Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.403
Like
9.557
Πόντοι
2.306
Έτσι,πετα τη μπάλα στην εξέδρα,σαν τον φίλο σου τον δικηγορο οταν δεν θέλει ν'απαντήσει
Αν και μέσα μέσα σε βρίζω καλά του λες. Τον ρώτησα και εγώ γιατί παντρεύτηκε και δεν απαντάει. Με έχει στη λίστα του αλλα συνέχεια βλέπει τι γράφω με κάποιο μαγικό τρόπο.

Συνέχισε να του τη μπαίνεις τύπε.κάτι σαν να βλέπω Ρεάλ εναντίον Μπαρτσελονα είστε.

Αλλά σε ναυάγια
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.677
Κριτικές
1
Like
5.626
Πόντοι
2.356
Αυτό ισχύει αν τις έχεις γαμήσει.Αν δεν τις έχεις γαμήσει δε σου λένε την αλήθεια.
ποτε δε ξερεις ποτε θα πουν ΟΛΗ την αληθεια τυπε... να εισαι σιγουρος! εδω κορη λεει ψεματα στον πατερα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.896
Like
17.929
Πόντοι
3.656
Περιμενεις σε ενα φορουμ να σου απαντησει καποιος για την συζυγο του?
Δεν ξερω για τον συγκεκριμενο, εγω θα παντρευομουν μονο αν γκαστρωνα καποια
Αλλος αν εβρισκε προικα
Παιζουν πολλοι και διαφοροι λογοι

Δεν είπα να απαντήσει για τη συζυγο του,τον ρώτησα γιατί παντρεύτηκε γενικά.

Λες και αν παραδεχτεί ότι...ερωτεύτηκε,θα νομιζει ότι τον θεωρούμε αδερφή :2funny:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Δεν είπα να απαντήσει για τη συζυγο του,τον ρώτησα γιατί παντρεύτηκε γενικά.

Λες και αν παραδεχτεί ότι...ερωτεύτηκε,θα νομιζει ότι τον θεωρούμε αδερφή :2funny:
Οτι και να απαντησει, καποια θα βρουν να του την πουν, σε φορουμ ειμαστε
Εγω λεω οτι θα παντρευτω μονο αν γκαστρωσω καποια και στα αρχιδια μου αν με κοροιδεψουν γιατι δεν εχω γκαστρωσει καποια συγκεκριμενη
Αλλιως θα ηταν αν η γκαστρωμενη ηταν η Ελενη ή η Ντασα, δεν θα ελεγα τιποτα πλην κολλητων
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.896
Like
17.929
Πόντοι
3.656
Αν και μέσα μέσα σε βρίζω καλά του λες. Τον ρώτησα και εγώ γιατί παντρεύτηκε και δεν απαντάει. Με έχει στη λίστα του αλλα συνέχεια βλέπει τι γράφω με κάποιο μαγικό τρόπο.

Συνέχισε να του τη μπαίνεις τύπε.κάτι σαν να βλέπω Ρεάλ εναντίον Μπαρτσελονα είστε.

Αλλά σε ναυάγια

Όπως έχω κι εγώ εσένα στη λίστα μου αλλά εσύ δεν αντέχεις χωρις να με διαβάζεις.Έτσι είστε οι θαυμάστριες,όσο σας φτύνουν τόσο κολλάτε,τα ξέρω κι απο κάτι άλλα αρχίδια που ευτυχώς πήραν πόδι απ'το σαιτ
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.691
Like
6.418
Πόντοι
1.056
Και να μην τις γαμήσεις,με τη συναναστροφή κάτι μαθαίνεις.Συν το ότι αποκτάς και οικειότητα μαζί τους

Αμα δεν τις έχεις γαμήσει δεν υπάρχει λόγος να σου πουν την αλήθεια.Υπάρχει γυναικεία αλληλεγγύη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.896
Like
17.929
Πόντοι
3.656
Αμα δεν τις έχεις γαμήσει δεν υπάρχει λόγος να σου πουν την αλήθεια.Υπάρχει γυναικεία αλληλεγγύη.

Η γυναικεία...ποια; :2funny:

Το θάψιμο που ρίχνει η μια στην άλλη δεν υπάρχει

Και μετά το παίζουν φεμινίστριες :jerking:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Αμα δεν τις έχεις γαμήσει δεν υπάρχει λόγος να σου πουν την αλήθεια.Υπάρχει γυναικεία αλληλεγγύη.
Εχω να κανω σχεση με ελλεηνιδα απο το 2018. Εσυ εδωσες καμια ευκαιρια στις ελλεηνιδες απο τοτε που ξεχυθηκες στο μπλοκ?
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.691
Like
6.418
Πόντοι
1.056
Εχω να κανω σχεση με ελλεηνιδα απο το 2018. Εσυ εδωσες καμια ευκαιρια στις ελλεηνιδες απο τοτε που ξεχυθηκες στο μπλοκ?

Δεν ασχολούμαι καθόλου με Ελληνίδες από το 1998.
Μπλοκ και μόνο μπλοκ όλα τα άλλα είναι μπαρμπούτσαλα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.403
Like
9.557
Πόντοι
2.306
Εχω να κανω σχεση με ελλεηνιδα απο το 2018. Εσυ εδωσες καμια ευκαιρια στις ελλεηνιδες απο τοτε που ξεχυθηκες στο μπλοκ?
Από το 2016 τύπε μου. Και πριν το 16 είχα ήδη μια διακοπή πέντε χρόνων.

Έχω βρει μια σερβιτόρα/φοιτητρια τώρα , 24 χρόνων, αλλα τελείως χαζή. Από την άλλη είναι 24. Δε ξέρω ίσως δοκιμάσω να κάνω κίνηση αλλα το θεωρώ ανέφικτο
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Δεν ασχολούμαι καθόλου με Ελληνίδες από το 1998.
Μπλοκ και μόνο μπλοκ όλα τα άλλα είναι μπαρμπούτσαλα.
Το 1998 πηγαινα ακομη σχολειο οποτε δεν ειχα μετρο συγκρισης
Αλλα μεχρι τα 25-27 μια χαρα περνουσα με τις Ελληνιδες. Νομιζω οτι μεχρι αυτη την ηλικια καλες ειναι και οι δικες μας.
Απο τοτε που επιασα τα αντα θεωρω το μπλοκ μονοδρομο αν θελεις μουνι σε ποιοτητα και ποσοτητα χωρις μεγαλο ηλικιακο γκαπ
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Από το 2016 τύπε μου. Και πριν το 16 είχα ήδη μια διακοπή πέντε χρόνων.

Έχω βρει μια σερβιτόρα/φοιτητρια τώρα , 24 χρόνων, αλλα τελείως χαζή. Από την άλλη είναι 24. Δε ξέρω ίσως δοκιμάσω να κάνω κίνηση αλλα το θεωρώ ανέφικτο
Το φρεσκο ειναι αλλο πραμα. Κανε κινηση, δεν εχεις τιποτα να χασεις και χαζουλα να ειναι, χαλαλι για το 24χρονο κορμακι της
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.691
Like
6.418
Πόντοι
1.056
Το 1998 πηγαινα ακομη σχολειο οποτε δεν ειχα μετρο συγκρισης
Αλλα μεχρι τα 25-27 μια χαρα περνουσα με τις Ελληνιδες. Νομιζω οτι μεχρι αυτη την ηλικια καλες ειναι και οι δικες μας.
Απο τοτε που επιασα τα αντα θεωρω το μπλοκ μονοδρομο αν θελεις μουνι σε ποιοτητα και ποσοτητα χωρις μεγαλο ηλικιακο γκαπ

Το 1998 άμα συνέκρινες ελληνική ντίσκο με τσέχικη,πολωνική,ουγγρική ή ουκρανική ντίσκο καμία σχέση εντελώς τα σκηνικά.Απλά περνούσες το σιδηρούν παραπέτασμα και έβλεπες το φως το αληθινό.
Δε χρειαζόταν πολύ να καταλάβεις τι γίνεται αρκεί να πέρναγες 10 λεπτά σε μια ντίσκο.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.403
Like
9.557
Πόντοι
2.306
Το φρεσκο ειναι αλλο πραμα. Κανε κινηση, δεν εχεις τιποτα να χασεις και χαζουλα να ειναι, χαλαλι για το 24χρονο κορμακι της
Τσουπωτο κψλαρακι πάντως. Κάποια στιγμή θα παχύνει. Καμία σχέση με τα σλαβικά άλογα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.401
Πόντοι
9.297
Και αυτο βεβαια κινδύνους έχει σου λέει αυτος ο μαλακας το έκανε επάγγελμα θα το χει δωσει σε αλλες 10....
Η απάντηση σε μια τέτοια περίπτωση είναι .."κι εγώ παρθένα σε ήθελα αλλά μάλλον δεν θα είσαι"...
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Το 1998 άμα συνέκρινες ελληνική ντίσκο με τσέχικη,πολωνική,ουγγρική ή ουκρανική ντίσκο καμία σχέση εντελώς τα σκηνικά.Απλά περνούσες το σιδηρούν παραπέτασμα και έβλεπες το φως το αληθινό.
Δε χρειαζόταν πολύ να καταλάβεις τι γίνεται αρκεί να πέρναγες 10 λεπτά σε μια ντίσκο.
Τι να σου πω, απο τα πολυ νεανικα μου χρονια δεν εχω παραπονο. Βγηκα στο μπλοκ σε στιγμη που οι φοιτητριες με εβλεπαν μεγαλο ενω οι συνομηλικες μου αρχισαν να καιγονται και να μπαχατελευουν.
Οποτε μου φανηκε οτι στο μπλοκ μπορω να ξαναζησω τα 20 μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τσουπωτο κψλαρακι πάντως. Κάποια στιγμή θα παχύνει. Καμία σχέση με τα σλαβικά άλογα
Μεχρι τοτε βαρα. Μολις παιρνει να ανοιγει επιστροφη στο σλαβικο κορμι
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.691
Like
6.418
Πόντοι
1.056
Αμα έμπαινες δεκαετία του 90 στις ντίσκο της Βουδαπε΄στης Bank,Banhof ή ντίσκο Λέτνα στην Πράγα,είχε τελειώσει πλέον η Ελλάδα για εσένα.Εντελώς άλλο επίπεδο.
Η ατυχία ήταν που δεν πήγα νωρίτερα αλλιώς θα είχα απολαύσει μια επιπλέον πενταετία στο μπλοκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom