνει. Ή την παρουσιατρια στην τηλεοραση ή την ηθοποιο ελληνικης σειρας που βλεπω καθε μερα και εχω συνηθισει να την τρωω στην μαπα
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Η πτώση της Δημογραφίας

Το 1923, αμέσως μετά την Μικρασιατική καταστροφή, ο πληθυσμός της Ελλάδας ήταν 6,5 εκατομμύρια, ενώ της Τουρκίας ήταν 13 εκατομμύρια. Σήμερα ο μόνιμος πληθυσμός της Ελλάδας είναι 10,4 εκατομμύρια (έναντι 10,8 εκ. το 2011) ενώ της Τουρκίας 86,7 εκατομμύρια. H μέση ηλικία στην Ελλάδα είναι τα 44 έτη, ενώ στην Τουρκία τα 28. Το 2050 ο πληθυσμός της Τουρκίας θα αγγίξει τα 94 εκατομμύρια, ενώ την ίδια εποχή ο ελληνικός πληθυσμός εκτιμάται ότι θα βρίσκεται μεταξύ των 8 – 10 εκατομμυρίων, με έναν στους τρείς κατοίκους να είναι μεγαλύτερος των 65 χρονών. Σύμφωνα επίσης με πρόσφατες εκτιμήσεις, στο τέλος του αιώνα στην Ελλάδα θα κατοικούν 6,5 εκατομμύρια κατοίκων, χωρίς ομοιογενή εθνική συνείδηση με κίνδυνο η χώρα να μετατραπεί σε έναν Λιβανοποιημένο χώρο.

Ότι δεν κατάφεραν πόλεμοι, πανούκλες, κατοχή κτλ το κατάφεραν μετά το 80 οι γυναικες κυρίως με τη συμπεριφορά τους. Λίγες χώρες μαραζώνουν τόσο γρήγορα όσο η Ελλάδα. Πολλοί παράγοντες είναι ίδιοι σε όλο το δυτικό κόσμο αλλά ένας λόγος που η Ελλάδα συρικνώνεται γρηγόροτερα πλυθησμιακά είναι οι ελλεηνίδες και η αποστροφή που προκαλούν σε ένα μεγάλο ποσοστό. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα μερικές που αξίζουν αλλά ....
Φταινε και οι αντρες που ανεχονται τετοιες συμπεριφορες ειδικα οι μπατσοι και οι πολιτικοι που υποστηριζουν την τρελα τους με νόμους καταπιεζοντας φασιστικα τους αντρες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Η πτώση της Δημογραφίας

Το 1923, αμέσως μετά την Μικρασιατική καταστροφή, ο πληθυσμός της Ελλάδας ήταν 6,5 εκατομμύρια, ενώ της Τουρκίας ήταν 13 εκατομμύρια. Σήμερα ο μόνιμος πληθυσμός της Ελλάδας είναι 10,4 εκατομμύρια (έναντι 10,8 εκ. το 2011) ενώ της Τουρκίας 86,7 εκατομμύρια. H μέση ηλικία στην Ελλάδα είναι τα 44 έτη, ενώ στην Τουρκία τα 28. Το 2050 ο πληθυσμός της Τουρκίας θα αγγίξει τα 94 εκατομμύρια, ενώ την ίδια εποχή ο ελληνικός πληθυσμός εκτιμάται ότι θα βρίσκεται μεταξύ των 8 – 10 εκατομμυρίων, με έναν στους τρείς κατοίκους να είναι μεγαλύτερος των 65 χρονών. Σύμφωνα επίσης με πρόσφατες εκτιμήσεις, στο τέλος του αιώνα στην Ελλάδα θα κατοικούν 6,5 εκατομμύρια κατοίκων, χωρίς ομοιογενή εθνική συνείδηση με κίνδυνο η χώρα να μετατραπεί σε έναν Λιβανοποιημένο χώρο.

Ότι δεν κατάφεραν πόλεμοι, πανούκλες, κατοχή κτλ το κατάφεραν μετά το 80 οι γυναικες κυρίως με τη συμπεριφορά τους. Λίγες χώρες μαραζώνουν τόσο γρήγορα όσο η Ελλάδα. Πολλοί παράγοντες είναι ίδιοι σε όλο το δυτικό κόσμο αλλά ένας λόγος που η Ελλάδα συρικνώνεται γρηγόροτερα πλυθησμιακά είναι οι ελλεηνίδες και η αποστροφή που προκαλούν σε ένα μεγάλο ποσοστό. Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα μερικές που αξίζουν αλλά ....

Για να λέμε και την αλήθεια,δεν φταίνε μόνο οι ελλεεινίδες για το δημογραφικό.

Μ'αυτούς τους μισθούς και το κόστος ζωής,μόνο τρελός θα πάει να κάνει παιδιά.

Όσοι παίρνουν διχιλιαρα,τριχιλιαρα και βάλε,αυτούς μπορείς να τους πεις καντε παιδιά.Αλλά ο άλλος με τριψήφιο μηνιάτικο,τί να κάνει;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Οι Ελληνίδες ξεσκίζονται με τους τρομερούς Πακιστανούς και τους ανυπέρβλητοιυς αράπηδες.
Ψωλαράδες με μπόλικο μαύρο χρήμα από ανάλογες δουλειές και πλήθος επιδομάτων από την εκάστοτε κυβέρνηση που δεν τους πέταξε έγκαιρα στην θάλσσσα. Ως αποτέλεσμα, η συντριπτική πλειοψηφία
των Ελλήνων ως μικροτσούτσουνοι/αποτυχημένοι από την φτώχεια ή την καλοζωία της κατάρας του πασοκισμού και σε συνδυασμό με τον νενεκισμό στις κυβερνήσεις την βγάζουν με πόρνες τρίτης κατηγορίας όπου εναποθέτουν τον μισθό τους για να νιώσουν άνδρες. Μάταια όμως διότι είναι ανδρείκελα!!!
Παράλληλα σέρνονται όπου βρουν για μια θέση στον ήλιο.
Το πολύ 1 στους 1000 να μπορεί να γαμήσει αξιοπρεπώς τις Ελληνίδες ως άνδρας με α κεφαλαίο
αλλά κι αυτός με το στανιό. Η συντριπτική πλειοψηφία είναι σωφεράκηδες και καληνυχτάκηδες
όπου υποκύπτουν στα νάζια και στις απαιτήσεις των Ελληνίδων οι οποίες χύνουν τρελλά με τις δύο πρώτες κατηγορίρες υπεργσμιάδων που τις σβερκώνουν και δεν τις κερνούν ούτε πασατέμπο
μιας που οι ισχυροί αρκεί να φαίνονται κι όχι να κάνουν δωράκια. Τέλος οι περισσότεροι Έλληνες για καμιά τσόντα είναι να δουν παίζοντας την άχρηστη μπαμιοψωλή τους ενώ μόλις οι Ελληνίδες τεκνοποιήσουν, ξεκινά γαλούχισμα των θηλυκών τέκνων ώστε να βρουν μαλάκα να τις ταίζει και γαμιά/δες
να τις ξεσκίζει/ζουν. Και βε΄βαια πολλοί πατεράδες αντί να βάλουν σειρά στο σπίτι, δέχονται τα πάντα
για ένα πιάτο ξαναζεσταμένο γιουβέτσι από τον Σκλαβενίτη με τις κόρες τους να πηδιούνται εντός
της οικείας τους με σκληρά παλαμάρια ώστε να το παίξουν προοδευτικοί. Τον ελεύθερο χρόνο τους
από τον ψυχολογικό βιασμό και την οικονομική αφαίμαξη, τραβολογούν εαυτούς σε συφιλιάρες πουτάνες
μήπως και βρουν αγκαλίτσα.
Ούτε να γαμήσουν δεν ξέρουν αλλά στο στραπονάρισμα πρώτοι. Τα ίδια και χειρότερα πολλοί γιοι
που με κάτι γελοία ντυσίματα σουλατσάρουν στα σόσιαλ δείχνοντας ντι πικ αφού είναι ανάξιοι να μιλήσουν σε γυναίκα, καταλήγοντας πολλές φορές πούστηδες και δεκανίκια της λεσβοανώμαλης κοινότητας.
Πλήρης σήψη, ατελείωτη παρακμή. Έπεσε ο ήλιος, σκοτείνασε ο ουρανός.

:confused:
μονο κατι κωλοχοντρες σαβουρες με πρασινα μαλλια η χτικιαρες με μανιοκαταθλιψη γαμιουνται με πακιστανους

ειπαμε ειναι σαπια σκουπιδια οι πιο πολλες αλλα κρατανε ενα κοινωνικο στατους

με νιγγερ η αλβανο πανε ολες ας πουμε με πακι οχι

αυτα:tired:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Η άρνησή σου στα περί Πακιστανών (όπου ολισθαίνεις) κι η συγκατάθεσή σου περί αράπηδων με ταυτόχρονη την φανερή απουσία των Ελλήνων ως γαμιάδες -κατά τα γραπτά σου- θα έπρεπε να σε ανησυχεί.

:hi:
ναι τους ξεχασα...

οι ελληνες τις βγαζουν για γουστα ταξιδια κλπ χωρις να γαμησουν και πληρωνουν τις εκτρωσεις οταν χτυπησει το τηλ και τους πει η κατε "γιωργο εχω καθυστερηση" :undecided:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
ναι τους ξεχασα...

οι ελληνες τις βγαζουν για γουστα ταξιδια κλπ χωρις να γαμησουν και πληρωνουν τις εκτρωσεις οταν χτυπησει το τηλ και τους πει η κατε "γιωργο εχω καθυστερηση" :undecided:
έχεις πληρωσει έκτρωση ? :coffee:
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Για να λέμε και την αλήθεια,δεν φταίνε μόνο οι ελλεεινίδες για το δημογραφικό.

Μ'αυτούς τους μισθούς και το κόστος ζωής,μόνο τρελός θα πάει να κάνει παιδιά.

Όσοι παίρνουν διχιλιαρα,τριχιλιαρα και βάλε,αυτούς μπορείς να τους πεις καντε παιδιά.Αλλά ο άλλος με τριψήφιο μηνιάτικο,τί να κάνει;
Να πάει να βρει μία που να δουλεύει και αυτή.
Οι εποχές που στη μεσαια τάξη μόνο ο άνδρας δούλευε πέρασαν, αλλά αυτό οι πιο πολλές δεν το αντιλαμβάνονται.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
το "μονο αλήθειες" που εγραψες πριν λίγο που πηγε ? :coffee:
αληθεια δεν μου εκατσε τετοια κεντα ακομα

ασε που τα πεταω παντα μουτρα/στομα/μαλλια κλπ

θα μου πεις και με προσπερματικα την παθαινεις ξερω γω :badair:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Να πάει να βρει μία που να δουλεύει και αυτή.
Οι εποχές που στη μεσαια τάξη μόνο ο άνδρας δούλευε πέρασαν, αλλά αυτό οι πιο πολλές δεν το αντιλαμβάνονται.
μια χαρά το αντιλαμβάνονται.

Για αυτό,επειδή έχουν και τα δικά τους φράγκα θέλουν έναν άντρα να βγάζει παραπάνω και να είναι γενναιόδωρος. Απλά σήμερα αυτό γίνεται ολοένα πιο δύσκολο. Έχεις και τις μισές εταιρίες να σπρώχνουν λοατκι και γυναίκες, δύσκολα βγαίνει το ψωμάκι πια.

Γνωστός μου έμεινε για ένα τετράμηνο με την πρώην του. Αυτή δεν πλήρωνε νοίκι ούτε λογαριασμούς μόνο το μισό και κάτι σουπερμάρκετ

Και η καργιολα έλεγε τώρα ξοδεύω πιο πολλά. Τη σούταρε αλλά μιας και ήταν καλό μουνι (ειδικά για ελληνικά στανταρ),γύρισε στον πρώην της τον οποίο είχε χωρίσει για το γνωστό μου. Και αυτός τη φιλοξένησε χωρις εκείνη να πληρώνει τίποτα.

Η ιστορία του πυρφορισμου σε μια παράγραφο
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
αληθεια δεν μου εκατσε τετοια κεντα ακομα

ασε που τα πεταω παντα μουτρα/στομα/μαλλια κλπ

θα μου πεις και με προσπερματικα την παθαινεις ξερω γω :badair:
Εγώ τα ριχνω και μέσα ,αλλά τίποτα. Αυτά τυχερά είναι (η εγώ είμαι στέρφος)
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom