Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ένα καφέ είπα να φτιάξω και έμεινα 3 σελίδες πίσω... :headbang:

Ποια είναι η τρελοκαμπέρω της ημέρας? :huh:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ναι ναι ο,τι πεις :2funny: :2funny:


υ.γ. ποιος σου εδωσε την εντυπωση οτι σου μιλαει κανεις σοβαρα εδω μεσα? :2funny: μην απολογεισαι/δικαιολογεισα για τις επιλογες σου πλιζ γιατι νιωθω αβολα..... :2funny:

Οχι μην νοιωθειs αβολα......τουλαχιστον οχι μαζι μου....Απλα σου απαντησα στο ερωτημα σου στο δικο σου ερωτημα......αυτο με τα 15  κτλ :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ένα καφέ είπα να φτιάξω και έμεινα 3 σελίδες πίσω... :headbang:

Ποια είναι η τρελοκαμπέρω της ημέρας? :huh:

ο λαιφ :2funny: :2funny:


Οχι μην νοιωθειs αβολα......τουλαχιστον οχι μαζι μου....Απλα σου απαντησα στο ερωτημα σου στο δικο σου ερωτημα......αυτο με τα 15  κτλ :2funny: :2funny: :2funny:


μια ερωτηση ρητορικη εκανα και το συζηταμε 3 σελιδες τωρα.....δεν πα να δινεις και 1115....εμενα με ενδιαφερει η δικη μου τσεπη και το δικο μου κρεβατι οχι των αλλων :2funny:


οχι τιποτα αλλο μου χανεται και ο νιντζα μου και δε θελω να νιωθει μειονεκτικα το πιπινι μου.....καταλαβαινεις :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εγώ το βρήκα εξαιρετικά ευφυές...  :'( :'( :'(
Αφού έχει κότερο, τι βαρκούλες και αηδίες λέτε ρεεεεε  :2funny: :2funny: :2funny:

Κοτερο  ε??????????  χμμμμμμμμμμμμμμμμ    η  εφορια το ξερει???????? :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εγώ το βρήκα εξαιρετικά ευφυές...  :'( :'( :'(
Αφού έχει κότερο, τι βαρκούλες και αηδίες λέτε ρεεεεε  :2funny: :2funny: :2funny:

ναι....ευφυες....ποιοτικα ανωτερο...με μια σπανια ομορφια, ενα δυσευρετο χρωμα και ενα ξεχωριστο αρωμα.......σχεδον ντρεπομαι που τολμω και αντικρυζω καταματα ενα τετοιο ποστ....μια τετοια ατακα....ενα τετοιο αποφθευγμα...μου ρχεται να φωναξω  ρητορας ρερητορευσε το ρερητορευμενον ροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ο λαιφ :2funny: :2funny:



μια ερωτηση ρητορικη εκανα και το συζηταμε 3 σελιδες τωρα.....δεν πα να δινεις και 1115....εμενα με ενδιαφερει η δικη μου τσεπη και το δικο μου κρεβατι οχι των αλλων :2funny:


οχι τιποτα αλλο μου χανεται και ο νιντζα μου και δε θελω να νιωθει μειονεκτικα το πιπινι μου.....καταλαβαινεις :2funny:

Tωρα ησουνα σαφεστατη................Αs αναψουμε και μια τσιγαρια......διοτι εχει και ζουμι το θεμα :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
οχι τιποτα αλλο μου χανεται και ο νιντζα μου και δε θελω να νιωθει μειονεκτικα το πιπινι μου.....καταλαβαινεις :2funny:

Τελικά έχω μείνει πολύ πίσω και μάλλον πρέπει να έρθω πιο κοντά. :dancing:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Tωρα ησουνα σαφεστατη................Αs αναψουμε και μια τσιγαρια......διοτι εχει και ζουμι το θεμα :2funny: :2funny:


τσιγαρια οταν λες? κανα τριφυλλο εννοας?? εγω ειμαι καλο κοριτσι οφειλω να σου πω :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τελικά έχω μείνει πολύ πίσω και μάλλον πρέπει να έρθω πιο κοντά. :dancing:


καμ του μι...........καμ κλοουσερ..........κλοουσερ.........μολις πιασεις μπουτι σταματα........και παρτο αλλιως........ :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
καμ του μι...........καμ κλοουσερ..........κλοουσερ.........μολις πιασεις μπουτι σταματα........και παρτο αλλιως........ :2funny:

Θα κάνω ότι γουστάρω
URL]]
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
τσιγαρια οταν λες? κανα τριφυλλο εννοας?? εγω ειμαι καλο κοριτσι οφειλω να σου πω :2funny:

Ο καθεναs ειναι οτι δηλωνει......ολα κι ολα.....Οταν λεω τσιγαρια  εννοω το αυτονοητο.....ναργιλε  ....το ειπα εξαλλου στο θηλυκο του .....Η  τσιγαρια=ο ναργιλεs...............μ αρεσει να σε μπερδευω :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Είναι στο όνομα offshore εταιρείας... της ανατολικής Ευρώπης. Μπουάχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Παλι οφσορ  εταιρεια???? παλι ρε θα ριξετε την Ελλαδα???? Κι υστερα φταιει ο Καραμανληs   :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ο καθεναs ειναι οτι δηλωνει......ολα κι ολα.....Οταν λεω τσιγαρια  εννοω το αυτονοητο.....ναργιλε  ....το ειπα εξαλλου στο θηλυκο του .....Η  τσιγαρια=ο ναργιλεs...............μ αρεσει να σε μπερδευω :2funny: :2funny:

οπα? δικος μας εισαι? ναργιλετζης? :cheesy: :cheesy: :cheesy:


 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
το ξερω αλλα δε χρειαζεται να τα λες δημοσια αυτα.........μας βλεπουν κι αλλοι ξερεις......
Μα τον θεό Μανιτού! Δεν το ξερα!
ΑΡΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ!!!!!!!!
Σας χαιρετώ πάω να λύσω κάβο στο κότερο παίδες τώρα γιατί θα δέσω στην Κωνστάντζα
ΟΥΓΚ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom