Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
εχεις δικιο...το ξερω κανω και γω μαλακιες καμια φορα αλλα πρεπει να καταλάβουν επιτελους ολες αυτες οτι δεν ειναι και ολοι μαλακες
Και καλά κάνεις αλλά η καλύτερη δική για τέτοιες είναι η αδιαφορία. Τις τσακίζει.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
μου εστειλε και τριτο φωνητικο "δε πας καλα εισαι ψυχανωμαλος που με εσβησες" :tooth:
Άρα, είτε έχω δίκιο και η κοπέλα είναι "γειά σου" και ζητάει απεγνωσμένα επιβεβαίωση είτε μια ελάχιστη πιθανότητα όντως να στενοχωρήθηκε και να είχες κάποιες πιθανότητες μαζί της.
Προσωπικά το ινστα για μένα είναι red flag! Μια τέτοια κοπέλα για μένα δεν κάνει για σχέση.
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
848
Like
2.805
Πόντοι
446
Αχ Ελληνίδα άνοιξε λίγο ο καιρός κι άνοιξε και μας το μάτι μας τι οφθαλμολουτρο ήταν αυτό φεύγοντας από την δουλειά;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Μύστη τα έκοψα όλα τα σόσιαλ γιατι δεν τα μπορώ...έκανα το λάθος και έφτιαξα ακαου στο τουιτερ, σε μια άκυρη της γράφω κόμεντ χαβαλέ και μου έστειλε πμ με μπινελίκια, της απάντησα να βρει να κάνει σεξ να ηρεμήσει και δεν ξαναπάντησε :rockon: :rockon: :rockon:
Βλέπεις τι κάνει η αγαμία;
Καλά λέω εγώ ότι είμαστε εδώ στο bou.το πιο υγιές κομμάτι της σημερινής κοινωνίας!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άρα, είτε έχω δίκιο και η κοπέλα είναι "γειά σου" και ζητάει απεγνωσμένα επιβεβαίωση είτε μια ελάχιστη πιθανότητα όντως να στενοχωρήθηκε και να είχες κάποιες πιθανότητες μαζί της.
Προσωπικά το ινστα για μένα είναι red flag! Μια τέτοια κοπέλα για μένα δεν κάνει για σχέση.
Ποια σχέση...ούτε για βολτα δεν είναι.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
ο τζιμάκος ηταν μια 22χρονη κατσαριδα που εκανε βόλτες εδω μεσα αναμεσα απο τα μηνυματα...δεν μπορει να μην την ειδες :think: ..αλλα με λιγο αροξολ εγινε η δουλεια
ναι αλλα ειχε μια ικανοτητα που δε την εχει κανεις αλλος εδω μεσα. μπορουσε να γραψει σεντονι με μια ανασα. μπορεις? δε μπορεις :tooth:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
τι ειναι αυτη η φαντα και δε μου εξηγει κανενας?

Η γνωστή πορτοκαλάδα τύπε ... με αυτή γαμας ακαποτα, τελειώνοντας λούζεις τον πούτσο σου με φαντα και είσαι προστατευμένος από όλα τα ΣΜΝ... ακόμα και από τον covid19....
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
μαγκες θελω μια γνωμη...μιλουσα πριν κανα 2ωρο με ενα ωραιο μουνακι απο το badoo,αλλαξαμε και ινστα..μου ελεγε οτι ηταν αρρωστη κτλ κτλ....σε καποια στιγμη της λεω οκ θα παω σε μια δουλεια και ξανα ερχομαι...μου λεει "οκ καλα να περνας"...υστερα απο κανα 2 ωρο της εστειλα να δω τι κανει και δεν απαντησε....Της ξανα εστειλα αλλο ενα μηνυμα (δεν το διαβασε) και δεν απαντησε και παλι.Την εσβησα....αφου την σβηνω,δεν περνανε δευτερολεπτα και αρχιζει να με βριζει. (μαλιστα με εκραξε μια στο ινστα και μια στο badoo) "δε πας καλα,εισαι κομπλεξικος κτλ κτλ"....λοιπον θα σας πω τη γνωμη μου σαν αντρας και να μου πειτε και σεις.Εγω ξερω τι εκανα και γιατι το εκανα....και μαλιστα εγω ξερω πολυ καλα οτι εβλεπε οτι της ειχα στειλει,αλλα με εκλανε επιτηδες οποτε επειδη δεν περιμενε εγω να αντιδρασω ετσι,(να τη σβησω δηλ) αντεδρασε και αυτη με αυτον τον τροπο....στην περιπτωση που ελειπε και δεν ειχε δει οτι της ειχα στειλει...πως τοτε με εβρισε στο καπακι που την εσβησα??? αρα??? ηταν μεσα και απλα με εκλανε...
και γω το ιδιο κανω σε οσες δεν απαντανε, αλλα.................. εξακολουθουν να μην απαντανε :2funny:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Να δεξ
ναι αλλα ειχε μια ικανοτητα που δε την εχει κανεις αλλος εδω μεσα. μπορουσε να γραψει σεντονι με μια ανασα. μπορεις? δε μπορεις :tooth:
Ποτε δε κατάφερα να διαβάσω σεντόνι του. Ξεκίναγα και με έπιανε πονοκέφαλος
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Άρα, είτε έχω δίκιο και η κοπέλα είναι "γειά σου" και ζητάει απεγνωσμένα επιβεβαίωση είτε μια ελάχιστη πιθανότητα όντως να στενοχωρήθηκε και να είχες κάποιες πιθανότητες μαζί της.
Προσωπικά το ινστα για μένα είναι red flag! Μια τέτοια κοπέλα για μένα δεν κάνει για σχέση.
Τυπε θες να σου πω κάτι? Και γιατί επιμένω? Μου έχει ξανά τυχει... Να μην απαντάνε και όταν τις σβήνω μετά να μου τη λένε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ουκ ολίγες φορές
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Τυπε θες να σου πω κάτι? Και γιατί επιμένω? Μου έχει ξανά τυχει... Να μην απαντάνε και όταν τις σβήνω μετά να μου τη λένε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ουκ ολίγες φορές
Και τι περίμενες ρε μλκ να σου πουν κι ευχαριστώ επειδη εγκατέλειψες τις τάξεις των σαλιάρηδων τους; (δεν είσαι ένας απ αυτούς θέλω να πω). Εξάλλου είναι τίγκα στα κόμπλεξ και εν πολλοίς ξοφλημένες σαν άτομα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Ναι γι αυτό αυτές οι κοινωνίες πάνε μπροστά δημιουργώντας ευτυχισμένες οικογένειες. Αν δεν κάνω λάθος είναι η κορυφαία χώρα σε κτηνοβασία. Και οι Σκανδιναβοι η πρώτοι σε κατάθλιψη και γι αυτό το ρίχνουν στο ποτό να ξεχαστούν. σορρυ αλλά έχω αλλά πρότυπα ευτυχίας. Α ξέχασα...και οι γκόμενές τους λύσσανε τα καλοκαίρια εδώ και σε άλλες ερωτικές χώρες
Δώσε λινκ για του ισχυρισμούς σου σχετικά με την Κτηνοβασία. Και δεν έχω δει Γερμανούς ή Σκανδιναβούς να μεταναστεύουν στην Ελλάδα, δεν μιλάμε για κάποιους Συνταξιούχους που έρχονται εδώ όταν γεράσουν. Οι Έλληνες εδώ και δεκαετίες προσπαθούν να Μεταναστεύσουν στη Γερμανία και στη Σκανδιναβία
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Καμία σχέση. Καμία. Δεν υπάρχει σύγκριση. Μέσα από την σχέση μαθαίνεις, εξελίσσεσαι, ρίχνεις ΤΑ γαμησια και αν είσαι σωστός της τα ρίχνεις μόνο εσυ. Πάρε και δωδεκαωρα με βίζιτα, δε συγκρίνονται, απλά... και σε θέμα χρημάτων δεν συγκρίνονται. Είναι ηλίθια η προσπάθεια σύγκρισης. Τώρα αν πέσεις σε κανένα τελειωμένο που θέλει Gucci και Σανέλ κάθε βδομάδα, ή είσαι αρκετά χαζός να μπλέξεις ή είναι κρυφή. Όπως και να έχει, δεν θα έχεις μπλέξει γιατί είσαι ο ένας και μοναδικός σαν το μέλος @clonarius

Η βίζιτα είναι για σεξ και χαλάρωση. Δεν είναι νορμαλ γυναίκα, δεν αλλάζει, που να βαράς το κεφάλι σου κάτω. Όταν μπει στο χορό δεν βγαίνει. Όσες βγαίνουν με οικογένεια, βρίσκουν έναν μαλακα ο οποίος λειτουργεί ως δοχείο για παιδιά. Είναι αυτός που κάθε βδομάδα θα πάρει μπουκέτα λουλούδια στο μπόι του @Alexis11 , θα την πάει ταξίδια και γενικά θα ανέχεται τις μαλακιες της. ΑΚΟΜΑ και τότε, θα του τα φορέσει αλλά μετά από καιρό και δε θα το μάθει κανένας. Ούτε καν οι φίλες της.
Δεν υπάρχει σύγκριση, πραγματικά. Όταν η πόρνη φύγει από κοντά σου, θα πάρει την τιμή που έχετε συμφωνήσει. Όταν η τίμια φύγει από κοντά σου, θα προσπαθήσει να σου αποσπάσει όσα περισσότερα μπορεί. Κι ίσως καταλήξεις άστεγος ή και χειρότερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom