Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
να μι μπερδεβεσε,ακλιτερα παρε καφε πανταλονια για να κανισ ικονομια,διο φτανουν θα αλαζισ καθε μινα,η ακομα καλιτερα να νε ντουμπλφατσαδικα και να εχισ μονο ενα,απλα καθε μινα μι ξεχνασ να αλαζισ τι μερια

αντε καλο απογεμα,παο να αλξο πανταλονι

Καλο απογευμα

Εχω ρομπα γιατι μου φευγανε τα κουμπια και ειναι πανακριβα.......
Και αεριζομαι απο κατω χαμηλα ετσι...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Θα παρακαλούσα να προσδιοριστούν επακριβώς ποιοι ειναι οι τσατσοκλικαδουριοι και αν υπάρχουν ομάδες συγκεκριμένες ή όλοι ανήκουμε σε μία. Γιατί έχω διαφορες απο παλιά με μερικά μέλη και δεν θέλω να συμμετέχω στην ίδια κλίκα επ ουδενί. Που χου τον λαιφ δεν τον πάω γιατί λεει συνεχώς εξυπνάδες και τον νίτζα γιατί πετάγεται εκεί που δεν τον σπέρνουν.
Και επειδή έχω και αλλα να σούρω σε πολλους καλό θα ήταν να με βάνετε σε μια κλίκα με όσους συμπαθώ. Και επειδή δεν συμπαθώ κανέναν καλό θα ήταν να με βάλετε σε μια κλίκα μόνη μου .
Ευχαριστώ :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Θα παρακαλούσα να προσδιοριστούν επακριβώς ποιοι ειναι οι τσατσοκλικαδουριοι και αν υπάρχουν ομάδες συγκεκριμένες ή όλοι ανήκουμε σε μία. Γιατί έχω διαφορες απο παλιά με μερικά μέλη και δεν θέλω να συμμετέχω στην ίδια κλίκα επ ουδενί. Που χου τον λαιφ δεν τον πάω γιατί λεει συνεχώς εξυπνάδες και τον νίτζα γιατί πετάγεται εκεί που δεν τον σπέρνουν.
Και επειδή έχω και αλλα να σούρω σε πολλους καλό θα ήταν να με βάνετε σε μια κλίκα με όσους συμπαθώ. Και επειδή δεν συμπαθώ κανέναν καλό θα ήταν να με βάλετε σε μια κλίκα μόνη μου .
Ευχαριστώ :grin:

Nοιωθω μια δακρυβρεχτη ευγνωμοσυνη προs το προσωπο σου και σε οσα μου καταμαρτυρειs για το ατομο μου....Για κλικα  εγω δεν ξερω να σου πω...Οπωs ειπα και προηγουμενωs εγω ξερω μονο απο ....απλικα....Βρισκω  αφθονεs στο Μοναστηρακι και σε συμφερουσα τιμη...Ευχαριστω εκ των προτερω.....Μακια  Μακια  Μακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Nοιωθω μια δακρυβρεχτη ευγνωμοσυνη προs το προσωπο σου και σε οσα μου καταμαρτυρειs για το ατομο μου....Για κλικα  εγω δεν ξερω να σου πω...Οπωs ειπα και προηγουμενωs εγω ξερω μονο απο ....απλικα....Βρισκω  αφθονεs στο Μοναστηρακι και σε συμφερουσα τιμη...Ευχαριστω εκ των προτερω.....Μακια  Μακια  Μακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα αφήσω την ιστορία να σε κρίνει, γιατί ειναι εμφανές οτι είσαι βαθιά χωμένος σε αντίθετη απο μένα κλίκα και τις ειρωνίες σου δήθεν και αυτές αλλου! (πσσσσ καλά έχω περάσει σε αλλο επίπεδο΄..) :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
θα αφήσω την ιστορία να σε κρίνει, γιατί ειναι εμφανές οτι είσαι βαθιά χωμένος σε αντίθετη απο μένα κλίκα και τις ειρωνίες σου δήθεν και αυτές αλλου! (πσσσσ καλά έχω περάσει σε αλλο επίπεδο΄..) :boobies:

Παντα κρινομαι απο την ιστορια για τα δυσβατα μονοπατια τηs ιδιοτελουs ανοθευτηs και απαξιωτικηs πορειαs μου προs το γκρεμο, οπου συμπαρασερνω οτι βρεθει μπροστα μου....!!!!
Ειμαι ο εναs δεν με σβηνει κανεναs((σσ  το αντεγραψε ο Καζαντζιδηs σε τραγουδι)
Μονο η ιστορια μπορει να κρινει το απυθμενο χωσιμο μου για την σωτηρια τηs ψυχηs
Εναs ειναι ο οιωνοs...."αμυνεσθαι περι παρτηs"
Αυτη τη γη που την πατειτε ολοι σαs μεσα θε να μπειτε
Ξεφυγα απο το επιπεδο και προχωρησα στο...οριζοντιο
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Παντα κρινομαι απο την ιστορια για τα δυσβατα μονοπατια τηs ιδιοτελουs ανοθευτηs και απαξιωτικηs πορειαs μου προs το γκρεμο, οπου συμπαρασερνω οτι βρεθει μπροστα μου....!!!!
Ειμαι ο εναs δεν με σβηνει κανεναs((σσ  το αντεγραψε ο Καζαντζιδηs σε τραγουδι)
Μονο η ιστορια μπορει να κρινει το απυθμενο χωσιμο μου για την σωτηρια τηs ψυχηs
Εναs ειναι ο οιωνοs...."αμυνεσθαι περι παρτηs"
Αυτη τη γη που την πατειτε ολοι σαs μεσα θε να μπειτε
Ξεφυγα απο το επιπεδο και προχωρησα στο...οριζοντιο

είδες τελικά.. και εσύ μισείς την ελλεινίδες γιατί δεν μπορείς να φτάσεις το επίπεδό τους. Τώρα εξηγούνται όλα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
είδες τελικά.. και εσύ μισείς την ελλεινίδες γιατί δεν μπορείς να φτάσεις το επίπεδό τους. Τώρα εξηγούνται όλα...
Καλα ε????  αν μ εβλεπεs απο κοντα που λεει ο λογοs...θαβλεπεs να ξεχειλιζουν απο τουs αριστοκρατικουs πλην πανεμορφουs κροταφουs μου πλερια τα ζουμια του μισουs....Ενοs μισουs ασβεστου στη διαρκεια αιωνων και αιωνων.....Απο εποχηs Τουρκοκρατιαs και βγαλε...τοσο παλια
Για ολα φταιει η...Ασπασια του Περικλη!!!!! Αναπαψη δεν θαβρω ποτε μου!!!!!!!!!!
Στο επιπεδο δεν θελω να τιs πετυχω...Αν τα καταφερω στο...οριζοντιο καλα θαναι!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.428
Κριτικές
61
Like
42.547
Πόντοι
22.785
ιπονοιτε κατι για τε με;;;;; :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ιπονοιτε κατι για τε με;;;;; :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ζαμε των Πυτζαμων......Περιγραφει η Ερη την αυτοκτονογραφια μου.....Το βιογραφικο---απωθητικο μου.....με ολα τα μελανα χρωματα.....Θα με κανει εικονισμα  ...ετσι λεει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.428
Κριτικές
61
Like
42.547
Πόντοι
22.785
Ζαμε των Πυτζαμων......Περιγραφει η Ερη την αυτοκτονογραφια μου.....Το βιογραφικο---απωθητικο μου.....με ολα τα μελανα χρωματα.....Θα με κανει εικονισμα  ...ετσι λεει
διλαδι να σε χρισιμοπιισο για να αποθισ κουνουπια
τισ ζεστεσ μερουλεσ
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom