Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Boomb te cingo tu cono, gran puta perra!
ΩΩΩΩΩΩΩωωωωωωω, είναι και πολύγλωσσος!!!

Εχω εχω.........και κοιτωντας απο τ'αλογο βλεπω ποιος/α κανει καλα τη δουλεια.. :bottom: :bottom:
Εσενα σε βλεπω και δε δουλευεις... ερχεται η τιμωρια! ;) ;)
ΧΟΥΑΟΥ, πάω να φρεσκαριστώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16

Είσαι τελείως λάθος τώρα εσύ! Σου εξήγησα γιατί αντέδρασα έτσι και επιπλέον σου ζήτησα συγγνώμη. Είσαι απαράδεκτη λοιπόν τώρα!

'Ηθελα να σε δω εσένα σε κάποιο άλλο forum (όχι σε αυτό που έχεις γνωριμίες) να στην πέφτουν ταυτόχρονα 10-20 άτομα, να επιχειρούν όλοι μαζί να σε ξεφτιλίσουν και να γελάσουν σε βάρος σου, ήθελα να σε δώ καλή μου πώς θα αντιδρούσες εσύ τότε!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Με λύπη παρατηρώ ότι έχουμε ξεφύγει από το θέμα μας.
Δώστε τόπο στην οργή και μη ρίχνετε το επίπεδο. :woldman:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Είσαι τελείως λάθος τώρα εσύ! Σου εξήγησα γιατί αντέδρασα έτσι και επιπλέον σου ζήτησα συγγνώμη. Είσαι απαράδεκτη λοιπόν τώρα!

'Ηθελα να σε δω εσένα σε κάποιο άλλο forum (όχι σε αυτό που έχεις γνωριμίες) να στην πέφτουν ταυτόχρονα 10-20 άτομα, να επιχειρούν όλοι μαζί να σε ξεφτιλίσουν και να γελάσουν σε βάρος σου, ήθελα να σε δώ καλή μου πώς θα αντιδρούσες εσύ τότε!
Έεεελα και αυξάνεται ο αριθμόςςς!! Ήμασταν έξι, γίναμε επτά και τώρα είμαστε 10-20!!
Πάμε όλοι μαζί... Είμαστε δυοοοο, είμαστε τρειειειεις, είμαστε χίλιοι δεκατρείειειεις...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Είσαι τελείως λάθος τώρα εσύ! Σου εξήγησα γιατί αντέδρασα έτσι και επιπλέον σου ζήτησα συγγνώμη. Είσαι απαράδεκτη λοιπόν τώρα!

'Ηθελα να σε δω εσένα σε κάποιο άλλο forum (όχι σε αυτό που έχεις γνωριμίες) να στην πέφτουν ταυτόχρονα 10-20 άτομα, να επιχειρούν όλοι μαζί να σε ξεφτιλίσουν και να γελάσουν σε βάρος σου, ήθελα να σε δώ καλή μου πώς θα αντιδρούσες εσύ τότε!
οταν μπηκα τι νομιζεις οτι κανανε μερικοι βρε καλε μ ανθρωπε?
κ πληροφοριακα,δεν εχω γνωριμιες εδω!
εδω καποιοι ακομα μ τη λενε τι πρεπει να κανω δλδ να ξεχεζομαι με τον καθενα????
ε οχι!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Προφανώς σε εσένα φαίνονται όλα αστεία, αλλά εγώ αρνούμαι να συμμετάσχω σε αυτήν την κοροϊδία. :birdman:
Θες να κάνεις κλίκα με τον παλιό ρε; Τσάμπα προσπαθείς, ο παλιός είναι μοναχικός λύκος, αλεξιπτωτιστής, ελέυθερος σκοπευτής, ένας φτωχός και μόνος καουμπόης
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
τι να πω...

σε τσιγκλανε κι εσυ τσιμπας...

Ά έτσι αθώα το περιγράφεις εσύ...

Δεν αρέσουν οι θέσεις μου καλή μου εδώ μέσα! Γιατί βροντοφωνάζω καθημερινά στα παιδιά "μην πάτε μπουρδέλα, στούντιο, στριπ και τέτοιες μαλακίες. Εξαντλήστε το πρώτα με τις καθημερινές κοπέλες γύρω σας". Αυτό όμως που λέω πάει κόντρα στα συμφέροντα του site και για να εξουδετερωθεί η φωνή μου έχουν εξαμολυθεί φασιστικά κάποιοι να με βγάλουν γραφικό και να με χλευάσουν....
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Θες να κάνεις κλίκα με τον παλιό ρε; Τσάμπα προσπαθείς, ο παλιός είναι μοναχικός λύκος, αλεξιπτωτιστής, ελέυθερος σκοπευτής, ένας φτωχός και μόνος καουμπόης

Ρε συ, δεν είπαμε ότι εμείς οι 2 θα είμαστε κλίκα? Με μπέρδεψες τώρα... :think:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε συ, δεν είπαμε ότι εμείς οι 2 θα είμαστε κλίκα? Με μπέρδεψες τώρα... :think:
Ήταν τρικ κουέστιον (ελληνιστί ερώτηση-παγίδα, για να δουν ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ότι ξέρω κι εγώ ξένες γλώσσες)  :2funny: :2funny: :2funny:
Επιβεβαιώνεις για άλλη μία φορά ότι είσαι πιστός στην Κλίκα, εύγε νέε μου  :thumbsup: :thumbsup:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ήταν τρικ κουέστιον (ελληνιστί ερώτηση-παγίδα, για να δουν ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ότι ξέρω κι εγώ ξένες γλώσσες)  :2funny: :2funny: :2funny:
Επιβεβαιώνεις για άλλη μία φορά ότι είσαι πιστός στην Κλίκα, εύγε νέε μου  :thumbsup: :thumbsup:

Πωπω, και είχα αρχίσει να αγχώνομαι. :<
Πάντως ρε boomb, το τελευταίο καιρό παρατηρώ μια αβάσιμη ένταση στο thread και ομολογώ ότι προβληματίζομαι. :hmm:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ά έτσι αθώα το περιγράφεις εσύ...

Δεν αρέσουν οι θέσεις μου καλή μου εδώ μέσα! Γιατί βροντοφωνάζω καθημερινά στα παιδιά "μην πάτε μπουρδέλα, στούντιο, στριπ και τέτοιες μαλακίες. Εξαντλήστε το πρώτα με τις καθημερινές κοπέλες γύρω σας". Αυτό όμως που λέω πάει κόντρα στα συμφέροντα του site και για να εξουδετερωθεί η φωνή μου έχουν εξαμολυθεί φασιστικά κάποιοι να με βγάλουν γραφικό και να με χλευάσουν....

Σε αυτό είσαι ολόσωστος! Αλλά σκέψου: Δε θα ταν πιο εύκολο να σε κάνουν ban και να σε "φιμώσουν" μια και έξω? Ε? Εχεις καλές απόψεις, έγω διαβάσει μερικές καλές κατά καιρούς αλλά όπως και να χει...ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Σε αυτό είσαι ολόσωστος! Αλλά σκέψου: Δε θα ταν πιο εύκολο να σε κάνουν ban και να σε "φιμώσουν" μια και έξω? Ε? Εχεις καλές απόψεις, έγω διαβάσει μερικές καλές κατά καιρούς αλλά όπως και να χει...ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!

Το ΜΑΛΑΚΑΣ στο επιστρέφω πίσω...

Πολύ ξέπεσες ρε "λύκο" και δεν είναι σημάδι δύναμης όταν κάποιος καταφεύγει σε φθηνές βρισιές για να αντιμετωπίσει κάποιον άλλο....

Και να με κάνετε φασιστικά ban θα μπω με άλλα χίλια δυο nick, επομένως μηδέν στο πηλίκον. Πιο αποτελεσματικό είναι να επιχειρήσετε να με βγάλετε γραφικό.....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πωπω, και είχα αρχίσει να αγχώνομαι. :<
Πάντως ρε boomb, το τελευταίο καιρό παρατηρώ μια αβάσιμη ένταση στο thread και ομολογώ ότι προβληματίζομαι. :hmm:
Don't worry babe, I got your back  :boobies: :boobies:
Εγώ δε βλέπω ένταση πάντως, έναν ακούω να ξεφωνίζει αλλά γελάω τόσο που δε με νοιάζει  :2funny: :2funny:

Εdit: Εσένα ποιες είναι οι θεωρίες σου για την ένταση που εντοπίζεις;
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μη γελάτε ρε, είναι άκρως σοβαρό topic. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom