Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Με πηρε τηλέφωνο πριν λιγο ενας να ζητήσει βοήθεια,εγω παντα βοηθαω και χωρις αμοιβη.
Ειχε σχεση με μια 8 χρονια του εβαλε ορους αλλιως του λεει τέλος.
Αυτος φοβισμένος μου λεει τι να κάνω?
Οι όροι ηταν εντος 3 μηνου γαμος επίσημη προταση και σε 1 μηνα αρραβωνες.
Αυτος 33 ετων..
Του λεω θες η δεν θες?μου λεει δεν θελω,τοτε γιατι φοβασε τον χωρισμο?
Μου λεει γιατι θα ειμαι μονος μου και που θα βρω μετα αλλη.
Του λεω για αλλη ειναι δύσκολο,εκει μαζεύτηκε,το ξερω μου λεει.
Του λεω δεν εχεις μεση λυση εμπρος γκρεμος πισω ρέμα.
Θελω να καταληξω οτι δυστηχως γίνονται πολλοι γαμοι μεσω συμβιβασμων,π.χ αυτος λεφτα αποκατασταση ο αντρας γκομενα ωραια η μην με φαει η μοναξιά.
Οποτε κατα 95% αυτων των γαμων ειναι μελοντικα διαζυγια βαση στατιστικης δικιας μου.
Αν παντρεύτηκε απο αγαπη παθος εκει τα ποσοστά διαζυγιων ειναι πολυ χαμηλοτερα.

Άμα κάθεσαι να σου βάζει όρους η γυναίκα για να μη μείνεις μόνος...αυτοκτόνα πες του

Ή μάλλον πες του...παντρέψου.Και μετά πλήρωνε.Αλλά αφού δε θα'σαι μονος,ολα καλά :jerking:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.429
Like
2.234
Πόντοι
456
Με πηρε τηλέφωνο πριν λιγο ενας να ζητήσει βοήθεια,εγω παντα βοηθαω και χωρις αμοιβη.
Ειχε σχεση με μια 8 χρονια του εβαλε ορους αλλιως του λεει τέλος.
Αυτος φοβισμένος μου λεει τι να κάνω?
Οι όροι ηταν εντος 3 μηνου γαμος επίσημη προταση και σε 1 μηνα αρραβωνες.
Αυτος 33 ετων..
Του λεω θες η δεν θες?μου λεει δεν θελω,τοτε γιατι φοβασε τον χωρισμο?
Μου λεει γιατι θα ειμαι μονος μου και που θα βρω μετα αλλη.
Του λεω για αλλη ειναι δύσκολο,εκει μαζεύτηκε,το ξερω μου λεει.
Του λεω δεν εχεις μεση λυση εμπρος γκρεμος πισω ρέμα.
Θελω να καταληξω οτι δυστηχως γίνονται πολλοι γαμοι μεσω συμβιβασμων,π.χ αυτος λεφτα αποκατασταση ο αντρας γκομενα ωραια η μην με φαει η μοναξιά.
Οποτε κατα 95% αυτων των γαμων ειναι μελοντικα διαζυγια βαση στατιστικης δικιας μου.
Αν παντρεύτηκε απο αγαπη παθος εκει τα ποσοστά διαζυγιων ειναι πολυ χαμηλοτερα.
To σοκαριστικό είναι τα 8 χρόνια που έμεινε, όχι η αιτιολογία που έδωσε αυτός, η μοναξιά δηλαδή.
Παλιότερα, παντρευόντουσαν στα 1-2 χρόνια το πολύ και δυστυχώς δεν καταλάβαιναν το χαρακτήρα του άλλου.
Και αυτός κάθισε 8 χρόνια με κάποια που δε γουστάρει;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Θυμήθηκα ενα αλλο περιστατικό πριν καιρό ειχε έρθει ενας 33 χρονων παντρεμένος 2 χρόνια και μου αποκάλυψε σκεπτόμενος οτι η γυναικα του ξαφνικά πηγε λατιν χορό.
Εκει αρχισε και έβλεπε σημαδια οτι κατι δεν πηγαινε καλα ωσπου εφτασε σε σημειο να εχει αμφιβολίες,δυστηχως επεσε μεσα,η τυπισσα πηγε για γνωριμία, μεσα σε ενα 3 μηνο τα ειχε με άλλον επεσε κέρατο κανονικό
Αυτό θά μπορούσε νά συμβεί σέ οποιονδήποτε χώρο...άσχετα πού έγινε σέ σχολή χορού -Αν πήγε-
Δέν τήν κάλυπτε τό άτομο...καί τήν έκανε μέ ελαφρά η γκόμενα!! :undecided:
Άμα κάθεσαι να σου βάζει όρους η γυναίκα για να μη μείνεις μόνος...αυτοκτόνα πες του

Ή μάλλον πες του...παντρέψου.Και μετά πλήρωνε.Αλλά αφού δε θα'σαι μονος,ολα καλά :jerking:
Στούς περισσότερους άνδρες αυτό συμβαίνει τούς βάζουν...τούς όρους τους οι γκόμενες!!
Είτε είναι παντρεμένοι είτε όχι, τώρα γιά τό πόσο άνδρες είναι... αυτό είναι άλλο θέμα!! :undecided:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.429
Like
2.234
Πόντοι
456
Για πες τη σκεψη σου φιλε τα λες καλα.
Εκανε λαθος ο τυπος?
Έκανε λάθος που έμεινε τόσα χρόνια εκεί. Ποιός ο λόγος να ανέχεσαι στα 25-30 σου κάποια;
Πώς να βγει να κυνηγήσει ξανά μετά από τόσα χρόνια;
Άσε που αφού δεν τη γούσταρε πραγματικά, δε θα τον γέμιζε η σχέση και απλά θα έριχνε τα χοντρά.
Μισός άνθρωπος δηλαδή.
Δεν ξέρω, τραγικό ακούγεται. Και τώρα χωρίζει άνετα, αν θέλει.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.207
Κριτικές
3
Like
1.866
Πόντοι
496
Ειδες εδω πουθενα να λεω δημοσια στηριξτε με?
Υποτακτικους που φαγανε φαπες?
Ωραία ιδεα εχεις για τους αντρες
Αν σε ερεθίζει τοσο πες σε καποιον να έρθει
παλι κολοτουμπες κανεις:2funny::2funny:
τοσες πολλες που ζαλιστηκες και λες μαλακιες ..εφαγες κραξιμο πριν μερες για τα γραπτα σου τα οποια υπαρχουν και μετα άρχισες σιγα σιγα να το μαζευεις ...οποτε ακυρο αυτο που λες...
ο ερεθισμος ηρθε απο το πως ζητιανεύεις .. παλι μαλακια ειπες γιατι παλι ζητας βοηθεια απο αλλου ...ειπες να παρω καποιον να ερθει και να κανει τι?
ψιτ δεν εχεις πλακα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Έκανε λάθος που έμεινε τόσα χρόνια εκεί. Ποιός ο λόγος να ανέχεσαι στα 25-30 σου κάποια;
Πώς να βγει να κυνηγήσει ξανά μετά από τόσα χρόνια;
Άσε που αφού δεν τη γούσταρε πραγματικά, δε θα τον γέμιζε η σχέση και απλά θα έριχνε τα χοντρά.
Μισός άνθρωπος δηλαδή.
Δεν ξέρω, τραγικό ακούγεται. Και τώρα χωρίζει άνετα, αν θέλει.
Ο λόγος είναι ότι δέν τόν έχεις δεί!!
Αν τόν είχες δεί μπροστά σου, δέν θά έκανες κάν τήν ερώτηση.
Σίγουρα είναι άσχημος καί σκατάς διαφορετικά θά είχε...άλλη γκόμενα η καί γκόμενες!! :undecided:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.207
Κριτικές
3
Like
1.866
Πόντοι
496
Απο που εφαγα κράξιμο?
Ειπα εφοσον εσυ ερεθιζεσαι να έρθει κάποιος να σε φτιάξει.
Που είναι το περίεργο
Σοβαρα τωρα ολο και ποιο κατω η νοημοσύνη οποτε εγω δυσκολακι να απαντω σε πραγματα που κατευθύνεις με ανοητο τροπο,,,αμα συνέλθεις μιλάμε αλλιώς συνέχισε να κανεις το χαζο αλλα δεν σε λυπάμαι
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Φιλε μετριος ειναι αλλα επεπσε στη παγίδα νομιζω που να βρω αλλη
Ε όταν λέμε μέτριος στήν Ελλάδα μιλάμε γιά 5άρι!!
Αυτά είδε η γκόμενα καί πήγε γιά άλλες πολιτείες.
Αν ήταν 7.5άρι π.χ. η γκόμενα ρούπι δέν θά έκανε!! :undecided:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.207
Κριτικές
3
Like
1.866
Πόντοι
496
Κλασσικη μεθοδος σου
Η μπάλα στην εξέδρα
Δεν φταίω απλα ξεχωριζω την ηλιθιοτητα και σέβομαι τον χρονο μου ...να συζήταγες πανω σε αυτα που υπαρχουν ως γραπτα και να μην εκανες τουμπες ...που μου θες και γήπεδικο κουστούμι σοβαρέψου...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Έκανε λάθος που έμεινε τόσα χρόνια εκεί. Ποιός ο λόγος να ανέχεσαι στα 25-30 σου κάποια;
Πώς να βγει να κυνηγήσει ξανά μετά από τόσα χρόνια;
Άσε που αφού δεν τη γούσταρε πραγματικά, δε θα τον γέμιζε η σχέση και απλά θα έριχνε τα χοντρά.
Μισός άνθρωπος δηλαδή.
Δεν ξέρω, τραγικό ακούγεται. Και τώρα χωρίζει άνετα, αν θέλει.

Το αντίθετο νομίζω εγώ,αυτός πιο πολύ τη σχέση ήθελε παρα το γαμήσι.Όπως όλοι οι beta

Και γαμήσι...αν υπάρχει ακόμα...θα γίνεται μόνο αν και όποτε θέλει αυτή.Αυτόν τον όρο σίγουρα τον έχει αποδεχτεί.Λογικά θα αποδεχτεί και το γάμο
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Με πηρε τηλέφωνο πριν λιγο ενας να ζητήσει βοήθεια,εγω παντα βοηθαω και χωρις αμοιβη.
Ειχε σχεση με μια 8 χρονια του εβαλε ορους αλλιως του λεει τέλος.
Αυτος φοβισμένος μου λεει τι να κάνω?
Οι όροι ηταν εντος 3 μηνου γαμος επίσημη προταση και σε 1 μηνα αρραβωνες.
Αυτος 33 ετων..
Του λεω θες η δεν θες?μου λεει δεν θελω,τοτε γιατι φοβασε τον χωρισμο?
Μου λεει γιατι θα ειμαι μονος μου και που θα βρω μετα αλλη.
Του λεω για αλλη ειναι δύσκολο,εκει μαζεύτηκε,το ξερω μου λεει.
Του λεω δεν εχεις μεση λυση εμπρος γκρεμος πισω ρέμα.
Θελω να καταληξω οτι δυστηχως γίνονται πολλοι γαμοι μεσω συμβιβασμων,π.χ αυτος λεφτα αποκατασταση ο αντρας γκομενα ωραια η μην με φαει η μοναξιά.
Οποτε κατα 95% αυτων των γαμων ειναι μελοντικα διαζυγια βαση στατιστικης δικιας μου.
Αν παντρεύτηκε απο αγαπη παθος εκει τα ποσοστά διαζυγιων ειναι πολυ χαμηλοτερα.
Πραγματικά κρίμα να υπάρχουν άνθρωποι που παντρεύονται επειδή φοβούνται την μοναξιά.

Μιλάμε για τον ορισμό του ναυαγίου ότι είναι όλοι αυτοί
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
241
Like
527
Πόντοι
81
Γύρισα πριν λίγο από σεξοραντεβού τύπου νέτφλιξ και άραγμα. Έχω να δηλώσω πως η κυρία τα έκανε όλα, αλλά παιδιά εξαιρετικά ενοχλητικό το κορδόνι από τα κωλομπαλάκια να ακουμπάει τα αρχίδια σου όταν είναι από πάνω. Επιπλέον όταν το έβγαλε δεν είχε τίποτα, που σημαίνει είχε περάσει κλύσμα λογικά με τα πιεστικά που έχουν οι αύρες. Την έβαλα και να τα γλείψει κατά την κατάθεση και ήταν πρόθυμη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Ναι ισχύει τη σχεση φανηκε να ηθελε,το σεξ δεν εδειξε τοσο να του λείπει.
Ολα αυτα σαμπ ζιρο είναι τα αποτελέσματα δυσκολίας να εχει ενας αντρας αφθονία απο γυναίκες, ξέρεις ποσοι τετοιοι ειναι παντρεμένοι και ανέχονται,υποκύπτουν μονο για να μη μεινουν μονοι τους αλλα και για το κοινωνικό στάτους.

Είπαμε,άμα είσαι beta βάζεις πρώτα όλα τ'άλλα...Τις ανάγκες της γκόμενας,την κοινωνία...και τον εαυτό σου τελευταίο :tomato:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
εσυ ποιο πανω ειπες να παρω τα στραπον και να φυγω:2funny::2funny:

πήγα για δουλεια πήγα θαλασσα πηγα σε παρτι , σε συναυλια σε μπασκετ και σημερα ποδόσφαιρο και εσυ ακομα ρουφας τα παπαρια του παπια .. να με παρεις τηλέφωνο για να μου πεις οτι μουδιασανε τα σαγόνια σου? δεν νομιζω εχεις εγωισμο τρομακτικο οποτε ρουφα και βλεπουμε
Ω εσύ αρχοντομούνα μπαλαρίνα των αιθέρων, τιμώρησε κάποιους αδαείς αυτού του νήματος, σύρε τους κοντά στις σχισμές σου και μέθα τους με την φρουκτώδη επίγευση των λαχταριστών αποσταγμάτων σου. Έτσι κι αλλιώς να μουσκέψουν την βέργα τους δεν παίζει. Μόνο κόντρα από φόβο δείχνουν. Υποσυνείδητα θέλουν να τους διαφεντέψεις. Πάτα τους το λαρύγγι με τα καλογυαλισμένα τακούνια σου σαν να είναι σκλάβοι εξόρυξης διαμαντιών στην Σιέρα Λεόνε. Παίξε μαζί τους!

:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Θυμήθηκα αλλο ενα περιστατικό με ενα τύπο 42 χρόνων και εφοσον ολα πήγαιναν καλα στο γαμο 5 χρονια παντρεμενος με ενα παιδί ξαφνικά μια μερα του λεει θα χωρίσουμε, την ρωταγε τι και πως αλλα ποτε δεν πηρε απάντηση.
Οταν ειχε ερθει σε εμενα δεν τον πίστευα οτι μπορεί να εχει συμβεί αυτο,επεμενα οτι σίγουρα υπάρχουν σημάδια, ομως μετα απο ανάλυση πολυ οντως ειχε δικιο δεν υπήρξε κανένα σημάδι,τον χώρισε χωρις λόγο.
Ηταν ενα περιστατικο το οποιο με έκανε να πονοκεφαλιασω και ακρη να μην βρίσκω, η κοπέλα παρεμπιπτόντως ηταν τοτε 36 ετων.
Βέβαια αν ειχα επικοινωνία μαζι της ισως εβρισκα αυτο που ηταν η αιτία.
Ο τυπος ειχε πεσει βαριά γιατί ήθελε να μάθει τον λόγο.
Καλό είναι να εξηγούμε στον αλλο για οποιαδηποτε αποφαση μας και να μην αφήνουμε μετεωρο το ζήτημα.

Μάλλον αυτός νόμιζε ότι πηγαιναν όλα καλά στο γάμο του
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ας αφήσω ξανά το "νόημα"
κι ας πάω καμιά βόλτα. :rockon:

Κάποιοι πορωμένοι πουτανάκηδες κάποιοι πορωμένοι σοσια-λούληδες όπως και η νέα κατηγορία του πορωμένου ψευδαισθητικού (μια κατηγορία μόνος του) απέτυχαν σε όλα. :2funny:
Με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, σεναριογραφούσαν, παραποιούσαν, έφτιαξαν νήμα για να με διώξουν, με έκαναν ήρωα, σέρνονταν συνέχεια
μάταια προσπαθώντας
να αντικρούσουν την αλήθεια και τελικά έγιναν κότες :2funny:διότι ούτε ένας δεν βρέθηκε να έρθει από κοντά να αποδείξει την αξία του. Μια ζωή στις πουτάνες
θα είναι σε στημένα γαμήσια
ή θα κάνουν λάικ
σε φαντάσματα ή θα λένε
ότι τους κυνηγούν οι γκόμενες.
Η κατάντια τους μονόδρομος.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
βασικα αν ειχε λεφτα..για τις ελλεινιδες τα λεφτα ειναι τα παντα!!!
Αυτό πού λές νέουλα δέν ισχύει μόνο γιά τίς Ελλεηνίδες!!
Παντού σέ όλο τόν κόσμο, άν ο άνδρας δέν έχει χρήμα δέν τόν θέλει...σχεδόν ούτε η Μάνα του!!
Οχι νά τόν θέλουν οι γκόμενες!! :sad2:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Αυτό πού λές νέουλα δέν ισχύει μόνο γιά τίς Ελλεηνίδες!!
Παντού σέ όλο τόν κόσμο, άν ο άνδρας δέν έχει χρήμα δέν τόν θέλει...σχεδόν ούτε η Μάνα του!!
Οχι νά τόν θέλουν οι γκόμενες!! :sad2:

Εκτος απ'τον σλαβικο κοσμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom