Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.759
Κριτικές
3
Like
9.663
Πόντοι
1.336

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.069
Πόντοι
6.236
εσύ δεν θα υπάρξεις καπετάνιος

Sad The Little Mermaid GIF

ΜΗ ΜΟΥ ΚΟΒΕΙΣ ΤΑ ΦΤΕΡΑ
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.069
Πόντοι
6.236
Βγήκαν τα αποτελέσματα του ακοΥογράμματος, της Τριαξονικής και Μαγνησιακής ΤομογραφΕίας και θέλεις μια πρώτη εκτίμηση από τον Καπετανιο; Ρώτησέ με αλλά μην ανησυχείς πια. Τώρα που θα πάμε για αυτοψία στα τίμια ξενοδοχεία της πόλεως των Αθηνών, θα σε πάω και για έναν Υπέροχο και θα λυτρωθείς για πάντα από το απαίσιο βουητό, Ωρίωνα

Ναι , ναι , το ακούω ως εδώ
Δεν ξέρω τι ακούς εσύ....

Και να σου πω και κάτι, που μου το παίζεις έξυπνος και με διορθώνεις συνέχεια; Δεν είναι "Μαγνησιακή" αλλά "Μαγνησιτική".
Think About It GIF by Identity
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.759
Κριτικές
3
Like
9.663
Πόντοι
1.336
Δεν ξέρω τι ακούς εσύ....

Και να σου πω και κάτι, που μου το παίζεις έξυπνος και με διορθώνεις συνέχεια; Δεν είναι "Μαγνησιακή" αλλά "Μαγνησιτική".
Think About It GIF by Identity
Το σίγουρο είναι ότι σε μαγνητίζω δυνατά
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Εν τω μεταξύ μ'αυτή την ιστορία με τον Πασχαλάκη,ο Ραπτόπουλος τις έχει κάνει τις γεροντομπεμπέκες άνω κάτω.Όσες έχουν μικρότερους γκόμενους τις έχει βάλει στην πρίζα.

Πάντως πλάκα πλάκα,σχεδόν όλες αυτές της σοουμπιζ παραδέχονται ότι έχουν ή είχαν μικρότερους.
Δεν ξερω αλλα αυτον τον Ραπτοπουλο τον συμπαθω παρα πολυ
 

panoskatosbou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκες. μπαινω κατευθείαν στο θεμα. αν θελει κανεις ας το κανει ξεχωριστό νημα συζήτησης...
Η κοπέλα μου (29) εχει μια αδερφή (31) η οποία ειναι μια χαρα μουνι.
μελαχρινή
ίσιο μαλλί
ωραίο και λεπτο σώμα(πολλα χρονια μπαλετο,χοροι κλπ)
ωραιο προσωπο και ντυσιματα.
εχει αρκετες παρεες και βγαινει και σε μπουζουκια,σε μαγαζια κλπ.
σπουδασε σε πολη οπως η Πατρα και τωρα μενει Αθηνα αρα δεν ειναι αβγαλτη.
αυτο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι πως δεν εχει σχεση.ουτε ξερω κατι για το παρελθον της.μου κανει τρομερη εντυπωση σε αυτη την ηλικία να μην εχει κατι (οχι μονο τωρα αλλα 3 χρονια που την ξερω δεν εχει).
δεν ειναι λεσβια (για να προλαβω αλλους).
ποια θα λεγατε πως ειναι η αιτια του φαινομενου;δεν νομιζω να ειναι και παρθενα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ;

Είμαι κοπέλα στα 32 και όποτε βγαίνω έξω είτε για δουλειά είτε βόλτα φροντίζω να είμαι περιποιημένη. Αγαπώ τον εαυτό μου, ντύνομαι κομψά, φροντίζω να διατηρώ ωραίο σώμα, πρόσωπο, μαλλιά κλπ..... αλλά δεν με πλησιάζουν! Είτε μόνη είτε με φίλες που θα βγω δεν μου μιλάει κανείς παρ'ότι προσπαθώ να είμαι ευδιάθετη και αισιόδοξη. Στην εφηβεία είχα πολλές προσεγγίσεις ακόμα και στο δρόμο τυχαια. Τι γινεται; Τόσο πολύ έχει αλλάξει ο κόσμος και έχουμε κλειστεί στα καβούκια μας;



Μήπως γιατί είσαι ΚΑΡΑΜΠΑΖΟ; :uglykiss:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.234
Κριτικές
18
Like
20.024
Πόντοι
4.546

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ;

Είμαι κοπέλα στα 32 και όποτε βγαίνω έξω είτε για δουλειά είτε βόλτα φροντίζω να είμαι περιποιημένη. Αγαπώ τον εαυτό μου, ντύνομαι κομψά, φροντίζω να διατηρώ ωραίο σώμα, πρόσωπο, μαλλιά κλπ..... αλλά δεν με πλησιάζουν! Είτε μόνη είτε με φίλες που θα βγω δεν μου μιλάει κανείς παρ'ότι προσπαθώ να είμαι ευδιάθετη και αισιόδοξη. Στην εφηβεία είχα πολλές προσεγγίσεις ακόμα και στο δρόμο τυχαια. Τι γινεται; Τόσο πολύ έχει αλλάξει ο κόσμος και έχουμε κλειστεί στα καβούκια μας;



Μήπως γιατί είσαι ΚΑΡΑΜΠΑΖΟ; :uglykiss:
μήπως γιατί ΚΑΙ οι γυναίκες, πρέπει να προσπαθούν και αυτές ΛΙΓΑΚΙ, να κουνησουν λίγο το μικρό τους δαχτυλάκι, αντί να τα περιμένουν ΟΛΑ στο πιάτο;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ;

Είμαι κοπέλα στα 32 και όποτε βγαίνω έξω είτε για δουλειά είτε βόλτα φροντίζω να είμαι περιποιημένη. Αγαπώ τον εαυτό μου, ντύνομαι κομψά, φροντίζω να διατηρώ ωραίο σώμα, πρόσωπο, μαλλιά κλπ..... αλλά δεν με πλησιάζουν! Είτε μόνη είτε με φίλες που θα βγω δεν μου μιλάει κανείς, που να εχει την εμφανιση του Αργυρου και τα λεφτα του Αμπραμοβιτς, παρ'ότι προσπαθώ να είμαι ευδιάθετη και αισιόδοξη. Στην εφηβεία είχα πολλές προσεγγίσεις ακόμα και στο δρόμο τυχαια. Τι γινεται; Τόσο πολύ έχει αλλάξει ο κόσμος και έχουμε κλειστεί στα καβούκια μας;



Μήπως γιατί είσαι ΚΑΡΑΜΠΑΖΟ; :uglykiss:
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
καριολες ...ακομα και στο φλερτ περιμενουν τα παντα απο τον αντρα...τεμπελες στην ψυχη και τη συμπεριφορα ..αν θελουν να πλησιασει ο αλλος ας βαλουν μια φωτεινη επιγραφη στο μετωπο...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ;

Είμαι κοπέλα στα 32 και όποτε βγαίνω έξω είτε για δουλειά είτε βόλτα φροντίζω να είμαι περιποιημένη. Αγαπώ τον εαυτό μου, ντύνομαι κομψά, φροντίζω να διατηρώ ωραίο σώμα, πρόσωπο, μαλλιά κλπ..... αλλά δεν με πλησιάζουν! Είτε μόνη είτε με φίλες που θα βγω δεν μου μιλάει κανείς παρ'ότι προσπαθώ να είμαι ευδιάθετη και αισιόδοξη. Στην εφηβεία είχα πολλές προσεγγίσεις ακόμα και στο δρόμο τυχαια. Τι γινεται; Τόσο πολύ έχει αλλάξει ο κόσμος και έχουμε κλειστεί στα καβούκια μας;



Μήπως γιατί είσαι ΚΑΡΑΜΠΑΖΟ; :uglykiss:

Πάντως αυτό δεν αποκλείεται να'ναι και fake.

Το βοθρο-lifo πάλι θέλει να δυσφημήσει τους άντρες ότι είναι κότες

Για τις γυναίκες που έχουν στραβωθεί όλες απ'τα κινητά,δε βλέπω να λένε τίποτα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.309
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Εν τω μεταξύ μ'αυτή την ιστορία με τον Πασχαλάκη,ο Ραπτόπουλος τις έχει κάνει τις γεροντομπεμπέκες άνω κάτω.Όσες έχουν μικρότερους γκόμενους τις έχει βάλει στην πρίζα.

Πάντως πλάκα πλάκα,σχεδόν όλες αυτές της σοουμπιζ παραδέχονται ότι έχουν ή είχαν μικρότερους.
O Ραπτόπουλος να μιλάει για μπάλα και για λοιπά κοινωνικά θέματα.
Για κουτσομπολιστικα θέματα προτιμώ ξανθιές που θα μπορούσαν να είναι πορνοστάρ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.309
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
μαγκας ο τερματζής
Καρναβάλι είναι...οι πιο πολλοί αθλητές,ιδίως οι ποδοσφαιριστές,είναι αμυαλα παιδάκια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ξέρω τι ακούς εσύ....

Και να σου πω και κάτι, που μου το παίζεις έξυπνος και με διορθώνεις συνέχεια; Δεν είναι "Μαγνησιακή" αλλά "Μαγνησιτική".
Think About It GIF by Identity
Από Νόμο Μαγνησίας;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.309
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
καριολες ...ακομα και στο φλερτ περιμενουν τα παντα απο τον αντρα...τεμπελες στην ψυχη και τη συμπεριφορα ..αν θελουν να πλησιασει ο αλλος ας βαλουν μια φωτεινη επιγραφη στο μετωπο...
Άσε...ένας φίλος μου ήθελε να την πέσει σε μια γκαρσονα σε καφετέρια.
Και λέει αυτή το αμιμητο...."Μα δεν φαίνεται πάνω μου ότι τα έχω με κάποιον";
Αυτό έγινε τις καλές προμνημονιακες μέρες άρα από τότε το χα'ι'δεμα έπεφτε σύννεφο...τώρα η κατάσταση έχει χειροτερέψει και νομίζω ότι ακόμα δεν φτάσαμε τον πάτο στο βαρέλι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
O Ραπτόπουλος να μιλάει για μπάλα και για λοιπά κοινωνικά θέματα.
Για κουτσομπολιστικα θέματα προτιμώ ξανθιές που θα μπορούσαν να είναι πορνοστάρ.

Πάντως με τον χωρισμο του Πασχαλάκη τις έπιασε όλες στον ύπνο.Βέβαια,το έμαθε απο πρώτο χέρι αφού είναι κολλητοί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom