Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.233
Κριτικές
18
Like
20.022
Πόντοι
4.546

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.233
Κριτικές
18
Like
20.022
Πόντοι
4.546
Ο τυπος κανει διαστημικο σεξ!
Πώς και δεν γύρισαν ακόμα καμιά τσόντα σε συνθήκες μηδενικής βαρύτητας, κανένα εξομοιωτή;;; Θα έβγαζε πολύ γέλιο! Θα είχε και χρήσιμες συμβουλές: πώς να πετύχει το cif, να μην πάνε τα φλόκια στο γάμο του Καραγκιόζη, πώς να βρεις την τρύπα όταν γυρνάς γύρω γύρω ανάποδα, και πολλά ακόμα! Συμβουλές από αστροναύτες - μύστες που έζησαν μήνες σε τροχιά, και έχουν πολύτιμη γνώση σχετικά...
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Πώς και δεν γύρισαν ακόμα καμιά τσόντα σε συνθήκες μηδενικής βαρύτητας, κανένα εξομοιωτή;;; Θα έβγαζε πολύ γέλιο! Θα είχε και χρήσιμες συμβουλές: πώς να πετύχει το cif, να μην πάνε τα φλόκια στο γάμο του Καραγκιόζη, πώς να βρεις την τρύπα όταν γυρνάς γύρω γύρω ανάποδα, και πολλά ακόμα! Συμβουλές από αστροναύτες - μύστες που έζησαν μήνες σε τροχιά, και έχουν πολύτιμη γνώση σχετικά...


Σεξ οχι απλα στο διαστημα αλλα στον χωροχρονο!
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Στα περισσοτερα θα συμφωνησω. Σε αυτο που δεν συμφωνω, ειναι οτι δινεις ιδιαιτερη σημασια στην υλικη ζωη και οχι στην ζωη με <<νοημα>>

Σαφως και τα χρηματα παιζουν σπουδαιο ρολο σε αυτην την ζωη, αλλα το πιο σημαντικο ειναι να ζεις ζωη με <<νοημα>>
Δε διαφωνω Αlpha απλα θα ηθελα αν μπορεις να μου περιγραψεις το νοημα οπως το εννοεις απο μεριας σου γιατι πχ εγω βρισκω νοημα οταν δημιουργω στην εργασια μου χαλαρωνω βλεποντας καποια ταινια - σειρα -ντοκιμαντερ που μου δινει κατι να σκεφτω πριν πεσω για υπνο,γυμναζομαι χρονια για να ξεδινω και ταξιδευω 1-2 φορες το χρονο εξωτερικο.

Οσο αφορα τις γυναικες αν βρεθει καποια που δε με ενοχλει θα κατσω μαζι της μεχρι να την πιασει η σχιζα και μετα φευγω,οταν δεν εχω κατι επισκεφτομαι τα κοριτσια ισα ισα να ηρεμουν οι ορμονες μου.

Γενικα βλεπω τα πραγματα τετραγωνα δε προσπαθω να σπασω τις γωνιες που με σταματαν δημιουργωντας χαος γυρω μου μονο και μονο επειδη δεν ειναι ολα οπως τα θελω,τα χρηματα παντα με βοηθουσαν να νιωθω καλυτερα γιατι εκανα πραγματα με αυτα που δε μπορουσα οταν δε τα ειχα.

Αν θεωρεις οτι μου λειπει κατι βασικο που δε τον εχω βαλει στο προγραμμα μου πολυ ευχαριστως να ακουσω τη συμβουλη σου.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Δε διαφωνω Αlpha απλα θα ηθελα αν μπορεις να μου περιγραψεις το νοημα οπως το εννοεις απο μεριας σου γιατι πχ εγω βρισκω νοημα οταν δημιουργω στην εργασια μου χαλαρωνω βλεποντας καποια ταινια - σειρα -ντοκιμαντερ που μου δινει κατι να σκεφτω πριν πεσω για υπνο,γυμναζομαι χρονια για να ξεδινω και ταξιδευω 1-2 φορες το χρονο εξωτερικο.

Οσο αφορα τις γυναικες αν βρεθει καποια που δε με ενοχλει θα κατσω μαζι της μεχρι να την πιασει η σχιζα και μετα φευγω,οταν δεν εχω κατι επισκεφτομαι τα κοριτσια ισα ισα να ηρεμουν οι ορμονες μου.

Γενικα βλεπω τα πραγματα τετραγωνα δε προσπαθω να σπασω τις γωνιες που με σταματαν δημιουργωντας χαος γυρω μου μονο και μονο επειδη δεν ειναι ολα οπως τα θελω,τα χρηματα παντα με βοηθουσαν να νιωθω καλυτερα γιατι εκανα πραγματα με αυτα που δε μπορουσα οταν δε τα ειχα.

Αν θεωρεις οτι μου λειπει κατι βασικο που δε τον εχω βαλει στο προγραμμα μου πολυ ευχαριστως να ακουσω τη συμβουλη σου.
Δεν έχει σημασία το τι θεωρώ ζωή με νόημα, για τον καθένα μπορεί να είναι κάτι διαφορετικό..

Αν εσύ αισθάνεσαι καλά με το πως ζεις την ζωή σου η νιώθεις ότι την ζεις με νόημα εγώ δεν έχω να σου πω τπτ..
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Δε διαφωνω Αlpha απλα θα ηθελα αν μπορεις να μου περιγραψεις το νοημα οπως το εννοεις απο μεριας σου γιατι πχ εγω βρισκω νοημα οταν δημιουργω στην εργασια μου χαλαρωνω βλεποντας καποια ταινια - σειρα -ντοκιμαντερ που μου δινει κατι να σκεφτω πριν πεσω για υπνο,γυμναζομαι χρονια για να ξεδινω και ταξιδευω 1-2 φορες το χρονο εξωτερικο.

Οσο αφορα τις γυναικες αν βρεθει καποια που δε με ενοχλει θα κατσω μαζι της μεχρι να την πιασει η σχιζα και μετα φευγω,οταν δεν εχω κατι επισκεφτομαι τα κοριτσια ισα ισα να ηρεμουν οι ορμονες μου.

Γενικα βλεπω τα πραγματα τετραγωνα δε προσπαθω να σπασω τις γωνιες που με σταματαν δημιουργωντας χαος γυρω μου μονο και μονο επειδη δεν ειναι ολα οπως τα θελω,τα χρηματα παντα με βοηθουσαν να νιωθω καλυτερα γιατι εκανα πραγματα με αυτα που δε μπορουσα οταν δε τα ειχα.

Αν θεωρεις οτι μου λειπει κατι βασικο που δε τον εχω βαλει στο προγραμμα μου πολυ ευχαριστως να ακουσω τη συμβουλη σου.
Δεν ειναι λυση αυτη μην ξεγελαμε τον εαυτο μας οτι ειμαστε ικανοποιημενοι με τη ζωη μας επειδη επισκεπτομαστε τις επαγγελματιες του σεξ. Παντα θα μενουμε αδειοι και ανικανοποιητοι αναζητωντας μια μονιμη σχεση αγαπης μια μονιμη αγκαλια.
Και κακα τα ψεμματα δεν αρκει ο τροπος που βλεπουμε τα πραγματα ουτε οι μαλακιες που λενε να εχεις θετικη σκεψη. Αν δεν εχεις πολλα φραγκα αν δεν εχεις την γυναικα που γουσταρεις πραγματικα να την γαμας και να την εχεις συνεχεια μεσα στο σπιτι σου αν δεν εχεις τα συγκεκριμενα υλικα αγαθα που επιθυμεις αν δεν εισαι καλυμμενος ψυχικα και πανω απο ολα να εχεις υγεια δεν αξιζει τιποτα. Εισαι looser αποτυχημενος. Λιγοι ειναι οι τυχεροι
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.064
Πόντοι
6.236
Αν δεν εχεις πολλα φραγκα αν δεν εχεις την γυναικα που γουσταρεις πραγματικα να την γαμας και να την εχεις συνεχεια μεσα στο σπιτι σου αν δεν εχεις τα συγκεκριμενα υλικα αγαθα που επιθυμεις αν δεν εισαι καλυμμενος ψυχικα και πανω απο ολα να εχεις υγεια δεν αξιζει τιποτα. Εισαι looser αποτυχημενος. Λιγοι ειναι οι τυχεροι
Λίγοι είναι οι τυχεροί γιατί είναι λίγες οι διάσημες...
Γιατί την άσημη τι να την κάνεις να την έχεις σπίτι σου; Για καθαρίστρια ναι. Αλλά για τι άλλο;
Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Λίγοι είναι οι τυχεροί γιατί είναι λίγες οι διάσημες...
Γιατί την άσημη τι να την κάνεις να την έχεις σπίτι σου; Για καθαρίστρια ναι. Αλλά για τι άλλο;
Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας.
Αυτο ακριβως να εχεις την διασημη που εισαι καψουρης μαζι της αυτη που εχεις ερωτευτει αυτη που ειναι κουκλαρα μουναρα και σε καυλωνει. Αλλιως τι να την κανεις την ασημη κακασχημη μπαζολα της γειτονιας που τρελενεται για παρτη σου και ειναι η μονη που σε γουσταρει ή ακομα κι αυτη στο παιζει δυσκολη. Και η αξια βρισκεται στο να γαμας το μουνι της διασημης που σου αρεσει χωρις προφυλακτικο καθε φορα που εχεις ορεξη καυλες χωρις να σου φερνει αντιρρηση κι ας εισαι φτωχος φαλακρος χοντρος πλαδαρος ασχημος με ηλικια 50+ χωρις μπροστινα δοντια με τριχες πιθηκου σε ολο το σωμα με βρωμικη ανασα και σωματικη οσμη. Οξυθυμος εγωιστης παλιοχαρακτηρας και καυλωμενος συνεχεια
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Δεν ειναι λυση αυτη μην ξεγελαμε τον εαυτο μας οτι ειμαστε ικανοποιημενοι με τη ζωη μας επειδη επισκεπτομαστε τις επαγγελματιες του σεξ. Παντα θα μενουμε αδειοι και ανικανοποιητοι αναζητωντας μια μονιμη σχεση αγαπης μια μονιμη αγκαλια.
Και κακα τα ψεμματα δεν αρκει ο τροπος που βλεπουμε τα πραγματα ουτε οι μαλακιες που λενε να εχεις θετικη σκεψη. Αν δεν εχεις πολλα φραγκα αν δεν εχεις την γυναικα που γουσταρεις πραγματικα να την γαμας και να την εχεις συνεχεια μεσα στο σπιτι σου αν δεν εχεις τα συγκεκριμενα υλικα αγαθα που επιθυμεις αν δεν εισαι καλυμμενος ψυχικα και πανω απο ολα να εχεις υγεια δεν αξιζει τιποτα. Εισαι looser αποτυχημενος. Λιγοι ειναι οι τυχεροι


Δεν είναι απόλυτο τύπε.

Πολλοί χαλάνε την υγεία τους επειδή παντρεύονται αυτή που γουστάρουν και τους γαμάει τη ζωή.
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Στην εποχη μας οι διασημες ειναι πιο πολλες απο ποτε. Βεβαια διασημες της πλακας επειδη ανεβασαν ενα βιντεο στο τικ τοκ η εχουν ινσταγκραμ κλπ αλλα εχουν ολα τα ελαττωματα των διασημων χωρις την αναλογη δοξα. Ψωνια δευτερης εθνικης.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.064
Πόντοι
6.236
Τελευταία τροποποίηση:

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Δεν ειναι λυση αυτη μην ξεγελαμε τον εαυτο μας οτι ειμαστε ικανοποιημενοι με τη ζωη μας επειδη επισκεπτομαστε τις επαγγελματιες του σεξ. Παντα θα μενουμε αδειοι και ανικανοποιητοι αναζητωντας μια μονιμη σχεση αγαπης μια μονιμη αγκαλια.
Και κακα τα ψεμματα δεν αρκει ο τροπος που βλεπουμε τα πραγματα ουτε οι μαλακιες που λενε να εχεις θετικη σκεψη. Αν δεν εχεις πολλα φραγκα αν δεν εχεις την γυναικα που γουσταρεις πραγματικα να την γαμας και να την εχεις συνεχεια μεσα στο σπιτι σου αν δεν εχεις τα συγκεκριμενα υλικα αγαθα που επιθυμεις αν δεν εισαι καλυμμενος ψυχικα και πανω απο ολα να εχεις υγεια δεν αξιζει τιποτα. Εισαι looser αποτυχημενος. Λιγοι ειναι οι τυχεροι

Πετσοκοψε μας ολους. Κοιταξε ομως, και ο Μπραντ ειχε λεφτα και υγεια αλλα τον εφαγε η λεγαμενη. Ειχε το Τζενιφερακι που ηταν σοβαρο για σπιτι αλλα ηθελε τις εντονες συγκινησεις και το πληρωσε. Για μενα φιλε συνονοματε καταληγω στο συμπερασμα οτι κανεις οικογενεια με σοβαρη κοπελα διχως ενα κιλο τραυματα, με μια που δε σε στρεσαρει και αυτο ως συνεπεια εχει σταθεροτητα και οχι το "να με εξιταρει" που λεμε. Αν στη σχεση σου διαπιστωσεις οτι η ιδια λειτουργει ως στηριγμα και οχι ως ναρκωτικο, τοτε εισαι στο σωστο δρομο. Αλλιως... κλαφτα.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Πετσοκοψε μας ολους. Κοιταξε ομως, και ο Μπραντ ειχε λεφτα και υγεια αλλα τον εφαγε η λεγαμενη. Ειχε το Τζενιφερακι που ηταν σοβαρο για σπιτι αλλα ηθελε τις εντονες συγκινησεις και το πληρωσε. Για μενα φιλε συνονοματε καταληγω στο συμπερασμα οτι κανεις οικογενεια με σοβαρη κοπελα διχως ενα κιλο τραυματα, με μια που δε σε στρεσαρει και αυτο ως συνεπεια εχει σταθεροτητα και οχι το "να με εξιταρει" που λεμε. Αν στη σχεση σου διαπιστωσεις οτι η ιδια λειτουργει ως στηριγμα και οχι ως ναρκωτικο, τοτε εισαι στο σωστο δρομο. Αλλιως... κλαφτα.
Δεν μιλαω για εντονες συγκινησεις ουτε για πραγματοποιηση φαντασιωσεων. Απλως να εχεις τη γυναικα που εισαι ερωτευμενος τη γυναικα που αγαπας. Γιατι δηλαδη οι γυναικες εχουν τη δυνατοτητα της επιλογης και εχουν οποιον θελουν ? Οι γυναικες εχουν αυτον που εχουν ερωτευτει ενω ο αντρας περιμενει να τον διαλεξουν. Και ναι η γυναικα πρωτα βρισκει χορηγο και μετα τον κερατωνει με αυτον που γουσταρει
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Πετσοκοψε μας ολους. Κοιταξε ομως, και ο Μπραντ ειχε λεφτα και υγεια αλλα τον εφαγε η λεγαμενη. Ειχε το Τζενιφερακι που ηταν σοβαρο για σπιτι αλλα ηθελε τις εντονες συγκινησεις και το πληρωσε. Για μενα φιλε συνονοματε καταληγω στο συμπερασμα οτι κανεις οικογενεια με σοβαρη κοπελα διχως ενα κιλο τραυματα, με μια που δε σε στρεσαρει και αυτο ως συνεπεια εχει σταθεροτητα και οχι το "να με εξιταρει" που λεμε. Αν στη σχεση σου διαπιστωσεις οτι η ιδια λειτουργει ως στηριγμα και οχι ως ναρκωτικο, τοτε εισαι στο σωστο δρομο. Αλλιως... κλαφτα.
εγω δεν ικανοποιουμαι με την αγνωστη πουτανα που πληρωνω ουτε με την μετρια μπαζολα ελλεεινιδα που με διαλεγει αλλα εγω δεν τη γουσταρω και ξερναω ή μου αρεσει πολυ λιγο. δεν συμβιβαζομαι με τετοια χαλια. εγω θελω την παιδικη μου φιλη τον πρωτο μου ερωτα , την συμμαθητρια μου , το κοριτσι που γνωρισα το καλοκαιρι στις διακοπες που καθε χρονο το συνανταω , την διασημη που βλεπω καθε μερα για χρονια στην τηλεοραση. γιατι να μην τις εχω ολες αυτες ή εστω μια απο αυτες ? δεν ειναι μεγαλη αδικια ?
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
ρε ares τι φετιχ ειναι αυτο με τις διασημες?? Ή μας τρολλαρεις? Κοίτα να συνέλθεις γιατί μόνο κακο στον εαυτο σου κάνεις με αυτες τις σκέψεις. Σταμάτα να ψάχνεις τον έρωτα της ζωης σου στα ματια μιας διασημης και να τν βάζεις σε βάθρο. Κοίτα να βελτιώσεις την ζωή σου, να κάνεις πράγματα που γουστάρεις, και να αρχίσεις να γαμας μουνακια δεξια και αριστερα, έτσι κ αλλιως καμια δεν είναι αγία, ή ξεχωριστή. Σχεδόν όλες το ίδιο καριολες είναι. Και οι διάσημες ακόμα περισσότερο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
Αυτο ακριβως να εχεις την διασημη που εισαι καψουρης μαζι της αυτη που εχεις ερωτευτει αυτη που ειναι κουκλαρα μουναρα και σε καυλωνει. Αλλιως τι να την κανεις την ασημη κακασχημη μπαζολα της γειτονιας που τρελενεται για παρτη σου και ειναι η μονη που σε γουσταρει ή ακομα κι αυτη στο παιζει δυσκολη. Και η αξια βρισκεται στο να γαμας το μουνι της διασημης που σου αρεσει χωρις προφυλακτικο καθε φορα που εχεις ορεξη καυλες χωρις να σου φερνει αντιρρηση κι ας εισαι φτωχος φαλακρος χοντρος πλαδαρος ασχημος με ηλικια 50+ χωρις μπροστινα δοντια με τριχες πιθηκου σε ολο το σωμα με βρωμικη ανασα και σωματικη οσμη. Οξυθυμος εγωιστης παλιοχαρακτηρας και καυλωμενος συνεχεια
...μόλις ξυπνήσεις τελειώνουν όλα.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
ρε ares τι φετιχ ειναι αυτο με τις διασημες?? Ή μας τρολλαρεις? Κοίτα να συνέλθεις γιατί μόνο κακο στον εαυτο σου κάνεις με αυτες τις σκέψεις. Σταμάτα να ψάχνεις τον έρωτα της ζωης σου στα ματια μιας διασημης και να τν βάζεις σε βάθρο. Κοίτα να βελτιώσεις την ζωή σου, να κάνεις πράγματα που γουστάρεις, και να αρχίσεις να γαμας μουνακια δεξια και αριστερα, έτσι κ αλλιως καμια δεν είναι αγία, ή ξεχωριστή. Σχεδόν όλες το ίδιο καριολες είναι. Και οι διάσημες ακόμα περισσότερο
Το ιδιο ειναι μια χοντρη ασχημομουρα μπαζο της γειτονιας με μια κομψη αδυνατη προσεγμενη διασημη ομορφη μουναρα ?
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
ρε ares τι φετιχ ειναι αυτο με τις διασημες?? Ή μας τρολλαρεις? Κοίτα να συνέλθεις γιατί μόνο κακο στον εαυτο σου κάνεις με αυτες τις σκέψεις. Σταμάτα να ψάχνεις τον έρωτα της ζωης σου στα ματια μιας διασημης και να τν βάζεις σε βάθρο. Κοίτα να βελτιώσεις την ζωή σου, να κάνεις πράγματα που γουστάρεις, και να αρχίσεις να γαμας μουνακια δεξια και αριστερα, έτσι κ αλλιως καμια δεν είναι αγία, ή ξεχωριστή. Σχεδόν όλες το ίδιο καριολες είναι. Και οι διάσημες ακόμα περισσότερο
Η λεξη κλειδι ειναι να κανεις πραγματα που γουσταρεις τα κανουμε ομως. Γαμαμε τις αγνωστες ιεροδουλες που καπως μ'αρεσουν αλλα δεν ευχαριστιομαστε πληρως. Και οποιος λεει το αντιθετο ειναι ψευτης ή κοροιδευει τον εαυτο του. Το ιδανικοτερο σεξ ειναι αυτο που κανεις με τον ανθρωπο σου αυτον που σε τρελαινει στο μεγιστο βαθμο. Τα πραγματα που γουσταρω εγω δυστυχως δεν τα κανω γιατι καποιες δεν θελουν δεν ειμαι του γουστου τους και δεν εννοω μονο τις διασημες αλλα και τις γνωστες μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom