Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (9 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 856 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 501 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 314 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 560 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.911
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
με την αφραγκία μου, το ταξί είναι είδος πολυτελείας. Θα τρώω φακές μια βδομάδα να ρεφάρω
Τότε πήγαινε σπίτι της να σου μαγειρεύει για να μην πληρώνεις τα φαγητά χαχαχα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
με την αφραγκία μου, το ταξί είναι είδος πολυτελείας. Θα τρώω φακές μια βδομάδα να ρεφάρω
Φίλε αν δεν είσαι οικονομικά άνετος, τότε δεν πρέπει να σκέφτεσαι τις γκόμενες, αλλά πως να βγάλεις λεφτά
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Φίλε αν δεν είσαι οικονομικά άνετος, τότε δεν πρέπει να σκέφτεσαι τις γκόμενες, αλλά πως να βγάλεις λεφτά
Δεν εννοώ να βγάλεις λεφτά για να σε θέλουν λόγω χρημάτων, αλλά να είσαι σε θέση να την κεράσεις ή να της καλέσεις ένα ταξί
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.958
Κριτικές
62
Like
41.867
Πόντοι
8.530
Το θέμα δεν είναι απλά να την πέφτεις μοναχά, αλλά να έχεις και την αντίστοιχη ψυχολογία ώστε να αποκτά ουσία.
Τι να το κάνεις το τόξο εάν δεν έχεις βέλος?

Σημασία έχει να μπορείς να είσαι ως άνθρωπος ευδιάθετος, να είσαι κάπως ολοκληρωμένος και να τα έχεις κάπως καλά με την πάρτη σου. Να μην κουβαλάς τον όποιο πόνο της ύπαρξης σου.
Να καταφέρεις να συμφιλιωθείς κάπως με τη μοναξιά σου θεωρώντας τη
δεδομένη, ίσα να μην τη φοβάσαι.
Να απολαμβάνεις ό,τι μπορείς απτη ζωή σου και να σαι ωραίος!

Εάν το έχεις καταφέρει αυτό -έστω και κατά ένα 60%- έχεις κερδίσει τη ζωή σου. Εκεί δεν την πέφτεις απλά μήπως γαμήσεις, αλλά μοιράζεσαι την καύλα σου με ωραίο κι αποδεκτό τρόπο. Παίζεις για να παίξεις, γιατί γουστάρεις, έχεις κέφια, είσαι καυλιάρης με τη ζωή.
Στην τελική, εάν σου κάτσει κάποια κέρδισες με την αξία σου την συντροφιά μιας γυναίκας. Εάν δε σου κάτσει, απαλλάχθηκες απο την παρουσία μιας γυναίκας που δε σε γουστάρει.
Τόσο απλά κι ωραία!

Σε αντίθεση με τα dating apps καλλιεργούν μια πολύ αρνητική ψυχολογία και έναν ψυχαναγκασμό που καταλήγουν σε κυνήγι μαγισσών και φαντασμάτων. Εκφυλίζει το μυαλό εμφυτεύοντας αλυσιδωτά κίβδηλες προσδοκίες, μιας και σε αυτές στηρίζεται όλη αυτή η (τεράστια) βιομηχανία.
Aυτο είναι δεδομένο για κάθε άνδρα που τολμά να κάνει τέτοια κίνηση.
Αντιθέτως όταν βλέπω γκομενιτσες να κυκλοφορούν με τα χέρια σταυρωμένα στο στήθος αυτό είναι το απόλυτο σημάδι του ανδροδιωκτη...μακρυά από αυτές !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν εννοώ να βγάλεις λεφτά για να σε θέλουν λόγω χρημάτων, αλλά να είσαι σε θέση να την κεράσεις ή να της καλέσεις ένα ταξί
Σωστό.
Μια ελάχιστη παροχή πρέπει να την προσφέρεις...αν δεν ανταποκριθεί πας αλλού...απλό.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.214
Κριτικές
31
Like
12.844
Πόντοι
5.097
Πρώτον, δεν ειναι υπαλληλος αλλά ελευθερη επαγγελματιας με ηλεκτρονικο καταστημα
Δευτερον οταν θα ερθει, θα ειναι για να κανονισουμε το γαμο μας
Τριτον, εχει πιο πολλα λεφτα απο μενα
καλησπερα αλεξ δωσε μας λινκ του καταστηματος να ενισχυσουμε οσο μπορουμε.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.593
Κριτικές
21
Like
10.185
Πόντοι
3.346
Μόλις συνέβει κάτι ακόμα που δείχνει το παραλογισμό της συμπεριφοράς των θυληκων.

Όταν περνούσα τις χειρότερες μου φάσεις ( δεν έχει σημασία τι δε κάνω overshare online ) η αδερφή μου έλεγε στη μάνα μας " Ο Readytogo22 λέει ψέματα , όλα πάνε καλά στη ζωή του , στο παίζει κλαψας ". Εγώ εν τω μεταξύ τότε ήμουν στο τσακ να κρεμαστώ.

Η τύπισσα πήγε στη Πολωνία. Ανέβασε φωτογραφίες από το Άουσβιτς με σχολιασμούς τύπου " απλοί άνθρωποι τους σκότωσαν όχι ο Χίτλερ με τα χέρια του , κάνε κάτι για το γείτονα που βλέπεις να κινδυνεύει ".

Άμα ανεβαίνει το αίμα μου στο κεφάλι μετά εγώ φταίω ; Μαλακά πάνε καλά ; Είπαμε υποκρισία αλλά το παρακάνεις.

Υ.γ. Μια ζωή κλαψα για τους ναζί χωρίς καμία ουσιαστική αναφορά στους παράγοντες που τους ανέβασαν και τους ανεβάζουν.
Από το γάμο του δικηγόρου φτάσαμε να μιλάμε για τους ναζί.....:confused:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.299
Like
2.029
Πόντοι
456
1)Δεν το έχουν όλοι το ίδιο με τις γυναίκες.Καποιοι απλά έχουν ταλέντο στο να τις ρίχνουν.
Είναι συνήθως άτομα με υγιή αυτοεκτίμηση, αυτοπεποίθηση όσο χρειάζεται και κοινωνικές δεξιότητες.
Εσωστρεφείς,ψυχαναγκαστικοί,φοβικοί άνθρωποι δυσκολεύονται πολύ με το άλλο φύλο.
Από τη μια θέλουν διακαώς να γαμησουν από την άλλη βρίσκουν ένα ανυπέρβλητο τείχος στην προσέγγιση της γυναίκας.
2)Ξέχνα τη δικαιοσύνη όσον αφορά το ποιος γαμαει περισσότερο.
Υπάρχουν τεράστιες διαφορές.
Η φύση είναι σκληρή.
Θέλει τους πιο ωραίους,πιο δυνατούς και κυρίαρχους σε θέμα προσωπικότητας και στάτους να γαμανε την πλειοψηφία των εμφανησιμων γυναικών.
Αν είσαι μέτριος,χωρίς χρήματα και στάτους και δεν έχεις ηγετική προσωπικότητα τοτε δεν έχεις πολλές ελπίδες να σε προσέξει ωραία γυναίκα.
Δεν ισχύουν όλα αυτά που λες στο 100%.
Οι γυναίκες θέλουν άντρες να είναι κλειδιά πασπαρτού που ξεκλειδώνουν τα πάντα.
Που είναι πολυάσχολοι, γνωρίζουν πολλά και έχουν και κοινωνικές δεξιότητες (όχι άριστες, αλλά σε καλό βαθμό).
Εκεί αισθάνονται άνετα.
Και πίστέψέ με, αυτές θα σου κάνουν καμάκι πρώτες, αν σε δουν. Δε χρειάζεται να πας εσύ.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.559
Like
7.595
Πόντοι
2.306
Φίλε αν δεν είσαι οικονομικά άνετος, τότε δεν πρέπει να σκέφτεσαι τις γκόμενες, αλλά πως να βγάλεις λεφτά
Περιμένω να μου κάτσει κάποια ωραία,νέα ,πλούσια , που θα μου μαγειρεύει και θα με πληρώνει για ζιγκολο
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
5
Like
6.550
Πόντοι
2.306
Θα προτιμούσα τη γραφή "Ελεεινίδες" , γιατί μοιάζει περισσότερο με τη γραφή του επιθέτου ελεεινός-ή-ό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.111
Κριτικές
1
Like
31.993
Πόντοι
8.006
Σε ζηλεύουν που θα σηκώσεις την μπάνκα και θα κυκλοφορείς την γυναικάρα
Eτσι το εχω φανταστει τύπε μου

Το τελευταιο ποσταρισμα μου στο μπου κομ, θα ειναι η φωτογραφια της απο το αεροδρομιο οταν θα ερθει Ελλαδα

Κι εκει θα μετρησουμε αρκετα εγκεφαλικα, αλλά δεν θα ειμαι πια εδω να τα δω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.958
Κριτικές
62
Like
41.867
Πόντοι
8.530
Δεν ισχύουν όλα αυτά που λες στο 100%.
Οι γυναίκες θέλουν άντρες να είναι κλειδιά πασπαρτού που ξεκλειδώνουν τα πάντα.
Που είναι πολυάσχολοι, γνωρίζουν πολλά και έχουν και κοινωνικές δεξιότητες (όχι άριστες, αλλά σε καλό βαθμό).
Εκεί αισθάνονται άνετα.
Και πίστέψέ με, αυτές θα σου κάνουν καμάκι πρώτες, αν σε δουν. Δε χρειάζεται να πας εσύ.
Καμάκι θα κάνουν πρώτες αν δουν κάναν Μπραντ Πιτ ΑΦΟΥ πρώτα πιουν για να πνιγούν τα ψήγματα καλής συμπεριφοράς που μπορεί να τους έχουν απομείνει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.825
Like
16.620
Πόντοι
3.656
Eτσι το εχω φανταστει τύπε μου

Το τελευταιο ποσταρισμα μου στο μπου κομ, θα ειναι η φωτογραφια της απο το αεροδρομιο οταν θα ερθει Ελλαδα

Κι εκει θα μετρησουμε αρκετα εγκεφαλικα, αλλά δεν θα ειμαι πια εδω να τα δω.

Δηλαδή την βάζεις και πάνω απ'τον Κούλη;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.958
Κριτικές
62
Like
41.867
Πόντοι
8.530
Περιμένω να μου κάτσει κάποια ωραία,νέα ,πλούσια , που θα μου μαγειρεύει και θα με πληρώνει για ζιγκολο
Μάλλον σου ταιριάζει ο στiχος από το άσμα "7 seconds" της δεκαετίας του '90..."Ι 'll be waiting"!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom